Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 150 zł za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

23.07.2018

Odbierz 150 zł za Konto Maksymalne w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała kolejna promocja konta osobistego w BGŻ BNP Paribas.

Premie do 150 zł za konto osobiste w BGŻ BNP ParibasTym razem propozycja dotyczy jednak nie Konta Optymalnego (znanego już z innych akcji), a Maksymalnego. Do zgarnięcia są bonusy pieniężne o łącznej wartości 150 zł za wykazanie się aktywnością w korzystaniu z konta i wydanej do niego karty płatniczej.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem akcji może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji, nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Parbas (lub wcześniej - przed fuzją - w okresie tychże 24 miesięcy w Banku BGŻ i/lub BNP Paribas).

Do wzięcia udziału w promocji przeszkodą nie jest ewentualne posiadanie umowy z BGŻ Optima (jest to bowiem odrębna umowa ramowa).

Nagrody. W promocji przygotowano 6 bonusów po 25 zł każdy, które będą wpływać na konto w BGŻ BNP Paribas. A skoro to premie pieniężne, to będzie można je wykorzystać na dowolny cel (wydać, wypłacić lub przelać).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji najpóźniej do 31.08.2018 r.:
 • złóż wniosek o Konto Maksymalne wraz z wydawaną do niego kartą  i dostępem do bankowości internetowej, podając przy tym poprawny adres mailowy i numer telefonu komórkowego oraz zawrzyj umowę;
 • we wniosku pamiętaj wyrazić zgody na: przesłanie mailem dokumentów i informacji związanych z realizacją umów zawartych z bankiem (tzw. e-korespondencja) oraz otrzymywanie drogą elektroniczną (SMS, email) informacji handlowych i zaakceptuj regulamin promocji (we wniosku na szczęście jest wskazane, które zgody trzeba zaznaczyć).

I to tyle, jeśli chodzi o przystąpienie do promocji. Dalej przyjdzie już zdobywać bonusy. By je otrzymywać:
 • w każdym miesiącu wykonaj co najmniej 5 płatności kartą wydaną do konta na łączną kwotę co najmniej 300 zł.

Pojedynczy bonus wynosi 1 zł, a zostanie Ci on naliczony, za każdą płatność kartą na kwotę co najmniej 5 zł, przy czym co miesiąc należy pamiętać o spełnieniu warunku powyżej (o wydaniu łącznie min. 300 zł i wykonaniu min. 5 płatności). W ciągu miesiąca możesz zyskać maksymalnie 25 zł. W tej promocji regulamin nie zawiera wykluczeń miejsc, w których płatności mogą być wykonywane (co powszechnie BGŻ BNP Paribas stosuje w innych promocjach). Wychodzi więc na to, że można płacić wszędzie i za wszystko 😉

Bonusy będą naliczane przez 6 miesięcy, licząc już od miesiąca przystąpienia do promocji, a ich wypłata ma następować do 8. dnia kolejnego miesiąca (a jeśli data ta przypadnie w dzień wolny od pracy to w najbliższym dniu roboczym). Szczegółowo bank objaśnia to na przykładzie:
"Klient przystąpił do Sprzedaży Premiowej 15 lipca 2018 r. Pierwsza Premia zostanie wypłacona 8 sierpnia 2018 r. za transakcje bezgotówkowe dokonane Kartą od 15 do 31 lipca 2018 r. Ostatnia Premia zostanie wypłacona 8 lutego 2019 r. za transakcje bezgotówkowe dokonane Kartą w okresie 1-31 stycznia 2018 r."

Do momentu wypłaty premii nie rozwiązuj z bankiem umowy, ani nie wycofuj zgód na e-korespondencję i informacje handlowe.

Konto Maksymalne - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta otwieranego w promocji to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/12 zł - miesięczna opłata za kartę wydaną do konta nie jest pobierana, jeśli: posiadacz karty nie ukończył 26. roku życia lub w miesiącu kalendarzowym poprzedzającym pobranie opłaty wykonane zostaną płatności kartą na sumę min. 300 zł;
 • 0 zł za wypłatę gotówki kartą ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku lub instytucji dane urządzenie należy).


Przydatne dokumenty:

5 komentarzy:

 1. Złotówa, a czy można podpisać umowę w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja nie jest dostępna w oddziałach. W przypadku wniosku o konto przez Internet jedyną dostępną opcją zawarcia umowy jest kurier.

   Usuń
 2. czyli za 10 transakcji w m-cu otrzymam 10zł?

  OdpowiedzUsuń
 3. nie ma obowiązku wpływu wynagrodzenia na konto?

  OdpowiedzUsuń
 4. No i niestety posiadanie KK wyklucza z udzialu :(
  Cytat z maila otrzymanego z banku „Informujemy, że wniosek został anulowany ponieważ zidentyfikowaliśmy Cię
  jako użytkownika Bankowości Internetowej. Zapraszamy do oddziału.”

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...