Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Nawet 6 miesięcy treningów w ramach OK System za darmo z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium530 zł od BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

15.02.2019

Nawet 6 miesięcy treningów w ramach OK System za darmo z Kontem Optymalnym w BGŻ BNP Paribas

Powraca promocja konta, w której do zgarnięcia są karnety na zajęcia sportowe.

OK System przez 6 miesięcy za darmo za Konto Optymalne w BGŻ BNP ParibasTa okazja do bankobrania umożliwia uzyskanie 6 miesięcznych karnetów OK System, dzięki którym 2 razy w tygodniu można korzystać z siłowni, basenów, klubów fitness i innych obiektów związanych z szeroko rozumianą aktywnością fizyczną bez opłat.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada, ani w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, ani w Raiffeisen Polbanku (bo to bank obecnie przejmowany przez BGŻ BNP Paribas). Powyższe wykluczenie obejmuje również współposiadaczy konta.

W promocji udział mogą za to brać klienci BGŻ Optima (w tym przypadku obowiązuje inna umowa ramowa, która nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w akcji "Konto dla aktywnych").

Nagroda. W promocji do zgarnięcia jest 6 miesięcznych karnetów. Każdy z nich wart jest 63 zł, więc dzięki promocji można zyskać nagrody wycenione łącznie na 378 zł. Karnety wykorzystywać można w 3 500 obiektach sportowych wymienionych na liście dostępnej tutaj. Lista ta jest niezwykle długa, a obiekty można znaleźć nawet w małych miejscowościach (nie mówiąc już o dużych miastach, w których takich miejsc jest mnóstwo).

Limit uczestników. Udział w akcji wziąć może wyłącznie 1 500 osób, które jako pierwsze zarejestrują się w promocji. Akcja może więc zakończyć się przed terminem (w przypadku wyczerpania puli rejestracji). Gdyby tak się stało, stosowna informacja ma pojawić się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Kto jednak zdąży zarejestrować się wcześniej, ten nagrody już sobie zagwarantuje (ale otrzyma oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Konto dla aktywnych" i zdobyć karnety OK System:
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 15.03.2019 r. zawnioskuj o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji; 
 • do 29.03.2019 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • w okresie od kwietnia do września 2019 roku (w każdym z tych sześciu miesięcy):
  • wykonaj płatności kartą na sumę min. 200 zł,
  • zapewnij wpływ kwoty min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj 1 przelew w aplikacji GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BGŻ BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10; może być to przelew na dowolny rachunek - także na Twe konto w innym banku; z wyłączeniem przelewów dokonanych za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemów płatności internetowych takich jak np.: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media, BLIK).

Ważne wskazówki. Podczas spełniania warunków w powyższej promocji, pamiętaj o kilku kwestiach: 

▶️ Płatności kartą wymagane w promocji na sumę 200 zł można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. W tym drugim przypadku pamiętaj jednak, że pod uwagę nie będą brane operacje dokonywane "za pośrednictwem lub przy zastosowaniu systemu płatności internetowej podmiotu trzeciego takich jak np.: BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media (wyłączenie to nie obejmuje operacji dokonanych przy wykorzystaniu cyfrowego portfela, w tym Google Pay i Apple Pay)".

▶️ Na potrzeby promocji niektóre z płatności kartą mogą zostać niezaliczone. Regulamin promocji wyklucza bowiem transakcje w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy): 
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe, 
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne. 
▶️ Wpływy na sumę 1 000 zł mogą pochodzić z dowolnego źródła (poza przelewami między własnymi rachunkami w BGŻ BNP Paribas, Raiffeisen Polbank i BGŻ Optima oraz wpłatami gotówkowymi). Przelew może więc pochodzić np. z własnego konta w innym banku. Wpływ oznacza pojawienie się w historii konta (nie ma potrzeby utrzymywania tych środków przez jakikolwiek czas, więc w dowolnym momencie możesz je wydać, przelać lub wypłacić).

▶️ Jeżeli w promocji zechce uczestniczyć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).

Wydanie nagrody. O przyznaniu pierwszego z karnetów organizator powiadomi Cię mailowo do 20.05.2019 r. W wiadomości tej znajdziesz również instrukcję aktywacji karnetu w panelu użytkownika OK System. Będzie to należało zrobić do 28.05.2019 r., a karnet zacznie działać od 1.06.2019 r. Spełnienie warunków dla uzyskania pierwszego z karnetów, jest niezbędne do uzyskiwania karnetów w miesiącach kolejnych. Wtedy o przyznawaniu tych karnetów organizator również będzie informował mailowo (do 20. dnia miesiąca następującego po spełnieniu warunków promocji, a jeśli termin ten wypadnie w dzień wolny od pracy, to wiadomość ma być przesłana w kolejnym dniu roboczym). Nagroda będzie przekazywana do 25. dnia miesiąca poprzez automatyczne przedłużenie karnetu w OK System na kolejny miesiąc.

Do dnia otrzymania ostatniej z nagród nie rezygnuj z konta, karty, ani z dostępu do bankowości internetowej.

Karnet wydawany będzie w miesiącu następującym po miesiącu spełnienia warunków jego uzyskania, a aktywny ma być w miesiącu kolejnym. Zatem za spełnienie warunków promocji w kwietniu, z karnetu będzie można korzystać w czerwcu, a ostatnim miesiącem korzystania z aktywnego karnetu będzie listopad 2019 r. (za warunki spełnione we wrześniu).

Konto Optymalne - prześwietlenie 


Główne cechy konta, które należy założyć w promocji, są proste i klarowne: 
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce). 

Udział w promocji biorą wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji - wtedy jedynym sposobem zawarcia umowy jest kurier, który na koszt banku przywiezie Ci dokumenty do podpisu (we wniosku można wskazać adres jednorazowego użytku, który będzie wyłącznie dla kuriera - może więc on przyjechać np. do miejsca Twej pracy bądź na uczelnię, a więc tam gdzie będzie Ci najwygodniej; może być to adres inny niż adres zamieszkania czy korespondencyjny).

Przydatne dokumenty:

36 komentarzy:

 1. Ta kwota 63 zł na karnecie to jest kwotą do wykorzystania czy jak to działa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 63 zł to wartość miesięcznego karnetu. Dzięki niemu możesz korzystać z obiektów sportowych współpracujących z OK System 2 razy w tygodniu bez względu na faktyczną cenę usługi w danym obiekcie.

   Usuń
  2. Ciekawe czy te 63 zeta można wydać na świeże soki po basenie?

   Usuń
  3. Raczej nie, 63 zł to cena karnetu, który umożliwia tylko wejście i ćwiczenia w określonych w regulaminie obiektach sportowych dwa razy w tygodniu. Dodatkowe atrakcje czy jedzenie trzeba zapewnić sobie samemu.

   Usuń
  4. Karnet daje dostęp do obiektu i zajęć. Ale nie kupisz nim towarów jak napoje sprzęt sportowy itp.

   Usuń
 2. Jak się korzysta z takiego karnetu?? To przysyłają jakąś kartę wstępu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rejestrujesz się w panelu OK System podając nr tel. Później obiektach wysyłasz smsa z kodem jaki ma ten obiekt. W każdym z nich bez problemu zauważysz naklejkę z kodem jaki ma w OK System. Zwrotnie dostaniesz smsa z kodem który podajesz na wejściu/recepcji.

   Usuń
 3. Taka ciekawostka. Jak w danym tygodniu kończy się miesiąc i zaczyna nowy to w praktyce można skorzystać 4 razy (2x na stary i 2x na nowy miesiąc).

  OdpowiedzUsuń
 4. Idzie wiosna, więc chętnych na podnoszenie ciężarków w zamkniętych pomieszczeniach zaczyna brakować ... poczekamy na 'żywą' gotówkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kiedy można później zamknąć konto? Dopiero po wygaśnięciu ważności karnetu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu ostatniego karnetu

   Usuń
  2. Czy w BGŻ można zamknąć konto w bankowości?

   Usuń
  3. Wypowiedzenie można złożyć wyłącznie listownie lub w placówce.

   Usuń
 6. Czy może być tak że z promocji skorzystam ja a z karnetów korzystać będzie żona?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może. W panelu OK System po prostu podaj nr telefonu żony.

   Usuń
 7. MR Złotówa, może zrobisz artykuł o reklamacjach w bankach? Fajnie by było mieć taki "poradnik". Czasami niestety trzeba skorzystać, a przysłowiowe ABC usprawniło by ten proces

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy bank dzwoni i sprawdza czy poprostu wysyła umowę.

  OdpowiedzUsuń
 9. Jest ktoś kto nie dostał do wczoraj żadnego maila o przyznaniu pierwszej nagrody pomimo spełnienia warunkow w bgź w poprzedniej edycji konta optymalnego. Ja dostałem. Żona nie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tu masz wszystko wyjaśnione:
   https://bankobranie.blogspot.com/2019/02/finalizacja-2-promocji-konta-w-bgz-bnp-paribas.html

   Usuń
  2. Sprawdź spam bo ja tam miałem maila.

   Usuń
  3. Niestety w folderach typu spam oferty tego nie ma. Czy można to reklamować?

   Usuń
  4. Nawet nie że można, ale należy.

   Usuń
 10. Jak sprawdzić datę zamknięcia konta? Niestety na infolinii o dziwo nie mają takiej informacji :(

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy udział w promocji "Konto na zakupy" wyklucza z udziału w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Bo każda promocja jest traktowana osobno.

   Usuń
 12. A mozesz cos wiecej napiac o promocji dla aktywnych dla klietow bgz optima, bo nic na stronie banku nie znalazlem...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla klientów BGŻ Optima to promocji za bardzo nie ma.

   Usuń
 13. Zarejestrowałem się na stronie promocji - dostałem informację "dziękujemy za udział w promocji i od razu możliwość założenia konta na stronie - co więc uczyniłem - nie dostałem natomiast żadnego maila potwierdzającego, że wziąłem udział w promocji - tylko powiedzenie złożenia wniosku o umowę i czekam teraz na kuriera..

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy mając limit kredytowy i kartę kredytową można skorzystać z w/w promocji?

  OdpowiedzUsuń
 15. Takie pytanko: jaki MMC będzie miałą transkacja doładowania revolut poprzez google pay ?
  Ktoś coś ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A nie czasem jednak 6012? Tak czy siak wykluczony.

   Usuń
  2. Jaki by ten kod nie był, to Revolut już od dawna blokuje konta za takie myki.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...