Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bony o wartości 200 zł do RTV Euro AGD + moneyback do 5% za Konto Firmowe Godne Polecenia w BZ WBK

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

12.07.2018

Bony o wartości 200 zł do RTV Euro AGD + moneyback do 5% za Konto Firmowe Godne Polecenia w BZ WBK

Wystartowała kolejna promocja Banku Zachodniego WBK. Tym razem skierowana do przedsiębiorców.

Bony 200 zł do RTV Euro AGD za konto firmowe w BZ WBK
Bank wynagradza bowiem założenie konta firmowego. Do wzięcia w bardzo prosty sposób są bony o wartości 200 zł do wykorzystania w sklepach RTV Euro AGD. Z udziałem w promocji nie warto zwlekać, bo pula nagród jest ograniczona. Dodatkowo można też zyskać zwrot za zakupy na wybranych stacjach paliw oraz za przejazdy autostradami.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba fizyczna prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą.

Nagroda. BZ WBK klientowi, który spełni warunki promocji, przekaże 2 bony do sklepów RTV Euro AGD. Jeden z nich o wartości 50 zł, a drugi 150 zł. Bony podczas zakupów na szczęście można łączyć.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji i zgarnąć bony:
 • zawnioskuj o Konto Firmowe Godne Polecenia wraz z wydawaną do niego kartą (MasterCard Business Debit lub VISA Business Electron) oraz dostępem do bankowości internetowej BZWBK24 Mini Firma; (pamiętaj, że udział w promocji biorą wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem w/w strony);
 • do 31.07.2018 r. zawrzyj z bankiem umowę o konto;
 • wyraź zgodę na kontakt telefoniczny, jak i drogą elektroniczną w celu marketingowym.

Za spełnienie powyższych warunków bank przyzna bon o wartości 50 zł. By uzyskać drugi bon (już ten o wartości 150 zł):
 • najpóźniej do 15.08.2018 r. zaloguj się do bankowości BZWBK24 Mini Firma i za jej pomocą wykonaj przelew min. 200 zł do ZUS.

Promocja może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli nagród. Bank przygotował 200 bonów o wartości 50 zł i 200 bonów o wartości 150 zł. Warto się więc pośpieszyć.

Nagrody zostaną przesłane mailem najpóźniej do 31.08.2018 r. Bony mają być ważne do 31.07.2019 r., a będzie można je wykorzystać w sklepach stacjonarnych, jak i w internetowym euro.com.pl.

Dodatkowe korzyści z kartą Mastercard Business Debit


Aktualnie w BZ WBK dostępne są także inne promocje (które szczegółowo prześwietliłem tutaj). W "Promocji samochodowej" do 31.03.2019 r. możesz uzyskiwać 2-procentowy moneyback za zakupy na stacjach paliw Circle K oraz Statoil na terenie Polski. Zwrot będzie wypłacany co miesiąc i nie jest ograniczony żadnym limitem!

Jeśli karty Mastercard Business Debit w BZ WBK nie posiadasz co najmniej od 6 miesięcy poprzedzających przystąpienie do promocji, to załapiesz się także na "Promocję samochodową - bonus". Dzięki niej otrzymasz 5-cio procentowy zwrot za uiszczanie kartą opłat za przejazdy autostradami w Polsce. W tym przypadku co miesiąc (również do 31.03.2019 r.) uzyskiwać można zwrot do 100 zł.

Konto Firmowe Godne Polecenia - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta firmowego w BZ WBK, które należy otworzyć w promocji to:

 • 0/25 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie zostanie pobrana, jeśli wykonasz przelew składki do ZUS w wysokości min. 200 zł (a więc tyle samo co na potrzeby promocji);
 • 0 zł za przelewy internetowe do ZUS i US oraz za pierwsze 15 przelewów internetowych (PLN) w miesiącu kalendarzowym; opłata za kolejne przelewy wynosi 1 zł (poza tym miesięcznie otrzymasz pakiet tylko 5 darmowych SMSów służących do autoryzacji transakcji; za każdy kolejny SMS w miesiącu kalendarzowym bank pobierze opłatę w wysokości 0,20 zł); 
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę wydaną do konta nie zostanie pobrana jeśli w poprzednim miesiącu kalendarzowym wykonasz płatności na sumę min. 400 zł (z wyłączeniem transakcji typu Quasi Cash, a więc takich, które pozwalają na łatwą wymianę transakcji na gotówkę - np. w kasynach czy zakładach bukmacherskich). 

Umowę o konto firmowe w BZ WBK zawrzeć można za pomocą przelewu weryfikacyjnego wykonanego z konta w innym banku, za pośrednictwem kuriera lub podczas wideorozmowy z doradcą banku (ta ostatnia opcja jest niedostępna dla użytkowników przeglądarki Internet Explorer).

W przypadku promocji dla przedsiębiorców pamiętać należy, że kwestia opodatkowania zdobytych nagród wygląda zupełnie inaczej, niż w przypadku promocji dla klientów indywidualnych. Nagroda jest przychodem z tytułu prowadzonej działalności, więc niezbędne jest rozliczenie podatku i ten obowiązek leży po stronie przedsiębiorcy).


Przydatne dokumenty:

Bądź na bieżąco z najlepszymi promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter dla Czytelników bloga. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach, które wysyłam do dwóch razy w tygodniu. Zapis na newsletter zajmuje chwilę, podobnie jak rezygnacja (jeśli kiedyś z jakieś przyczyny tak postanowisz):

5 komentarzy:

 1. Jak mam ROR to mogę wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma przeszkód. Zresztą chyba jeszcze nigdy się nie zdarzyło by ROR wykluczał z promocji założenia konta dla firmy.

   Usuń
 2. Niestety brak stałego adresu prowadzenia działalności wyklucza. Mi z tego absurdalnego powodu odrzucili wniosek. Zanim rozpatrzą odwołanie to mi szansa ucieknie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale to jak? W CEiDG nie masz adresu czy co? Bo nie do końca rozumiem.

   Usuń
  2. Na formularzu CEIDG jest takie pole 10.2 Stałe miejsce wykonywania działalności, a obok kwadracik do zaznaczenia: Brak stałego miejsca wykonywania działalności. Ja mam zaznaczony ten kwadracik, zgodnie z prawdą zresztą. Ktoś w banku uznał, że to niedopuszczalne i odrzucili mój wniosek z tego powodu.
   Ogólnie rzecz biorąc jestem coraz bardziej sfrustrowany skalą niekompetencji osób pracujących w różnych firmach prywatnych, nie mówiąc już o urzędach państwowych.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...