Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Filmy w Cinema City bez limitu - abonament za pół ceny od BZ WBK

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

28.12.2015

Filmy w Cinema City bez limitu - abonament za pół ceny od BZ WBK

Ta promocja, a właściwie połączenie dwóch promocji, to nie lada gratka dla kinomaniaków.

cinema city unlimited za pół ceny promocja kart kredytowych bz wbk
W Cinema City od niedawna dostępna jest oferta abonamentu, który pozwala oglądać nielimitowaną liczbę filmów za stałą miesięczną opłatą. A dodatkowo teraz płacąc za ten abonament nowo wyrobioną kartą kredytową BZ WBK dostaniesz 50% zwrotu!

Dzięki promocjom okaże się więc, że miesięcznie możesz obejrzeć dowolną liczbę filmów w Cinema City, płacąc za to kwotę, która w przybliżeniu będzie równa... wydatkowi na jeden bilet normalny.

Abonament Cinema City Unlimited dostępny jest w dwóch wariantach cenowych:
 • 42 zł miesięcznie - daje dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce (poza kinami w Warszawie)
 • 49 zł miesięcznie - umożliwia nielimitowane oglądanie filmów w każdym z kin w Polsce
Z kartą Unlimited wydawaną abonentom można oglądać filmy 2D bez żadnych dodatkowych kosztów. Dopłacić będzie jednak trzeba za seanse 3D, iMAX, DX i VIP. Szczegóły znajdziesz w regulaminie na stronie sieci Cinema City.

Ale w związku z tematyką bloga Bankobranie to nie promocja kinowa jest przyczyną pojawienia się tego wpisu, ale promocja zaserwowana przez bank. A jest to propozycja od BZ WBK, który zachęca do skorzystania ze swych kart kredytowych.

Zyskiem w promocji ma być zwrot 50% miesięcznej opłaty abonamentowej. Gratyfikacje mają obowiązywać przez rok, a miesięcznie można zaoszczędzić w ten sposób do 25 zł.

Aby wziąć udział w promocji należy:
 • złożyć wniosek, otrzymać pozytywną decyzję banku o przyznaniu karty kredytowej i zawrzeć o nią umowę 
 • przystąpić do programu "Cinema City Unlimited" i opłacać abonament 
 • wyrazić zgodę na realizację transakcji powtarzalnych z karty, czyli comiesięczne, automatyczne pobieranie opłaty tytułem płatności za abonament
Aby uzyskiwać zwrot niezbędne jest jeszcze wykonywanie co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych (oprócz płatności za abonament) w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc wypłaty zwrotu. Mogą to być dowolne płatności nawet na niewielkie kwoty - liczy się bowiem liczba transakcji, a nie suma wydatków. 

Zgodnie z regulaminem na promocję może załapać się wyłącznie osoba, która:
"w okresie 3 miesięcy przed zawarciem Umowy nie posiadała żadnej Karty kredytowej wydanej przez Bank"
Możliwość przystąpienia do promocji BZ WBK ma obowiązywać do 21.06.2016 r., a na zwroty będzie można się załapać przez wspomniane 12 miesięcy, począwszy od dnia pierwszego obciążenia karty z tytułu abonamentu i nie dłużej niż do 30.06.2017 r.

W myśl zapisów regulaminu klient może zawnioskować o dowolną kartę kredytową dostępną w ofercie BZ WBK. Wybór tych kart w BZ WBK jest spory. Najlepszą propozycją - w przypadku możliwości skorzystania z promocji - wydaje się "Karta na start". Jest to de facto karta MasterCard Silver. W promocji, na którą można się jeszcze załapać do końca 2015 r., bank zwalnia z opłaty rocznej w pierwszym roku posiadania karty oraz z opłaty miesięcznej w roku kolejnym. Choć opłat tych można uniknąć także poza promocją. Należy jednak wtedy wykonywać określoną liczbę transakcji. Wyjątkiem jest karta kredytowa 1|2|3, która bezwarunkowo kosztuje 10 zł miesięcznie.

29 komentarzy:

 1. Chyba się skuszę na promocję - najbardziej mnie ciekawi ta KK Mastercard Payback, na którą jest kilka różnych promocji kończące się za chwilę
  http://www.bzwbk.pl/karty-platnicze/karty-kredytowe/karta-mastercard-payback/karta-kredytowa-mastercard-payback.html

  OdpowiedzUsuń
 2. Promocja raczej dla tych którzy mają konto w BZWBK.
  Ja nie posiadam bo zamknąłem we wrześniu 2015r.
  Z racji póżnego zamknięcia nie łapie się także na ostatnią promocję konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Boli jak masz konto i kartę :( Bo promocja faktycznie całkiem spoko.

   Usuń
 3. Ja właśnie założyłem kartę z Payback. 24 miesiące bez opłat, ale trzeba się do końca roku wyrobić by nie mieć pobieranych opłat za prowadzenie karty

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale dla obecnych klientów jest też promocja na bilety: http://bankobranie.blogspot.com/2015/10/darmowe-bilety-na-spektakle-koncerty-i-mecze-dla-klientow-BZWBK.html Owszem, bilety niegwarantowane ale można się zabawić.

   Usuń
 4. Kina w PL w odniesieniu do naszych zarobków są horrendalnie drogie. Prawie 30 zł za bilet w weekend. Para jak pójdzie i kupi Colę z popcornem to zostawi prawie stówę. Zdzierstwo. Ale miejmy nadzieję, że się to zmieni. Już sam ten abonament wygląda ciekawie. Dla miłośników kina - rewelacja. Pytanie tylko czy miłośnicy kina, którzy oglądają po min. 2 filmy miesięcznie chodzą do multipleksów czy jednak oglądają repertuar ambitniejszy w małych kinach.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teraz już nawet 32 zeta hahahaha , czyli średnio trzeba pracować na to 2 godziny za jakość coraz to gorszą.Dzięki bogu za kina domowe.

   Usuń
  2. W tych kinach to myślą sobie, że nie wiadomo jakie to dobro luksusowe jest i frajda oglądania filmów w syfie smażonych chipsów z sosami i otoczeniu szeleszczących papierków. Tu akurat Cinema City, ale Multikino jedno i to samo. A w salach to nawet sprzątać nie potrafią po dziczy, która zostawia po sobie pobojowisko i gumy na fotelach przyklejone przez co urąbałem sobie spodnie. Od tego momentu nie mam już ochoty chodzić do kina. Zwłaszcza przy takich cenach

   Usuń
 5. Ta promocja jest rewelacyjna. Zapłacisz miesięcznie 21 zł i możesz sobie iść do kina w miesiącu np. 120 razy :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. średnio 4 filmy dziennie? Nieźle. Ale w kinach nawet nie ma tylu nowości miesięcznie

   Usuń
  2. Tak tylko napisałem, ale swego czasu chodziłem po 3-4 razy na ten sam film, np. kiedyś "Królestwo Niebieskie". Byłem chyba z 5 razy :D

   Usuń
 6. Okazało się, że miałem przygotowaną jakąś ofertę za wpływy na konto i limit do 4300 zł mogę mięć bez dostarczania dokumentów o dochodzie. Złożyłem wniosek o 1000 zł. Decyzja w 15 min. Umowa podpisana.

  OdpowiedzUsuń
 7. Jak u mnie nie ma Cinema City tylko inne, to w innym kinie tez skorzystam z tej promocji ? Czy musz byc tylko Multi....

  OdpowiedzUsuń
 8. Wniosek o kk składać od razu po wypełnieniu formularza konkursowego czy czekać na kontakt z banku aby wnioskować o tę kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wypełnij formularz i czekaj na kontakt z banku.

   Usuń
 9. Po jakim czasie od wysłania formularza konkursowego kontaktuje się bank?

  OdpowiedzUsuń
 10. Mnie w tym roku wkurzył Getin. W regulaminie promocji zwrotu 5% na Orlenie jest zapis, że konto nie może być objęte promocją. Moje było. Ale już nie jest bo w tamtym regulaminie byla mowa, że promocja trwa 12 miesięcy. Czas ten minął więc aktualnie konto nie jest objęte promocją i powinienem zwrot za Orlen dostać. Ale bank się uparł, że nie. Więc się pożegnałem. Choć wcześnie zarobiłem sporo z Getinem: 380 zł zwrotu, 50 zł premii dla mobilnych i 100 zł na zatrzymanie. No ale na teraz już koniec.

  OdpowiedzUsuń
 11. Napisałeś "Aby uzyskiwać zwrot niezbędne jest jeszcze wykonywanie co najmniej dwóch transakcji bezgotówkowych" - czy to mogą też być inne opłaty z konta karty kredytowej , czy też to muszą być transakcje wykonane kartą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu promocji: "Transakcja bezgotówkowa - dokonanie płatności za towary lub usługi przy użyciu Karty lub przelewu z rachunku Karty". Dalej wymienione są tam jako dopuszczalne nawet doładowania telefonu w bankomacie oraz transakcje na odległość (np. przez Internet).

   Usuń
 12. E tam, ja wole kino online. Taniej wychodzi niz wyjscie z domu.
  Np. http://wypaskino.pl czy inne cda, youtube

  OdpowiedzUsuń
 13. czy coś zmieniło się w tej promocji w nowym roku ? czy są jakieś darmowe karty ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja z Cinema City jest nadal dostępna. Promocji na warunki cenowe karty aktualnie nie ma. Ale przy każdej srebrnej lub złotej karcie kredytowej w BZ WBK w pierwszym roku - cytuję - "Opłata nie jest pobierana pod warunkiem rozliczenia minimum 5 transakcji (...) w ciągu 3 miesięcy od dnia podjęcia pozytywnej decyzji o wydaniu karty"

   Usuń
 14. Znowu pojawiła się promocja zwalniająca z opłat za kartę za założenie jej przez telefon.

  OdpowiedzUsuń
 15. Czy złożenie wniosku o kartę przez tel nie wyklucza z promocji kina 50% zwrotu?
  W artykule pisze...aby wziąć udział w promocji należy
  wypełnić formularz
  itd

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie wiem jak to się odbywa, ale i tak najpierw trzeba chyba wypełnić formularz a potem kontaktują się telefonicznie w celu założenia karty.

   Usuń
 16. Po aktualizacji z kwietnia 2016 -Cinema City mozan kupic takze dla dziecka. Czy zatem jesli kupie dla siebie 1 karte a druga dla dziecka- czy BZWBK zwroci mi tez 50% stawki rocznej dla dziecka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miesięcznie możesz dostać zwrot do 25 zł. Więc jeśli kupisz dla siebie CC Unlimited za 42 zł to dostaniesz 21 zł zwrotu. Z CC Unlimited na dziecko nie dostaniesz 50% ale tylko 4 zł.

   Usuń
 17. rozumiem ze przystapieni do promocji BZWBk jest do 21.06.16 , ale wnioske o karte cinema city unlimited-moge zlozyc pozniej? poprstu bede mial krotszy okres na korzystanie ze zwrotów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podbijam pytanie, cąły zcas czekam az przyslą mi karte a 21.06 już jutro

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...