Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zyskaj do 600 zł za Konto Firma To Ja w Idea Banku w promocji "Premowanie za bankowanie"

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

15.02.2019

Zyskaj do 600 zł za Konto Firma To Ja w Idea Banku w promocji "Premowanie za bankowanie"

Idea Bank płaci nawet 600 zł za spełnianie prostych warunków.

Premiowanie za bankowanie Idea Bank
O ile w Idea Banku próżno szukać promocji premiujących otwarcie produktów dla klientów indywidualnych, to konto firmowe w promocji Idea Banku pozwala niezmiennie zarobić.

[Promocja zakończona. Sprawdź aktualne promocje kont dla osób prowadzących działalność gospodarczą.]

Dla kogo konto firmowe w promocji? Konto firmowe w promocji Idea Banku może założyć osoba prowadząca jednoosobową działalność gospodarczą, która nie brała udziału w tej, ani we wcześniejszych promocjach "Premiowanie za bankowanie".

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Premiowanie za bankowanie", należy otworzyć Konto Firma To Ja wraz z bankowością elektroniczną Idea Banku oraz zawrzeć umowę (jeśli posiadasz już bankowość internetową to właśnie tam należy złożyć wniosek o konto i dalej zawrzeć umowę) oraz złożyć przy tym (za pomocą bankowości internetowej lub w oddziale) formularz przystąpienia do promocji.

Nagrody. Zakładając konto firmowe w promocji uzyskiwać możesz bonusy za wykazanie się określonymi aktywnościami. Bonusy wynoszą od 10 do 40 zł, przy czym za dany miesiąc można uzyskać maksymalnie 50 zł.

Czynność lub transakcja
Szczegółowe warunki
Wartość premii:
utrzymanie średniego miesięcznego salda* na rachunku uczestnika w kwocie
od 5000 do 10 000 zł
10,00 zł
od 10 000,01 do 15 000 zł
20,00 zł
od 15 000,01 do 30 000 zł
30,00 zł
od 30 000, 01 zł
40,00 zł
wpłata gotówkowa we wpłatomacie i bankomatach posiadających funkcję wpłat na Rachunek Uczestnika
od każdej wpłaty jednorazowej nie niższej niż 1000,00 zł
20,00 zł
przelew do ZUS lub US z rachunku uczestnika
od pierwszego przelewu w miesiącu, w którym przystąpiono do Promocji, dokonanego na kwotę minimum 250,00 zł
30,00 zł
wystawienie i opłacenie faktury na Rachunek Uczestnika poprzez Chmurę Faktur
za każdą poprawnie wystawioną i opłaconą fakturę na kwotę nie niższą niż 100,00 zł
20,00 zł
*Średnie miesięczne saldo na Rachunku stanowi iloraz sumy sald na Rachunku Uczestnika na koniec każdego dnia w danym miesiącu kalendarzowym i liczby dni w tym miesiącu kalendarzowym (do salda nie jest wliczana kwota premii uzyskanej w promocji).

Jeśli spełnisz warunki uzyskania bonusów na sumę wyższą niż 50 zł, to pamiętaj, że za dany miesiąc uzyskasz i tak 50 zł, bo to maksymalna miesięczna premia. Aby zgarniać comiesięczne premie, możesz wykonywać wybrane przez siebie czynności lub realizować transakcje: utrzymanie średniego miesięcznego salda na rachunku, wpłata gotówkowa we wpłatomacie na rachunek uczestnika, przelew do ZUS lub US i/lub wystawienie i opłacenie faktury na Rachunek Uczestnika poprzez Chmurę Faktur (wg tej kolejności bank dokonuje weryfikacji spełnienia warunków począwszy od miesiąca, w którym przystąpisz do promocji).
"Bank przyznaje Premię nie dłużej niż do 12. miesiąca następującego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki przystąpienia do Promocji, (...). Łączna kwota wszystkich miesięcznych Premii przyznanych Uczestnikowi nie może przekroczyć 600,00 zł"

Premia ma być wypłacana do 10. dnia roboczego miesiąca, w którym zostaną spełnione warunki promocji.
💡 Przypomnę, że w przypadku promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą gratyfikacje w obydwu promocjach należy traktować jako przychód. Konieczne będzie więc rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Konto Firma To Ja - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta firmowego zakładanego w promocji Idea Banku to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez wymogu spełniania jakichkolwiek warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej (dotyczy również przelewów do ZUS i US);
 • 0/8 zł - miesięczna opłata za kartę nie jest pobierana, jeśli w miesiącu wykonasz płatności na sumę co najmniej 400 zł lub wykonasz wpłaty we wpłatomacie na sumę min. 1 000 zł;

  Warto zwrócić jednak uwagę, że regulamin promocji nie wymaga wyrabiania karty przez klientów dopiero co otwierających konto firmowe w Idea Banku, ale jej posiadanie umożliwi spełnianie jednego z warunków promocji (czyli wpłaty we wpłatomacie). A wtedy spełnienie tego warunku promocji, jednocześnie pozwoli spełnić warunek zwolnienia z opłaty za kartę. I tym samym otrzymasz bonus, a konto i kartę będziesz mieć za 0 zł.
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów przy oddziałach Idea Banku; 0 zł za 5 pierwszych wypłat gotówki w dowolnych bankomatach w Polsce, a za każdą kolejną wypłatę prowizja wynosi 2% od kwoty transakcji;
 • wpłaty we wpłatomatach: 0% do sumy kwoty wpłat w miesiącu niższej lub równej 100 000 zł oraz 0,39% od sumy kwoty wpłat w miesiącu przekraczającej 100 000 zł.

2 komentarze:

 1. Miałam konto FIRMA TO JA w Idea Banku. Założone w marcu 2018r. i zamknięte w kwietniu 2019r. Premie takie jak wyżej. Nigdzie nie znalazłam daty jaka powinna być przerwa. Czy jeśli w tej edycji ponownie założę konto firmowe będę miała prawo do premii??? Czy ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie znaleźć można zapis "Uczestnik może zostać jednorazowo objęty Promocją, w tym poprzednimi edycjami Promocji", więc jeśli ktoś już brał udział, to kolejny raz tego zrobić niestety już nie może.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...