Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Podwyższone oprocentowanie w Banku Millennium. 3,5% na 3-miesięcznej Lokacie Mobilnej

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

10.12.2015

Podwyższone oprocentowanie w Banku Millennium. 3,5% na 3-miesięcznej Lokacie Mobilnej

Wzrost oprocentowania lokat w ostatnim czasie jest rzadkością. W Banku Millennium mamy niespodziankę.

Nowa stawka dla Lokaty Mobilnej obowiązuje w wariancie z... rozszerzoną rzeczywistością. Jakkolwiek enigmatycznie by to brzmiało, nie jest na szczęście trudne. Posiadaczom Konta 360º, jak i tym którzy je dopiero założą, bank oferuje 3,5% na 3 miesiące. A założyć takie konto szczególnie się teraz opłaca, bo do wzięcia jest też premia 150 zł.

>>Ta okazja już się zakończyła. Sprawdź aktualniejsze promocje Banku Millennium<<

Lokata Mobilna to 3-miesięczny depozyt, który założyć można wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej banku. Ulokować można na niej od 500 do 10 000 zł. W danym momencie klient może posiadać tylko jedną lokatę tego typu. Ale jeśli Lokata Mobilna się zakończy(ła), można założyć kolejną. Dotąd dla posiadaczy Konta 360º oprocentowanie wynosiło 3,25% w skali roku. Aktualnie jest to jednak 3,5% w skali roku. Posiadacze kont innego typu otrzymają  stawkę 3% w skali roku (zamiast dotychczasowego 2,75%).

Takie oprocentowanie może więc być dodatkowym argumentem dla osób, które konta w Millennium jeszcze nie posiadają. Wszak teraz można też w promocji moneymania otrzymać bonus 150 zł

3,5% w skali roku bank daje użytkownikom aplikacji instalowanej na urządzeniach z systemem Android (od wersji 4.3.76; z wyłączeniem telefonów z procesorami w architekturach x86 i mips) lub iOS (od wersji 4.3.0). Tylko tych, gdyż właśnie tutaj mamy możliwość skorzystania z... rozszerzonej rzeczywistości. Czym ona jest? Bank tłumaczy na swej stronie internetowej:
"Technologia rozszerzonej rzeczywistości pozwala w realnym czasie łączyć obraz świata rzeczywistego z animacją 3D i w ten sposób uzupełniać lub rozszerzać widzialną rzeczywistość"
Brzmi tajemniczo? Ale nie jest strasznie ;) Instrukcja otwarcia lokaty jest krótka:
"1) Zaloguj się do (...) aplikacji mobilnej (...), wejdź w boczne menu i wybierz zakładkę Rozszerzona rzeczywistość. 
2) Następnie skieruj aparat telefonu na powyższy baner lub na specjalny baner na stronie głównej banku (www.bankmillennium.pl). 
3) Obserwuj, co wydarzy się na ekranie telefonu"
Podpowiem co się wydarzy, bo proces przetestowałem. Kierując aparat fotograficzny telefonu na baner promocji (dostępny tutaj), Twe urządzenie mobilne rozpozna przedstawioną rzeczywistość. Na ekranie pojawi się wirtualny prezent, który sam się rozpakuje, a dalej ukaże się rosnące oprocentowanie do poziomu 3,5%. Nieco przesuwając telefon znajdziesz przycisk do otwarcia lokaty. Test wyglądał tak:

Chcesz być na bieżąco ze wszystkimi promocjami bankowymi i ofertami najlepszych lokat? . Zapisz się również na newsletter (to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowościach na blogu)
Adres e-mail

22 komentarze:

 1. Ooo, działa! Dzięki za informację, lokata założona.

  OdpowiedzUsuń
 2. Co to za dziwne wynalazki? Moja wyobraźnia być może mnie ogranicza, ale nie wiem po co w aplikacji banku taka funkcja?! Do czego ma się ona przydać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może informatycy bankowi się nudzą i wymyślają takie udziwnienia. Ale to chyba ostatnio jakiś trend. W Raiffeisen Polbanku dostałem niedawno ofertę lokaty promocyjnej którą można założyć z doradcą ale połączyć trzeba się przez wideo w aplikacji. Oprocentowanie jednak jest nie zachwyca. Tu z tym 3,5% gra jest już warta świeczki.

   Usuń
  2. Millennium już od pewnego czasu kreuje wizerunek ultranowoczesnego banku, stawiającego m.in. na rozwiązania mobilne. Ot taki sposób na marketing, wyróżnienie się. Choć ta lokata (wśród propozycji dla kwot do 10 000 zł) broni się sama i chyba nie potrzebuje takiej otoczki.

   Usuń
 3. Na tablecie od Citibanku aplikacja niedomaga w zakresie tej rzeczywistości rozszerzonej.

  OdpowiedzUsuń
 4. Millennium wydaje się obecnie jednym z nielicznych banków ze stabilną ofertą - zmian opłat nie było od dłuższego czasu. Cały czas daje 3% na koncie oszczędnościowym i praktycznie w tym roku jak obserwuję to chyba nie było nawet momentu w którym konta nie można było założyć w jakiejś promocji. I warunki w banku są całkiem fajne i proste. Póki co jestem zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy oferta lokaty ma jakiś termin ważności, czy po prostu do odwołania?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdzie nie zauważyłem informacji o dacie końcowej oferty więc jak to bywa w przypadku ofert lokat - obowiązuje do odwołania.

   Usuń
  2. Dziś założę lokatę, to czy po jej zakończeniu, po tych 3 miesiącach można po raz drugi założyć taką samą na te 3,5% ?

   Usuń
  3. Jeśli będzie nadal w ofercie to jak najbardziej. Można mieć jedną Lokatę Mobilną na dany moment. Po zakończeniu można założyć ponownie.

   Usuń
 6. A cieszyłem się, że Millennium ma aplikację na telefon z Windows Phone. No ale co z tego skoro tej lokaty nie otworzę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale możesz otworzyć na 3,25% - różnica w odsetkach to tylko 5 zł netto w skali trzech miesięcy.

   Usuń
 7. A nie da się założyć drugiej Lokaty Mobilnej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W Raiffeisenie jest taka opcja, że można mieć dwie - jedną z RORu, a drugą z oszczędnościowego. Tu się nie da

   Usuń
 8. Ja właśnie uzyskałam informację, że mimo, że podają, że lokata jest na 3,5% w rzeczywistości jest na 3,25% w skali roku. Trochę niezrozumiałe...

  OdpowiedzUsuń
 9. W sumie Mr. Złotówa mógłbyś powiedzieć o https://www.bgzoptima.pl/inwestycje/funduszNoble_z_6_lokata/default.aspx teoretycznie jak ktoś ma np. 100 000 zł to może wrzucić te 3000 na fundusz obligacyjny a reszta na te 6%. Nawet jak obligacje wyjdą na lekki minus to zysk z 6% bardzo przeważy na spory zysk. Podejrzewam że sporo bankobiorców ma Idee więc to tylko kilka plików.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ofert lokat 4, 5 czy 6% ale łączonych z koniecznością zakupu funduszy inwestycyjnych lub produktów strukturyzowanych jest sporo. Unikam ich opisywania ze względu na konieczność angażowania części środków w produkty wiążące się z ryzykiem. Jakimkolwiek. Stąd tylko skupiam się na tych, które są bezpieczne, pewne i gwarantowane.

   Usuń
  2. Przy 100 000 to ponad 66 000 trzeba wrzucić do funduszu. Na lokatę idzie tylko 1/3 środków.

   Usuń
  3. Faktyczne - nie doczytałem tego

   Usuń
 10. Czy ta lokata z aplikacji nadal ma 3,5% ?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...