Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Odbierz bony Allegro o wartości 400 zł za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

5.02.2019

Odbierz bony Allegro o wartości 400 zł za kartę kredytową BGŻ BNP Paribas

Promocja karty kredytowej BGŻ BNP Paribas powraca w najlepszym wydaniu!

Promocja karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas z bonami Allegro o wartości 400 złPo edycjach, w których do zgarnięcia były nagrody o wartości 200 lub 300 zł, teraz przyszedł czas na promocję z rekordową nagrodą, jaką dotąd ten bank serwował za wyrobienie karty kredytowej. To 400 zł, które będzie można wykorzystać podczas zakupów na Allegro.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie posiada i nie posiadała karty kredytowej w BGŻ BNP Paribas w okresie 18 miesięcy poprzedzających dzień zawarcia umowy o kartę w niniejszej promocji.

Posiadanie konta osobistego (czy jakiegokolwiek innego produktu) w BGŻ BNP Paribas bądź BGŻ Optima nie jest przeszkodą do wzięcia udziału w promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji promocyjnej "Do 400 zł na zakupy na Allegro z kartą kredytową" i zgarnąć tytułową nagrodę:
 • wypełnij formularz zgłoszeniowy;
 • gdy zadzwoni konsultant banku, złóż wniosek o kartę kredytową Mastercard;
 • najpóźniej do 31.03.2019 r. zawrzyj z bankiem umowę o kartę;
 • w każdym z pierwszych 4 miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu zawarcia umowy, wykonuj transakcje kartą na sumę min. 1 000 zł. Za każdy miesiąc, w którym spełnisz warunek płatności kartą, otrzymasz kartę podarunkową o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w serwisie Allegro.

Do transakcji na sumę 1 000 zł miesięcznie bank zalicza zarówno płatności kartą, jak i przelewy z niej oraz wypłaty w bankomatach.

Czytając, że można wypłacić środki z bankomatu, by spełnić warunki promocji, może przez myśl Ci przeszło "zaraz, zaraz, w tym musi być jakiś haczyk!". I to dobry trop, ale na szczęście jest na to prosty trik. Standardowo wypłaty kartą kredytową w bankomatach są skrajnie nieopłacalne (piszę o tym m.in. w poradniku dotyczącym korzystania z karty kredytowej). Banki bowiem naliczają wysokie prowizje za samą wypłatę, a do tego naliczają odsetki (bo okres bezodsetkowy w przypadku kart kredytowych obowiązuje wyłącznie dla transakcji bezgotówkowych, a przecież wypłata w bankomacie ewidentnie taką nie jest).

Jednak w przypadku BGŻ BNP Paribas transakcja tego typu nie musi dużo kosztować. W bankomacie przy placówce BGŻ BNP Paribas prowizja wynosi (znośne) 3,50 zł; jeśli wypłacisz środki z innego bankomatu, to musisz się już liczyć z prowizją w wysokości aż 4,9% (min. 10 zł)!

[Aktualizacja o godz. 17:20: jak zauważyli Czytelnicy w komentarzach pod niniejszym wpisem, w tabeli opłat i prowizji nie ma już opłaty 3,50 zł za wypłaty z bankomatów BGŻ BNP Paribas, ale dla wszystkich bankomatów ta opłata jest taka sama, czyli 4,9%, min. 10 zł. Tymczasem w tabeli, którą ja znalazłem na stronie banku te 3,50 zł ciągle widnieje... Wychodzi jednak na to, że tabela znaleziona przez Czytelników jest nowsza (obowiązuje od 8.10.2018 r.), zatem ten trik na łatwiejsze spełnienie warunków poprzez tanią wypłatę w bankomacie jest już nieaktualny.]

Wydanie nagród przez bank. By uzyskać nagrody, niezbędna jest rejestracja na stronie mambonus.pl (to darmowy program lojalnościowy dla posiadaczy kart kredytowych Mastercard w BGŻ BNP Paribas), bo tam właśnie udostępniane będą nagrody. Informacja o nich ma się pojawiać po zalogowaniu w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia miesiąca, w którym zostały spełnione warunki uzyskania bonu (a odebranie nagrody ma być możliwe w ciągu dwóch miesięcy od jej udostępnienia przez bank). Bony mają być ważne do 15.02.2020 r.

Jak udział w promocji wygląda w praktyce? Jeśli umowę o kartę kredytową w niniejszej promocji zawrzesz w lutym, wtedy płatności będzie należało wykonywać w okresie od marca do czerwca, a bony Allegro o wartości 100 zł każdy otrzymywać będziesz od kwietnia do lipca (najpóźniej do 7. dnia roboczego w tym miesiącu).

Ważna wskazówka. Płatności kartą na potrzeby promocji wykonywać można zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w sklepach internetowych. Trzeba jednak mieć na uwadze, że zgodnie z regulaminem nie zaliczą się płatności zwrócone lub wykonane kartą dodatkową (jeśli takową do swej karty zamówisz). Nie zaliczą się też transakcje:
"polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków, których posiadaczem jest Uczestnik lub inny podmiot nieprowadzący działalności gospodarczej lub niebędący dostawcą towarów lub usług w ramach tej transakcji lub podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji lub podmiot, który świadczy usługi w zakresie przechowywania środków pieniężnych klientów, w szczególności używanych w celu dokonania płatności za towary lub usługi u właściwych dostawców towarów lub usług"

To definicja dość skomplikowana. W skrócie jednak chodzi o to, że nie przejdzie doładowanie elektronicznych portfeli umożliwiających szybkie i proste wykonanie płatności kartą. Wszelkie "normalne" płatności w sklepach stacjonarnych lub internetowych, na Allegro, w aptekach, restauracjach, kinach czy w przychodni będą zaliczone.

Limit w promocji. Akcja ma być dostępna do końca marca, ale może zakończyć się wcześniej. W promocji udział może wziąć bowiem 4 000 uczestników. O ewentualnym przedterminowym zakończeniu promocji informacja ma pojawić się tutaj.

Karta kredytowa w BGŻ BNP Paribas


Standardowa opłata roczna za kartę kredytową Mastercard Standard w BGŻ BNP Paribas wynosi 72 zł (nie ma przy tym opłat miesięcznych). Na szczęście można jej jednak uniknąć - o czym informują konsultanci banku podczas przyjmowania wniosku, a regulamin promocji zwalniającej z opłaty dołączany jest do umowy o kartę. By za kartę nie zapłacić ani grosza za pierwszy rok jej posiadania wystarczy w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych wykonać płatności (lub transakcje gotówkowe) na sumę min. 500 zł. Ta kwota (jeśli wykonasz płatności kartą) jednocześnie zaliczy się do transakcji spełniających warunki promocji z bonami Allegro.

Przyglądając się tabeli opłat i prowizji BGŻ BNP Paribas, warto zwrócić uwagę na "opłatę za wypowiedzenie umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej zawarcia", która wynosi 25 zł. Jeśli więc ktoś po otrzymaniu nagród postanowi zrezygnować z karty, warto jeszcze "chwilkę" zaczekać do upływu tego okresu.

Przydatne dokumenty:

192 komentarze:

 1. Potwierdzam. Sposób na bankomaty działa. Sprawdziłem w promocji z bonami BP (tylko 200 zł) a teraz czekaliśmy z żoną na edycję w której to powtórzą :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Trzeba to jakoś łączyć, tj. wykonać i płatności i wypłatę na sumę 1000 zł czy co miesiąc może być tylko wypłata z bankomatu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobór dowolny. Może być mix tych transakcji, ale mogą być tylko płatności kartą lub tylko wypłata z bankomatu.

   Usuń
 3. Piękna promocja! Zysk na czysto 386 zł przy inwestycji zaledwie 14 zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz rozwinąć myśl? Cbyba niezbyt dokładnie przecxytalam wpis? Skąd kwota 14 zł?

   Usuń
  2. Chodziło o opłatę za wypłaty z bankomatów jaka była kiedyś. Ale już nie jest więc wątek nieaktualny.

   Usuń
 4. Witam.w promocji z bonami do biedronki działa wypłata z bankomatu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej promocji było ograniczenie jeśli chodzi o transakcje: tylko płatności kartą lub przelewy (ale te drugie nie są zbyt opłacalne).

   Usuń
 5. Jak w najprostszy sposób uniknąć opłaty za kartę? I czy można ją wypowiedzieć po otrzymaniu ostatniego bonusu bez konsekwencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz opisane jak uniknąć opłaty. Po otrzymaniu nagrody możesz z karty zrezygnować bez konsekwencji. Byle przed 12. miesiącem, bo wtedy pobiorą opłatę

   Usuń
  2. Opłata za wypowiedzenie Umowy przed upływem 6 miesięcy od dnia jej
   zawarcia: 25 PLN (z cennika). Czyli kartę trzeba mieć minimum 7 miesięcy.

   Usuń
 6. Uwaga, błąd w opisie promocji!
  Niestety korzystna opłata 3.50 za wypłatę z KK w bankomatach własnych Paribas to już przeszłość! Teraz wynosi 4.9% minimum 10zł
  https://www.bgzbnpparibas.pl/_fileserver/item/1512956

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wygląda na to, że na stronie banku są 2 różne tabele opłat i prowizji... I trafiłeś na tę świeższą wersję. Zatem bank musiał zmienić cennik. Już to aktualizuję.

   Usuń
  2. Zmienił. Przypomniałem sobie że ten temat pojawił się niedawno w rozmowie z infolinią (gdy stojąc przy bankomacie dowiedziałem się że zmiana limitów karty nie jest natychmiastowa...)

   Usuń
  3. Maciej, jak to zmiana limitow nie jest natychmiastowa? A po jakim czasie? W znakomitej wiekszosci bankow dziala od razu.

   Usuń
  4. Czy dla tej karty mozna ustawiac w serwisie internetowym limity dzienny bezgotowkowy, gotowkowy, internetowy, zblizeniowy? I po jakim czasie te zmiany odnosza skutek?

   Usuń
  5. Tak, limity są do zmienienia w bankowości. "Zmiana limitów będzie obowiązywała nie później niż od następnego dnia roboczego". Taka informacja jest w bankowości.

   Usuń
  6. Do tego przelewy natychmiastowe działają tylko w dni robocze, chyba od 8 do 18. Taki to "nowoczesny" bank.

   Usuń
  7. Tak, tylko w dni robocze w godz. 06:00 - 20:00 - w Handlowym jeszcze zabawniej, bo również w dni robocze, ale jedynie od 07:00 do 18:00 - zgrywusy :)

   Usuń
 7. do kiedy bony mają być ważne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 10 dni są ważne ?? to jakiś żart ??

   Usuń
  2. Wrr. Do 15.02.2020 r. rzecz jasna. We wpisie jest prawidłowa data.

   Usuń
 8. Czy tylko mi nie działa link ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Być może to coś chwilowego. Obecnie strona powinna działać (sprawdziłem na różnych przeglądarkach).

   Usuń
 9. podobno bank usunął w najnowszej tabeli opłat takową możliwość. Od teraz, wszystkie bankomaty kosztują 4,9%, min. 10 zł. W tym przypadku to 49 zł dla kwoty 1000 zł ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba na to wygląda. Okazuje się, że na stronie banku trafiłem na... stary cennik. Już dopisałem.

   Usuń
 10. "w dwóch pierwszych okresach rozliczeniowych wykonać płatności (lub transakcje gotówkowe) na sumę min. 500 zł" - czy w takim razie wystarczy jedynie to wypłacanie po 1000 zł z bankomatu czy jednak żeby karta była darmowa, w 2 pierwszych okresach rozliczeniowych (rozumiem, że okres rozliczeniowy = miesiąc?) trzeba jednak zrobić te transakcje kartą (np. w sklepie) na 500 zł?

  OdpowiedzUsuń
 11. Umowa przez kuriera czy w banku też ?

  OdpowiedzUsuń
 12. Umowę można podpisać tylko w oddziale banku czy możliwy którek?

  OdpowiedzUsuń
 13. Jaki jest czas na wykorzystanie bonów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odp. masz w artykule i w komentarzach wyżej.

   Usuń
 14. a czy w takim razie przelew z karty kredytowej na inne konto nadal będzie traktowany jako spełnienie warunków promocji? Przychodzi mi na myśl opłacanie w ten sposób czynszu,rachunków...

  OdpowiedzUsuń
 15. a te przelewy z karty np zapłacenie rachunków jakie są prowizje?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. znalazłem info jest taka sama prowizja jak za wypłatę z bankomatów..

   Usuń
 16. A jak sytuacja wygląda jeśli chodzi o Revolut? Czy przelewane tam środki będą spełniały warunki tych 1000zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To raczej będzie "zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych lub innych instrumentów/rachunków" więc odpada.

   Usuń
 17. Czy bony można ze sobą łączyć przy zakupie jednego produktu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karty podarunkowe Allegro niestety można wykorzystywać pojedynczo.

   Usuń
 18. Czy nie wyklucza z tej promocji posiadanie karty kredytowej Carrefour Mastercard
  ()obsługuje te karty BGZ BNP Paribas ?

  OdpowiedzUsuń
 19. jak wygląda z weryfikacją zdolności kredytowej?

  mam działalność i ciężko w niektórych bankach o kk

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Trzeba trochę papierów złożyć (KPiR, PIT za ub.r., zaśw. lub potw. przelewów do US i ZUS) ale jest to osiągalne ;)

   Usuń
 20. Witam,
  Czy jeśli w chwili obecnej posiadam już kartę MAstercards (CitiSimplicity) to czy z tej promocji jestem wykluczony?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To karta wydawana przez inny bank (Citibank), więc możesz brać udział.

   Usuń
 21. Myślicie, że revolut przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 22. Czyli po aktualizacji z wcześniejszych 14 zł opłat teraz wychodzi min. 196 zł?( przy założeniu, że tylko wypłacamy pieniądze z bankomatu)

  OdpowiedzUsuń
 23. Jeśli mam konto z poprzedniej promocji konto optymalne z bonusem 150zł i do niego wydaną kartę mastercard debit to rozumiem że nie wyklucza mnie to z tej promocji?
  W jakim terminie trzeba spłacić kredyt na karcie żeby nie płacić odsetek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta MC Debit do karta do konta więc z kredytowej w promocji możesz skorzystać. Termin spłaty będziesz mieć na wyciągu. Okres bezodsetkowy to 50 parę dni.

   Usuń
 24. I jeszcze jedna rzecz jeśli kartę otrzymam załóżmy 20 lutego to jeśli w lutym nie dokonam płatności będę jakoś obciążony przez bank? Bo jak rozumiem do promocji liczą się kolejne miesiące po dacie zawarcia umowy a nie miesiąc jej zawarcia

  OdpowiedzUsuń
 25. Do mnie konsultantka już zadzwoniła, dosłałem potrzebne dokumenty i się zastanawiam, czy podpisać z nimi umowę. Otóż planuję mając konto w BGŻ co miesiąc przelewać z rachunku karty kredytowej na konto 1000 zł i za parę sekund dołożyć 50zł i przelać powrotnie 1050zł na rachunek karty kredytowej. Do tego poczekam z zamknięciem kk 6 miesięcy. Całość powinna zamknąć się zyskiem 200zł. Czy dobrze myślę? Czy dojdzie jeszcze opłata roczna za kartę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej wypłacaj z bankomatu (opłata taka sama jak za przelew) bo zrobisz wtedy transakcje gotówkową która zwalnia z rocznej opłaty za KK.

   Usuń
 26. A jak mam kartę kred. w Raiffeisen Polbanku to mogę wziąć udział w tej promocji??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O ile w regulaminie promocji kont zapis wykluczający klientów Raiffeisen Polbanku już jest od kilku edycji, o tyle w promocji karty kredytowej go brak. Zatem pozostaje nic więcej, jak korzystać, póki można :)

   Usuń
  2. oo..w takim razie sprawdzam, a na pewno nie zaszkodzi sprawdzić, chociaż zastanawia mnie nadal czy zapis nie zniknął dlatego, że traktują Raiff już jako swoją składową i z automatu warunek nie spełniony?
   PS. wyświetla mi się, że jestem zalogowany, a w komentarzu jestem jako anonimowy (?)

   Usuń
  3. Przecież fuzji jeszcze nie było więc tak nie mogą skoro nie zapisali tego w regulaminie.

   Usuń
  4. Dziś po dłuższym czasie od wypełnienia formularza kontakt z banku.
   Niestety brak możliwości wzięcia udziału w promocji że względu na kk z raifa

   Usuń
 27. Mam pytanko - czy jeżeli np w tesco kupie karty podarunkowe o wartości 1000 zł, to spełnie tym samym warunek? czy jest to w jakiś sposób wykluczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli za karty podarunkowe da się płacić kartą to oczywiście że tak możesz.

   Usuń
  2. Czy to nie będzie transakcje "polegające na zasilaniu środkami pieniężnymi instrumentów płatniczych lub rachunków płatniczych?

   Usuń
 28. Czy karty wydane przez Raiffeisen traktowane są jako BGŻ i dyskwalifikują z promocji?

  OdpowiedzUsuń
 29. Czy ktoś się orientuje jaki najmniejszy limit można tam wziąć żeby się załapać na promkę? W regulaminie o tym nie ma ale też nie mogę się doszukać w jakich limitach ta karta jest oferowana

  OdpowiedzUsuń
 30. Witam,czy przelew za czynsz na konto wspólnoty mieszkaniowej bądź spółdzielni mieszkaniowej również jest liczony na poczet wymaganego 1000 zł.?Bardzo dziękuję za odpowiedź.Jeżeli padło podobne pytanie to wybaczcie :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli masz robić przelew to tak samo się zaliczy przelew na twoje własne konto. Ale jak za każdy przelew będzie prowizja 4,9%

   Usuń
 31. czy zgody marketingowe są wymagane? Właśnie wypełniłem i nacisnąłem wyślij żeby sprawdzić które podświetli jako obowiązkowe i o dziwo wysłało. W regulaminie nic na ten temat nie znalazłem, ale wolę się upewnić czy w ogóle oddzwonią skoro nie było zgody na kontakt w sprawie oferty ? Składać jeszcze raz czy czekać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja tak samo zrobiłem wczoraj wysyłając formularz. Kilka godzin później dostałem SMS z banku "Dziekujemy za zainteresowanie oferta Banku BGZ BNP Paribas. Nasz konsultant skontaktuje sie niezwlocznie w celu przedstawienia oferty." Nadal jednak czekam na kontakt telefoniczny, najwyżej sam zadzwonię w poniedziałek na infolinię.

   Usuń
 32. A czy transakcje Allegro wchodzą w grę?

  OdpowiedzUsuń
 33. witam , czy jeśli użyje tej karty kredytowej do zapłacenia rachunku np. za mieszkanie poprzez apke "sprytny biil" to czy zostanie to odliczone od kwoty wymaganej do spełnienia warunków??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Byłbym ostrożny. Cytuję dość długi fragment dotyczący wykluczeń i tu zwróciłbym uwagę szczególnie na część brzmiącą "podmiot pośredniczący w dokonaniu transakcji na rzecz właściwych dostawców towarów lub usług za które odbywa się płatność w ramach tej transakcji".

   Usuń
 34. Może głupie pytanie, ale czy zapłacenie na stacji benzynowej za paliwo będzie zaliczone do promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będzie liczone. Nie ma żadnych przeszkód.

   Usuń
 35. A przelewy Euronet przejdą i czy będą darmowe?

  OdpowiedzUsuń
 36. Witam, założyłem konto w promocji "Konto na karnawał" wraz z kartą mastercard i mam pytanie czy automatycznie biorę udział w promocji z bonami do allegro oraz promocji z premią 320 zł na zasadzie cashbacku 3 % ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promo KK jeszcze zarejestruj się na mambonus.pl

   Usuń
 37. a czy wpłaty, które idą przez PayPal czy payU, dotpay - w przypadku zakupów internetowych zaliczają się?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywiście bo to tylko operatorzy płatności online. Tak jak w sklepach stacjonarnych Elavon, eService, Pekao.

   Usuń
 38. Przy podpisywaniu papierów w oddziale sprawdzaliście czy jest umowa z regulaminem promocji?

  OdpowiedzUsuń
 39. Rzekomo płacąc kartą w Castoramie można dostać zwrot za oddany później towar w gotówce Weryfikowal może ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U mnie w mieście mam 2 Castoramy. W jednej oddają w gotówce a w innej na kartę więc musisz sprawdzić.

   Usuń
  2. W Bricomarche można :)

   Usuń
  3. Zawsze można do zwrotu dać inną kartę. Wtedy transakcja nie jest rozliczona jako zwrócona. Np. robisz zakupy karta BGZ i zwracasz. DO zwrotu daje inna kartę np z ING.
   Jeśli nie mam racji, nich mnie ktoś poprawi.

   Usuń
  4. Otóż nie zawsze gdyż w wielu sieciach jest wymagana ta sama karta. Są również sieci handlowe, które przy zwrocie towaru oddają gotówkę - taki klimat :)

   Usuń
  5. każdy sklep ma swoje zasady. Jedne zwrócą na inną kartę, inne w gotówce a jeszcze inne (większość) tylko na kartę którą było płacone.

   Usuń
 40. Czy za paliwo zalicza się do płatności?

  OdpowiedzUsuń
 41. Ile czekaliście na telefon z banku? Minęło już 11 dni od momentu wysłania wniosku i nikt nie dzwonił. W piątek sam zadzwoniłem na infolinię i dostałem informację, że wniosek jest zarejestrowany i żeby czekać. Nie wiem co robić..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślij raz jeszcze zgłoszenie. U mnie pomogło i po 2 dniach zadzwonili.

   Usuń
 42. Nie spieszą się z odzwanianiem, ja również czekam

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy zasilenie Revolut z tej karty jest bezpłatne? Rozumiem, że nie zostanie zaliczone do wymaganego limitu, chodzi mi o samą możliwość darmowego doładowania Revolut z KK.

  OdpowiedzUsuń
 44. Niestety mają jakiś błąd techniczny i przy podpisaniu umowy w oddziale próbowano mi wcisnąć warunki starej promocji ( nota bene ważnej do 31.01) oczywiście umowy nie podpisałam, ponoć sytuacja ma się wyjaśnić po 22.02. Zobaczymy, będę informowac

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pani dzis do mnie zadzwoniła i potwierdziła, że problem jest rozwiązany. W poniedziałek podpisuje umowę

   Usuń
 45. Witam

  Czy jest w ogóle dostęp do bankowości online wraz z kartą? Bo tak to trochę lipa, nie wiedząc jaki jest stan zadlużenia...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety nie ma. Byłem dzisiaj w tej sprawie w placówce i jedyna opcja dostępu internetowego to założenie normalnego konta ROR...

   Usuń
  2. Oczywiście, że mając kartę kredytową nawet bez ROR, posiadasz dostęp do bankowości internetowej. Potwierdzam, bo sam jestem w takiej sytuacji.

   Usuń
  3. A skąd wziąć hasło?

   Usuń
 46. Czy pracownik banku może wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pracownik banku tak, ale nie może żaden pracownik Banku :)

   Usuń
 47. A sprytny bill, bluemedia itp. Coś przejdzie?

  OdpowiedzUsuń
 48. Czy kredytowa tylko w oddziale? Czy ogarniaja kuriera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zawarcie umowy tylko w oddziale. Kurier w grę nie wchodzi.

   Usuń
 49. Witam. Mam pytanie dotyczące terminu wykonywania płatności. Podczas podpisywania umowy doradca powiedział mi, że okres rozliczeniowy nie pokrywa się z miesiącem kalendarzowym. Umowa podpisana była 12.02, a na umowie napisane mam, że dzień rozliczenia to 5 dzień miesiąca. To znaczy, że 1000zł mam wydać np. od 04.03 do 05.04? Z góry dziękuję za pomoc.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. By dostać bon do Biedry to 1000 zł masz wydać w marcu (od 1 do 31).

   Co innego to wydanie 500 zł w 2 p-wszych okresach rozlicz. by uniknąć opłaty. Pierwsze powinnaś ogarnąć do 4.03.

   Usuń
  2. Sorry. Miałem na myśli Allegro a nie Biedrę.

   Usuń
  3. to ja mam jeszcze jedno podobne pytanie. Okres rozliczeniowy wybrałem od 15 do 15 dnia miesiąca jednak kartę kredytową dostałem 12 marca. To czy ja te 500zł aby mieć darmową kartę miałem wydać już już w przeciągu 3 dni do 15 marca? czy dopiero w kolejnym okresie rozliczeniowym z uwagi na tak krótki czas od momentu dostarczenia karty do końca okresu rozliczeniowego.

   Usuń
 50. Mr Złotówa, jeżeli miałem jeszcze rok temu kk z Sygma Bank (promocja z walizkami:) ) to łapię się czy nie? Czy Sygma to się = Paribas?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sygma = BGŻ BNP Paribas więc odpadasz.

   Usuń
 51. Witam. Mam nadzieję, że transakcje ową kartą za zakupy na Allegro nie są wykluczone? W regulaminie jest to niejasno ujęte więc mam wątpliwości. Pozdrawiam.


  diego

  OdpowiedzUsuń
 52. Od kiedy zaczyna liczyć się okres rozliczeniowy? Od momentu podpisania umowy czy dostarczenia karty? Bank ma aż 14 dni na dostarczenie karty.... Tomasz

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od dnia jaki wyznaczysz na generowanie wyciągu / dzień spłaty

   Usuń
 53. czy emerytura 1100 PLN netto pozwoli na wyrobienie tej karty? nie widzę żadnego limitu w regulaminie

  OdpowiedzUsuń
 54. złożyłem wniosek o kartę poprzez powyższy link (gdy jeszcze był aktywny), podpisałem umowę w placówce na kartę i zarejestrowałem się na MAM Bonus, jednak nigdzie nie ma informacji, że jestem objęty tą promocją. Czy Wy tez na umowie nie mieliście takiej informacji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W poprzedniej edycji też nie było nigdzie takiej informacji. Dopiero po spełnieniu warunków nagroda pojawia się w MamBonus.

   Usuń
 55. Złotówa uaktualnij ponieważ promocja jest już nieaktywna

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest aktywna. Wypełniasz formularz o kartę na stronie promocji (a nie bloga), najpóźniej do 31.03.2019 zawierasz umowę z bankiem i rejestrujesz się na stronie wskazanej w regulaminie.
   Czytaj regulaminy, TAM jest wszystko.

   Usuń
 56. Ja jeszcze raz w kwestii dostępu do bankowości online. Czy jest dostęp?

  OdpowiedzUsuń
 57. Witam, czy bony na Allegro można łączyć

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie łączą się. Tylko 1 bon na transakcję.

   Usuń
 58. Cześć, Czy mogę wziąć udział w promocji, jeśli posiadam kartę kredytową Wizzair w Raiffeisen?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wszystko zależy od banku. Jak bank zaakceptuje wniosek, to czemu nie.

   Usuń
 59. podpisałem umowę z bankiem wczoraj, kartę mam dostać w ciągu tygodnia. Czy dla promocji ma znaczenie czy zarejestruję się w programie MAMBONUS do końca marca? bez karty, z tego co widzę, nie mogę tego zrobić.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 4.Warunki uzyskania Nagrody
   "4. Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna."
   Ten sam "Regulamin" określa Okres Sprzedaży Premiowej jako, "Okres, w którym Uczestnik powinien zawrzeć Umowę o Kartę, rozpoczynający się w dniu 01.02.2019 r. i trwający do czasu osiągnięcia 4000 Uczestników ale nie dłużej niż do dnia 31.03.2019 r.".
   Inaczej mówiąc masz ostatnie dni na tę rejestrację. Otrzymanie karty za tydzień czy dwa, nie jest tu przeszkodą. Masz podpisaną umowę i to się liczy. Karta natomiast będzie potrzebna do dokonania nią przez 4 kolejne miesiące następujące po miesiącu zawarcia umowy "jednej lub więcej Transakcji Kartą o łącznej wartości wynoszącej co najmniej 1000 PLN w tym miesiącu kalendarzowym.", czyli począwszy - Twój przypadek - od miesiąca kwietnia.
   Jak w jakimś miesiącu nie spełnisz warunków, czyli nie dokonasz płatności na "co najmniej 1000 PLN", to za ten miesiąc nie otrzymasz nagrody i tym samym jeden miesiąc z tych czterech za które możesz zdobyć taką nagrodę ("Karta podarunkowa Allegro do wykorzystania na zakupy w serwisie Allegro o wartości 100 PLN") Ci bezpowrotnie przepada.

   Jak dla mnie warunki promocji przyzwoite.

   Usuń
 60. A w jaki sposób sprawdzić czy już wydałem te 1000 zł.? Bo mam tylko kartę. Czy to znaczy, że samemu trzeba wnioskować o dostęp do bankowości inter.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja mam samą kartę kred. i mam dostęp do bankowości Pl@net

   Usuń
  2. A skąd hasło i identyfikator ?

   Usuń
  3. Trzeba się zarejestrować. Identyfikator jest w bankowości Pl@net po imieniem i nazwiskiem.

   Usuń
  4. Sugestia dobra, ale akurat nie pod imieniem i nazwiskiem, a obok.

   Usuń
 61. Gdzie znajdę Identyfikator Klienta???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak masz to w bankowości Planet. Albo na infolinii.

   Usuń
 62. Czy otrzymał ktoś już bon na marzec? Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
 63. Dostał już ktoś? Bo zaczynam się martwić że coś poszło nietak

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Maja 7 dni roboczych na to

   Usuń
  2. Do jutra mają czas. U mnie też brak

   Usuń
 64. U mnie również nadal brak... Mają czas do jutra.

  OdpowiedzUsuń
 65. Dzień dobry,
  Mam pytanie ponieważ przegapiłem informację, że należy się zarejestrować na stronie mambonus. Właśnie założyłem tam konto. Czy to oznacza, że bon za marzec przepadł? W marcu spełniłem warunki kwotowe (wydane minimum 1000 zł). Przeczytałem regulamin i nie do końca rozumiem zapis "Odebranie Nagrody będzie możliwe po uprzednim zarejestrowaniu się na stronie www.mambonus.pl w ciągu 2 miesięcy od jej udostępnienia. Nagroda zostanie udostępniona na stronie www.mambonus.pl w ciągu 7 dni roboczych od zakończenia każdego miesiąca, za który Nagroda będzie należna."

  Z góry dziękuję za informację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Paragraf 4 pkt 4 regulaminu, moim zdaniem nie przepadł. Jak nie przyjdzie to reklamacja i masz do niej podstawę w powyższym.

   Usuń
  2. W regulaminie jest że w ciągu 2 miesięcy się trzeba zarejestrować

   Usuń
  3. Możesz się śmiało zarejestrować nawet dopiero teraz.

   Usuń
  4. Dziękuję bardzo za pomoc i wyjaśnienia! :)

   Usuń
 66. A czy ktoś wie w w jaki sposób ten będzie udostępniany? Będzie dopisanie 30k punktów czy jakaś zakładka zostanie dodana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyskakuje baner. Tak to przynajmniej było w poprzedniej promocji.

   Usuń
 67. Ktoś dostał bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Otrzymałem. Po zalogowaniu wyskoczył baner (jak ktoś pisał wcześniej) i klikając na niego odbiera się kod.

   Usuń
 68. Ja też jeszcze nic nie mam a warunki spełnione napewno, nawet z nawiązką

  OdpowiedzUsuń
 69. Vouchery do odbioru na stronie

  OdpowiedzUsuń
 70. Bon mam i ja! A właściwie miałem bo nawet już wykorzystałem.

  OdpowiedzUsuń
 71. Warunki spełnione a bonu brak. Szykuje sie do reklamacji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jednak jest. pozno bo późno ale jest.

   Usuń
 72. mi się wyświetlił baner, lecz po kliknięciu odbierz nic się nie dzieje. O co chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 73. Mam. Po kliknięciu w baner dostajesz maila z voucherem do wykorzystania na allegro.

  OdpowiedzUsuń
 74. Czy kupując za 100 zł. mogę wziąć fakturę na córkę (inne nazwisko)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bon jest bezimienny więc każdy może go wykorzystać.

   Usuń
 75. Witam, czy bony można łączyć ze sobą?

  OdpowiedzUsuń
 76. Cześć, czy otrzymał ktoś już drugi voucher na 100 zł allegro? Bank ma zdaje się czas max do poniedziałku bo wtedy mija 7 dzień roboczy. Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również nie otrzymałam drugiego voucheru

   Usuń
  2. U mnie też jeszcze nie ma...

   Usuń
  3. U mnie także brak.

   Usuń
  4. Również brak, do jutra trzeba grzecznie czekać

   Usuń
 77. Ja te z nie dostalam 100zł na allegro. Gdzie się powinnien pojawic na stronie mam binus?

  OdpowiedzUsuń
 78. Co z tymi bonusami?nic nie dostałam?gdzie reklamowac?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do dziś mieli termin i dziś przekazali

   Usuń
 79. Jutro dopiero jest 7 dzień roboczy więc pewnie się pojawia

  OdpowiedzUsuń
 80. Jest bon. Pozdrawiam Tomasz P.

  OdpowiedzUsuń
 81. Wyskoczył baner, że nagroda czeka na odbiór :)

  OdpowiedzUsuń
 82. Miałem baner i kliknąłem by odebrać bon ale póki co mam tam info "brak kodów"

  OdpowiedzUsuń
 83. Odwołuję alarm. Kod dało się już pobrać

  OdpowiedzUsuń
 84. Za maj już ktoś może dostał bon?

  OdpowiedzUsuń
 85. Voucher za czerwiec już jest.

  OdpowiedzUsuń
 86. Dostałam sms:
  Zyskaj 1000 dodatkowych punktow!Wystarczy, ze do 30.09.19r dokonasz min. 5 platnosci karta kredytowa na min 100 zl kazda. RRSO 15,27%.Wiecej na stronie mamBONUS

  OdpowiedzUsuń
 87. Takie pytanko, do osób które rezygnowały z karty - czy bank próbuje utrzymać klienta, np. poprzez zdjęcie opłaty rocznej, czy mają wywalone i wolą żeby rezygnować z aktywnie używanej karty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mogę napisać z własnego doświadczenia: żadnej propozycji nie było :(

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...