Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Uczestniku promocji "Same korzyści na Bank – edycja 3" (z premiami za konto osobiste i firmowe w mBanku): czas uzupełnić dane!

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

19.07.2018

Uczestniku promocji "Same korzyści na Bank – edycja 3" (z premiami za konto osobiste i firmowe w mBanku): czas uzupełnić dane!

Nadszedł czas na finalizację promocji z kontami mBanku w roli głównej.

Finalizacja promocji Same korzyści na Bank
Uczestnicy akcji otrzymali maile informujące o przyznaniu nagrody. Aby otrzymać premię pieniężną na wiadomość tą trzeba zareagować i zalogować się na stronie promocji, by uzupełnić dane do wypłaty.


💡 Osobom, które nie posiadają konta osobistego w mBanku, przypomnę, że do wzięcia jest 160 zł w promocji "eKonto z premią".

W akcji "Same korzyści na Bank - edycja 3" mieliśmy do czynienia de facto z dwiema promocjami. Jedna dotyczyła konta osobistego (eKonto w taryfie standard), a druga rachunku dla osób prowadzących działalność gospodarczą (mBiznes Konto Standard).

Dla klientów indywidualnych przewidziano kartę podarunkową 100 zł do Zalando, a później dodano premię pieniężną (do wyboru) - to w ramach akcji specjalnej, bo od mBanku czekało jeszcze 150 zł w bonusach pieniężnych. Z kolei dla przedsiębiorców bonus w akcji dodatkowej wyniósł 150 zł, a od banku premia została ustalona na poziomie 100 zł.

Poniżej, pokrótce przypomnę najważniejsze zasady (szczegóły znajdziesz we wpisie pt. "Odbierz 250 zł za konto osobiste lub nawet 500 zł za pakiet kont w mBanku [AKTUALIZACJA]").

Promocja eKonta. By uzyskać kartę podarunkową lub premię pieniężną za eKonto, należało:
 • w okresie od 10.04. do 31.05.2018 r. zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto wraz z wydawaną do niego kartą, wyrażając przy tym wymaganą zgodę;
 • zawrzeć z bankiem umowę;
 • do końca miesiąca następującego po miesiącu otwarcia konta wykonać min. 5 transakcji na dowolne kwoty.

Kto te warunki spełnił do 20.07.2018 r. powinien otrzymać maila z informacją o przyznaniu nagrody. Do 23.07. organizator dał czas na wybór nagrody (bo zamiast pierwotnie przewidzianej karty podarunkowej, zdecydować się można na premię). W przypadku wyboru nagrody pieniężnej niezbędne jest uzupełnienie danych do wypłaty premii (należy to zrobić do 25.07.2018 r.) - po zalogowaniu na stronie promocji podać należy numer rachunku konta założonego w promocji. 

Karta upominkowa ma być wysłana mailem najpóźniej do 25.07.2018 r. Z kolei przelew premii pieniężnej ma nastąpić do 31.07.2018 r.

Tym, którzy wzięli udział w powyżej promocji, przypomnę, że można też korzystać z bonusów w ramach bankowej akcji "Lepiej z eKontem - IV edycja". Za płatności kartą i/lub BLIKiem czekają bonusy do 30 zł miesięcznie (max. do 150 zł przez 5 miesięcy).

Promocja mBiznes Konta Standard. By zdobyć premię 150 zł za konto firmowe, należało:
 • w okresie od 10.04 do 31.05.2018 r. zarejestrować się na stronie promocji i złożyć wniosek o konto, wyrażając przy tym wymaganą zgodę;
 • zawrzeć umowę z bankiem;
 • w ciągu 30 dni od zawarcia umowy o konto wykonać płatność do ZUS na kwotę min. 250 zł.

O przyznaniu premii za spełnienie powyższych warunków organizator powinien powiadomić mailowo najpóźniej do 25.07.2018 r. Uzupełnienie danych do wypłaty premii (czyli podanie m.in. numeru rachunku konta firmowego w mBanku) musi nastąpić do 2.08., a wypłatę premii bank zapowiedział z terminem do 10.08.2018 r.

Brak maila o przyznaniu nagrody - co robić?


Zdarzają się niestety sytuacje, gdy oczekiwane maile nie trafiają do głównego folderu skrzynki odbiorczej, ale ukrywają się w zakładkach typu "spam", "wiadomości-śmieci", "oferty", "zakupy" lub "inne". Jeśli jednak i tam nie znajdujesz maila, a wszystkie warunki promocji zostały przez Ciebie spełnione, to... można jeszcze spróbować zalogować się na stronie promocji. Jeśli tam będzie możliwe uzupełnienie danych, to wiele wskazuje na to, że pojawił się problem z dotarciem maila.

Możesz jednak też skorzystać z procesu reklamacyjnego (koniecznego w sytuacji, gdy nie ma maila, nie da się uzupełnić danych, a chciałbyś wybrać premię pieniężną zamiast karty podarunkowej). Zgodnie z regulaminem wygląda to w sposób następujący:
1. Reklamacje dotyczące spraw związanych z Akcją należy składać Organizatorowi na adres samekorzysci3@zpremia.pl
2. Reklamacje rozpatrywane będą niezwłocznie, jednak nie później niż w terminie 30 (trzydziestu) dni kalendarzowych od dnia ich otrzymania. Odpowiedź w sprawie reklamacji zostanie przesłana na adres email wskazany podczas zakładania profilu w Aplikacji. 
3. Reklamacja powinna zawierać: imię i nazwisko, adres e-mail, numer wniosku o konto oraz szczegółowy opis problemu będącego podstawą reklamacji.

Spodobała Ci się promocja? Zarabiaj dalej!


Obecnie nie brakuje promocji, dzięki którym można zarobić w równie prosty (a czasem i prostszy) sposób, co w wyżej opisanej akcji z kontami mBanku. W chwili obecnej do najpopularniejszych należą promocje:
 • 200 zł za konto osobiste w Banku Millennium - premię otrzymasz za spełnienie bardzo prostych warunków, które w praktyce pokrywają się z warunkami zwalniającymi z opłat za konto i kartę (ale tu ważna uwaga: promocja dostępna jest już tylko do 27.07.2018 r.); dodatkowo oszczędzających zainteresować może stawka 2,7% w skali roku do 100 000 zł, którą bank daje na koncie oszczędnościowym;
 • bogaty wybór propozycji Citibanku, w którym zyskać można do 500 zł za kartę kredytową i do 400 zł z kontem osobistym - sprawdź przegląd promocji Citibanku

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


11 komentarzy:

 1. Ja od dwóch dni użeram się z bankiem, ponieważ pomimo dostania maila o zakwalifikowaniu do nagrody, po zalogowaniu na stronie promocji nie mam możliwości wyboru nagrody, ani formularza dotyczących danych do przelewu nagrody.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyczyść pliki cookies albo zmień przeglądarkę. U mnie pomogło.

   Usuń
  2. miałam ten sam problem przed wczoraj, ale już wczoraj można było wszystko uzupełnić

   Usuń
  3. Próbowałem już tych tricków z cookies i przeglądarkami. Nic z tego. :(

   Usuń
 2. Niestety również mam ten problem, także chyba jest to na większą skalę...

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam.
  Pytanie o konto biznesowe mBanku. Bank wypłaca premie jednak w regulaminie zaznacza,ze sami musimy odprowadzić podatek. W jaki sposób opodatkowana jest taka premia od banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rozliczasz wg stawki podatku jaką płacisz. 18/32% a jak liniowym to 19%

   Usuń
 4. Ja nawet maila nie dostałem. mBank to jakaś kpina za transakcje tez nie wypłacili zrobiłem reklamacje to wypłacili 12.43 zamiast 30 powtórna reklamacja niby otworzyli stara na co nie dostałem potwierdzenia. Czekam do końca miesiąc jak nie wpłynie nic zamykam konto szkoda słów...

  OdpowiedzUsuń
 5. ja jestem ciekawa czy za polecenie mi wypłacą, caly msc nie mam info ze poleciłam, oni twierdzą, że "nieraz system nie zaczytuje od razu" Konto zalożone 4 czerwca i od razu spełnione warunki....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bankobranie bankobraniem ale szkoda czasu na banki które nie wywiązują się z własnych założeń.

   Usuń
  2. złożyłam reklamację w sobotę 21 lipca po godz 23-ej. W niedzielę dostałam na nią odpowiedź, że mają 30 dni na rozpatrzenie. Parę minut temu dostałam sms, że reklamacja załatwiona pozytywnie i mam już 100 za polecenie na koncie.
   A że pisałam już nie jedną reklamację do różnych banków, tu jestem bardzo pozytywnie zaskoczona,nie cale dwa dni, brawo mBank :)

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...