Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Finisz promocji: 200 zł za konto w Banku Millennium [Aktualizacja: promocja została przedłużona!]

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

25.07.2018

Finisz promocji: 200 zł za konto w Banku Millennium [Aktualizacja: promocja została przedłużona!]

Wakacje, okres urlopowy... i niektóre kwestie mogą umknąć.

Ustrzel bonus 200 zł za konto 360 w Banku Millennium
Przypominam więc o jednej z najlepszych promocji, która lada moment się kończy. I robię to nie bez powodu. Widzę bowiem, że akcja ta cieszy się rekordowym zainteresowaniem wśród Czytelników. Liczba uczestników promocji jest bowiem aż 4-krotnie (!) wyższa, niż w analogicznych akcjach tego samego banku. Tym razem mamy jednak do czynienia z wyższą premią. A warunki do spełnienia pozostają banalnie proste.

200 zł jakie Bank Millennium postanowił płacić za otwarcie Konta 360° lub 360° Student jest rekordowym bonusem pieniężnym, jaki ten bank kiedykolwiek proponował na start. Owszem, bywały propozycje inne, ale wtedy np. z bonami, które już nie każdemu musiały odpowiadać.

Promocję "Ustrzel 200 zł z Bankiem Millenium SA" na blogu szczegółowo już opisywałem tutaj, ale dziś w skrócie o niej przypomnę.

Udział w akcji wziąć mogą osoby, które obecnie nie mają żadnej umowy, ani produktu w Banku Millennium. Wykluczeni są również wszyscy Ci, którzy Konto 360° lub 360° Student już kiedyś posiadali (ale tylko wtedy, gdy założyli je w jakiejś akcji promocyjnej banku lub firmy organizującej promocję dla banku). Konto w tym banku wielu czytelników bloga już miało bądź ma (dla tych osób niniejsza promocja może być świetną okazją do zaangażowania w bankobranie znajomych czy członków rodziny - warunki są bowiem bardzo proste, a zasady klarowne i czytelne nawet dla tych, którzy dotąd z podobnymi promocjami nie mieli do czynienia).

By teraz zarobić 200 zł:
 • do piątku (27.07., do g. 23:59) do wtorku (31.07., do godz. 23:59 [aktualizacja w dn. 27.07.: promocja została przedłużona!]) złóż wniosek o konto na stronie promocji wraz z wydawaną do niego kartą (tylko w ten sposób złożone wnioski kwalifikują do promocji z bonusem 200 zł);
 • we wniosku zaznacz zgody marketingowe (choć z doświadczenia mogę napisać, że bank tego nie nadużywa, a oferty jak już się pojawiają to najczęściej w aplikacji lub w bankowości; telefony z banku to rzadkość);
 • do 31.07.2018 r. 3.08.2018 r. (najbliższy wtorek piątek włącznie) [po aktualizacji regulaminu] zawrzyj z bankiem umowę (i nie wypowiadaj jej co najmniej do 30.09.2018 r.);
 • w sierpniu i wrześniu 2018 r. (w każdym z tych dwóch miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na sumę min. 1 000 zł (może być to przelew z Twego konta w innym banku; wpływ oznacza pojawienie się środków na koncie - nie ma konieczności ich utrzymywania) oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem (na dowolną kwotę i w dowolnym miejscu).

I to już wszystko. Za spełnienie tych warunków na Twe konto wpłynie gwarantowany bonus 200 zł - stanie się tak najpóźniej do 15.10.2018 r. To kolejna zaleta tej promocji i przewaga nad propozycjami konkurencji. Nie ma już bowiem potrzeby wyczekiwania maili, pilnowania terminów i uzupełniania danych do wypłaty premii. Robi to bowiem sam bank, bez pośredników.

Warunki prowadzenia konta, sposoby jego otwarcia, a także ciekawą ofertę Banku Millennium dla oszczędzających (z kontem oszczędnościowym 2,7% do 100 000 zł), szczegółowo opisuję w pierwotnym wpisie poświęconym prześwietleniu akcji "Ustrzel 200 zł z Bankiem Millenium SA" >>

Na koniec jeszcze pewna podpowiedź. Jako że umowę o konto z Bankiem Millennium należy zawrzeć najpóźniej do 31.07.2018 r. 3.08.2018 r., to składając wniosek na ostatnią chwilę, najlepiej wybrać zawarcie umowy w placówce banku (gdyż w tak krótkim czasie - do wtorku piątku) kurier mógłby już nie dotrzeć. W większych miastach placówki Millennium można znaleźć też w centrach handlowych, a to pozwala na podpisanie umowy nie tylko w dłuższych godzinach otwarcia w dni robocze, ale też w soboty (a czasem i nawet w niedziele). Jeśli wybierzesz opcję z placówką, pamiętaj by tam już tylko zawrzeć umowę do wcześniej złożonego wniosku - dopilnuj, by pracownik banku nie składał kolejnego wniosku, bo ten już do promocji nie zakwalifikuje (przypomnę: liczą się tylko wnioski złożone na stronie promocji).

22 komentarze:

 1. Ja przy rezygnacji z konta dostałem propozycję promocji na zatrzymanie. 360 zł w zwrotach za płacenie kartą i Blikiem :) Więc opłaca się podwójnie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rezygnowałeś z konto w oddziale Banku ?

   Usuń
  2. Ja rezygnowałem przez bankowość internetową i na drugi dzień zadzwonił konsultant z taką samą propozycją na zatrzymanie: 2% zwrotów za płatności kartą i 5% za BLIK na pół roku od 1 sierpnia :)

   Usuń
  3. Ehh a mi tylko 180 zł dali ;p Telefonicznie.

   Usuń
  4. W jakiej postaci te 180 ?

   Usuń
  5. Millenium to obecnie najsensowniejszy bank. Mogliby mieć lepsze lokaty no ale jakoś ratują się tym 2,7% na KO.

   Usuń
 2. Na 2 osoby jestem stratny 50 zł, bo korzystałem z poprzedniej promocji (150 zł + 50 zł + 150 zł). Takie życie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dostałem bonusa o którym piszą powyżej więc jednak ze straty zrobi się zysk :)

   Usuń
 3. Otworzyłam konto w tej promocji i premię ustrzelę, a jakże ;).

  Mam krótkie pytanie techniczne. Rezem z w/w kontem otworzyłam KO Profit z promocyjnym oprocentowaniem 2,7%. Pierwsze i zarazem nowe środki wpłaciłam 09.07. Kapitalizacja odsetek jest na koniec miesiąca. Czy jeżeli wypłacę środki z w/w KO w dniu 31.07.2018 - chcę przerzucić do Idea Banku na 3,1% - to stracę odsetki za lipiec w Millennium?

  Manewr wypłaty muszę wykonać w lipcu, ponieważ w sierpniu wrzucę tu kolejne nowe środki z kończących się lokat w Idea, a przecież 25.08.2018 będzie trzeba ewakuować wszystko z Millennium, by załapać się na kolejną edycję promocji KO (kto czytał "instrukcję" Mr. Złotówy wie o czy piszę).

  Chodzi o to by nie wykonywać dwóch przelewów z KO w sierpniu, tylko jeden w lipcu 31.07. a drugi w sierpniu 25.08.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie tracisz odsetek,to jest Konto Oszczędnościowe,a nie lokata:)

   Usuń
  2. Odsetki doliczą za okres od 9 do 31 lipca.

   Usuń
  3. Możesz wypłacić kiedy chcesz (również 25 czy 31 lipca)- tak działa konto oszcz. Bank da odsetki za każdy dzień, w którym środki były na KO Profit , nie trzeba ich trzymać do końca miesiąca

   Usuń
  4. Dzięki za info x3 :)

   Usuń
 4. Nikt nie wspominał o tym więc dodam tylko, że można łączyć tę promocję z programem lubię to polecam.
  Co prawda w formularzu nie ma możliwości podania kodu polecenia ale udając się do oddziału w celu podpisywania umowy, można podać obsłudze banku Kod Polecenia [kod polecenia usunięty zgodnie z Zasadami Komentowania - przyp. Mr. Złotówa].
  Następnie po wykonaniu płatności kartą na kwotę 360zł w ciągu 30dni od podpisania umowy: osoba polecająca i polecona mają do odebrania jedną z nagród:
  1) 4 kody, które można wymienić na 4 bilety do kina (do wyboru kody sieci Multikino (2D) albo Helios (2D/3D))
  2) bon podarunkowy do empik.com o wartości 80 zł
  3) karta upominkowa do zalando.pl o wartości 80 zł
  4) premia w wysokości 10% płatności za zakupy dokonywane kartą debetową do Konta lub BLIKIEM maksymalna łączna wysokość premii dla danego rachunku wynosi 90 zł, przy czym łączna wysokość nagrody w postaci premii wypłaconej za transakcje w danym miesiącu kalendarzowym nie może przekroczyć kwoty 30 zł,
  5) lokata w PLN z oprocentowaniem 4% w skali roku, na następujących warunkach: czas trwania lokaty wynosi 3 miesiące, maksymalna kwota lokaty wynosi 10 000 zł minimalna kwota lokaty wynosi 500 zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wydaje mi się, że pracownik banku przyjął nowy wniosek i niestety się myli...

   Dlaczego? Zapisy z regulaminów są takie:

   Promocja "Ustrzel 200 zł z Bankiem Millennium": "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, chyba że regulamin danej promocji nie stanowi inaczej"

   Regulamin programu poleceń (opisuję tutaj) w praktyce taki sam:
   "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży rachunków oszczędnościowo-rozliczeniowych organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu, o ile regulamin właściwy dla danej promocji nie stanowi inaczej"

   Zatem można skorzystać z jednej lub z drugiej promocji, ale nie łącznie.

   Usuń
  2. Mnie w banku powiedziano że promocje się nie łączą.

   Usuń
  3. Ciekawe co z tego wyjdzie. Otrzymałem regulaminy obu promocji.

   Usuń
 5. Czy po tym jak dostaje się premie to trzeba konto przez jakiś czas utrzymać?

  OdpowiedzUsuń
 6. Mam pytanie o zwolnienie z opłaty za konto. Czy płatność blikiem obejmuje np. wypłatę z bankomatu lub przelew na telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, wypłata z bankomatu nie spełnia warunku PŁATNOŚCI.

   Usuń
 7. mam pytanie jezeli wykonalem platnosc 28.08 i zaksiegowala sie ona 3.09 to spelnilem warunek czy nie???

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...