Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

13.07.2018

Voucher 300 zł na zakupy w drogeriach Hebe za przetestowanie darmowej karty Citi Simplicity

Nadszedł czas na kolejną promocję karty kredytowej Citibanku.

Voucher 300 zł do Hebe za kartę Citi SimplicityTym razem za jej wyrobienie i spełnienie banalnie prostych warunków (bo wystarczy przez 2 miesiące wykonać po 5 płatności kartą na dowolne kwoty i w dowolnych miejscach), do wzięcia jest nagroda gwarantowana w postaci bonu o wartości 300 zł do wykorzystania w drogeriach Hebe.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.06.2015 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej z logo Citi.

Nagroda. Za spełnienie warunków w niniejszej promocji otrzymasz nagrodę gwarantowaną w postaci vouchera o wartości 300 zł do wykorzystania w drogeriach Hebe. Będzie to karta podarunkowa wielokrotnego użytku (aż do wyczerpania środków na niej dostępnych), która ma mieć ważność przez 6 miesięcy.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "300 zł na zakupy w drogeriach Hebe z Kartą Kredytową Citibank" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • do 31.10.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy (tyle wystarczy zrobić do końca października; wniosek czy zawarcie umowy mogą nastąpić później);
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę Citi Simplicty; 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie w/w rozmowy);
 • do końca drugiego miesiąca następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę (datę znajdziesz w umowie): 
  • wykonaj minimum 5 płatności kartą (na dowolne kwoty i w dowolnych punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie) miesięcznie; 
  • co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku.

Nagrodę bank prześle Ci w wersji elektronicznej, wiadomością w bankowości internetowej. Nastąpi to najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do momentu otrzymania nagrody karta musi być aktywna.

Kilka różnych dat i warunków się pojawiło, więc wyjaśniam na przykładzie, jak wszystko najprościej ogarnąć. Przykładowo: jeśli umowę o kartę zawrzesz w lipcu, to czas na spełnienie warunków (zalogowanie i płatności kartą) będziesz mieć do końca września. Przy czym płatności możesz wykonać już w lipcu i sierpniu (wtedy nagrodę otrzymasz do końca września) lub w sierpniu i wrześniu (w takim przypadku bon trafi do Ciebie do końca października).

A teraz kilka słów na temat działania karty kredytowej. Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (wskutek płatności za jej pomocą, które trzeba wykonać w dwóch kolejnych miesiącach) spłacić możesz jeszcze w okresie bezodsetkowym. A to oznacza, że oddasz dokładnie taką samą kwotę (bez odsetek, prowizji czy jakichkolwiek innych kosztów). Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47% to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Dla kogo karta w Citibanku? 


Wobec klientów wnioskujących o kartę kredytową Citibank wymaga spełnienia poniższych kryteriów: 
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł."

Akceptowanymi źródłami dochodów są też: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu. 

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie oferty 


Karta wyrabiana w powyższej promocji jest wydawana przez bank za 0 zł. Bank nie pobiera też opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez warunków. Po wykonaniu płatności (tych na potrzeby promocji) kartę można więc schować do szuflady i nie będzie ona generować kosztów. 

Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.

31 komentarzy:

 1. 1) płatności wśród tych 10-ciu muszą być w Hebe?
  2) czy bon może używać dowolna osoba czy jest on imienny?

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy konieczne jest zakładanie konta?

  OdpowiedzUsuń
 3. Jak wygląda korzystanie z takiej karty? wpłacam tam jakąś kwotę i to wydaję? Są jakieś koszty? Odsetki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostajesz od nich taką kartę , nic tam nie wpłacasz, nie ma żadnych odsetek. Tylko wydajesz:)

   Usuń
 4. Witam. Gratuluję rzetelności przy prowadzeniu bloga. Moje pytanie brzmi, czy ta promocja może być łączona z promocją na cashback 300 lub 400 zł na tej samej karcie?
  Pozdrawiam, M.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za miłe słowa :) Promocje niestety nie łączą się. O tym w której bierze się udział decyduje wysłanie formularza zgłoszeniowego za pomocą strony dedykowanej danej promocji.

   Usuń
 5. Czy emeryt może wnioskować o kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. W regulaminie masz wykaz dochodów które bank akceptuje.

   Usuń
  2. Tak, jednak chyba emerytom nie dają zbyt chętnie, niestety :(

   Usuń
  3. Mam w rodzinie osobę 62 l. która bez problemu kartę dostała.

   Usuń
 6. Witam,
  za kuriera z umową płaci się 30 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tabeli opłat i prowizji ta opłata dotyczy dostarczenia karty w ten sposób - tylko na życzenie klienta. Standardowo bank wysyła karty listem (na koszt banku). Kurier z umową również przyjeżdża na koszt banku.

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo za odpowiedź.

   Usuń
 7. Ile wynosi okres bezodsetkowy w przypadku tej karty?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy z promocji może skorzystać osoba na urlopie macierzyńskim? Jaki dokument potwierdzający dochody wtedy dostarczyć? Tak jak w umowie o pracę, może być to wyciąg z konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można. Wyciągi bankowe z kwotą przelewów

   Usuń
 9. Promocja jest dobra, ale organizacja tego banku już nie bardzo, probuje już któryś raz się z nimi porozumieć, najpierw pani zadzwoniła kiedy nie mogłam rozmawiac, później nie oddzwonila a jak sama dzwoniłam to pani mi powiedziała że trzeba mieć umowę o pracę do tej promocji. Wychodzi ze mimo chęci nie mogę nawet złożyć wniosku a co dopiero otrzymać kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No bez umowy o pracę albo innego stałego dochodu ani rusz. Na końcu regulaminu masz wykaz dochodów które bank dopuszcza.

   PS. Ja nie narzekam. W rodzinie wszystkie 5 osób karty dostało.

   Usuń
 10. Kiedy mogę się spodziewać odzewu że strony banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po wypełnieniu formularza zgłoszeniowego na stronie promocji pojawia się komunikat o kontakcie w ciągu bodajże 5 dni roboczych.

   Usuń
  2. Czyli jak kontakt nastąpi najprawdopodobniej dopiero w listopadzie to nie będzie za późno?

   Usuń
  3. Do 31.10.2018 r. (do godz. 23:59) wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy. I to wystarczy, by zakwalifikować się do promocji. Reszta formalności (złożenie wniosku, zawarcie umowy) może nastąpić później (a więc de facto wyjdzie w listopadzie).

   Usuń
  4. Dzięki za odpowiedź. A to jeszcze dopytam czy jak ja mam kartę Citi z innej promocji kiedyś to teraz zawnioskować może żona o kartę w tej promocji z Hebe?

   Usuń
  5. Żona może skorzystać (karta kredytowa jest produktem, o który umowę zawiera się indywidualnie, więc nie ma przeciwwskazań).

   Usuń
 11. O co chodzi z nadpłata 200zl?
  Czy jak wydam 500zl i wpłace 500zl to będzie ok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak jak piszesz to będzie ok. Chodzi żeby jak wykorzystasz 500 to nie spłacić więcej niż 700

   Usuń
 12. Dostaliście już voucher ? Ja dostałem smsa, ze wyślą poczta a nie online, ale do dzisiaj cisza.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...