Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Raiffeisen Polbank: zyskaj do 550 zł za Wymarzone Konto Osobiste w promocji "ROKuj z nami"

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

19.07.2018

Raiffeisen Polbank: zyskaj do 550 zł za Wymarzone Konto Osobiste w promocji "ROKuj z nami"

Tego typu promocji w tym banku nie było już od bardzo dawna.

Promocja ROKuj z nami w Raiffeisen Polbanku
Jest więc to teraz nie lada okazja. W Raiffeisen Polbanku założyć można konto osobiste z pulą gratyfikacji wynoszącą nawet 550 zł. Trzeba jednak przygotować się na roczny maraton z bardzo różnymi warunkami do spełniania.

Dla kogo promocja? Udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, która od 1.01.2016 r. nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Raiffeisen Polbank.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "ROKuj z nami":
 • złóż wniosek o Wymarzone Konto Osobiste wraz z wydawaną do niego kartą płatniczą oraz dostępem do bankowości elektronicznej;
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych (warunek ten obowiązuje do momentu wypłaty premii);
 • wyraź zgodę na przesyłanie przez bank informacji handlowych/ofertowych i zgody tej nie wycofuj do wypłaty premii;
 • podczas składania wniosku wyraź zgodę na używanie przez bank urządzeń telekomunikacyjnych w celu oferowania produktów, usług i promocji banku, a także wskaż formę elektroniczną jako sposób otrzymywania korespondencji z banku (i także nie zmieniaj tego do wypłaty premii)

I to by było na tyle jeśli chodzi o przystąpienie do promocji (ma być ona dostępna do 31.10.2018 r., ale może zakończyć się wcześniej w przypadku wyczerpania puli 7 000 wniosków objętych promocją). [Aktualizacja w dniu 4.10.: ze strony banku zniknęły już informacje o promocji, co sugerować może zakończenie akcji z powodu wyczerpania puli wniosków.]

Dalej przyjdzie już spełniać warunki uzyskiwania poszczególnych bonusów. A do wzięcia jest bonus na start (50 zł), zwroty za płatności (do 50 zł przez 6 kolejnych miesięcy), bonus 150 zł za wpływy i na koniec jeszcze dodatkowe 50 zł. O szczegółach uzyskania każdej z premii piszę poniżej.

By uzyskać bonus 50 zł na start:
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł (tak by zdążyły się one zaksięgować na koncie w w/w terminie; muszą to być transakcje w punktach handlowych - nie zaliczą się płatności w Internecie, ani "quasi cash"); 

Bonus otrzymasz najpóźniej w trzecim miesiącu kalendarzowym, licząc od miesiąca otwarcia konta.

Wysokość kolejnych bonusów zależeć będzie od sumy płatności jakie wykonasz kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem. Bank zamierza naliczać 3-procentowy zwrot. Zyskać będzie można do 50 zł miesięcznie - i tak przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po trzecim miesiącu liczonym od miesiąca w którym konto zostało otwarte. Do zwrotów liczą się jednak jedynie transakcje w punktach usługowo-handlowych. Wykluczone są płatności w Internecie. Bank nie zaliczy też płatności "typu Quasi Cash czyli transakcji sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymieniane na gotówkę (np. zakup czeków podróżnych, waluty, transakcje u brokerów ubezpieczeniowych), zakładów bukmacherskich, transakcji w kasynach (w tym w kasynach internetowych), przekazów pieniężnych". Zatem by zgarnąć cały przysługujący zwrot miesięcznie trzeba by wydać 1 667 zł wyłącznie w punktach handlowo-usługowych.

Kolejnym z bonusów jest nagroda pieniężna w wysokości 150 zł, którą bank wypłaci Ci w 9. miesiącu kalendarzowym liczonym od miesiąca, w którym konto zostało otwarte. By tę nagrodę uzyskać:
 • posiadaj konto i aktywną kartę; 
 • w każdym z kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po drugim miesiącu od otwarcia konta:
  • zapewnij wpływ kwoty min. 2 000 zł (musi to być wpływ jednorazowy, a nie wiele wpływów na taką sumę) - może to być wpłata gotówkowa lub przelew z konta w innym banku (nie zaliczą się przelewy z rachunków Raiffeisen Polbanku); 
  • za pomocą bankowości R-Online i/lub aplikacji (Mobilny Bank i/lub Mobilny Portfel) wykonaj co najmniej 3 przelewy krajowe w walucie PLN z Wymarzonego Konta Osobistego.

Ale powyższe premie i zwroty to nie wszystko. Jest jeszcze jeden bonus w wysokości 50 zł. Otrzymasz go w 13. miesiącu liczonym od miesiąca otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego, jeśli spełnisz wyżej opisane warunki dla bonusu 50 zł na start, comiesięcznych zwrotów i bonusu 150 zł, a także jeśli w każdym z kolejnych 4 miesięcy (zaczynając od dziewiątego, liczonego od miesiąca otwarcia konta, dokonasz płatności kartą na sumę. min. 200 zł i transakcje te zostaną zaksięgowane na koncie najpóźniej do końca danego miesiąca kalendarzowego, w którym zostały wykonane.

Wymarzone Konto Osobiste - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku otwieranego w promocji to:

 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0 zł za wydanie karty płatniczej do konta - do wyboru jest karta MasterCard Debit lub Wymarzona Visa (wybrać możesz tę, która bardziej Ci odpowiada):
  • karta MasterCard Debit miesięcznie kosztuje bezwarunkowo 6 zł. W zamian zyskać można bezpłatny dostęp do wypłat ze wszystkich bankomatów w Polsce oraz pakiet ubezpieczeń "CYBER Pomoc";
  • Wymarzona Visa będzie bezpłatna jeśli w miesiącu wykonasz za jej pomocą co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 3 zł). Karta umożliwia darmowe wypłaty gotówki wyłącznie z bankomatów sieci Euronet, zlokalizowanych poza placówkami banków.

Do udziału w promocji kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone przez Internet. Wtedy jedyną opcją zawarcia umowy będzie kurier. Zgodnie z informacjami na pierwszym etapie wniosku do podpisania będzie tylko 1 strona!

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczkom Joannie i Marcie oraz Czytelnikom Damianowi, Adamowi i Kamilowi.

Przydatne dokumenty:

284 komentarze:

 1. Super promocja ale przez karencję się nie łapię :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Super?? Gdzie? Masa terminów i warunków żeby się w nich pogubić. Zwrot tylko w sklepach stacjonarnych. Premie warunkowane od innych premii. I Raifeisen Polbank. Dawno go w promocjach nie było więc wiele osób może nie pamiętać ale właśnie z tym bankiem było najwięcej użerania, reklamacji i kłopotów. Ja dziękuję.

   Usuń
  2. Jakiś czas temu polski oddział austriackiego Raiffeisen przejął grecki Polbank, a teraz BNP Paribas wspólnie z Bankiem BGŻ przejmą Raiffeisen Bank Polska - czy to nie jest groteskowe?

   Usuń
 2. Czy są jakieś wykluczone kody MCC w tym banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin nie wskazuje konkretnych kodów MCC, ale ogólnie wyklucza płatności internetowe oraz transakcje typu Quasi Cash. Innymi słowy do zwrotów liczyć się będą tylko płatności w punktach handlowo-usługowych (stacjonarnych)

   Usuń
  2. A płatność kartą za rachunki np. gaz, prąd, czynsz, w placówce pocztowej liczą się?

   Usuń
  3. To MCC 4829 więc raczej odpada.

   Usuń
 3. Szkoda, że łapią się tylko transakcje "sklepowe". Internetowe są wyłączone ze zwrotu i naliczania wymaganych obrotów.

  OdpowiedzUsuń
 4. A niebawem ma ich przejść BGŻ BNP Paribas. Ciekawa jaka będzie nazwa? BGŻ BNP Raiffeisen Polbank Paribas?

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy dobrze rozumiem, że wpływ 2.000 zł może być z mojego innego konta? :) pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda zachodu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. Ja miałem problemy z otwarciem konta, kurier nie przyjeżdżał, mimo próśb nikt z banku nie dzwonił. Infolinia nie wiedziała co robić. Z wypłatą premii były problemy, a później... nawet mi konta nie zamknęli wypierając się że nie było wypowiedzenia. Zniknęło z historii korespondencji! Na szczęście miałem print screeny.

   Usuń
 7. Siema czy transakcje na poczcie są brane pod uwagę ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. za zwroty na poczcie to lepiej załóż konto pocztowe, tam dają 10 % zwrotu do kwoty 300 zł

   Usuń
  2. Od lipca już tylko 5%.

   Usuń
  3. Mogą uznać za Quasi Cash.

   Usuń
  4. pierwsze słyszę, że 5%, ale nawet to lepiej niż 3%

   Usuń
  5. W tej promocji transakcje na poczcie nie przejdą - zły kod.

   Usuń
 8. "Podczas składania wniosku, o którym mowa w pkt. 2), wskaże jako sposób otrzymywania
  korespondencji formę elektroniczną, na podany Bankowi adres poczty elektronicznej i nie
  zmieni tej formy do momentu wypłaty Nagrody."

  Gdzie to jest, przebrnąłem prze wniosek ale nic na ten temat nie było, nie było możliwości wyboru ?

  OdpowiedzUsuń
 9. Mr. Złotówa, czy korzystanie z odbioru waluty w placówce Raifa po zakupie jej w rkantorze wyklucza mnie z promocji czy nie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem udziału wziąć może osoba, która "W okresie od 1.01.2016 r. do dnia poprzedzającego przystąpienie do Oferty Specjalnej nie była stroną jakiejkolwiek umowy o czynności bankowe zawartej z Bankiem (jako konsument)".

   Jeśli stroną umowy o RKantor jest bank (domyślam się, ale nie wiem, bo nie korzystałem) niestety wyklucza to z promocji.

   Usuń
  2. dzwoniłam na infolinię powiedziano mi że nie wyklucza bo nie podpisywałam żadnej umowy z bankiem, więc nie wyklucza, a wykluczający zapis w regulaminie dotyczy tylko umów o prowadzenie konta. Jak by co będę reklamować

   Usuń
  3. W takim razie jak zamknąć możliwość korzystania z rkantoru by nie wbyć wiecznie wykluczonym z promocji

   Usuń
 10. Mr. Złotówa czy posiadanie karty kredytowej wyklucza mnie z promocji. Co kryje się pod stwierdzeniem "Udział w akcji wziąć może osoba pełnoletnia, która od 1.01.2016 r. nie była stroną jakiejkolwiek umowy z Raiffeisen Polbank"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na moje wyklucza. Od 1.01.2016 r. nie można mieć żadnej usługi, ani produktu Raiffeisen Polbanku.

   Usuń
 11. Czy do tego ostatniego bonusu wcześniej muszą być zwroty 3% w pełnej wysokości (50zł) czy wystarczy obojętnie jaka kwota?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po mojemu to do ostatniego bonusu wcale nie musi być wcześniej zwrotów 3% za płatności kartą

   Usuń
  2. Wycofuję się jednak z powyższego jednak należy dokonać choćby jednej płatności/m-c kartą ze względu na ostatnią promocję, ale też ze względu na opłatę za kartę Visa 3zł.

   Usuń
  3. Ostatni bonus w wysokości 50 zł w 13. miesiącu liczonym od miesiąca otwarcia Wymarzonego Konta Osobistego otrzymasz, jeśli spełnisz wyżej opisane warunki:
   - dla bonusu 50 zł na start,
   - comiesięcznych zwrotów i bonusu 150 zł, a także jeśli
   - w każdym z kolejnych 4 miesięcy (zaczynając od dziewiątego, liczonego od miesiąca otwarcia konta, dokonasz płatności kartą na sumę. min. 200 zł i transakcje te zostaną zaksięgowane na koncie najpóźniej do końca danego miesiąca kalendarzowego, w którym zostały wykonane - dość proste, nieprawdaż?

   Usuń
 12. No i sie już mi pogmatwało wszystko z tymi miesiącami.Moze ktoś z was rozpisałby co w którym miesiącu realizować zakładając ze konto otworzy się w sierpniu.z góry dzieki

  OdpowiedzUsuń
 13. ta promocja jest od 1 lipca :( jak będziemy wiedzieć ze pula 7 tys jeszcze nie jest wyczerpana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się że z odpowiedzi na reklamacje w których będziemy pytać gdzie nasza kasa.

   Usuń
  2. Pytałem na infolinii licznika nie mają ale jeszcze nie wyczerpali puli najwyżej zamknę w listopadzie jak nie wpłynie w październiku 50zł

   Usuń
 14. Ja otwieram w lipcu :) i właśnie zeby sie nie pomylić bedę robił wszystkie warunki przez rok a co mi tam :)

  otwarcie lipiec

  do września wydać 200 zł PŁATNOŚCI W SKLEPACH NIE W INTERNECIE
  do końca października wypłata 50 zł
  od października do marca 2019 3% zwrotu max 50 zł (1667 zł)
  do końca kwietnia 2019 wypłata 150 zł
  do końca sierpnia 2019 wypłata 50 zł
  WARUNKI
  co najmniej 1 płatność kartą Visa
  przelew na konto 2000 zł
  3 przelewy z konta
  wydać kartą 200 zł
  Wrzesień 2019 zamknąć konto

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobnie rozpisałem, i mi wszyło tak sam z tą różnicą, że wypłata premii 150 zł będzie do końca marca 2019, do końca lipca 2019 wpłynie 50 zł, i w sierpniu się pożegnam z bankiem. Reszta tak samo jak napisałeś.
   Zakładając że otwieram konto w lipcu 2018 r co w sumie już uczyniłem i czekam na kuriera.

   Usuń
  2. Przeczytałem jeszcze raz regulamin i jeśli otworzymy konto w lipcu to będzie chyba tak wyglądało, aby wyciągnąć wszystkie premie:
   Otwarcie lipiec 2018
   -do września wydać 200 zł w sklepach stacjonarnych i już do 30 września premia 50 zł
   - od września do lutego 2019 wydać kartą do 1667 zł i premie od października do marca do 50 zł
   - w marcu 2019 premia 150 zł
   - od marca do do czerwca wydać po 200 zł
   - w lipcu premia 50 zł i zaraz po premii zamykamy konto.
   Pamiętamy o tym że od września przelewamy na rachunek 2000 zł i wykonujemy 3 przelewy z rachunku, oraz 1 transakcje kartą, ale tego punktu raczej będzie ciężko nie spełnić, licząc na zwroty za płatności kartą. Trzeba zwrócić uwagę, że transakcje wykonane pod koniec miesiąca, są do niczego nie liczone, bo w każdym miesiącu chodzi o to, aby transakcja była wykonana i rozliczona/zaksięgowana w tym samym miesiącu. Nie wiem jak długo tam jest księgowania ale raczej na 3 do 5 dni przed końcem miesiąca, transakcje kartą nie będą zaliczane, no chyba że blik bo to od razu księgowanie.

   Usuń
  3. Mam drobną wątpliwość... zakładając otwarcie konta w lipcu... pierwsze 200zł trzeba wydać do końca sierpnia! W regulaminie jest zapis: "zostaną one zaksięgowane przez Bank najpóźniej do końca drugiego (!) miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym zostało otwarte Wymarzone Konto Osobiste na rzecz Uczestnika". Strasznie to zagmatwane, ale na logikę biorąc tak musi być.

   Usuń
  4. Założenie konta - lipiec
   Koniec 2. m-ca następującego po m-cu otwarcia - koniec września?
   -----
   Założenie konta - sierpień
   Koniec 2. m-ca następującego po m-cu otwarcia - koniec października?
   -----
   Już na początek więcej pytań niż odpowiedzi :)

   Usuń
  5. Najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł.

   Bonus otrzymasz najpóźniej w trzecim miesiącu kalendarzowym, licząc od miesiąca otwarcia konta"

   Złotówa, rozumiem że jedynie wkleiłeś to z ich regulaminu jednak co to Twoim zdaniem oznacza w praktyce dla kogoś, kto otworzy konto w sierpniu?

   Usuń
  6. Mr. Złotówa, dla wiele niezrozumiały jest regulamin promocji. Wiele osób będzie wdzięcznych za to,że zrobisz tabelkę,tak jak wcześniej przy innych promocjach miało to miejsce. Dzięki.

   Usuń
 15. Mr. Złotówka czy ty też masz takie złe doświadczenia z tym bankiem? Zastanawiam się nad założeniem konta, ale niektóre komentarze nie zachęcają,

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaraz po złożeniu wniosku przyszedł mail, że wniosek odrzucony. Powodów brak

   Usuń
  2. Nie kojarzy mi się jako bułka z masłem ;) Osobiście nie sprawdzałem jeszcze kiedy konto tam zamknąłem, bo jakoś nie było tej iskry, która często się pojawia i rozpala: "chcę to mieć!". Choć z drugiej strony wiadomo, że wzięcie udziału w promocji nie jest powierzeniem bankowi swych całych finansów i "ożenieniem" na lata, jak dzieje się w przypadku np. kredytów hipotecznych.

   Usuń
  3. U mnie wniosek tak samo odrzucony. Bez powodów. Przy opcji z kurierem! Ja rozumiem takie rzeczy dzieją się przy przelewach weryfikacyjnych. Ale żeby z kurierem?! To dziękuję bardzo.

   Usuń
  4. Męzowi odrzucili dwa razy, za trzecim przeszło, czekamy na kuriera. mój wniosek przeszedł za 1 razem,kurier już był.Generalnie bank nędzny.
   Złotówa mam pytanie, jeżeli chcę zgarnąć tylko premie to wystarczy wydawanie 200 zł (bez moneybacku)?

   Usuń
  5. Na moje wychodzi, że moneyback jest niezbędny, by później dostać też 150 zł.

   Usuń
  6. @Mr Złotówa a z czego wnioskujesz, że należy otrzymywać moneyback, żeby liczyć na to 150 zł za wpływy i 3 przelewy?? Regulamin w tej kwestii jest raczej jednoznaczny:
   "Dodatkowo, w dziewiątym miesiącu kalendarzowym liczonym od miesiąca, w którym na rzecz Uczestnika zostało otwarte Wymarzone Konto Osobiste, zostanie zaksięgowana Nagroda w wysokości 150 zł, pod warunkiem, że Uczestnik spełni łącznie następujące warunki:
   1)Jest stroną umowy Karty i Karta jest aktywna;
   2)W każdym z kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po drugim miesiącu liczonym od miesiąca, w którym na rzecz Uczestnika zostało otwarte Wymarzone Konto Osobiste, będzie odnotowany jednorazowy wpływ na kwotę min. 2 000 zł, z tytułu wpłaty gotówkowej lub przelewu przychodzącego z rachunku prowadzonego przez bank inny niż
   Bank na Wymarzone Konto Osobiste Uczestnika;
   3)W każdym z kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po drugim miesiącu liczonym od miesiąca, w którym na rzecz Uczestnika zostało otwarte Wymarzone Konto Osobiste, Uczestnik dokona co najmniej trzech przelewów krajowych w walucie PLN z Wymarzonego Konta Osobistego Uczestnika, przy użyciu R-Online i/lub aplikacji Mobilny
   Portfel, i/lub Mobilny Bank.

   Usuń
  7. Upał dał się we znaki :( Dzięki za czujność. Bonus 50 zł (ten ostatni w 13. miesiącu) zależy od spełnienia wcześniejszych warunków (w tym moneybacku). Bonus 150 zł nie.

   Usuń
  8. Co to jest R-Online?

   Usuń
  9. @EvaM, 1 sierpnia 2018, 18:38 - "Mężowi odrzucili dwa razy, za trzecim przeszło"

   Do trzech razy sztuka? Kto wozi umowy?

   Usuń
  10. trzy razy odrzucony wniosek, na infolinii podano powód że za długie imię i nazwisko które nie mieści się na karcie. Żenada w innych bankach nie stanowi to problemu. Nie można nadać własnej nazwy czy też skrócić nazwiska do jednego członu bo tak beznadziejny bank ma system że imię i nazwisko musi pokrywać się na karcie z tym jak nazywa się wnioskująca osoba. Paranoja. W dodatku nik ale to nikt ani na infolinii czy też na czacie nie wie jak obejść problem włącznie z pseudoinformatykami, nie mówiąc już o fanpageu na wiadomym portalu, tam to chyba same niedouki siedzą nie mające o niczym pojęcia

   Usuń
  11. Mocno kuriozalne!

   Usuń
  12. Anonimowy16 sierpnia 2018 20:00
   r-Online to nazwa bankowości internetowej. Tak jak np BZWBK24

   Usuń
 16. Mr Złotówa, pod koniec roku Raffi zgarnie Bgż. Czy przejmą wszystkie zobowiązania, również promocyjne ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Według mnie nie mają wyjścia. Zobowiązania pozostają. Choć oczywiście zmianie mogą ulec regulacje produktowe (prowizje i opłaty). Były już niestety przypadki, gdy po fuzji klienci wchłanianego banku mogli mieć poczucie skrajnie niechcianych, bo tak im przekręcono śrubę. W przypadku połączenia BGŻ i BNP Paribas chyba źle nie było, więc pozostaje mieć nadzieję, że tak będzie także tym razem.

   Usuń
 17. Promocja przekombinowana. Jak już mieli do rozdania 550 zł to wolałbym ten moneyback 3% przez 11 mies. po max 50 zł i po sprawie a nie takie wszystko w jednym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz rację w końcu banki zarabiają na obrocie kartą a nie na przelewach

   Usuń
  2. Chodzi o to że jak ktoś wyda pieniądze płacąc kartą, a nie spełni innych warunków to bank zaoszczędzi. A jak by było tylko płacenie karta to każdy by dostawał premię.

   Usuń
 18. Nie rozumiem obiekcji malkontentów. Premia wprawdzie rozłożona w czasie ale 550 zeta wpadnie. Złożyłem wniosek a potem otworze synowi, wystarczy pilnować terminów.Byłem u Austriaków w 2015 i problemów nie było, chętnie wrócę akurat kończą mi się 2%zwroty na 2 kontach BGŻbnp bardzo dobrze się składa

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pamiętaj że Paribas zwraca za wszystko poza kilkoma MCC. A w jednej promocji nawet tych kodów MCC nie wykluczył. A tu musisz płacić tylko w punktach stacjonarnych. Dla mnie to bardzo słabe.

   Usuń
  2. Ja za to niedawno w końcu zakończyłem z nimi współpracę. Reklamacji co nie miara. Nieźle trzeba się natrudzić aby przyznali się do błędu. No i jeszcze ta opłata za kartę. Toporny bank. To nie jest ten Raiffeisen co kiedyś. N8e liczcie że coś będzie rozpatrywane na waszą korzyść.

   Usuń
  3. W momencie zakończenia tej akcji ta firma będzie nie do poznania. Tak było gdy Santander przejął BZWBK i Kredyt i je połączył, tak było po fuzji BGŻ z Paribas Polska, tak było po przejęciu Polbank przez Raiffeisen. Przymusowe odejścia, nowi ludzie, zmiany w regulaminach czyli szansa na ogólny bałagan i zamieszanie.

   PS. Masz rację, że to nie jest ten sam Raiffeisen co kiedyś, gdyż to była jedna z pierwszych spółdzielni pożyczkowo-oszczędnościowych w Europie założona circa 150 lat temu przez niemieckiego reformatora społecznego Friedricha Raiffeisen.

   Usuń
  4. Ciekawe do kogo wtedy będzie należało pisać reklamacje? To, że takowe będą to niemal pewne, bo nie pamiętam tak zawile napisanego regulaminu oferty i na dodatek tylu bardzo negatywnych opinii o jakości ich obsługi. Wygląda na to, że chyba szkoda czasu i nerwów.

   Usuń
  5. Jak to do kogo? Do organizatora tzn. do Raiffeisen Bank Polska S.A. czyli do banku, który nie będzie już nawet istniał :)

   §7. Tryb składania i rozpatrywania reklamacji
   1. Reklamacje dotyczące Oferty Specjalnej mogą być składane i są rozpatrywane w sposób opisany w „Regulaminie Konta Osobistego, Konta Lokacyjnego, Lokat Terminowych i Umowy Karty w Raiffeisen Bank Polska S.A.” oraz w „Regulaminie rozpatrywania reklamacji Klientów w Raiffeisen
   Bank Polska S.A.”

   Usuń
 19. Mr Złotówa , pamietam ze kiedys zrobiłes taka tabelke z promocja mbanku .super było by i teraz cos takiego zrobic .np otwieram konnto we wrzesniu lub pazdzierniku i terminy co zrobic po kolei

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od dziś do przyszłej niedzieli się urlopuję. Nie znaczy to, że wpisów na blogu nie będzie. Co najważniejsze to będzie się pojawiać na bieżąco, ale o te dodatki będzie mi trudniej. Jednak jeśli może już ktoś sobie taką rozpiskę sporządził i chce się podzielić, to zachęcam do podesłania (kontakt@bankobranie.pl). Mogę udostępnić.

   Usuń
  2. Darek podrzucił swą rozpiskę - do pobrania tutaj.

   PS. Pośredniczę jedynie w udostępnieniu harmonogramu. Autorem treści w nim zawartych jest Czytelnik.

   Usuń
 20. Sporo tych warunków...
  Nie wiem czy ogarnę ....

  OdpowiedzUsuń
 21. Już na starcie dostałem 2 karty, 2 rachunki otwarte :)
  Zadzwoniłem do banku,okazało się że przez błąd zostały otwarte 2 rachunki i mają teraz zamknąć 1. Oby ten otwarty jako drugi, bo potem powiedzą że byłem klientem banku i nie łapie się na promocję ;)

  OdpowiedzUsuń

 22. Jaka firma dostarcza umowy (w weekend składałem wniosek i nikt się ze mną nie kontaktował tylko idzie coś pocztexem ) ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jednak to była umowa z Banku - SMS z hasłem do bankowości internetowej dostaje się tam w ciągu dwóch dni roboczych

   Usuń
 23. Promocja naszpikowana zasadzkami.

  Np taki warunek: "Dodatkowo, w każdym z kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po trzecim miesiącu liczonym od miesiąca, w którym na rzecz Uczestnika zostało otwarte Wymarzone Konto Osobiste, zostanie naliczona Nagroda w wysokości 3% łącznej kwoty wszystkich Transakcji, jednak nie więcej niż 50 zł". Jak można rozumieć "po trzecim miesiącu liczonym od miesiąca, w którym na rzecz Uczestnika zostało otwarte Wymarzone Konto Osobiste"?? Jak założę w lipcu to od września, października czy jednak od listopada? Bo tam nie ma mowy do końca trzeciego miesiąca po miesiącu otwarcia konta... Tak samo nie ma mowy o tym czy tu chodzi o miesiące kalendarzowe czy liczone od daty otwarcia konta? Więc mogą liczyć sobie jak chcą.

  Wykluczenie "transakcji typu Quasi Cash czyli transakcji sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymieniane na gotówkę" powoduje że wszelkie Żabole, Poczty Polskie itp. odpadają bo sobie do tego podciągnęli przekazy pieniężne. Odpada więc OJROsieć (ta, która kiedyś jeden ze swych bankomatów postawiła w prywatnej chacie gdzie mieściła się agencja towarzyska).

  Ba, przypomnę że to właśnie Raiff naliczał klientom prowizje za płatności na poczcie kwalifikując je jako transakcje gotówkowe.

  Nie wiadomo też czy nagrodę 150 zł dostaną tylko ci którzy przez 6 mies. w każdym miesiącu dostali max. zwrotów czyli 50 zł (a do tego wydać trzeba 1667 tylko w stacjonarnych!)

  Kasa w tej promocji może kusi ale nie jest warta wysiłku (także intelektualnego by rozwikłać co autor regulaminu miał na myśli). A reklamacje w tej promocji są wręcz gwarantowanym elementem towarzyszącym.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. masz rację, ja będę robił obrót co miesiąc, 200 zł to zrobię na 1 tankowaniu i mam spokój

   Usuń
  2. @Anonimowy, 26 lipca 2018, 12:01 - "reklamacje w tej promocji są wręcz gwarantowanym elementem towarzyszącym"

   Czy to efekt doświadczeń z ta firmą czy raczej jedynie przypuszczenia?

   Usuń
 24. Czy te płatności na sumę 200 zł, które mają być zrobione najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta mogę rozpocząć już teraz w lipcu, czy będą liczyły się transakcje zrobione od sierpnia ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczą się też:najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł

   Usuń
  2. Czy w przypadku otwarcia konta w lipcu to będzie do końca września?

   Usuń
  3. Chyba do końca sierpnia?

   Usuń
  4. Podbijam pytanie.

   Usuń
  5. Najpóźniej do końca września muszą być zaksięgowane. Można wykonać już w lipcu.

   Usuń
 25. jeśli otworzyłem konto w lipcu to od którego miesiąca zacząć dokonywać płatności kartą aby otrzymać ten 3% moneyback ??? dobrze liczę że od października ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Września, tak ja liczę i tak raczej będzie jeśli otworzyłeś w lipcu.

   Usuń
 26. Mr. Złotówa, mam dwa pytania:
  1 Czy promocja wymaga otworzenia aplikacji ?
  2 Czy dla zwrotów 3 % wliczą się transakcje wykonane blikiem ?
  Będę wdzięczny za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Przelewy można wykonać za pomocą "zwykłej" bankowości i/lub za pomocą aplikacji. Zatem nie jest ona wymagana, a jedynie opcjonalna.
   2. BLIK też będzie liczony do moneybacku.

   Usuń
 27. W momencie zakończenia trwania tej akcji na oddziałach ich będzie widnieć logo BGŻ BNP Paribas :)

  OdpowiedzUsuń
 28. Złotówa, w opisie promocji podajesz, że do wyboru jest karta MasterCard Debit lub Wymarzona Visa. Jednak w linku do wniosku oni pokazują jedynie MC ... skąd pochodzi ta informacja o wyborze karty pomiędzy MC i Visa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wg cennika i wg informacji na stronie banku powinien być wybór.

   Usuń
  2. Nie takie braki i nie takie problemy będą w dalszych etapach "współpracy" z tym "bankiem".

   Usuń
  3. Skąd taka opinia? Złe doświadczenia?

   Usuń
 29. @MrZłotówa czy płatność za towar w paczkomacie InPost (mcc 4215 chyba...) kwalifikuje się do moneybacku ???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A dlaczego usługi kurierskie miałby się nie liczyć?

   Usuń
 30. Dzisiaj zapytałem poprzez ichni formularz kontaktowy czy ta pula 7 tys. wniosków została już wyczerpana. Oto odpowiedź:

  "Dzień dobry,

  oferta specjalna "ROKuj z nami" w dalszym ciągu trwa. Nie mamy informacji jaka pula wniosków pozostała do wykorzystania.

  Zachęcam do złożenia wniosku o konto" - sam bym tego nie wymyślił :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W skrócie: złóż pan wniosek, ale udziału w promocji nie gwarantujemy.

   Żałosne d**okrycie.

   Usuń
  2. Definicja transakcji bezgotówkowych w regulaminie MamBonus wyklucza transakcje doładowujące narzędzia płatnicze. Nie wiem czy to nowa definicja po jakiejś podmiance regulaminu czy stara nagle egzekwowana. W 2016 i 17 r. w regulaminie wykluczenia nie było. Podobno w lipcu już było. Wersje regulaminu w tzw. międzyczasie nieustalone

   Usuń
 31. W trakcie wypełniania wniosku, na stronie z wyborem rodzaju karty płatniczej czyli w trzecim kroku "Produkty i oświadczenia" nie da się przejść dalej gdyż nie ma klawisza "DALEJ" ... o co tu chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O to że ten bank jest niepoważny. Po 3 odrzuconych wnioskach już dalej próbować nie zamierzam. I innych radzę to samo. Tylko sobie dane pożerają.

   Usuń
  2. Właśnie próbowałem na trzech różnych przeglądarkach: Firefox, Explorer oraz Chrome i rzeczywiście w tym kroku pasek przesuwania (scroll bar) nie działa. Znaczit nawet nie można nawet złożyć wniosku ... ale cyrk!

   Usuń
  3. Przed chwilą też chciałam złożyć wniosek i na tym samym kroku natknęłam się ten sam problem. Ciekawe czy wcześniej tez tak było?

   Usuń
  4. To wygląda jakby przyjęli już te 7000 wniosków i jest po promocji. Szkoda, bo to świetny bank :)

   Usuń
  5. Mnie napisali, że po wyczerpaniu przewidzianej puli rachunków oferowanych w promocji, oferta zostanie usunięta z ich strony internetowej. Oczywiście kopię tej wiadomości zachowam na przyszłość :)

   Usuń
  6. Gdyby tak nie było, to zawsze będzie można reklamować, ale już niestety do BGŻ-etu :)

   Usuń
  7. To jest niemal 100% przepis na dość długa 'korespondencję' - osobiście przerabiałam i raz na zawsze mam dość BGŻ !!!

   Usuń
  8. @Anonimowy, 27 sierpnia 2018, 10:27 - "Mnie napisali, że po wyczerpaniu przewidzianej puli rachunków oferowanych w promocji, oferta zostanie usunięta z ich strony internetowej"

   Właśnie sprawdzałam i wnioski wciąż przyjmują :)

   Usuń
 32. właśnie złożyłem wniosek o konto - poszło bezproblemowo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Stronę naprawili już tydzień temu, ale wciąż nie ma pewności czy pula 7000 wniosków została wyczerpana.

   Usuń
 33. Witam, jaki kurier dostarcza umowę?

  OdpowiedzUsuń
 34. Blokady po płatnościach kartowych zajmują im co najmniej 3 dni co bardzo łatwo prowadzi do debetu na koncie - zonk!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rzeczywiście ... jak drzewiej w Envelo bywało. Chyba znowu trzeba będzie spisywać operacje na kartce, żeby nie wejść w debet :)

   Usuń
  2. Uwaga! Za wpłatę gotówki kartą Visa pobierają opłatę 3% wpłacanej kwoty lub min. 10 zeta!

   Usuń
  3. Co prawda dopiero co zacząłem używać ich karty, jednak potwierdzam - chroniczny brak blokad transakcji kartowych co może jedynie prowadzić do debetu na koncie. Czegoś takiego jeszcze nie widziałem!

   Myślę, że dam sobie spokój z tą promocją zanim zacząłem na dobre w niej uczestniczyć.

   Usuń
  4. Ciekawe czy w sytuacji debetu na koncie z powodu braku stosowania blokad bezpośrednio po transakcjach kartowych klient poniesie tego konsekwencje? Wie ktoś z własnego doświadczenia?

   Usuń
  5. Raczej nie. Najwyżej Raif doniesie na nich do BIK tak jak robił kiedyś Envelo :)

   Usuń
  6. Oto odpowiedź z Raiffeisen:

   "zgodnie z regulaminem, w momencie dokonania transakcji klient zobowiązany jest utrzymywać na Koncie Osobistym środki zapewniające rozliczenie transakcji płatniczych dokonywanych przy użyciu karty.

   Rozliczenie transakcji płatniczej dokonanej przy użyciu karty niemającej pokrycia w środkach dostępnych na Koncie Osobistym, powoduje powstanie wymagalnego zadłużenia" - kuriozalne!

   Usuń
  7. Potwierdzam - totalny bałagan z blokadami za operacje kartą!

   Usuń
 35. Powoli kończy się wrzesień. W odpowiedzi banku pierwszą premię 50 zł powinienem otrzymać do końca września. Znając ten bank spodziewam się ożywienia w tym temacie za parę dni :-) Szczęściarze pochwalcie się pierwszą otrzymaną premią w powyższej promocji :-)

  OdpowiedzUsuń
 36. Szanowni Państwo,

  Uprzejmie informujemy, że w dniu 14.09.2018 r. Komisja Nadzoru Finansowego wyraziła zgodę na podział Raiffeisen Bank Polska S.A. i na przejęcie wydzielonej części przez Bank BGŻ BNP Paribas S.A. Szczegóły dotyczące wydzielonej części Raiffeisen Bank Polska S.A. znajdują się w planie podziału, dostępnym na stronach internetowych obu banków. Połączenie planowane jest na IV kwartał 2018r.

  Z poważaniem,
  Raiffeisen Polbank

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to w Paribas będą musieli rozbudować dział rozpatrywania reklamacji od przejętych klientów Raiffeisena.

   BTW swoją drogą ciekawe jaka będzie nazwa banku po połączeniu? BGŻ BNP Paribas Raiffeisen Polbank?

   Usuń
  2. BGŻ i tak ma sporo roboty z reklamacjami swoich klientów ... z pewnością będzie bardzo zabawnie :)

   Usuń
 37. dostał juz ktos premie

  OdpowiedzUsuń
 38. Podbijam pytanie. Ja nie dostałem, a powinienem dostać do końca września.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też nie dostałem :(

   Usuń
  2. Z tego co wiem, to wrzesień kończy się w najbliższą niedzielę :)

   Usuń
  3. Tylko spokój może nas uratować - kasa będzie jutro, tj. pierwszego dnia roboczego po końcu miesiąca września.

   Usuń
  4. Ciekawe czy ktoś coś dostał?

   Usuń
 39. To jest R a i f f e i s e n P o l b a n k.

  Brak premii mnie nie dziwi. No to 1. października poleci reklamacja.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A do kiedy mają czas na przyznanie premii? Chyba do końca września :)

   Usuń
 40. nie dali premii.
  a te przelewy w R-online to można 3 do siebie zrobić na inne konto?
  i czy we wrześniu też powinny być?
  pomocy bankobiorcy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli konto założone zostało w lipcu o 3 przelewy (mogą być do siebie ) i wpływ 2000 zł powinny być wykonywane od września przez 6 miesięcy.

   Usuń
  2. Czy mowa tu o tej samej promocji?

   Usuń
 41. Tak brak premii za konto założone w lipcu i wydane 200 zł w sierpniu - poszła reklamacja (Credi Agricole też wypłacił premie miesiąc później).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamacja? "By uzyskać bonus 50 zł na start najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł.

   Bonus otrzymasz najpóźniej w trzecim miesiącu kalendarzowym, licząc od miesiąca otwarcia konta" znaczit mają czas do końca października, czyż nie?

   Usuń
  2. Reklamacja? "By uzyskać bonus 50 zł na start najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł.

   Bonus otrzymasz najpóźniej w trzecim miesiącu kalendarzowym, licząc od miesiąca otwarcia konta" znaczit mają czas do końca października, czyż nie?

   Usuń
  3. Tak dzięki zgubiłem się, skomplikowana promocja ;)
   Za konto otwarte w lipcu premia powinna wpłynąć do końca października.

   Usuń
  4. Tak, to wyjątkowo zagmatwana promocja - tak dla klientów jak i zapewne dla nich. Zresztą Raiffeisen i tak nigdy nie błyszczał solidnością na tle konkurencji, a mając na uwadze fakt, że pod koniec roku przejmie ich BGŻ tym bardziej nie wróży to nic dobrego.

   Dlatego ja wysiadam z tego autobusu - właśnie złożyłem dyspozycję zamknięcia konta.

   Usuń
 42. u mnie 50 zł wpłynęło dziś

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A u mnie wczoraj poszła reklamacja i jak tylko dostanę te 50 zeta to natychmiast się ewakuuję.

   Usuń
 43. potwierdzam 50 zł wpłynęło dzisiaj

  OdpowiedzUsuń
 44. mi teź. zamykam to konto bo zapomniałam o tych przelewach 3 we wrześniu i za dużo tych kruczków.
  jak zamknąć szybko u nich konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiadomością w bankowości można złożyć wypowiedzenie.

   Usuń
  2. Regulamin tej promocji właśnie tak został pomyślany, żeby coś zapomnieć :)

   Usuń
 45. Złotówa, piszesz: "Bank zamierza naliczać 3-procentowy zwrot. Zyskać będzie można do 50 zł miesięcznie - i tak przez 6 kolejnych miesięcy kalendarzowych następujących po trzecim miesiącu liczonym od miesiąca w którym konto zostało otwarte" - czy oznacza to, że 1. zwrot będzie za 3. m-c po m-cu otwarcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź jest w regulaminie:
   "Dodatkowo, w każdym z kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po trzecim
   miesiącu liczonym od miesiąca, w którym na rzecz Uczestnika zostało otwarte Wymarzone Konto
   Osobiste, zostanie naliczona Nagroda w wysokości 3% łącznej kwoty wszystkich Transakcji"

   Usuń
  2. Właśnie Złotówa, czy oznacza to, że pierwszy zwrot będzie za wydatki w kartowe dokonane w trzecim miesiąc po m-cu otwarcia konta?

   Usuń
  3. Podbijam pytanie.

   Usuń
  4. Ja bym obstawiał że płatności powinny być już w 2-gim a w trzecim będzie zwrot za ten 2-gi miesiąc. To przynajmniej taktyka bezpieczniejsza.

   Usuń
  5. To nie jest regulamin tylko jakaś zgaduj-zgadula :)

   Usuń
  6. Mario_S miał rację. Mi naliczyli zwrot -7,50zł :/

   Usuń
  7. @Anonimowy, 31 października 2018, 22:24

   To dość kuriozalne, bo zgodnie z regulaminem by uzyskać bonus 50 zł na start należało najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, wykonać płatności kartą na sumę min. 200 zł. Jeśli otwarcie konta nastąpiło w sierpniu (?) to wypełnienie powyższego warunku byłoby nagradzane podwójnie, tzn. 50-złotową premią na start oraz 3-procentowym zwrotem jednocześnie :)

   Reasumując:
   sierpień - otwarcie konta
   wrzesień + październik - płatności kartą min. 200 zł (premia na start)
   listopad - 1. m-c naliczania 3% zwrotu, 3 przelewy, wpływ 2K
   grudzień - 2. m-c naliczania 3% zwrotu, 3 przelewy, wpływ 2K
   styczeń - 3. m-c naliczania 3% zwrotu, 3 przelewy, wpływ 2K
   luty - 4. m-c naliczania 3% zwrotu, 3 przelewy, wpływ 2K
   marzec - 5. m-c naliczania 3% zwrotu, 3 przelewy, wpływ 2K
   kwiecień - 6. m-c naliczania 3% zwrotu, 3 przelewy, wpływ 2K

   Tak czy owak, konto zakładałem w sierpniu, płatności kartą na sumę min. 200 zł wykonałem do końca październik i wkrótce spodziewam się wypłaty 50 zł premii na start.

   Pażiwiom, uwidim jak mawiają Rosjanie, ale to wyjątkowo zagadkowa oferta z regulaminem napisanym tak dziwnym językiem, że powstaje pytanie: czy zrobiono to celowo?

   Usuń
  8. @Anonimowy, 31 października 2018, 22:24

   W którym miesiącu było to konto otworzone? Czy premię na start wypłacili?

   Usuń
  9. Konto otwożyłem w lipcu. Nagrodę na start dostałem 2.10.

   Usuń
 46. otwieram konto w pazdzierniku do kiedy musze wydac 200 pln aby dostac 50 pln na start , bo juz sie zagubiłem ????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności na 200 zeta należy rozliczyć (!) do końca grudnia. Premię powinieneś otrzymać w styczniu, ale wówczas Reiffeisen-Polbank nie będzie już istniał - wot i zagwożdżka :)

   Usuń
  2. Ta promocja to jakaś kompromitacja i antypromocja właściwie. Ja ten zapis wcześniej nawet interpretowałem inaczej. No ale takie napisanie regulaminu chyba jest celowe.

   Usuń
  3. Pula 7 tys. wniosków została już wyczerpana!

   Usuń
  4. Kilka dni temu założyłem konto. Czy w bankowości elektronicznej można zweryfikować czy konto uczestniczy w promocji "ROKuj z nami" ?

   Usuń
  5. Nie. Jeśli to pomoże coś ocenić, to pula tych 7 tys. wniosków była wyczerpana już od niemal 2 tygodni.

   Usuń
 47. Na https://raiffeisenpolbank.com/klienci-indywidualni/konta oraz https://raiffeisenpolbank.com/ (najechać myszką na "JAK MOŻEMY POMÓC") nadal widnieje info o 550pln zwrotu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ynformatik za 15k/mies. przeoczył. No ale po kliknięciu już nie ma starej strony promocji.

   Usuń
 48. Dziś wpłyneło pierwsze 50 zł za moneybek za płatności we wrześniu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gratuluję przerobu na karcie! Kiedy konto zostało otwarte, jeśli można spytać?

   Usuń
  2. Na mim i żony koncie jest również wpływ po 50 zł. Choć na moim koncie przelali 2 x 50 więc dostałem 100 zł. Pewnie jakaś pomyłka jak to w bankach często bywa. Dla przykładu kiedyś zamiast 200 zł TMUB przelało mi 2 x200 zł i potem jeszcze 100 zł, BZWBK przelał zamiast 50 zł też 2 x 50 zł. Więc już się przyzwyczaiłem, do miłych pomyłek banku :)

   Usuń
  3. W lipcu otworzyłem konto.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 2 listopada 2018, 12:04 - "Na mim i żony koncie jest również wpływ po 50 zł"

   Chodzi o 3% zwrot za płatności kartą we m-cu wrześniu czy o premię na start? W jakim miesiącu były te konta otworzone?

   Usuń
  5. @Anonimowy, 2 listopada 2018, 13:21

   Jeśli konto zostało otworte w lipcu, to zgodnie z regulaminem: "do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu otwarcia konta, należało wykonać płatności kartą na sumę min. 200 zł" (czyli do końca września?) żeby się zakwalifikować do wypłaty premii na start w wysokości 50 zł. Wypłata premii miałaby nastąpić w październiku.

   Dalej cytując regulamin: "Dodatkowo, w każdym z kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych następujących po trzecim miesiącu liczonym od miesiąca, w którym na rzecz Uczestnika zostało otwarte Wymarzone Konto Osobiste, zostanie naliczona Nagroda w wysokości 3% łącznej kwoty wszystkich Transakcji" - pytanie co oznacza ten trzeci miesiąc liczony od miesiąca, w którym zostało otwarte konto?

   1. m-c to lipiec
   2. m-c to sierpień
   3. m-c to wrzesień

   Czyli zwrot byłby naliczany za płatności w październiku jako miesiącu następującym po trzecim miesiącu liczonym od miesiąca, w którym zostało otwarte Wymarzone Konto Osobiste?

   Czegoś takiego jeszcze nie grali :)

   Usuń
  6. Otworzyłem konto w lipcu, w sierpniu zrobiłem płatność 200 zł kartą za co dostałem spóźnioną na start premię 50 zł dnia 2 października. W wrześniu czyli 3 miesiącu zrobiłem płatność na kwotę 1680 zł i za te płatności dostałem premię 50 zł właśnie 31 października. Więc konta otwarte w lipcu powinny mieć premię na start we wrześniu a 3% już zwrot za płatności w 3 miesiącu czyli za wrzesień. Pisałem o tym we wcześniejszych komentarzach że trzeba zacząć płacić od września pod kątem tego 3% zwrotu.

   Usuń
  7. @Anonimowy, 2 listopada 2018, 21:27

   Zgodnie z regulaminem, płatności kartą na sumę min. 200 zł należało wykonać do końca drugiego m-ca kalendarzowego następującego po m-cu otwarcia konta czyli jeśli konto było otwarte w lipcu, to ten drugi m-c to wrzesień. Premię 50 zł na start otrzymałeś zaledwie 2 dni po spełnieniu warunków, więc to raczej nie było spóźnienie, gdyż mieli na to czas do końca października.

   Usuń
  8. czy ktoś już sprawdził, czy za płatności na poczcie naliczają ten moneybek?

   Usuń
  9. Anonimowy 2 listopada 2018 14:19
   50 zł to już kolejne wpływy z płatności kartą we wrześniu. Na start mieliśmy wpływy 2 października 50 zł, i to było spóźnione o 2 dni bo powinno być do końca wrześni. Więc jak dla mnie promocja spoko idzie zgodnie z planem i regulaminem. Konta otwarte w lipcu. Pisałem gdzieś w komentarzach zaraz po otwarciu że trzeba płacić dla potrzeby 3% zwrotu już we wrześniu. Tu o tym pisałem - Adam21 lipca 2018 14:51

   Usuń
  10. Adam, pisałeś Ty i pisali inni (ja również) ale moja interpretacja tego bardzo kulawo sformułowanego warunku była inna - tzn. dla mnie warunek: "płatności kartą na sumę min. 200 zł należało wykonać do końca drugiego m-ca kalendarzowego następującego po m-cu otwarcia konta" oznacza, że mam dwa m-ce następującego po m-cu założenia konta na wykonanie tych transakcji.

   Ciekawe czy osoby, które nie dostaną tej premii na start, kwalifikują się teraz na 3% zwroty oraz na 150 zł premii za comiesięczne wpływy 2K i 3 przelewy wychodzące?

   Usuń
  11. A co było powodem braku premii na start ? Aczkolwiek w/g mnie po mimo braku premii na start, nie powinno wykluczać otrzymania kolejnych premii. Nigdzie w regulaminie nie jest napisane, że warunkiem otrzymania 3% zwrotu jest spełnienie warunków do otrzymania premii na start. Więc można płacić i w razie braku zwrotu 3% pisać reklamację. Tak ja to widzę.

   Usuń
  12. Wygląda na to, że brak wypłaty premii, to skutek wykonania płatności na 200 zł na przeciągu dwóch miesięcy następujących po miesiącu założenia konta.

   Nigdy nie przypuszczałem, że kiedykolwiek będę mieć trudności ze zrozumieniem pisanej polszczyzny :)

   Usuń
 49. a u mnie brak 50 zł na start, reklamacja złożona

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Reklamacja? Z tego co rozumiem z regulaminu, to dla kont otwieranych w sierpniu, w przypadku spełnienia warunków, mają na to czas do końca listopada.

   Usuń
  2. Bonus otrzymasz najpóźniej w trzecim miesiącu kalendarzowym, licząc od miesiąca otwarcia konta.

   Z tego zapisu wynika, że jak otwarte w sierpniu, to 50 zł do końca października, jak dla mnie.

   Usuń
  3. Kasiu, sedno problemu to zdecydowany brak precyzji w języku jakiego użyto do sformułowania regulaminu i tu moim zdaniem tkwi źródło tak wielu niedomówień. Z tego właśnie powodu wielu uczestników tej promocji nie dopełni warunków promocji, gdyż są one zbyt 'iluzorycznie' sformułowane.

   Ponadto uważam, że każda szanująca się instytucja powinna w takiej sytuacji być nastawiona szczególnie pro-kliencko dla uczestników, którzy włożyli swój czas i wysiłek w spełnienie nawet być może opacznie zrozumianych warunków tej promocji. Tyle!

   Usuń
  4. Masz rację, te ich terminy od miesiąca, po miesiącu, w miesiącu...tylko wprowadzają w błąd, ale może o to chodzi...

   Usuń
  5. Być może chodziło właśnie o pozyskanie nowych klientów przed planowanym przejęciem w końcu roku :)

   Tak czy owak pozostaje mieć tylko nadzieję, że Złotówa upomni się o czytelników swojego bloga w Raiffeisenie z uwagi na dość nieprecyzyjnie napisany regulamin, gdyż z tego co piszą uczestnicy wcześniejszych promocji, to nie jest zbyt ugodowa firma.

   Usuń
 50. Czy jest choć jedna osoba na tym blogu, która kmini co jest grane z ta promocją?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę że w banku mogą nawet nie kminić. A co dopiero po fuzji z BGŻ BNP Paribas...

   Usuń
  2. Szkoda jedyne straconego czasu ludzi, którzy się do tego nieporozumienia wkręcili pomimo aż tylu znaków ostrzegawczych.

   Usuń
  3. Długo się zastanawiałam i w końcu się zdecydowałam, co z tego będzie, zobaczymy.
   Po wczorajszym kontakcie z nimi, wydaje się, że wesoło nie będzie ....

   Usuń
  4. Jak dla mnie RAIFFI kompromituje się na potęgę.
   Powinny polecieć głowy osób odpowiedzialnych w tym banku za tę promocję i prezesów też. BGŻ BNP Paribas nie powinien przyjąć , ani jednego pracownika tego skompromitowanego banku.
   Nawet nie potrafili stworzyć jednoznacznego regulaminu tej promocji.
   U mnie I nagroda powinna wpłynąć do 31 października - konto zakładane w sierpniu. Oczywiście nagroda nie wpłynęła - POSZŁA REKLAMACJA. W tym ich pseudo regulaminie jest zapisane "Najpóźniej w trzecim miesiącu kalendarzowym liczonym od miesiąca, w którym na rzecz Uczestnika zostanie otwarte Wymarzone Konto Osobiste, zostanie zaksięgowana Nagroda w wysokości 50 zł". Ja liczę tak :
   I miesiąc - VIII.2018 - otwarcie konta
   II miesiąc - IX.2018 r.
   III miesiąc - X.2018 r.
   Pozdrawiam wszystkich zrobionych w bambuko przez RAIFFI.

   Usuń
  5. Ja i żona zadaliśmy poprzez bankowość identyczne i dość trywialne pytania i dostaliśmy dwie różne odpowiedzi o dwóch różnych osób :)

   A mianowicie: czy do zawrotu za dany m-c brane są pod uwagę daty wykonania transakcji, daty ich rozliczenia/księgowania czy obu dat jednocześnie, tzn. wykonania i rozliczenia w danym m-cu? Proszę o podanie stosownego punktu regulaminu promocji.

   Jedna wersja to: muszą być rozliczone w danym m-cu, a druga: muszą być wykonane i rozliczone w danym m-cu. Oczywiście w obu przypadkach brak wzmianki o który punkt regulaminu idzie. Matrix!

   Usuń
  6. Paragraf 6 pkt. 2 mówi o tym aby transakcja był wykonana i zaksięgowana w tym samym miesiącu.
   "...o ile w każdym poprzednim miesiącu kalendarzowym dokona co najmniej
   jednej Transakcji i zostanie ona zaksięgowana przez Bank najpóźniej do końca miesiąca
   kalendarzowego, w którym została dokonana ta Transakcja."

   Usuń
  7. §6. ust. 2. jest o czymś innym, a mianowicie, że 3% zwrot za płatności kartowe zostanie naliczony za dany miesiąc, o ile w każdym poprzednim miesiącu kalendarzowym dokona co najmniej jednej transakcji i zostanie ona zaksięgowana do końca miesiąca kalendarzowego, w którym została dokonana.

   PS. Swoją drogą, to ciekawe jest to sformułowanie "w każdym poprzednim" czyli jeden miesiąc bez dokonania i rozliczenia płatności i po zwrotach!

   Usuń
  8. Kto pisał ten regulamin? Nie dość, że w kluczowych miejscach sformułowany tak niejednoznacznie, to jeszcze zawiera tego rodzaju ukryte pułapki.

   Usuń
  9. Jeśli chodzi o zwroty, ja dostałem pierwszy za wrzesień w październiku, co ciekawe prawdopodobnie weszły też zakupy z końca sierpnia zaksięgowane we wrześniu.
   Ale połapać się w regulaminie ciężko. Zwrot za wrzesień był minimalny bo karty użyłem kilka razy, tak na wszelki wypadek.

   Usuń
 51. Organizatorem promocji "ROKuj z nami" jest Raiffeisen Polska. Z tego co do tej pory wiadomo, od 1 stycznia segment bankowości detalicznej tego banku będzie przejęte przez BGŻ. Do kogo wówczas będzie trzeba składać reklamacje, których z pewnością będzie sporo?

  OdpowiedzUsuń
 52. konto otwarte w sierpniu, dziś wypłacili mi 50 zł na start, oczywiście po interwencji ::

  OdpowiedzUsuń
 53. Jak tam u was ??? Ja ciągle pisze reklamację już dwie - uwzględnione - 50 zł za otwarcie i 3% płatności kartą za wrzesień dzisiaj wpłynęło. W grudniu pewnie będę pisał następną 3% za październik . Szczerze to mam powoli dość tych promocji bankowych i ciągłych reklamacji we wszystkich bankach!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pisz póki słuchają, bo od stycznia przejmuje ich BGŻ !!!


   Swoją drogą warto by było zrobić klasyfikację/ranking banków, w których najczęściej trzeba coś reklamować. Ja mam swojego kandydata i zapewne nawet Raiffeisen ich nie pobije :)

   Usuń
 54. Konto otworzyłem w lipcu i nie zrobilem wplywu 2tyś.na konto jak i 3 przelewów we wrześniu.Dzisiaj otrzymałem wiadomość z banku i potwierdziło się, że osoby tak jak ja nie mają co liczyć na premię nr 2 i nr 3. Zostaję tylko moneyback 3%.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale co się potwierdziło? Regulamin w §6 ust.3 p. 3) mówi wyraźnie, że nagroda 150 zł zostanie wypłacona jeśli w każdym z kolejnych sześciu m-cy kalendarzowych następujących po drugim m-cu liczonym od m-ca otwarcia konta będzie odnotowany jednorazowy wpływ na kwotę min. 2000 zł.

   Akurat ten zapis jest dość klarowny czego niestety nie można powiedzieć o całym regulaminie :)

   Usuń
 55. Szanowni Państwo,

  miło nam poinformować, że 31 października 2018 r. Bank BGŻ BNP Paribas S.A., którym mam zaszczyt kierować, formalnie zakończył prawny proces przejęcia działalności podstawowej Raiffeisen Bank Polska S.A. Tym samym Bank BGŻ BNP Paribas przejął również wszelkie prawa i obowiązki względem Klientów w zakresie zakupionej części Raiffeisen Bank Polska S.A.

  Z poważaniem,
  Przemek Gdański
  Prezes Zarządu BGŻ BNP Paribas.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No i pierwsze zmiany już widać:
   - obecna nazwa to BGŻ BNP Bankowość Detaliczna
   - dzisiaj wpłynęły 3% zwroty za październik

   Usuń
  2. no i to jest właśnie dziwne ten 3 % zwrot bo mi też wypłynął - marne 7 zł tyle tylko że wg schematu jak konto było otwarte w sierpniu to zwrot powinien być od listopada, a tu wynika że policzyli już za październik. Jak to się ma do regulaminu??

   Usuń
  3. a ja mam z kolei też ciekawą acz kuriozalną sytuację. Z uwagi na to że nie mogłam przez internet otworzyć konta z promocją bo rzekomo moje zbyt długie nazwisko nie mieściło się na karcie i to blokowało cały proces zawierania umowy za sugestią infolinii udałam się do oddziału i tam otworzyłam konto, jednocześnie składając reklamację. Reklamacja została uznana i indywidualnie zostałam dopisana do programu. Niestety nie otrzymałam wpływu 50 zł. jakież było moje zdziwienie gdy dzwoniąc na infolinię panienka powiedziała że niestety ale nie należe do programu bo pula wnisków była ograniczona!!!! To chyba jakiś żart zwarzywszy że zostałam uwzględniona w ramach indywidualnej zgody banku z uwagi na trudności przy otwarciu konta.!! Ponadto jak to możliwe że pula wniosków rzekomo została wyczerpana skoro mój mąż tydzień po mnie otworzył konto i zwrot 50 zł dostał??? Jednym słowem bu...el na kółkach. A panienka na infolinii zgrywa idiotkę przyjmując reklamację i udając że nie wie o jaką promocję chodzi, a na moje stwierzdenie że składam reklamację na brak wpływu 50 zł jeszcze pyta czy tylko to ma napisać to moje przysłowiowe 1 zdanie. Acha ijeszcze jeden smaczek -nie może przyjąć zgłoszenia bo dzwonię z innego numeru telefonu niż ten jaki jest u nich w systemie, więc nie może mnie zidentyfikować sic!!!!! mimo że wcześniej wypytała mnie o pesel imię panieńskie matki, adres itp. No po prostu czeski film. czyli jak masz kilka nr tel. i dzwonisz akurat nie z tego który posiada bank to nic nie załatwisz czyli umarł w butach

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...