Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 21 000 punktów Priceless Specials (wymienialnych na nagrody o wartości nawet 350 zł) za przetestowanie darmowej karty Cti Simplicity

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

18.02.2019

21 000 punktów Priceless Specials (wymienialnych na nagrody o wartości nawet 350 zł) za przetestowanie darmowej karty Cti Simplicity

Wystartowała nowa promocja karty kredytowej w Citibanku z punktami powitalnymi na start, w której zdecydowanie uproszczono warunki!

W porównaniu z poprzednią edycją przewidziano większą pulę punktów promocyjnych, dzięki którym zdobyć można nagrody (np. vouchery do wykorzystania na stacjach Circle K) o wartości nawet 350 zł (a nie 250 zł, jak to było wcześniej). Zmieniono też warunki. Płatności kartą na potrzeby promocji nie trzeba już bowiem wykonywać wyłącznie u partnerów programu Priceless Specials, ale można robić to także w innych sklepach!

[Promocja zakończona]

Na początek kilka zdań dla tych, którzy dotąd nie mieli do czynienia z kartą kredytową, czyli krótki instruktaż czerpania korzyści (bez odsetek i bez opłat). Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej (wskutek płatności za jej pomocą, które trzeba wykonać na potrzeby promocji) spłacić możesz jeszcze w okresie bezodsetkowym. To oznacza, że oddasz dokładnie tyle samo (bez odsetek, prowizji czy jakichkolwiek innych kosztów). Choć na stronie promocji znajdziesz informację, że Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,47%, to pamiętaj, że ta informacja pojawia się tam w oparciu o ustawowo narzucone obowiązki informacyjne banku. Wyliczenie opiera się na założeniu wykorzystania całej kwoty od razu i spłacania jej w miesięcznych ratach, co jest jednak oderwane od rzeczywistości. Gdy dokonasz wspomnianej spłaty w okresie bezodsetkowym, tych kosztów nie będzie.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zachęcam do przeczytania poradnika: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam zasady jej działania oraz to, czym jest okres bezodsetkowy.

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2016 r. nie posiadała jakiejkolwiek głównej karty kredytowej w Citibanku.

Posiadanie konta osobistego lub innych produktów w Citibanku (za wyjątkiem karty kredytowej) nie przeszkadza w uczestnictwie w niniejszej promocji!

Czym jest program Mastercard Priceless Specials? To program lojalnościowy udostępniony bezpłatnie posiadaczom wybranych kart kredytowych w niektórych bankach (w programie tym uczestniczy karta Citi Simplicity wyrabiana w niniejszej promocji). Standardowo wykonując płatności kartą u partnerów programu, zbierać można punkty, by później wymieniać je na nagrody (w katalogu dostępne są nagrody rzeczowe, doładowania telefonów, bilety do kina oraz vouchery na zakupy). W różnego rodzaju akcjach specjalnych można też zdobywać dodatkowe punkty promocyjne (w zeszłorocznej akcji "Powrót do szkoły" za wykonanie 2 transakcji kartą na dowolne kwoty, do wzięcia było 5 000 punktów). Przy obecnej wycenie nagród (vouchery o wartości 50 zł "kosztują" 3 000 punktów) pula aż 21 000 punktów przewidzianych w promocji Citibanku dać może vouchery o łącznej wartości nawet 350 zł. Promocyjne punkty (21 000) w akcji Citibanku otrzymasz za płatności w dowolnych punktach handlowo-usługowych (nie muszą to być partnerzy programu Priceless Specials!).

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Do 21 000 punktów w Programie Priceless Specials z Kartami Kredytowymi Citibank" i zdobyć tytułową pulę punktów:
 • najpóźniej do 14.05.2019 r. złóż wniosek o kartę Citi Simplicty, wyrażając przy tym zgody na przesyłanie i prezentowanie informacji handlowych przez bank środkami komunikacji elektronicznej (np. przez bankowość, emailem, SMSem) oraz telefoniczne przekazywanie informacji handlowych mających charakter reklamy lub marketingu bezpośredniego Citibanku; 
 • przekaż bankowi dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (o tym jak to zrobić poinformuje Cię konsultant banku w trakcie rozmowy po złożeniu wniosku); zawrzyj umowę z bankiem i aktywuj kartę; 
 • do końca pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy (tę datę znajdziesz w umowie przesłanej do Ciebie przez bank): 
  • zaloguj się do bankowości internetowej Citibanku lub aplikacji Citi Mobile oraz 
  • zapisz się do programu Mastercard Priceless Specials (możliwe jest to za pomocą formularza rejestracyjnego dostępnego w bankowości internetowej Citibanku); 
 • przez 3 kolejne miesiące, począwszy od pierwszego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o kartę, w każdym z tych miesięcy, wykonaj płatności kartą na sumę min. 500 zł.

Płatności kartą można wykonywać w punktach handlowo-usługowych, jak i w internecie, ale należy pamiętać, że pod uwagę bank weźmie tylko te transakcje, które:
"• będą to Transakcje bezgotówkowe [a więc płatności kartą - przyp. Mr. Złotówa], 
• nie będą to Transakcje szczególne w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie będą Poleceniami przelewu wewnętrznego w złotych lub Poleceniami przelewu krajowego w złotych [...] 
• nie będą Transakcjami zwróconymi,". 

Zgodnie ze wspomnianym regulaminem transakcje szczególne to:
"– wypłata środków pieniężnych z Limitu kredytu, na dowolny cel konsumpcyjny, w formie Polecenia przelewu wewnętrznego w złotych lub Polecenia przelewu krajowego w złotych, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie gier losowych, hazardowych (...), 
– Transakcja w urzędzie pocztowym, 
– Transakcja u podmiotów świadczących usługi w zakresie wymiany walut, walut wirtualnych i środków płatniczych oraz pośredniczących w wymianie"

Wydanie nagrody. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz ostatni z wymienionych warunków (a więc płatności kartą na sumę 500 zł) otrzymasz 7 000 punktów Priceless Specials. O ich przyznaniu bank powiadomi Cię wiadomością w bankowości internetowej najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku ich uzyskania i także w tym czasie zostaną dodane punkty do Twego konta w programie Mastercard Priceless Speicials. Uzyskać można maksymalnie 3 nagrody po 7 000 punktów każda, więc łącznie uzbierać da się aż 21 000 punktów Priceless Specials. Do momentu uzyskania ostatniej z nagród należy posiadać kartę wyrobioną w promocji.

Strona promocji sugeruje wymianę punktów na vouchery do Circle K i porównuje ich wartość do kwoty 350 zł, które będzie można wykorzystać w tej sieci stacji paliw. Regulamin promocji nie zawiera jednak żadnych ograniczeń, więc wychodzi na to, że punkty będzie można wymieniać na dowolne nagrody (są tam dostępne m.in. vouchery do sklepów Decathlon, Gino Rossi czy RTV Euro AGD).

Przykładowy scenariusz udziału w promocji. Jako że pojawiło się kilka różnych dat i warunków, to dla uproszczenia opiszę na przykładzie jak może wyglądać Twój udział w promocji. Jeśli umowę o kartę zawrzesz w lutym to czas na zalogowanie i rejestrację w programie Priceless Specials będziesz mieć do końca marca. Płatności na sumę min. 500 zł będzie zaś należało wykonywać w marcu, kwietniu i maju. Za te miesiące nagrody (czyli po 7 000 punktów) będziesz otrzymywać odpowiednio do końca kwietnia, maja i czerwca.


Dla kogo karta Citi Simplicity w Citibanku? 


Wobec klienta wnioskującego o kartę, bank stawia podstawowe wymagania:
"wiek - minimum 18 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm wiek - minimum 18 lat, działalność gospodarcza min. 2 lat, dochód netto - minimum 2500 zł." 

Źródła dochodów, które bank akceptuje, to też: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego dochodu.

Karta Citi Simplicity - prześwietlenie 


Karta kredytowa wyrabiana w powyższej promocji wydawana jest przez Citibank za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat za jej użytkowanie (ani miesięcznej, ani rocznej) i to bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków. Po wykonaniu płatności na potrzeby promocji kartę możesz więc schować do szuflady i nie będzie ona generować jakichkolwiek kosztów. Pamiętaj jednak, by nie włączać usług dodatkowych (jak CitiPhone), nie nadpłacać karty kwotą wyższą niż 200 zł, ani nie korzystać z dodatkowych produktów (jak karta dodatkowa lub naklejka zbliżeniowa), bo te już mogą kosztować. Ale w przypadku promocji nie są wymagane.

Przydatne dokumenty:

15 komentarzy:

 1. Niebo a ziemia w porównaniu z poprzednią promocją. Oczywiście na korzyść tej. Ja się pospieszyłem.

  OdpowiedzUsuń
 2. Czy jeżeli mam konto w programie Priceless Special to mogę je podać we wniosku? Czy muszę zakładać nowe dedykowane do promocji Citibanku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jedynie jak masz konto Priceless z kartą do konta w Citibanku.

   Usuń
 3. Witam. Czy tą promocję da się połączyć z promocją dostępną w Playback? Tam jest 20000 punktów za wyrobienie karty Simpliciti? Razem by wyszły vouchery o wartości ok 550 zł a to już coś. Paweł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie da się. Żadna z promocji się nie łączy.

   Usuń
 4. Czy Citi bank ma teraz jakiś program poleceń z którym można by połączyć tę promocję ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. 350 zł to i tak dużo by jeszcze mieli coś dokładać.

   Usuń
 5. Czy ktoś może wie jak jest z działalnością? Te 2500 to w ilu miesiącach? Szlag mnie trafia, że działalność musi zarobić dwa razy tyle..

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy muszę zaznaczyć zgodę na przetwarzanie informacji przez biuro informacji kredytowej opcja rekomendowana. Bo nie można cofnąć się we wniosku do 1 kroku

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy jest możliwość załapania się na dwie promocje wyrabiając taką kartę kredytową? Mam na myśli opisaną w artykule promocję oraz tą sprzed miesiąca, gdzie nagrodą był telefon kom za płatności na sumę 1500 PLN?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda z promocji funkcjonuje oddzielnie i o tym, w której bierze się udział decyduje wysłanie wniosku ze strony dedykowanej danej promocji. Zatem albo można skorzystać z powyższej opcji, albo z promocji z telefonem Xiaomi Redmi 6a.

   Usuń
 8. Ciekawe to powyższe pytanie

  OdpowiedzUsuń
 9. Przeglądając dokumenty wygenerowane na koncu zauwazylam, ze mam zaznaczona platna opcje City Alerts, czy to normalne? Czy gdzies cos jednak zaznaczylam? Nie wydaje mi sie....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Alerty przy karcie Simplicity są darmowe

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...