Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank Millennium: konto oszczędnościowe Profit teraz z oprocentowaniem 2,7% do 100 000 zł + gwarantowany bonus 200 zł za konto osobiste

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

8.07.2018

Bank Millennium: konto oszczędnościowe Profit teraz z oprocentowaniem 2,7% do 100 000 zł + gwarantowany bonus 200 zł za konto osobiste

Wystartowała kolejna edycja promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym w Millennium.

Konto oszczędnościowe Profit 2,7% w Banku MillenniumZarówno nowi, jak i obecni klienci banku uzyskać mogą stawkę 2,7% w skali roku. Warunkiem jest wpłacenie "nowych środków". Dla nowych klientów dodatkową zachętą może być premia 200 zł za otwarcie konta osobistego (to rekordowy bonus pieniężny na start za konto w tym banku).

A posiadanie (lub założenie) konta osobistego w Banku Millennium jest konieczne do tego, by móc korzystać z promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym Profit.

Promocyjne oprocentowanie na poziomie 2,7% w skali roku obowiązuje dla kwoty do 100 000 zł i jest gwarantowane przez okres 92 dni. Warunkiem jest jednak wpłacenie nowych środków, przez które bank rozumie nadwyżkę ponad saldo środków klienta zgromadzonych na koniec dnia 7.07.2018 r. (pod uwagę brane są środki zgromadzone na koncie osobistym, rachunkach technicznych,  oszczędnościowych i lokatach - także strukturyzowanych).

Jeśli na ten dzień na Twym koncie była kwota np. 1 000 zł, to tę kwotę nadal musisz w banku pozostawić, a dopiero wszystkie inne środki, które dopłacisz, będą spełniać wymóg promocji i na koncie oszczędnościowym Profit zostaną objęte stawką 2,7% w skali roku. Dla nadwyżki "nowych środków" ponad 100 000 zł oprocentowanie już jest - delikatnie mówiąc - słabe, bo wynosi 1,4% w skali roku. Dla "starych środków" oprocentowanie na rachunku wynosi od 0,6 do 1,1% w skali roku (w zależności od sumy środków zgromadzonych na koncie, ale szczegółom bliżej się już nie przyglądam, bo przy takiej stawce środków trzymać po prostu nie warto). To instrukcja dla obecnych klientów. Nowi, którzy dopiero teraz staną się klientami banku, mają prościej, bo w praktyce każde wpłacone środki będą spełniać definicję nowych.

Na promocję oprocentowania załapać się można do 25.08.2018 r. Jednak bez względu na to czy swe środki na konto oszczędnościowe wpłacisz dopiero teraz, czy pod koniec tego okresu, to i tak w każdej sytuacji promocyjne oprocentowanie będzie obowiązywać dla Ciebie przez 92 dni (od momentu pierwszej wpłaty "nowych środków").

Konto oszczędnościowe w Banku Millennium charakteryzuje się jednak tym, że można załapywać się na kolejne edycje promocji oprocentowania dla "nowych środków". Może to wydawać się skomplikowane, bo i instrukcja jest dość długa, ale wbrew pozorom wszystko sprowadza się do jednego prostego triku. Szczegółowe wskazówki znajdziesz tutaj - tę instrukcję warto przeczytać, gdy z promocji oprocentowania chcesz korzystać wielokrotnie (co jest możliwe, choć w regulaminie znajduje się zapis - który z pozoru wydaje się to wykluczać - mówi on o tym, że "Można korzystać tylko z jednej Promocji na danym Koncie Oszczędnościowym Profit w tym samym czasie").


Na początku wpisu wspomniałem już o tym, że osoby, które aktualnie nie posiadają konta osobistego w Banku Millennium, mogą na jego otwarciu zarobić. Do wzięcia, za spełnienie bardzo prostych warunków jest:

Konto oszczędnościowe Profit - prześwietlenie


Omawiany powyżej rachunek otwierany i prowadzony jest za 0 zł bez warunków. W danym miesiącu kalendarzowym tylko pierwsza wypłata/przelew jest za 0 zł (co jest standardem w większości przypadków także w innych bankach), druga i każda kolejna wypłata/przelew kosztuje 7,50 zł.

Bądź na bieżąco. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

25 komentarzy:

 1. Może nie na temat, sorry, ale nie mogłem się oprzeć. Czy ta dziewczynka z grafiki banku nie jest czasem tą z reklam Nest Banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na dodatek nie jest nawet podobna z nosa do mamy :)

   Usuń
 2. Szkoda że nie zdecydowali się podnieść.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę że zrobili to bardzo świadomie. Bo i tak przyciągną tych którym kończy się 2,7% na KO w Bezecie. Jest do końca lipca więc 1go sierpnia pójdą przelewy do Milennium jak Bezet niczego na zatrzymanie nie da.

   Usuń
  2. Mobilne konto oszczędnościowe ma 2,7 ale nie do końca lipca a do 30-go.

   Usuń
 3. A jak mam stare konto oszczędnościowe w Millenium to to samo co te Profit? A jeśli nie to czy mogę je zamienić czy muszę założyć nowe?

  OdpowiedzUsuń
 4. Patrzę w konto oszczędnościowe i cały czas mi widnieje numer 8 promocji. Regulamin promocji również w wersji 8. To się samo odświeży? Jeśli tak to kiedy? Czy muszę coś zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie masz jeszcze okres 92 dni z poprzedniej edycji? Możesz zgłosić rezygnację z 8. edycji.

   Usuń
  2. W jaki sposób zrezygnować z poprzedniej edycji?

   Usuń
 5. Czy środki można wpłacić tylko raz czy można później także dopłacać??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można dopłacać. Na 2,7% będziesz mieć wszystko co wpłacisz w okresie 92 dni od pierwszej wpłaty nowych środków.

   Usuń
  2. Na pewno? Czy można dopłacać tylko do 25.08 a później na 2,7% będą już tylko te dotychczas wpłacone, a kolejne już nie?

   Usuń
  3. Na pewno, bo według Regulaminu:
   "Nowe Środki – środki przekazane na Konto Oszczędnościowe Profit po Dniu badania sald, nie później jednak niż do końca Okresu obowiązywania oprocentowania promocyjnego, które stanowią nadwyżkę nad Saldem progowym Konta Oszczędnościowego Profit oraz jednocześnie nadwyżkę nad Łącznym saldem progowym."
   "Okres obowiązywania oprocentowania promocyjnego - okres 92 dni, którego zakończenie jest niezależne od Okresu przystąpienia do Promocji, liczony od dnia, w którym nastąpi Pierwsze uznanie Nowych Środków na Koncie Oszczędnościowym Profit w Okresie przystąpienia do Promocji, z zastrzeżeniem § 3 ust.2. W Okresie obowiązywania oprocentowania promocyjnego po dniu Pierwszego uznania Nowych środków Uczestnik Promocji może dopłacać wielorazowo Nowe Środki („Kolejne uznania Nowych Środków”) z tym, że Oprocentowanie promocyjne dla Kolejnych uznań Nowych środków będzie obowiązywało do 92 dnia włącznie licząc od Pierwszego uznania Nowych środków."

   Usuń
 6. A w Getinie też jest tak, że można dopłacać już po zakończeniu okresu przystąpienia do danej edycji i całość będzie oprocentowana na 3%? Chodzi mi o to, czy jak 31 lipca wpłacę pierwsze nowe środki, a edycja promocji kończy się właśnie tego dnia, to potem mogę jeszcze dopłacać w ciągu tych 92 dni i te dopłacone kwoty też będą oprocentowane na 3%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz dopłacać a wszystko co wpłacisz będzie na 3%.

   Usuń
  2. Nie tylko w Getin - tak jest w każdym banku :)

   Usuń
 7. Jak oczywiście nie wiedziałam, że trzeba opróżnić konta i została kasa na obu (moim i męża) to jeszcze przez 30 dni (bo promocja trwa niby 92)są oprocentowane lepiej? A pootem przez miesiąc do nowej promocji już słabo? likwidować te konta teraz i szukasz gdzieś lepszych? czy przelac z jednego na drugie to wtedy nie będzie kasa z jednego konta lepiej oprocentowana?

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy mogę założyć konto w promocji, a z oprocentowania 2,7 skorzystać w późniejszym terminie? Np. Założę konto teraz, a 2 dni przed końcem promocji przeleję pieniądze na oszczędnościówkę, to nadal będzie 2,7%?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Możesz założyć już teraz a kasę na oszczędnościowe wpłacić nawet 25. sierpnia. Wtedy od tamtej daty będzie się liczyć 2,7 proc przez 92 dni

   Usuń
 9. a skąd wiecie, że dniem badania salda jest 7.07.2018? Z tradycji? Bo ja nigdzie nie znalazłem tej daty. Nie ma jej nawet w regulaminie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 1, pkt. 6 brzmi "Łączne saldo progowe - Łączne saldo, obliczone na koniec dnia 7 lipca 2018 r. („Dzień badania sald”)"

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit powraca: rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Promocja konta w ING z historycznie rekordową premią ponownie jest dostępna. Jest to więc okazja dla tych, którzy zapomnieli, zastanawiali s...