Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 120 zł za pensje - promocja dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

17.07.2018

Zyskaj do 120 zł za pensje - promocja dla zaproszonych klientów ING Banku Śląskiego

Bank z lwem w logo udostępnia kolejną promocję dla obecnych posiadaczy konta.

Bonus do 120 zł za wpływy wynagrodzenia na konto w ING Banku Śląskim
I po raz kolejny premiuje zapewnienie wpływów na konto. Do wzięcia jest 100 lub 120 zł. Propozycja skierowana jest jednak wyłącznie do osób, które otrzymają zaproszenie. Warto więc sprawdzić skrzynki odbiorcze, by taka szansa na zarobek nie umknęła.

💡 Na początek osobom, które nie posiadają jeszcze konta w ING Banku Śląskim, przypomnę, że za jego otwarcie czekają premie do 140 zł i dodatkowe bonusy pieniężne (do kilkudziesięciu złotych) za płatności mobilne. Subskrybenci mego newslettera wczoraj otrzymali jeszcze informację o dodatkowej promocji, która dostępna jest tylko dla Czytelników bloga (aktualnie dla zapisanych na newsletter, a w przypadku niewyczerpania puli nagród, informacja o tej promocji pojawi się na blogu w czwartek).

Dla kogo promocja z premią "Zyskaj do 120 zł za pensje"? Uczestnikiem akcji może być osoba, która jest klientem indywidualnym i posiada konto (Direct, Komfort, Klasyczne, Student, Mobi) w ING Banku Śląskiego oraz otrzyma propozycję skorzystania z promocji (szukać jej należy w wiadomościach w bankowości Moje ING). By takie zaproszenie otrzymać, niezbędne jest posiadanie zgody na przetwarzanie danych marketingowych (i zgody tej nie należy wycofywać w trakcie trwania promocji).
💡 Do promocji tej nie da się dołączyć, gdy dopiero teraz założysz konto w ING Banku Śląskim. Ale jeśli masz wynagrodzenie, które chcesz przekierować do któregoś z banków i tym zapewnić sobie premie, sprawdź mix promocji BZ WBK, w którym zyskasz do 450 zł (przede wszystkim dzięki wpływom wynagrodzenia).

Nagroda w promocji ING Banku Śląskiego. Do wzięcia czeka premia pieniężna w wysokości 100 lub 120 zł. Wpłynie ona na konto osobiste w ING Banku Śląskim, więc będzie można z nią zrobić co się zechce (wydać, przelać lub wypłacić).

Zasady promocji. Jeśli jesteś w gronie osób wyróżnionych przez bank i masz zaproszenie to aby wziąć udział w akcji:
 • do 31.08.2018 r. wypełnij formularz zgłoszeniowy;
 • najpóźniej do 31.01.2019 r., w każdym z czterech dowolnych miesięcy, otrzymaj wpływy na konto z tytułu wynagrodzenia na łączną kwotę min. 1 000 zł; 
 • na dzień wypłaty premii (co ma nastąpić najpóźniej do 15.02.2019 r.) posiadaj konto, na które otrzymujesz wynagrodzenie.

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz premię 100 zł. Jeśli jednak chcesz otrzymać premię w wysokości 120 zł, pamiętaj też o tym, by do 31.08.2018 r. złożyć w bankowości Moje ING dyspozycję przelewu wynagrodzenia (po zalogowaniu do bankowości internetowej: Konto => Wnioski => Dyspozycja przelewu wynagrodzenia). Wtedy też wynagrodzenie musi wpływać (po złożeniu w/w dyspozycji) w kwocie min. 1 000 zł (jednorazowym przelewem, a nie kilkoma na taką sumę).

Co więcej wiemy o wynagrodzeniu, które wymaga bank? W regulaminie na ten temat jest niewiele. Znaleźć można tylko taki zapis:
"Nie będą brane pod uwagę: przelewy pomiędzy rachunkami tego samego klienta, wpłaty własne w oddziałach lub wpłatomatach Banku"

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Grzegorzowi.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

23 komentarze:

 1. W mojej firmie płacą tylko i wyłącznie gotówkę 'do ręki' ... co robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież nawet nie ma wymogu by te wpływy faktycznie były od pracodawcy.

   Usuń
 2. Otóż mylą się co którzy twierdzą, że nie da się wprosic. Trzeba wypełnić formularz powyżej i spełniać warunek. Nic się nie ryzykuje a byłbym nieszczery nie przyznając racji temu kto nie zaprzecza, że w poprzedniej promocji po wypelnieniu nie przyszło potwierdzenie udziału w promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W tej promocji się nie da. Formularz rejestracyjny nie przepuści cię jeśli twojego PESELu nie ma w bazie promocji!!!

   Usuń
 3. Wprosić się nie da. Po oczach czerwienią bije komunikat: Promocja „Zyskaj 120 zł za pensje” kierowana jest do klientów, którzy otrzymają od Banku ofertę skorzystania z promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To ostatnio jakaś plaga z tymi 'zaproszeniami' :)

   Usuń
 4. Wszystko dobrze tylko czemu akurat bon do Allegro? Poczekam na inny bonus nie zmuszający do zakładania kont typu Allegro, Facebook itp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jaki bon? wyżej jest napisane że wpływa gotówka...

   Usuń
 5. gdzie mam kliknąć zeby złożyć dyspozycję przelewu wynagrodzenia w moje ing?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dzisiaj dostałam zaproszenie. Fajnie bo konto założone w lipcu więc upiecze się za jednym razem 20 i 120 zł.

  OdpowiedzUsuń
 7. Chciałabym przenieść wynagrodzenie do BZ WBK i skorzystać z tamtejszej promocji, tym samym nie spełnię 4 miesięcy wpływów wynagrodzenia od pracodawcy. Czy ostatni przelew tytułem wynagrodzenie od innej osoby będzie akceptowalny? Czy musi być ciągłość wpłat od jednej osoby (w tym przypadku pracodawcy)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dotąd I N G nie robił problemów z "wynagrodzeniem" więc lepiej puszczaj prawdziwe wynagr. do B Z W B K

   Usuń
 8. Czy ktoś wie gdzie znajdę dyspozycje przelewu wynagrodzenia w aplikacji ing?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wejdź na moje ING naciśnij na swoje konto,następnie wnioski i tu to masz -dyspozycja przelewu wynagrodzenia

   Usuń
 9. Witam, czy miał ktoś podobną sytuację? Mianowicie wypełniłem formularz z dedykowanego linku. Dzisiaj otrzymałem informację, że jednak go nie wypełniłem i bank nie chce mi dać obiecanych benefitów.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz reklamację i upieraj się że wypełniłeś.

   Usuń
  2. @Anonimowy11 września 2018 18:44, rób zawsze składając wniosek do promocji zrzut ekranu.

   Usuń
  3. Na całe szczęście sytuacja się wyjaśniła i moje zgłoszenie się odnalazło. Na przyszłość faktycznie chyba zrobię printscreena.
   Pozdrawiam.

   Usuń
 10. Dobrze rozumiem, że przelew wynagrodzenia może być z mojego własnego rachunku ale w innym banku?

  OdpowiedzUsuń
 11. Mr.Złotówa, biorę udział w tej promocji i czekam już tylko na wypłacenie w lutym premii. Zamierzam przenieść to konto do CA. W związku z tym mam pytania:
  1. Czy już teraz mogę zamknąć kartę do konta by nie robić w lutym transakcji na 300 zł?
  2. Czy kartę debetową zastrzegę w bankowości internetowej?
  3. Czy konto oszczędnościowe i KK mogę zamknąć w bankowości internetowej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. W promocji z premią 120 zł za wynagrodzenie posiadanie karty aż do momentu wypłaty premii nie jest wymagane (co innego w promocjach z premiami za otwarcie konta).
   2. Tak
   3. Niestety nie. Trzeba do oddziału.

   Usuń
 12. Żonie wypłacili a ja przespałem sprawę. Miałem tylko 3 wynagrodzenia :(

  OdpowiedzUsuń
 13. Ktoś otrzymał?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...