Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Hit powraca! Zyskaj gwarantowany bonus 200 zł za konto w Banku Millennium w bardzo łatwej promocji! [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA]

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

12.02.2019

Hit powraca! Zyskaj gwarantowany bonus 200 zł za konto w Banku Millennium w bardzo łatwej promocji! [PROMOCJA PRZEDŁUŻONA]

Bank Millennium odpalił kolejną edycję świetnej promocji swego konta osobistego.

Zyskaj 200 zł za konto 360 w Banku MillenniumAkcja powraca z rekordowo wysokim bonusem gwarantowanym. Do wzięcia czeka 200 zł za spełnienie bardzo prostych warunków (takich należałoby sobie życzyć we wszystkich promocjach!). Zatem nie ma się co dziwić, że ta okazja do bankobrania cieszy się rekordowym zainteresowaniem.

[Aktualizacja: promocja pierwotnie miała być dostępna do 25.03., ale bank postanowił o jej przedłużeniu do 27.03.2019., do godz. 23:59. To ostateczny czas na złożenie wniosku. Terminy spełnienia pozostałych warunków pozostają bez zmian.]

Dla kogo promocja? Na początek to co w tej promocji jest najtrudniejsze, a więc wyjaśnienie, kto może wziąć udział w akcji i zgarnąć 200 zł. Później warunki są już o wiele prostsze.

Uczestnikiem promocji może być osoba pełnoletnia, która na dzień 12.02.2019 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku, pełnomocnikiem, przedstawicielem ustawowym, opiekunem lub kuratorem posiadacza rachunku w Millennium. Wykluczenie obejmuje też użytkowników innych produktów, jak karta pre-paid, dodatkowa karta kredytowa, poręczycieli kredytów lub posiadaczy jednostek Millennium TFI.

Wykluczeni się również byli klienci banku, którzy uczestniczyli w którejkolwiek "akcji promocyjnej lub sprzedaży premiowej Konta 360° lub Konta 360° Student organizowanej przez Bank lub inny podmiot, w ramach której otworzył Konto 360° lub Konto 360° Student" (jeśli było Ci dane posiadać inne konto lub nawet Konto 360° lub Konto 360° Student, ale bez promocji, to teraz możesz skorzystać z niniejszej propozycji).

Z promocji nie mogą skorzystać też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany.

Nagroda. W promocji zdobędziesz 200 zł, które bank wypłaci na Twe konto. Środki te będzie można wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel. To nagroda gwarantowana, a więc każdy kto weźmie udział w promocji i spełni jej warunki, otrzyma 200 zł.

Promocja jest powtórką akcji z rekordowo wysokim bonusem pieniężnym, bo jeszcze jakiś czas temu Bank Millennium aż tyle na start nie płacił.

Zasady promocji. By wziąć udział w promocji "Zyskaj 200 zł" i zgarnąć tytułową premię:
 • do 25.03.2019 r. 27.03.2019 r. [po wydłużeniu promocji - przyp. Mr. Złotówa] złóż wniosek o konto wraz z wydawaną do niego kartą (udział w promocji zapewniają wyłącznie wnioski złożone za pośrednictwem ww. strony), wyrażając przy tym zgody na przetwarzanie danych przez bank w celach przekazywania informacji handlowych banku i firm powiązanych oraz współpracujących z bankiem, w tym przez środki porozumiewania się na odległość;
 • do 31.03.2019 r. zawrzyj umowę z bankiem
 • najpóźniej do 31.03.2019 r. aktywuj aplikację mobilną Banku Millennium (dostępną na urządzenia z systemem Android lub iOS; na potrzeby promocji wystarczy aktywacja, czyli w praktyce pierwsze zalogowanie do aplikacji - nie ma potrzeby wykonywania jakichkolwiek transakcji czy płatności telefonem);
 • w kwietniu, maju i czerwcu 2019 r. (w każdym z tych trzech miesięcy):
  • zapewnij wpływy na konto na łączną kwotę min. 1 000 zł oraz 
  • wykonaj co najmniej 1 płatność kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

I to wszystko! By ułatwić skorzystanie z promocji podsunę jeszcze dwie wskazówki. 

▶️ Najprostszym sposobem na spełnienie warunku wpływów na konto będzie przelew z własnego konta w innym banku (nie zaliczą się przelewy pomiędzy własnymi rachunkami w Millennium, ani wpłaty gotówki - np. w kasie banku lub we wpłatomacie). Wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania (w każdej chwili możesz je więc wydać, przelać lub wypłacić). 

▶️ W przypadku płatności kartą lub BLIKiem, mogą to być transakcje na dowolną, nawet bardzo drobną kwotę (będące płatnością za towary lub usługi w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie).

Wypłata narody. Bonus 200 zł zostanie wypłacony do 16.07.2019 r. na konto w Banku Millennium założone w promocji. Do momentu wpływu nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy oraz nie odwołuj zgód.

W graficznym uproszczeniu przebieg promocji wygląda tak:
Zyskaj 200 zł za konto w Banku Millennium: terminarz promocji

2,7% na koncie oszczędnościowym


Oprócz promocji z gwarantowaną premią 200 zł, dodatkową zachętą dla oszczędzających może być oferta konta oszczędnościowego Profit, na którym Bank Millennium daje stawkę 2,7% w skali roku dla kwoty do 100 000 zł i gwarantuje jej utrzymanie przez okres 92 dni od pierwszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe (a czas na tę wpłatę bank daje do 30.03.). Choć okres promocyjnego oprocentowania jest ograniczony, to w praktyce można korzystać z kolejnych edycji promocji (jedna po drugiej), co opisuję tutaj. Konto oszczędnościowe Profit w Banku Millennium otworzysz wraz z kontem osobistym.

Konto w Millennium - prześwietlenie szczegółów


W promocji założyć można Konto 360º lub 360º Student. Druga opcja dostępna jest jednak wyłącznie dla osób w wieku 18-26 lat (i wiek właśnie jest kluczowym kryterium przy zakładaniu konta; nazwa może sugerować co innego, ale właściciel konta nie musi być studentem).

Konto 360º prowadzone jest za 0 zł, jeśli co miesiąc spełnisz łącznie 2 warunki: wykonasz 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem oraz zapewnisz wpływ min. 1 000 zł (może to być nawet przelew z Twego konta w innym banku). W praktyce więc warunki pokrywają się z wymogami promocji z premią 200 zł. Spełnienie powyższych warunków jednocześnie zwolni z opłaty za kartę wydaną do konta oraz za wypłaty z wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to do jakiego banku czy instytucji należą te urządzenia). Jeśli dodać, że krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej są darmowe, to wychodzi, że wszystko co najważniejsze jest przy tym koncie za 0 zł.

Jeśli zaś chodzi o Konto 360° Student, to... jest jeszcze prościej. Konto, kartę i wypłaty ze wszystkich bankomatów (a także krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej) będziesz mieć za 0 zł, jeśli w miesiącu wykonasz jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem (aczkolwiek jeśli wybierzesz to konto, pamiętaj, że w okresie od kwietnia do czerwca trzeba zapewnić wpływy na potrzeby promocji z premią 200 zł).


Udział w promocji z gwarantowaną premią 200 zł zapewnia wyłącznie wniosek o konto złożony na stronie promocji. W takim przypadku wybrać możesz jeden z dwóch poniższych sposobów zawarcia umowy:
 • za pośrednictwem kuriera (który na koszt banku przyjeżdża na wskazany przez Ciebie adres) lub
 • w wybranej przez siebie placówce Banku Millennium - ten sposób zawarcia umowy jest pewnie lepszy w sytuacji, gdy wniosek o konto złożysz w ostatniej chwili dostępności promocji (a przypomnę: z zawarciem umowy o konto trzeba wyrobić się do 31.03.2019 r.); w tej sytuacji pamiętaj jednak, by doradcy w banku zasygnalizować, iż wniosek został już złożony przez Internet i teraz zależy Ci wyłącznie na jego finalizacji (tj. podpisaniu umowy), by wziąć udział w promocji z premią 200 zł; warto tego dopilnować, by pracownik banku nie przyjmował kolejnego wniosku (bo ten złożony w oddziale nie będzie uprawniał do premii) .

Przydatne dokumenty:

161 komentarzy:

 1. Kiedyś miałem Dobre Konto. Był tam zwrot 3% za spożywkę. Czy teraz się łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zatem się łapiesz :) Ważne, że nie miałeś Konta 360° lub 360° Student w jakiejś promocji.

   Usuń
 2. Ciekawe kiedy Millenium wypłaci środki za udział w ostatniej akcji (tej z października). Mają niby czas do 15-go, ale podobno lubią wypłacać wcześniej. Otrzymał ktoś już może?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z mych obserwacji raczej max. 2-3 dni przed (jeśli tak się zdarzało), ale jednak - jak w większości banków - wypłata jest w ostatnim terminie. Póki co w komentarzach jeszcze nikt się nie dzielił taką informacją ;)

   Usuń
  2. nie w każdym, mi Citibank w promocji karty kredytowej wypłacił 300 PLN około 2 miesiące przed czasem : )

   Usuń
  3. Ja właśnie się zalogowałem na konto i już mam !! :)

   Usuń
  4. Ja też dzisiaj dostałem ("Premia w promocji Złap 200 zł") ... a z Handlowego za promo konta Priority wciąż brak premii za grudzień - a total disaster!

   Usuń
  5. Dziś wypłacili. Czyli jednak kilka dni przed czasem :)

   Usuń
  6. I ja także dostałam dziś 200 zł! Pozdrawiam

   Usuń
  7. Ja również dziś dostałam 200 zł bonusu.

   Usuń
  8. Ja otrzymałam dziś.Super.

   Usuń
  9. Też już mam :-)

   Usuń
  10. ja też już mam

   Usuń
  11. Ja również dostałam premię tylko za bardzo się pospieszyłam z zamknięciem konta i wycofaniem zgód. Już dziś zgłosiłam dyspozycje. W regulaminie każą do 15.02. Czy będzie trzeba oddawać?

   Usuń
  12. Do momentu wpływu nagrody nie zamykaj konta, ani nie wypowiadaj umowy oraz nie odwołuj zgód.

   Usuń
 3. Grafika z tym terminarzem to świetny pomysł! O wiele bardziej obrazuje warunki niż wypunktowanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki :) Jeśli warunki da się uchwycić na grafice (a tu się udało, bo są proste) to chętnie to robię - dla wzrokowców najlepsza opcja ;)

   Usuń
 4. Kiedy i jak wygląda ewentualne zamknięcie konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 4 możliwości:
   - placówka banku
   - list (adres: Bank Millennium S.A., ul. Stanisława Żaryna 2A, 02-593 Warszawa)
   - infolinia (22 598 40 40 lub 801 331 331)
   - bankowość internetowa (Konta > Wnioski > Zamykanie konta w Millenet)

   Usuń
  2. Po wypłaceniu nagrody w bankowości internetowej.

   Usuń
  3. A na zatrzymanie klienta jeszcze dzwonią i proponują promocję ze zwrotem za płatności kartą i Blikiem. Jak dla mnie to bank nr 1 na dziś.

   Usuń
  4. @Anonimowy, 12 lutego 2019, 20:15

   W kwestii oferty na zatrzymanie Getin poszedł w ich ślady, a ponadto ma lepszą ofertę ROR, KO i lokat oraz to polski bank!

   Usuń
  5. Możesz podać szczegóły tej oferty(ile % zwrotu i na jaki czas)? Pozdrawiam

   Usuń
  6. Oni rutynowo oferują 5% Blikiem oraz 2% kartą maksymalnie do 30 zeta miesięcznie przez 6 m-cy i to obydwoma metodami jednocześnie znaczit zusammen maksymalnie 60 zeta - całkiem w porzo!

   Usuń
 5. Czy wpływ owego 1000 zł można zapewnić przelewem od innego posiadacza konta 360 w Millennium?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też mnie to zastanowiło bo zamierzam założyć 2 konta (dokładniej to ja i żona) i byłoby wygodniej. I chyba może być bo w regulaminie jest tylko taki warunek: "Bank dokonując oceny spełnienia przez Uczestnika warunków,(...) nie będzie uwzględniał wypłat gotówki, poleceń przelewu wewnętrznego między własnymi rachunkami płatniczymi Uczestnika prowadzonymi w Banku". Więc tylko przelewy między swoimi kontami w Millenium się nie zaliczą ale od innej osoby już tak.

   Usuń
  2. Podpinam się pod pytanie

   Usuń
  3. W poprzedniej edycji przechodziło

   Usuń
  4. Ale w poprzedniej edycji tej promocji był inny regulamin.

   Usuń
  5. Było dokładnie tak samo.

   Usuń
 6. od kiedy jest to konto 360st? jak ustalić czy już kiedyś miałem takie konto? przez infolinię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W oddziałach ale podobno też nie zawsze się da. Konto 360 jest już w ofercie jakieś 4-5 lat.

   Usuń
 7. To identyczna promocja do tej, w której premie wypłacą do piątku :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Istnieje możliwość połączenia udziału w tej promocji wraz z programem poleceń 'lubię to'?

  OdpowiedzUsuń
 9. kiedy wycofać środki z konta oszczędnościowego z poprzedniej edycji, żeby mieć znów 2,7% ? środki wpłacone pod koniec listopada 2018

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocyjne oprocentowanie kończy Ci się więc pod koniec lutego lub na początku marca (po 92 dniach od p-wszej wpłaty "nowych środków" na konto oszczędnościowe). W praktyce należało więc wypłacić środki przed 12.01. (na przypadający wtedy weekend; przypominałem tutaj), by po zakończeniu oprocentowania z tamtej edycji przejść płynnie na 2,7% obowiązujące w obecnej 12. edycji (obowiązuje do 30.03.2019 r.).

   Usuń
 10. Z tego co czytam do konta dołączany jest pakiet bezpieczeństwa który po miesiącu kosztuje 3,99 na miesiąc. Jak go najłatwiej wyłączyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ubezpieczenia są dobrowolne i nie trzeba ich włączać. We wniosku przy informacji o nim jest zapytanie: Czy chcesz włączyć ochronę? I wybór: TAK/NIE

   Usuń
  2. Potwierdzam. Ubezpieczenia są opcjonalne. Choć pakiet "Bardzo Pomocny" można włączyć bo przez 12 mies. jest za darmo.

   Usuń
  3. A co się dzieje ze statusem tego ubezpieczenia w przypadku przeniesienia/zamknięcia konta? Najprawdopodobniej wciąż obowiązuje, gdyż to umowa z TU Europa i po jakimś czasie może zakończyć się komornikiem :)

   Usuń
  4. Ubezpieczenie jest zintegrowane z kontem. Jak zamkniesz konto to wyłącza się ubezpieczenie. Nie istnieje odrębnie (bez konta).

   Usuń
 11. Czy do płatności kartą zaliczy się doładowanie kartą konta w Revolut albo inne płatności przez internet?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czy to taki problem zrobić 1 płatność na miesiąc. Zwłaszcza że nawet na małą kwotę? Trzeba kombinować? Czasem warto wyjść z domu, przewietrzyć się, kupić bułkę i zrobić transakcję.

   PS. Ale jak ci zależy to nie ma wykluczeń.

   Usuń
 12. Jak założymy dwa konta z żoną jedno na mnie a drugie na żonę to przejdzie? Czy można tylko jedno na małżeństwo.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma żadnego ograniczenia. Możesz założyć ty i żona. Będzie 2 x 200 zł.

   Usuń
 13. Czy jest jeszcze ktoś kto nie miał konta 360 otwartego w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Choćby z racji wieku co miesiąc w Polsce przybywa 30 tys. osób pełnoletnich :)

   Usuń
  2. Tak, ja.

   Usuń
  3. Myślę że bardzo dużo ludzi nawet nie wiedziało o takiej promocji...teraz mają kolejną szansę..ja skorzystam .😀

   Usuń
  4. Wykluczeni się również byli klienci banku, którzy uczestniczyli w jakiejkolwiek promocji Konta 360° :)

   Usuń
 14. Czy promocja łączy się z kodami polecającymi w programie "Lubię to polecam"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminach obydwu promocji są zapisy: "Każda promocja organizowana przez Bank jest odrębna i realizowana na podstawie odrębnego regulaminu. Promocje polegające na sprzedaży premiowej Kont organizowane przez Bank nie podlegają łączeniu (...)".

   Także technicznie nie jest to możliwe. We wniosku na stronie promocji z premią 200 zł nie ma miejsca na podaniu kodu; zaś wniosek o konto z polecenia nie jest wnioskiem złożonym na stronie promocji z premią 200 zł. Zatem możliwa jest tylko jedna opcja.

   Za programem poleceń przemawia wyłącznie krótszy okres wykluczenia dla byłych klientów. Zysk jest mniejszy, a warunki o wiele trudniejsze. Zakładając, że polecony i polecający chcą zgarnąć bonusy pieniężne (moneyback do 90 zł na osobę), to łącznie musieliby wykonać płatności na sumę min. 2160 zł. W promocji z premią 200 zł wystarczą 3 płatności na dowolne kwoty. No i ostatecznie więcej jest do wzięcia: 200 zł > 2 x 90 zł ;)

   Usuń
 15. Konto 360° otwierałam z polecenia. Czy łapię się na tę promocję?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Złotówa podpowiesz?

   Usuń
  2. By załapać się na promocję wniosek o konto musi być złożony na dedykowanej stronie. Promocja nie łączy się z programem poleceń (ciut wyżej - komentarz z 13 lutego 2019 13:12 - rozpisuję się na ten temat nieco dłużej.

   Usuń
  3. Tak, tak. Ale na obecną promocję nie łapią się wszyscy, którzy brali udział w poprzednich edycjach. Ja zakładałam konto 360° ale z polecenia i zgarnęłam nagrody z tego tytułu. Polecenia nie łączą się z promocją za otwarcie konta. Chciałabym wiedzieć jak mnie zaszufladkowali.

   Usuń
 16. Wie ktoś, kiedy to konto 360 zniknie wreszcie z oferty i wejdzie jakieś nowe?

  OdpowiedzUsuń
 17. Co należy zrobić z pakietem bezpieczeństwa żeby go nie płacić? Gdzieś była informacja ale nie moge znaleźć . Z góry dzięki za odpowiedź ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przede wszystkim go nie włączać ;) Informacja o pakiecie, jego cenie oraz wybór czy ma być włączony, czy nie, jest podczas składania wniosku o konto. Jeśli jednak ktoś pakiet włączył, to może go wyłączyć, kontaktując się z infolinią.

   Usuń
 18. Ja dzisiaj dostałem premię 200 zł, myślałem, że będzie dopiero w pt. Jutro trzeba zamknąć konto :)

  OdpowiedzUsuń
 19. Mi też została wypłacona premia 200 zł☺

  OdpowiedzUsuń
 20. Posiadam w Millennium konto 360 jak i kartę kredytową biorącą udział w ostatniej promocji z premią 200 zł. Czy w tej sytuacji mogę bez żadnego stresu wypowiedzieć umowę konta 360 zostawiając jedynie KK?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz. KK można mieć bez konta. Millenet zostaje.

   Usuń
 21. Dobry wieczór, wniosek złożony...

  Pozdrawiam, Jacek

  OdpowiedzUsuń
 22. I znowu warunkiem promocji jest pobranie aplikacji. Szkoda tylko, że bankowcy nie pamiętają, że w Polsce jest bodajże najwięcej użytkowników telefonów z Windows Phone w Europie. Oczywiście aplikacji Millenium na WP brak )) Tyle w temacie.

  Ps. Aha Czy to nie robi się podejrzane, że coraz więcej banków za wszelką cenę chce, aby klienci instalowali ich aplikacje, nawet jeśli nie będą ich używać. Ważne by były w smartphonie. Może chodzi o dostęp do naszych telefonów?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak nie wiadomo o co chodzi to chodzi o pieniądze. Po prostu bank na tym zarabia. W apce pod impulsem chwili ktoś szybciej weźmie kredyt lub limit w koncie. Inne źródła dochodów: w apce masz płatności za parkowanie, możesz wykupić ubezpieczenia, są płatności zbliżeniowe.

   Usuń
  2. Jest parcie na mobilność. Wszystko załatwiamy telefonem.

   Usuń
  3. Ja w poprzedniej promocji Millenium aktywowałem aplikację mobilną zgodnie z wymogiem promocji, następnie przez Millenet usunąłem zaufane urządzenie mobilne, usunąłem aplikację z telefonu i tyle wystarczyło. Także aplikacja na telefonie zainstalowana była może przez 5 min...

   Usuń
  4. Janusz, Windowsa nikt nie wspiera więc nie wiem o co halo? Bank daje proste warunki i 200 zł., a Ty jeszcze dziadujesz. Kup sobie normalny telefon i po sprawie. Aplikacja jest intuicyjna i po prostu ładna. Bank ma argument żeby Cie utrzymać, zaproponować przez apke kredyt, a nie za friko oddać kilka stów i saronaja.

   Usuń
  5. Rysiu posłuchaj, mam normalny telefon, szybki i niezawodny. Nie będę go specjalnie zmieniał dla jakiegoś banku. Tym bardziej że jestem z niego dużo bardziej zadowolony niż z poprzedniego na Androidzie - systemu dużo bardziej topornego i mniej intuicyjnego. Wiem, bo mam porównanie.

   Usuń
  6. Apke można ściągnąć na telefon osoby zaufanej ;) na przykład żony, dziecka.....

   Usuń
 23. Czy trzeba wyrazić wszystkie zgoday marketingowe czy tylko tę która mówi o przekazywaniu przez bank informacji dot. produktów i usług firm współpracujących?

  OdpowiedzUsuń
 24. Pytanie dodatkowe, czy jest aktualnie jakis bonus za polecenie nowej osoby i czy bedzie sie laczyc z ta aktualna promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocja nie łączy się z programem poleceń. Wyjaśnienie w komentarzach wyżej :)

   Usuń
 25. Jesli 7.01.2019 zamknalem konto w banku Millenium to moge teraz zalozyc znowu konto ale juz z premia? Bo w wielu bankach jest, ze przez rok, albo dluzej musialem nie byc ich klientem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jakie konto. A jeśli 360 to czy było w promocji?
   Wszystko masz wyjaśnione "Dla kogo promocja?"

   Usuń
  2. W takiej sytuacji są 3 warianty:
   1) Jeśli miałaś jakieś inne konto niż 360° lub 360° Student (np. Dobre Konto lub Internetowe) to możesz wziąć udział, bo konto zamknąłeś przed startem promocji "Zyskaj 200 zł" :)
   2) Jeżeli miałaś Konto 360° lub 360° Student, ale założone bez promocji (czyli bez jakiegoś bonusu na start czy zwrotów za płatności) to też możesz wziąć udział :)
   3) W sytuacji gdy posiadałaś Konto 360° lub 360° Student założone w jakiejś promocji (banku lub zewnętrznego organizatora, współpracującego z bankiem), to niestety wtedy udział odpada.

   Usuń
 26. Czy wpływ oznacza jednorazowy przelew w kwocie 1000 zł czy może być np. jeden 900 zł i drugi 100 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W kwietniu, maju i czerwcu 2019 r. zapewnij wpływy na konto na ŁĄCZNĄ kwotę min. 1000 zł.

   Usuń
  2. Masz od tego przecież regulamin:

   "3) do 31.03.2019 r. aktywuje aplikację mobilną Banku Millennium oraz w każdym z trzech następujących po sobie miesięcy kalendarzowych, tj. w kwietniu, maju oraz czerwcu 2019 r., zasili nowo otwarte Konto tak, aby suma wpływów na Konto w każdym z tych miesięcy, wyniosła, co najmniej 1000 PLN (słownie: jeden tysiąc złotych) oraz w każdym z ww. miesięcy dokona, co najmniej jednej płatności kartą do tego Konta lub za pomocą usługi BLIK."

   Usuń
  3. Warunek w regulaminie jest taki, by "suma wpływów na konto" w każdym z tych miesięcy, wyniosła co najmniej 1000 PLN. Zatem mogą być też mniejsze kwoty - ważne by łącznie w miesiącu wpłynęło min. 1000 zł.

   Usuń
 27. Można połączyć tą promocję z poleceniem? Tzn ja już mam konto w millenium, kolezanka chce skorzystać z promocji. Czy gdzieś po drodze może dodać moj kod polecajacy a zadna z promocji nie wykluczy drugiej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W powyższych komentarzach ta kwestia była już kilkukrotnie poruszana ;)

   Promocja z premią 200 zł nie łączy się z programem poleceń. Zgodnie z regulaminami obydwu promocji, jak i technicznie nie jest to możliwe (brak miejsca na podanie kodu polecenia we wniosku o konto z premią 200 zł).

   Usuń
 28. Czy można od razu usunąć aplikację z telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wystarczy sama aktywacja. Potem można usunąć.

   Usuń
 29. Czy można podać jeden numer telefonu do dwóch wniosków o założenie konta (dla mnie i żony) ?

  OdpowiedzUsuń
 30. Hit! Hit! Hit! W ubiegłym tygodniu mąż złożył stosowny wniosek i otrzymał potwierdzenie z zaproszeniem do oddziału. W piątek w oddziale okazało się, że jest jakiś problem, bo mąż kiedyś był klientem banku. Hmmm, był jakieś 20 lat temu i dawno o tym zapomniał. Pan w oddziale przeprosił i stwierdził, że musi to wyjaśnić a to potrwa, więc wyszliśmy z niczym. Wczoraj zadzwoniono z centrali, że wszystko już wyjaśnione, przepraszają i zapraszają do oddziału po umowę. Dziś po 40 minutach szukania w systemie Pan w oddziale stwierdził, że mąż nie może być objęty promocją, bo był klientem banku, uwaga, 18 lat i dwa miesiące temu! Hit! Wyszliśmy z niczym. Oczywiście skontaktowałam się z infolinią, Pani zadzwoniła do oddziału, coś tam coś tam, przeprosiła i zaprosiła na jutro do oddziału, tyle że my już nie chcemy i dziękujemy Bankowi Millennium za usługi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to trafiłaś na jakiegoś doradcę w stylu "Uczę się". Ja bym nie odpuścił, a przy okazji złożył reklamację na tego pana z oddziału. Bo zamiast coś kombinować to powinien pomóc lub wyjaśnić albo sprawdzić w regulaminie. No ale widać że mu się nie chciało.

   Usuń
 31. Czy opłata za prowadzenie konta zostanie pobrana za miesiąc, w którym została zawarta umowa, jeżeli nie zostaną spełnione warunki zwolnienia z opłaty? Czy zobowiązuje to dopiero od następnego miesiąca?

  OdpowiedzUsuń
 32. Czy trzeba wyrazić wszystkie zgody we wniosku, czy wystarczy 1,2 i ostatnią?

  OdpowiedzUsuń
 33. Czy można wyłączyć powiadomienia SMS? podobno są płatne :(
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba ich włączać. Z automatu Millennium ich też nie włącza.

   Usuń
 34. Chciałem się dowiedzieć jak dokonałem zamknięcia konta w dniu chyba 16 lub 18 Grudnia 2018 roku to nie mogę skorzystać z tej oferty z tym bonusem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy jakie miałeś konto. A jeśli było to konto 360 to żalezy jeszcze czy było założone w jakiejś promocji czy bez.

   Usuń
 35. "Z promocji nie mogą skorzystać też osoby zarejestrowane jako wnioskodawcy o jakikolwiek produkt w Millennium, których wniosek jest obecnie procesowany." - ale jeśli najpierw założyłam promocyjne konto, a później wnioskuję o kartę kredytową (również promocyjną) to liczy się stan w momencie zakładania konta? wnioskowanie o kartę nie wyklucza mnie później z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli o kartę zawnioskowałeś po koncie to spoko.

   Usuń
 36. czy jeśli umowę zawarłem w lutym, to w marcu muszę wpłacić 1000 zł i wykonać transakcję kartą, aby mieć darmowe konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie trzeba, potwierdzałem mailowo i telefonicznie.

   Usuń
  2. Czyli dopiero w kwietniu nalezy wpąłcić 1 tys i dokonać płatności kartą? Nawte jesli umowa była zawarta w lutym???

   Usuń
  3. @Anonimowy23 marca 2019 21:13
   Konto 360° żeby być darmowym i tak wymaga comiesięcznego wpływu minimum 1000 zł i 1 płatności kartą wydaną do konta lub BLIK-iem. Inaczej pobiorą 2 opłaty.

   Usuń
  4. Umowę podpisywałem w banku w lutym i dostałem dokument że dopiero od kwietnia.

   Usuń
  5. @Anonimowy24 marca 2019 21:43
   Nie wiem o jakim tam "dokumencie" mówisz ale gdy mowa o koncie i karcie to czytaj cenniki usług.

   W przypadku karty:
   "Opłata nie jest naliczana przez pierwsze 2 miesiące od wydania karty dla kart wydanych do Konta 360°. W kolejnych miesiącach opłata nie jest naliczana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium; z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim oraz zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi)."

   W przypadku samego konta:
   "Opłata nie zostanie pobrana w przypadku minimum jednej płatności kartą do konta lub BLIKIEM oraz łącznych wpływów zewnętrznych na konto min. 1 000 zł w poprzednim miesiącu (do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się wpływów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Posiadacza w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim, a także zwrotów na rachunek z tytułu transakcji dokonanych kartami debetowymi)."

   Z tego wynika, że za katę Ci nie pobiorą opłaty ale za konto pobiorą 8 zł.
   Jak to powiadają starzy górale, kto nie kombinuje...

   Usuń
  6. Ale nie pobierają za 2 miesiące. Kiedyś to potwierdzałem, przerabiałem i opłaty nie było.

   Usuń
 37. czy po złożeniu wniosku dzwonią z banku, czy wysyłają od razu kuriera? jak wygląda praktyka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przy wypełnianiu wniosku wybierasz formę zawarcia umowy :)

   Usuń
  2. Ale konsultant dzwoni.

   Usuń
 38. Za polecenie lokata 4% na jaką kwotę i okres ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 3 mies. do 10 tys. zł (to jednak nagroda w programie "Lubię to polecam", który nie wiąże się z powyższą promocją "Zyskaj 200 zł").

   Usuń
  2. To daje 81 zł w odsetkach :)

   Usuń
 39. Jeśli zamknę konto 31.07.2019 r., a okres wypowiedzenia trwa 30 dni, to czy przez ten czas (30 dni okresu wypowiedzenia) zostanie naliczona opłata za kartę?
  Czy można tego jakoś uniknąć?

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Jeśli zamknę konto 31.07.2019 r., a okres wypowiedzenia trwa 30 dni, to czy poniosę opłaty za konto przez ten okres wypowiedzenia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. w miesiącu poprzedzającym miesiąc zamknięcia konta musisz spełnić warunki zwolnienia z opłaty (wpływ + płatność)

   Usuń
  2. A jezeli mam juz 360 jako współwłaściciel ale otwierane sto lat temu bez promocji? Załapiem się?

   Usuń
  3. Niestety, "Uczestnikiem promocji może być osoba (...), która na dzień 12.02.2019 r. nie posiadała jakiegokolwiek produktu w Banku Millennium, nie jest stroną jakiejkolwiek umowy z tym bankiem, ani współposiadaczem rachunku (...)"

   Usuń
 41. Złożyłem wczotaj wniosek na stronie i chciałem podpisać umowę w oddziale banku. Pani poprosiła DO i zamiast spisać dane chciala go zeskanowac, a gdy na to się nie zgodziłem to odmówiła mi podpisania umowy. Potwierdziła to szefowa oddzialu. Czy miala takie prawo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Millennium tak już ma. Czy miała takie prawo? Temat dla dobrego prawnika który by chciał wejść na "ścieżkę wojenną" z bankami.
   Od siebie tylko dla pocieszenia Ci powiem, że w Millennium przynajmniej dowód osobisty nie jest skanowany po to, by w jakiejś papierowej lub elektronicznej formie pozostawał w oddziale banku. Podobno skanowany jest bezpośrednio do ich systemu jak mnie o tym zapewniano kilkukrotnie przez różne osoby i w różnym czasie.
   Nie wiem wciąż tylko czy wierzyć w to zapewnienie, podobnie jak czy w ogóle wierzyć bankom. ;)

   Usuń
  2. Banki mają prawo do skanowania/kopiowania dowodu osobistego. Temat wielokrotnie w mediach przerabiany.

   Usuń
  3. Jeśli ktoś nie chce uczestniczyć w ich promocji, to raczej przymusu nie ma:)

   Usuń
 42. Witam, czy można aktywować aplikację na jednym telefonie dla dwóch różnych osób ( kont założonych w promocji). Tzn. Zainstalowac- aktywować ( konto 1) - odinstalować- znowu zainstalować- aktywować ( konto 2) - Odinstalować ????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można tak zrobić. Liczy się sam fakt aktywacji aplikacji a co później się z nią zrobi to nie ma znaczenia.

   Usuń
 43. Ech... Przedwczoraj założyłam konto tylko zgapiłam się i nie wyraziłam tych wszystkich zgód (bo zawsze ich odmawiam)... umowa juz podpisana, dziś był kurier. Co teraz? :( przepadnie mi promocja?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyraź zgody teraz w bankowości. Ja taką samą sytuację miałem kilka promocji wstecz. Premia przyszła.

   Usuń
 44. Cześć, czy zakładając konto dziś będę uprawniony do skorzystania z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, wniosek objęty promocją można składać dziś do godz. 23:59 :)

   Usuń
 45. Czy można wcześniej zrezygnować z karty i wykonywać tę jedną transakcję BLIKiem, czy trzeba trzymać kartę do wypłaty premii?

  OdpowiedzUsuń
 46. Czy transakcję karta ktora wymagana jest do dostania bonusu moge zrobic obojetnie ktorego dnia kwietnia? Czy liczy sie data otworzenia konta? Konto zakladalam 14lutego to czy transakcja powinna byc od 15marca do do 14go kwietnia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obojętnie. Jest na to cały kwiecień (jako miesiąc kalendarzowy).

   Usuń
 47. czy przelewy miedzy rachunkami w millenium miedzy różnymi posiadaczami konta są traktowane jako wpływ na konto?

  OdpowiedzUsuń
 48. Czy transakcja kartą dokonana 28 czerwca, a zaksięgowana 1 lipca będzie traktowana jako spełnienie warunku płatności kartą w miesiącu czerwcu?.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Jeśli idzie o spełnienie warunku darmowści konta, to decyzja UKOiK sprzed niemal roku nakłada na banki obowiązek brania pod uwagę daty transakcji, a nie rozliczenia.

   Usuń
 49. Ktoś już otrzymał bonus?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzisiaj wpadło. Zgodnie z regulaminem 16-go.

   Usuń
 50. Właśnie miałam o to samo zapytać - ja również jeszcze nie dostałam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja również nie mam. Tak przy okazji - czy jeśli mam konto i kartę kredytową, to po wypłacie nagrody za warunki promocyjne do konta mogłabym je usunąć nie czekając na zakończenie akcji z kartą kredytową?

   Usuń
  2. Szybko z konta nie zrezygnujesz bo Millenium proponuje promocję na zatrzymanie ;)

   Usuń
 51. Też nie. Na infolinii radzą zaczekać do 21:30 (księgowanie nocne) w przeciwnym razie jutro złożyć reklamację.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Już dzwoniłeś na infolinię? Przecież skoro jest czas do 16-go to mieli czas do końca dnia.

   Usuń
 52. U mnie premia jest już na koncie

  OdpowiedzUsuń
 53. Wpadło 200 zł!

  OdpowiedzUsuń
 54. JEST JUPIIIIIIII :-)

  OdpowiedzUsuń
 55. Juz jest 😀

  OdpowiedzUsuń
 56. Premia na koncie

  OdpowiedzUsuń
 57. Potwierdzam. Mam i ja.

  OdpowiedzUsuń
 58. Bonus wpadł Super!!! Kiedy mogę likwidować konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymagał, by konta nie zamykać, ani nie wypowiadać umowy do dnia wypłaty premii. I to tyle.

   Usuń
 59. Jak piszecie reklamacje. Kasy ani widu ani słychu

  OdpowiedzUsuń
 60. 2 x 200 zł jest! U mnie i u drugiej połówki.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...