Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Karta podarunkowa 4F o wartości 150 zł za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP

800 zł od Santandera7% + 300 zł od Pekao600 zł od Millennium500 zł od ING1200 zł za kartę Citi

28.02.2019

Karta podarunkowa 4F o wartości 150 zł za Konto dla Młodych (18-26 l.) w PKO BP

Wystartowała nowa, limitowana promocja konta osobistego w największym banku w Polsce.

Karta podarunkowa 4F o wartości 150 zł za konto młodzieżowe w PKO BP
Propozycja skierowana jest jednak wyłącznie do młodzieży. Za otwarcie Konta dla Młodych i spełnienie prostych warunków, zgarnąć można 150 zł do wykorzystania w stacjonarnych sklepach 4F.

Dla kogo promocja? Uczestnikiem może być osoba pełnoletnia, która nie ukończyła 26. roku życia oraz w okresie od 01.01.2018 r. do 24.02.2019 r. nie posiadała konta osobistego w PKO BP (w tym również Inteligo).

Nagroda. Do zgarnięcia czeka karta podarunkowa o wartości 150 zł do wykorzystania w sieci sklepów stacjonarnych 4F. Ma mieć ona ważność do 29.02.2020 r.

Zasady promocji. By zgarnąć nagrodę:
 • do 31.03.2019 r. 
  • zawrzyj umowę o otwarcie i prowadzenie konta lub 
  • złóż elektronicznie wniosek o otwarcie konta, skutkujący zawarciem umowy o otwarcie i prowadzenie konta;
 • wyraź zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych i handlowych od banku za pomocą środków komunikacji elektronicznej; 
 • w okresie od 24.02. do 31.03.2019 r.: zarejestruj się na stronie promocji
 • do 5.04.2019 r. wykonaj co najmniej 1 płatność kartą Mastercard wydaną do konta (w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie) lub 1 płatność BLIK, która zostanie rozliczona w systemie banku.

Wydania nagrody. Po spełnieniu powyższych warunków, kartę podarunkową do sklepów 4F otrzymasz w postaci kodu, który bank prześle Ci wiadomością w bankowości internetowej iPKO. Wysyłka nagród ma nastąpić w dwóch turach:
"a) (...) do 20 marca 2019 r. (dotyczy spełnienia warunków Promocji do 8 marca 2019 r.), 
b) (...) do 19 kwietnia 2019 r. (dotyczy spełnienia warunków Promocji do 5 kwietnia 2019 r.)"

Przed otrzymaniem nagrody nie wycofuj ww. zgód marketingowych, nie zamykaj konta, ani nie przekształcaj na inne z oferty Inteligo.

Limit nagród w promocji. Bank przygotował się na rozdanie 2 000 sztuk nagród. Aczkolwiek jest nadzieja, że promocja nie zakończy się przed czasem, gdyż w regulaminie znaleźć można następujący zapis:
"W przypadku wyczerpania puli Nagród,(...), Bank zastrzega sobie możliwość zwiększenia puli Nagród w Okresie Promocji, o czym powiadomi na stronach www.pkobp.pl oraz na www.pkobp.pl/treningkonta"

W przypadku wyczerpania puli i nieprzedłużenia promocji, informacja o tym również ma się tamże pojawić.

Konto dla Młodych - prześwietlenie oferty


Główne cechy konta zakładanego w promocji to:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy PLN zlecane w bankowości internetowej; 0 zł za wydanie karty; 
 • 0/5 zł - opłata miesięczna za użytkowanie karty nie jest pobierana w przypadku wykonania w ciągu miesiąca co najmniej 4 płatności kartą i/lub BLIKiem na dowolne kwoty; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów w Polsce i na świecie.

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelniczkom Marcie i Sylwii oraz Czytelnikom Adamowi i Rafałowi.

Przydatne dokumenty:

28 komentarzy:

 1. Lepsza byłaby gotówka. Nawet 100 zł

  OdpowiedzUsuń
 2. Złotówa wychodzi na to ze najpozniej w kwietniu po otrzymaniu bonu mizna zamykac konto? super wymogi banalne no i krotki czas zabawy z warunkami, owszem moze i nie gotówka ale nie robisz kilka miesiecy przelewow płatności itd.

  OdpowiedzUsuń
 3. czy kurier wchodzi w gre?

  OdpowiedzUsuń
 4. No i teraz się cieszę, że kurier z umową Inteligo jednak nie dał rady przyjechać w piątek 22 lutego a zrobił to dopiero we wtorek 26 lutego i od tego dnia mam aktywne konto Inteligo. Rozumiem, że mogę wziąć udział w tej promocji w takim przypadku? 😁

  OdpowiedzUsuń
 5. wlasnie czy można jednoczesnie brac udzial w tej promocji z kontem pko gdzie otrzymujemy 100 zl?

  OdpowiedzUsuń
 6. czy promocje można łączyć z promocją inteligo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto dla Młodych i Konto Inteligo to odrębne konta. Ale posiadając konto w PKO BP (np. Konto dla Młodych) można założyć Konto Inteligo i zgarnąć 100 zł :)

   Usuń
  2. W sensie logując się jako klient PKO mogę założyć konto Inteligo (i wtedy trochę załatwiania formalności mnie ominie) i i tak otrzymam 100 zł za założenie konta w Inteligo z polecenia? Bo właśnie założyłam w PKO i w Inteligo też planuje.

   Usuń
  3. Żadne formalności cię nie ominą bo Inteligo to coś odrębnego. Po prostu musisz teraz złożyć wniosek o konto Inteligo i dostaniesz 100 zł. Konto w PKO nie jest przeszkodą.

   Usuń
 7. @Mr. Złotówa - w regulaminie promocji jest informacja, że trzeba dokonać płatności kartą lub płatności BLIK (a nie przelew na telefon BLIK), a płatność BLIK jest z kolei definiowania tak "Płatność BLIK – dyspozycja z wykorzystaniem kodu mobilnego, będącego indywidualną daną uwierzytelniającą w postaci poufnego
  numerycznego ciągu znaków, generowana przez IKO, rozliczana w systemie Banku z Konta", więc warunek jest chyba trochę inny... Tak czy siak - myślisz, że przelew na telefon z apk PKO będzie się liczył? Nie używałam nigdy blika ale przy wykonywaniu wczoraj takiego przelewu żaden kod BLIK nie był mi potrzebny i podczas tej transakcji również słowo 'blik' nigdzie się nie pojawiło, więc mam wątpliwości czy ten warunek będzie uznany za spełniony...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słuszne spostrzeżenie. Przelew wystarczał w poprzedniej edycji promocji Konta dla Młodych. W tej ma być płatność kartą lub płatność BLIKiem (z wykorzystaniem kodu).

   Usuń
 8. Dobrze rozumiem, że nie trzeba wyrabiać karty do tego konta? Wymóg mogę spełnić płacąc BLIKiem.

  OdpowiedzUsuń
 9. Czy można podpisać umowę w placówce, po wypełnieniu wniosku online?

  OdpowiedzUsuń
 10. Czy podpisanie umowy może odbyć się w placówce banku czy tylko w obecności kuriera?

  OdpowiedzUsuń
 11. Dostał ktoś kod? Ja nie, chociaż spełnione są wszystkie warunki... Znowu reklamacja :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ja dostałem bez problemów.

   Usuń
  2. Do kiedy zrobiłeś tą jedną płatność? Ja zrobiłem równo 8 marca lecz widzę w historii, że tranzakcja została zaksięgowana w późniejszym dniu i się zastanawiam czy to wpływa na wypłatę premii do/po 20 marca. Dodatkowo miałem również zainstalowaną aplikację iko na innym telefonie (z racji posiadania już na swoim telefonie aplikacji dla konta inteligo) i się zastanawiam czy nie wysłali kod na ten inny numer telefonu na którym przez chwile była zainstalowana aplikacja i wykonana 1 tranzakcja blikiem.

   Usuń
  3. Odpowiedzieli na reklamację i przesłali po prostu kod w odpowiedzi. Jutro idę zamykać konto a otwarte było 8 marca. Najszybsze bankobranie jakie miałem :)

   Usuń
 12. Jak długo muszę mieć tam konto? Otworzylam konto przez kuriera a czy mogę zamkanc w placówce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do otrzymania nagrody. Zamknięcie w placówce lub listownie.

   Usuń
 13. Można podpisać umowě w placówce a najpierw wypełnić wniosek online?

  OdpowiedzUsuń
 14. Czy otrzymał już ktoś kod z drugiego rozdania? Dziś mija termin i cisza... czyżby reklamacja? :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cześć,
   dostaliście kod bo u mnie ciągle cisza?

   Usuń
  2. ja dostałem wystarczyło zalogować się na stronie banku i w wiadomościach było powiadomienie o kodzie

   Usuń
  3. Niestety ja kodu nie otrzymałem i złożyłem reklamację. Czekam na rozpatrzenie :(

   Usuń
  4. Ja napisalem 19.04 reklamacje i dzisiaj dostalem odp ze 'bank postanowil przyznac nagrode' jakby co najmniej robili łaske. Odpowiedz banku jest w formie .pdf i w niej jest kod.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...