Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

650 zł od VeloBanku900 zł za kartę Citi480 zł od Santandera450 zł od BNP Paribas400 zł od Millennium

13.07.2018

Voucher 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

Nadszedł czas na kolejną promocję karty kredytowej Citibanku.

Voucher 300 zł do Hebe za kartę Citi SimplicityTym razem za jej wyrobienie i spełnienie banalnie prostych warunków (bo wystarczy przez 2 miesiące wykonać po 5 płatności kartą na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach), do wzięcia jest nagroda gwarantowana w postaci bonu o wartości 300 zł do wykorzystania w drogeriach Hebe.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.06.2015 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej z logo Citi.

Nagroda. Za spełnienie warunków w niniejszej promocji otrzymasz nagrodę gwarantowaną w postaci vouchera o wartości 300 zł do wykorzystania w drogeriach Hebe. Będzie to karta podarunkowa wielokrotnego użytku (aż do wyczerpania środków na niej dostępnych), która ma mieć ważność przez 6 miesięcy.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "300 zł na zakupy w drogeriach Hebe z Kartą Kredytową Citibank" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 31.10.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy (tyle wystarczy zrobić do końca października; wniosek czy zawarcie umowy mogą nastąpić później);
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplicty; 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie): 
  • wykonaj minimum 5 płatności kartą (na dowolne kwoty i w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) miesięcznie; 
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

Nagrodę bank prześle Ci w wersji elektronicznej, wiadomością w bankowości internetowej. Nastąpi to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do momentu otrzymania nagrody karta musi być aktywna.

Kilka różnych dat i warunków się pojawiło, więc wyjaśniam na przykładzie, jak wszystko najprościej ogarnąć. Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w lipcu, to czas na spełnienie warunków (zalogowanie i płatności kartą) będziesz mieć do końca września. Przy czym płatności możesz wykonać już w lipcu i sierpniu (wtedy nagrodę otrzymasz do końca września) lub w sierpniu i wrześniu (w takim przypadku bon trafi do Ciebie do końca października).

A teraz kilka słów na temat działania karty kredytowej. Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (wskutek płatności za jej pomocą, które trzeba wykonać w dwóch kolejnych miesiącach) spłacić możesz jeszcze w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie taką samą kwotę (bez odsetek, prowizji czy jakichkolwiek innych kosztów). Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Dla kogo karta w Citibanku? 


Wobec klientów wnioskujących o kartę kredytową Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów: 
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł."

Akceptowanymi źródłami dochodów są też: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu. 

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty 


Karta wyrabiana w powyższej promocji jest wydawana przez bank za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez warunków. Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można więc schować do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. 

Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.

31 komentarzy:

 1. 1) płatności wśród tych 10-ciu muszą być w Hebe?
  2) czy bon może używać dowolna osoba czy jest on imienny?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy konieczne jest zakładanie konta?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wygląda korzystanie z takiej karty? wpłacam tam jakąś kwotę i to wydaję? Są jakieś koszty? Odsetki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostajesz od nich taką kartę , nic tam nie wpłacasz, nie ma żadnych odsetek. Tylko wydajesz:)

   Usuń
 4. Witam. Gratuluję rzetelności przy prowadzeniu bloga. Moje pytanie brzmi, czy ta promocja może być łączona z promocją na cashback 300 lub 400 zł na tej samej karcie?
  Pozdrawiam, M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa :) Promocje niestety nie łączą się. O tym w której bierze się udział decyduje wysłanie formularza zgłoszeniowego za pomocą strony dedykowanej danej promocji.

   Usuń
 5. Czy emeryt może wnioskować o kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W regulaminie masz wykaz dochodów które bank akceptuje.

   Usuń
  2. Tak, jednak chyba emerytom nie dają zbyt chętnie, niestety :(

   Usuń
  3. Mam w rodzinie osobę 62 l. która bez problemu kartę dostała.

   Usuń
 6. Witam,
  za kuriera z umową płaci się 30 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tabeli opłat i prowizji ta opłata dotyczy dostarczenia karty w ten sposób - tylko na życzenie klienta. Standardowo bank wysyła karty listem (na koszt banku). Kurier z umową również przyjeżdża na koszt banku.

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

   Usuń
 7. Ile wynosi okres bezodsetkowy w przypadku tej karty?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy z promocji może skorzystać osoba na urlopie macierzyńskim? Jaki dokument potwierdzający dochody wtedy dostarczyć? Tak jak w umowie o pracę, może być to wyciąg z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Wyciągi bankowe z kwotą przelewów

   Usuń
 9. Promocja jest dobra, ale organizacja tego banku już nie bardzo, probuje już któryś raz się z nimi porozumieć, najpierw pani zadzwoniła kiedy nie mogłam rozmawiac, później nie oddzwonila a jak sama dzwoniłam to pani mi powiedziała że trzeba mieć umowę o pracę do tej promocji. Wychodzi ze mimo chęci nie mogę nawet złożyć wniosku a co dopiero otrzymać kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bez umowy o pracę albo innego stałego dochodu ani rusz. Na końcu regulaminu masz wykaz dochodów które bank dopuszcza.

   PS. Ja nie narzekam. W rodzinie wszystkie 5 osób karty dostało.

   Usuń
 10. Kiedy mogę się spodziewać odzewu że strony banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie promocji pojawia się komunikat o kontakcie w ciągu bodajże 5 dni roboczych.

   Usuń
  2. Czyli jak kontakt nastąpi najprawdopodobniej dopiero w listopadzie to nie będzie za późno?

   Usuń
  3. Do 31.10.2018 r. (do godz. 23:59) wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy. I to wystarczy, by zakwalifikować się do promocji. Reszta formalności (złożenie wniosku, zawarcie umowy) może nastąpić później (a więc de facto wyjdzie w listopadzie).

   Usuń
  4. Dzięki za odpowiedź. A to jeszcze dopytam czy jak ja mam kartę Citi z innej promocji kiedyś to teraz zawnioskować może żona o kartę w tej promocji z Hebe?

   Usuń
  5. Żona może skorzystać (karta kredytowa jest produktem, o który umowę zawiera się indywidualnie, więc nie ma przeciwwskazań).

   Usuń
 11. O co chodzi z nadpłata 200zl?
  Czy jak wydam 500zl i wpłace 500zl to będzie ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak piszesz to będzie ok. Chodzi żeby jak wykorzystasz 500 to nie spłacić więcej niż 700

   Usuń
 12. Dostaliście już voucher ? Ja dostałem smsa, ze wyślą poczta a nie online, ale do dzisiaj cisza.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

HIT powrócił! Odbierz 650 zł za VeloKonto

Powraca promocja VeloBanku z łatwymi bonusami do wzięcia. Za konto osobiste do wzięcia czekają bonusy o łącznej wartości 650 zł - obecnie ża...