Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: e-Lokata na nowe środki 3,4% na 4 miesiące w Getin Banku (+ bonus 50 zł na start + lokata 4%)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

4.02.2019

e-Lokata na nowe środki 3,4% na 4 miesiące w Getin Banku (+ bonus 50 zł na start + lokata 4%)

Ofensywa promocji w Getin Banku trwa w najlepsze.


Wszak w ofercie tego banku można znaleźć najlepiej oprocentowane konto oszczędnościowe oraz lokatę mobilną, a za założenie konta do zgarnięcia jest premia. Do tego dochodzi jeszcze e-Lokata na Nowe Środki w nowej edycji promocji, którą poniżej prześwietlam. To lokata, którą można założyć nawet bez otwierania konta!

[Promocja zakończona. Opis nowej edycji znajdziesz tutaj]

Bank co prawda ponownie obniżył oprocentowanie na lokacie (co było jednak do przewidzenia), ale na szczęście nieznaczenie, bo o 0,1 punktu procentowego. Nadal można więc załapać się na solidną stawkę 3,4% w skali roku.

e-Lokata na nowe środki
  • liczba lokat jakie może założyć klient: 1; 
  • okres lokaty: 4 miesiące; 
  • oprocentowanie: 3,4% w skali roku (stałe; dla nowych środków); 
  • czas na wpłacenie środków na lokatę: 7 dni po złożeniu wniosku.

Z oferty skorzystać mogą obecni klienci (wtedy lokatę założyć można po zalogowaniu do bankowości internetowej) oraz nowi klienci.

By uzyskać promocyjne oprocentowanie 3,4% w skali roku, konieczne jest wpłacenie nowych środków. A dla Getin Banku to środki, które na dzień założenia lokaty stanowią nadwyżkę ponad saldo środków na koniec dnia 27.01.2019 r. A do wyliczenia tego salda uwzględniane są - indywidualne, ale i wspólne - konta osobiste, oszczędnościowe, rachunki przejściowe i do obsługi bankowych papierów wartościowych, IKE, a także lokaty klienta w Getin Banku. Poza tym nadwyżka ponad saldo środków musi uwzględniać kwotę lokat założonych z nowych środków już po 27.01.2019 r. 

Aby skorzystać z promocyjnej oferty lokaty 3,4%, pamiętaj także wyrazić zgody "na użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego, (...) oraz (...) na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną" i nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku".

Promocja ma obowiązywać do 3.03.2019 r. (to ostateczny czas na złożenie wniosku; środki na lokatę można wpłacić w ciągu 7 dni od złożenia wniosku).

Pozostałe promocje w Getin Banku


Jak już wspomniałem na wstępie, promocyjnych propozycji ze strony Getin Banku jest sporo. e-Lokata na Nowe Środki nie wymaga zakładania konta osobistego... ale warto to rozważyć, bo za Konto Proste Zasady zgarnąć można gwarantowany bonus 50 zł. Z takim kontem uzyskasz również możliwość korzystania z oprocentowaniem 3,5% na koncie oszczędnościowym w Getin Banku, gwarantowanym przez 12 miesięcy. No i do tego dochodzi jeszcze 3-miesięczna lokata mobilna z bardzo dobrym oprocentowaniem 4% w skali roku (do 20 000 zł).


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...