Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz 3 bilety do kina Helios za założenie Konta 360° Junior dla dziecka w Banku Millennium (+ premię 200 zł dla dorosłego)

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

25.02.2019

Odbierz 3 bilety do kina Helios za założenie Konta 360° Junior dla dziecka w Banku Millennium (+ premię 200 zł dla dorosłego)

Wystartowała kolejna promocja Banku Millennium z nagrodą za konto dla nieletnich.

3 bilety do kina za Konto 360 Junior w Banku MillenniumZ propozycji skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Banku Millennium. Do wzięcia są 3 bilety do sieci kin Helios. Jeśli masz więcej niż jedno dziecko, to każdemu z nich możesz założyć Konto 360° Junior i tym samym zgarnąć więcej pakietów po 3 bilety każdy. A jeżeli i Ty (jako pełnoletni rodzic) nie jesteś jeszcze klientem Banku Millennium, to dla siebie możesz zgarnąć 200 zł.

Dla kogo promocja z biletami do kina? Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która założy konto swemu dziecku (do 18 lat; bez wieku minimalnego). By to zrobić, niezbędne jest posiadanie konta osobistego lub karty kredytowej w Banku Millennium, a także dostępu do bankowości internetowej.
💡 Jeśli jako rodzic nie masz jeszcze konta w Banku Millennium, sprawdź jak je założyć i w bardzo prosty zgarnąć gwarantowany bonus 200 zł na start. Po jego otwarciu będzie możliwe założenie Konta 360° Junior z biletami do kina w prezencie.

Zasady promocji "Zabierz rodzinę do kina Helios". By zgarnąć 3 bilety do kina, najpóźniej do 18.03.2019 r. trzeba spełnić wszystkie poniższe warunki:
 • posiadać zdefiniowany numer telefonu do otrzymywania haseł SMS do autoryzacji transakcji w KBE (Kanałach Bankowości Elektronicznej); 
 • posiadać wyrażone zgody na przetwarzanie danych w celu przekazywania informacji handlowych firm współpracujących z bankiem, przez kanały elektroniczne oraz telefonicznie i zgód tych nie odwoływać do końca promocji; 
 • złożyć wniosek o Konto 360° Junior za pośrednictwem bankowości Millenet (tylko w taki sposób złożone wnioski kwalifikują do promocji), akceptując przy tym regulamin promocji; 
 • (bez względu na wiek dziecka) zasilić nowo założone Konto 360° Junior kwotą min. 100 zł; 
 • dodatkowo - w przypadku posiadacza Konta 360° Junior, który jest osobą powyżej 13. roku życia - musi zostać zaksięgowana min. 1 płatność kartą wydaną do konta lub aktywowana aplikacja mobilna banku.

I to już tyle. Po spełnieniu powyższych warunków, do 31.03.2019 r. nie rozwiązuj, nie wypowiadaj, ani nie odstępuj od umowy o Konto 360° Junior. W tym terminie bank za pomocą SMSa prześle Ci kody wymienialne na 3 bilety na filmy 2D w kinach Helios. Kody mają być ważne przez okres co najmniej 60 dni.

Konto 360° Junior - prześwietlenie oferty 


Główne cechy jakie ma konto dla dzieci w Banku Millennium to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0/4 zł - opłata miesięczna za kartę płatniczą wydawaną do rachunku nie jest pobierana w przypadku wykonania 1 płatności kartą na dowolną kwotę miesięcznie;
 • wykonanie 1 płatności kartą zwalnia z opłat za wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce (w przypadku niespełnienia tego warunku, prowizja za wypłatę może wynieść do 5 zł - w zależności od bankomatu).

Kiedy nie warto brać udziału w promocji? Gdy Twoje dziecko ma już kilkanaście lat i perspektywa jego pełnoletności jest bliska, to lepiej zaczekać, by Twa latorośl (już jako pełnoletnia osoba) mogła założyć konto dla dorosłych i wtedy zgarnąć premię pieniężną 200 zł.

Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Marcinowi i Pawłowi.

Przydatne dokumenty:

23 komentarze:

 1. Jest jakiś link do promocyjnego wniosku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto trzeba założyć przez bankowość Millenet a nie przez żadną stronę.

   Usuń
 2. Czy dla dziecka w żłobku też można założyć konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w zeszłej edycji promocji założyłam konto na syna, który miał 2 miesiace :)

   Usuń
  2. Jak jest PESEL to można konto zakładać :)

   Usuń
 3. W jaki sposób można zamknąć konto Junior? W bankowości Millenet nie ma takiej możliwości, proszą o kontakt z placówką. Czy jak zamknę konto główne to Junior też się zamknie? Główne konto chcę przenieść do Credit Agricole (promocja).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie zamykajmy dziecku drogi ku szczęśliwemu bankowaniu!

   Usuń
  2. Dziecko zgarnęło premię za otwarcie konta i stwierdziło,że jednak konto mu nie potrzebne ;)

   Usuń
  3. Konto Junior trzeba odrębnie zamknąć.

   Usuń
 4. Witam!

  Wiem, że nie w temacie ale nie znalazłem nigdzie indziej. Brałem udział w promocji Santander. Za to, że założyłem konto z polecenia miałem otrzymać 50zł, za wpływ wynagrodzenia miałem otrzymywać 6x50zł oraz dodatkowo bonus 100zł za założenie konta z polecenia i spełnienie warunków. Otrzymałem już 6x50zł oraz 50zł natomiast nie otrzymałem 100zł. Mógłbym otrzymać jakiś link do regulaminu gdzie jest mowa o tych dodatkowych 100zł? Przejrzałem regulamin promocji "300zł za wynagrodzenie" oraz regulamin promocji "polecam mój bank" i nie znalazłem informacji o tych dodatkowych 100zł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. https://bankobranie.blogspot.com/2018/06/mix-promocji-bz-wbk.html

   Usuń
 5. Jest jakiś wiek minimalny dziecka któremu można założyć takie konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byle był PESEL to można zakładać.

   Usuń
 6. I karencji żadnej nie ma! :) Znów będą więc bilety. Poprzednio z 2 dzieci załapaliśmy się na 2x3 do Multikina.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja w ofercie już nie mam otwarcia konta junior.Także nie można ponownie otworzyć.

   Usuń
 7. Rozumiem, że do konta Junior wydawana jest karta płatnicza bez względu na wiek dziecka? I ja mam przynajmniej raz w miesiącu zapłacić tą kartą, żeby uniknąć opłaty za kartę?

  OdpowiedzUsuń
 8. a jesli dziecko ma 2 lata to tez musi być ta płatność? czy można w ogole nie brac karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Generalnie to karta nie jest wymagana w ogóle. Bo dodatkowy warunek dotyczy wyłącznie posiadaczy Konta 360° Junior, będących osobą powyżej 13. roku życia, a może to być płatność kartą LUB aktywacja aplikacji mobilnej.

   Usuń
 9. A mi pojawił się komunikat że niepoprawne pierwsze imię dziecka. Miał ktoś podobnie? Hmm czy Ksawery to niepoprawne imię? 🙄

  OdpowiedzUsuń
 10. Jeśli ja założyłem dzieciom konta w poprzedniej promocji (50 zł do empiku) to teraz żona może im założyć ze swojego konta w promocji z biletami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pytanie czy na ten sam PESEL może być kolejne Konto Junior?

   Usuń
  2. Już sprawdziłem, wniosek jest odrzucany na etapie wpisywania danych komunikat:ta osoba już posiada konto 360°.

   Usuń
  3. Czyli najlepiej zamknąć i czekać na kolejną promocję.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...