Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zgarnij 320 zł w promocji "Konto na miarę" w BGŻ BNP Paribas

900 zł do Allegro od Citi⭐ 500 zł od: Millennium, BNP Paribas , ING i Aliora7% + 200 zł od Pekao

6.02.2019

Zgarnij 320 zł w promocji "Konto na miarę" w BGŻ BNP Paribas

Wystartowała nowa promocja darmowego Konta Optymalnego.


Premia do 320 zł w promocji "Konto na miarę" w BGŻ BNP Paribas
Po wielu już edycjach, w których do zgarnięcia było ok. 200 zł, teraz przyszła kolej na promocję, w której zyskać można aż 320 zł! Z udziałem nie warto więc zwlekać, gdyż pula rejestracji w promocji została ograniczona!

Dla kogo promocja? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie jest stroną umowy ramowej z BGŻ BNP Paribas oraz nie posiada, ani w ciągu 24 miesięcy przed datą złożenia wniosku o konto w niniejszej promocji nie posiadała konta osobistego w BGŻ BNP Paribas, ani w Raiffeisen Polbanku (bo to bank obecnie przejmowany przez BGŻ BNP Paribas). Powyższe wykluczenie obejmuje również współposiadaczy konta.

W promocji udział na szczęście mogą brać klienci BGŻ Optima.

Nagroda. W promocji do zgarnięcia są bonusy pieniężne o łącznej wartości 320 zł, które wpływać będą na konto (dzięki temu będzie je można wykorzystać w dowolny sposób: wydać, przelać lub wypłacić).

Limit rejestracji w promocji. Promocje konta osobistego w BGŻ BNP Paribas przyzwyczaiły nas już do tego, że liczba osób, które mogą wziąć w nich udział jest limitowana. I tak samo jest teraz. Udział w akcji wziąć może wyłącznie 1 500 osób, więc promocja może zakończyć się przed terminem (w przypadku wyczerpania puli rejestracji). Gdyby tak się stało, stosowna informacja ma pojawić się na stronie promocji, a kolejne rejestracje nie będą możliwe. Kto jednak zdąży zarejestrować się wcześniej, ten nagrody już sobie zagwarantuje (ale otrzyma oczywiście po spełnieniu warunków).

Zasady promocji. Aby wziąć udział w promocji "Konto na miarę":
 • w kolejnym kroku (na tej samej stronie), najpóźniej do 28.02.2019 r. zawnioskuj o Konto Optymalne wraz z wydawaną do niego kartą; pamiętaj przy tym, by dane we wniosku zgadzały się z tymi, które zostały przez Ciebie podane podczas rejestracji;
 • do 21.03.2019 r. zawrzyj umowę o konto, kartę i dostęp do bankowości internetowej; 
 • do 31.03.2019 r. aktywuj aplikację GOmobile (to aplikacja mobilna dla klientów BGŻ BNP Paribas dostępna na urządzenia z systemem Android w wersji min. 5.0 oraz iOS w wersji min. 10);

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz pierwszy bonus w wysokości 50 zł. Ale to nie wszystko, bo w kolejnych 9 miesiącach (pod warunkiem uprzedniego spełnienia warunków dla uzyskania wyżej opisanego bonusu 50 zł) będzie możliwe do zgarnięcia do 30 zł w każdym miesiącu. By je uzyskiwać, od kwietnia do grudnia 2019 r. (w każdym z tych miesięcy):
 • wykonaj co najmniej 3 przelewy za pomocą aplikacji mobilnej GOmobile (z wyłączeniem przelewów natychmiastowych, systemów płatności internetowych tj.: PayU, Dotpay, Przelewy 24, Blue Media oraz systemu płatności mobilnej BLIK; mogą to być przelewy na dowolne rachunki - np. na Twe konto w innym banku);
 • płać kartą wydaną do konta (w punktach handlowo-usługowych lub w Internecie z wyłączeniem transakcji BLIK, PayU, Przelewy 24, Dotpay, Blue Media) - od tych transakcji bank będzie naliczał 3% zwrotu; jako, że zgarnąć można do 30 zł w miesiącu, to łatwo policzyć, że aby zgarnąć cały przysługujący w miesiącu zwrot, wydać trzeba 1 000 zł; oczywiście jeśli wydasz mniej, to zwrot też dostaniesz, ale proporcjonalnie mniejszy (np. przy płatnościach na sumę 600 zł, Twój zwrot wyniesie 18 zł).

Rozpiska warunków. Jeśli wskutek wszystkich powyższych warunków i terminów masz poczucie mętliku w głowie, to dla uproszczenia przygotowałem praktyczną rozpiskę (do pobrania/wydruku), którą znajdziesz tutaj. Dzięki niej udział w promocji powinien być o prostszy 😉

Wypłata nagród. O przyznaniu bonusu w wysokości 50 zł, organizator powiadomi Cię mailowo do 17.04.2019 r. Wtedy też najpóźniej do 25.04. będzie należało zareagować na tę informację oraz zalogować się na stronie promocji celem uzupełnienia danych do wypłaty nagrody (podać będzie należało numer rachunku konta założonego w niniejszej promocji). Wypłata 50 zł nastąpi do 31.04.2019 r.

Wypłata zwrotów za płatności została skumulowana. Nastąpi to w trzech transzach (za płatności kartą w następujących okresach: od kwietnia do czerwca, od lipca do września oraz od października do grudnia). O przyznaniu zwrotów organizator będzie powiadamiać mailowo, odpowiednio najpóźniej do 16.07., 16.10.2019 r. oraz do 15.01.2020 r. Wypłata zwrotów będzie zaś następować do końca każdego z tych miesięcy (a więc do 31.07., 31.10.2019 oraz 31.01.2020 r.).

Do momentu wypłaty bonusu/zwrotów posiadać należy aktywne konto wraz z wydaną do niego koartą oraz dostępem do bankowości internetowej. To na szczęście nie jest uciążliwe, bo konto i karta w BGŻ BNP Paribas są bez warunków darmowe (szczegółowe prześwietlenie znajdziesz na końcu wpisu).

Ważne wskazówki. Podczas spełniania warunków w powyższej promocji, pamiętaj o kilku kwestiach:

▶️ Na potrzeby promocji niektóre z płatności kartą mogą zostać niezaliczone. Regulamin promocji bowiem transakcje w miejscach, w których terminal płatniczy ma przypisany jeden z poniższych kodów MCC (które wskazują na dominujący charakter działalności sprzedawcy lub usługodawcy):
- 7995, określający kasyna oraz zakłady bukmacherskie i im podobne, 
- 8999, określający profesjonalne usługi, nieklasyfikowane pod innymi kodami MCC, o ile płatność zidentyfikowana jest jako zagraniczna (country code inny niż Polska), 
- 6012, określający instytucje finansowe,
- 6211, określający brokerów ubezpieczeniowych, 
- 6051, określający przekazy pieniężne w instytucjach finansowych, 
- 4829, określający internetowe przekazy pieniężne.
▶️ Jeżeli w promocji zechce uczestniczyć także ktoś z Twych znajomych lub członków rodziny, pamiętajcie o odrębnej rejestracji na stronie promocji (z wykorzystaniem innych danych).


Konto Optymalne - szczegóły oferty


Takie konta, jak to z oferty BGŻ BNP Paribas, lubię opisywać. Zasady są bowiem niezwykle klarowne:
 • 0 zł za otwarcie i prowadzenie konta (bez warunków);
 • 0 zł za wydanie i posiadanie karty płatniczej wydanej do konta (bez warunków);
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wypłaty gotówki z bankomatów sieci BGŻ BNP Paribas oraz Planet Cash (5 zł z pozostałych bankomatów w Polsce).

Do udziału w promocji, a więc do uzyskania nagród, kwalifikują wyłącznie wnioski o konto złożone na stronie promocji. W tej sytuacji jedyną formą zawarcia umowy o konto jest kurier. By łatwiej było z nim się umówić, we wniosku możesz wskazać (w celu przyjazdu kuriera) inny adres, niż adres zamieszkania czy korespondencyjny (może więc to być Twoje miejsce pracy bądź uczelnia).

💡 A gdy już założysz konto w BGŻ BNP Paribas (ta kolejność ma znaczenie), możesz jeszcze wyrobić kartę kredytową w tym banku i z nią zgarnąć bony Allegro o łącznej wartości 400 zł. Łącznie na staniu się klientem tego banku można więc teraz wzbogacić się nawet o 720 zł!

Przydatne dokumenty:

40 komentarzy:

 1. Zwroty będą też za płatności w internecie czy tylko za płatności w punktach handlowo-usługowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest info, że zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

   Usuń
 2. Haha, fajnie że mi poprzedni wniosek odrzucili

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy aplikację trzeba instalować na tym samym numerze telefonu który poda się w banku do kontaktu czy smsów z hasłami? Czy to ma jakieś znaczenie? Czy mogę podać jeden numer, a aplikacja będzie na innym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz na dowolnym numerze. Nie ma to znaczenia.

   Usuń
 4. A jak ze zgodami? Są wymagane?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji nie wymaga zaznaczania jakichkolwiek zgód we wniosku o konto. Oświadczenia trzeba jedynie odhaczyć na etapie rejestracji (na stronie promocji; ale bez tego dalej się nie przejdzie).

   Usuń
 5. Przez przejęcie przez BGŻ Raiffeisena nie można załapać się na promocję :( Kurczę!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno będzie jeszcze mnóstwo innych promocji, oni często robią, nie martw się :D

   Usuń
  2. @kordian O tak, zawsze mają jakąś korzystną promocję.
   @Anonimowy co w ogóle sądzisz o tym przejęciu? Jesteś zadowolony?

   Usuń
  3. @kordian wiesz jaką teraz mają promocję?
   @maciej wydaje mi się, że mają takie warunki, że nikt nie bedzie narzekać ;)

   Usuń
 6. To kopia promo dopiero co 'pozyskanego' Raiffeisen "ROKuj z nami" z taką różnica, że w promo Raiffeisen jest więcej kasy do przytulenia i nie wymagają posiadania smartka hulającego na Android 5.0 :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Spostrzeżenie słuszne. Faktycznie, podobieństwo jest. Aczkolwiek tam już to było i takiej promocji nie ma co się spodziewać, gdy bank jest łączony. Olbrzymia różnica jest jeszcze w regulaminach (przepaść, jeśli brać pod uwagę przejrzystość; oczywiście na korzyść BGŻ BNP Paribas).

   Usuń
  2. Z tego co pamiętam, to pisałeś, że tamta promocja nie przypadła Ci do gustu, a była jednak lepsza :)

   Usuń
 7. Żeby polaczyc obie promocje(320 zł +400) musze w sumie dokonać zakupow na 2 tys miesięcznie, po 1000 zł za kazda karte?

  OdpowiedzUsuń
 8. Jeśli zarejestrowałem się w poprzedniej promocji, gdzie do zgarnięcia było 200 zł ale jeszcze nie dotarł do mnie kurier to mogę wziąć udział w obecnej promocji? Muszę odwołać kuriera czy system zapisze mnie automatycznie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek w nowej promocji ci nie przejdzie póki nie zadzwonisz na infolinię i nie anulujesz starego wniosku.

   Usuń
 9. Jak dla mnie rozczarowanie, chciałem założyć to konto mamie.
  Sam miałem rok temu promocję z premią 400zł (za płatności kartą 2x50zł i 300zł za przelewy GOmobile - 25 miesięcznie) i to była prosta promocja, teraz wydać 1000zł żeby wyciągnąć maksymalny zwrot to dla emerytki trochę dużo. Więc przyjdzie chyba poczekać aż bank da lepszą przynętę na klienta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. mi tam się ta promocja podoba, mam nadzieję, że spełnię wszystkie warunki

   Usuń
 10. A czy doładowanie karty Revolut się zalicza do transakcji bezgotówkowych?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z tego co kojarzę to MCC 6012, a więc wykluczony.

   Usuń
 11. Wzialem udział w promocji konta w BNP Paribas Przyjechał kurier Dhl, otworzył przy mnie kopertę, podpisałem w 2 miejscach i oddałem kopię umowy kurierowi, A temu nie schował jej do żadnej koperty, nie zabezpieczył tylko wzialb pod pachę i wyszedł Na infolinii twierdzą że powinien zapakować przy mnie w kopertę tylko jaka? Ta w której były dokumenty była jednorazowa a w środku żadnej innej nie było Teraz się martwię aby moje dane nie wyciekły i ktoś nie wziął na mnie kredytu A jak było u Was

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mi kurier mówił że dokumenty wkłada do zwykłej koperty a później i tak to jest przekładane do innej nim do banku trafi. Myślę że nie ma co popadać w paranoję. Tym bardziej że kserokopii dow. osob. nie ma.

   Usuń
 12. Trzeba zaznaczać wszystkie zgody marketingowe przy zakładaniu konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. We wniosku wszystkie są dowolne.

   Usuń
  2. Regulamin nie wymaga wyrażania żadnej ze zgód we wniosku o konto. Jedynie na etapie rejestracji konieczne jest zaznaczenie oświadczeń, ale bez nich nie da się dalej przejść.

   Usuń
 13. W umowie jest opłata 1 zł za obsługę nośnika zbliżeniowego. Co mają na myśli?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o dodatkowy nośnik (np. w postaci naklejki zbliżeniowej) w sytuacji, gdyby takowy klient zamówił.

   Jeśli chodzi o funkcję zbliżeniową karty płatniczej, to jest ona bez opłat. Sprawdzone w teorii i w praktyce ;)

   Usuń
 14. kurczę umowa z bankiem rozwiązałem 16-03-2019, to chyba się nie załapię ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 16-03-2019??? To dopiero za 2 miesiące.

   Usuń
 15. Czy płatność telefonem (Apple Pay) będzie w tym wypadku traktowana jako płatność karta, za która przysługuje zwrot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinna bo to ciągle płacisz tą samą kartą ale podpiętą do Apple Pay.

   Usuń
 16. W promocji nie mogą skorzystać Klienci którzy mają umowy ramowe z bankiem. Czy umowa o kartę kredytową którą mam jest takową umową czy też nie co pozwoli mi spokojnie się załapać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zazwyczaj w takiej sytuacji wniosek jest odrzucany i klient zapraszany jest do złożenia wniosku w bankowości internetowej. Jednak były już osoby, które mimo posiadania karty składały wniosek za pośrednictwem strony promocji (system to przepuszczał) i zawierały umowę za pośrednictwem kuriera, a więc łapały się. Wychodzi na to, że nie ma reguły. Zatem można po prostu spróbować złożyć wniosek o konto i zobaczyć co się stanie ;)

   Usuń
 17. Według mnie promocja jest bardzo kusząca. W moim przypadku to będą pieniążki w nagrodę za to, że funkcjonuję :D Fajnie tak dostawać za nic kase :) Oby więcej!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Meskiusz też mi się podobają takie oto promki :D Ciekawe czy dostanę całość

   Usuń
  2. @Meskiusz o tak, bgż ma super promki, przekonuje do siebie klientów :)
   @parczik teraz jest kolejna promocja, można zgarnąć klocki lego *-*

   Usuń
 18. Wczoraj przyszedł mail.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Rekordowe 500 zł premii za konto w ING Banku Śląskim

Aż tyle do wzięcia za konto osobiste w ING jeszcze nigdy nie było. Do wzięcia czeka gwarantowana premia pieniężna 500 zł. Względem poprzedni...