Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Premia do 150 zł za eKonto osobiste w promocji mBanku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

20.02.2019

Premia do 150 zł za eKonto osobiste w promocji mBanku

Wystartowała prosta promocja bankowa, w której do zdobycia jest premia za konto osobiste w mBanku.

Konto mBanku w promocji z premią 150 zł
W łatwy sposób zgarnąć można bonusy pieniężne na sumę 150 zł, a premiowane jest otwarcie nowego konta osobistego z oferty mBanku. Plusem jest też skrócony okres wykluczenia dla byłych klientów. Niektórzy mogą więc powrócić do mBanku i jeszcze na tym zarobić!

Konto osobiste w mBanku w promocji


Dla kogo promocja banku? Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała:
"1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub 
2) rachunku oszczędnościowego 
o numerach rozliczeniowych 1140 2004 lub 1140 2017 [to cyfry z pozycji od trzeciej do dziesiątej w 26-cyfrowym numerze rachunku - przyp. Mr. Złotówa]" 

Wykluczenie dotyczy też współposiadaczy tego typu rachunków.

Nagrody. Promocja bankowa zaserwowana przez mBank przewiduje możliwość zdobycia dwóch nagród. To gwarantowane premie pieniężne w wysokości 100 i 50 zł. Środki te wpłyną na konto osobiste, więc możesz je wypłacić, przelać lub wydać na dowolny cel według własnego uznania.

Zasady promocji. By skorzystać z promocji mBanku:
 • do 29.05.2019 r. zawnioskuj o eKonto osobiste wraz z wydawaną do niego kartą, włączając też usługę "Moje cele" (niżej wyjaśniam czym ona jest) oraz zawrzyj umowę z bankiem.

Dalej już przyjdzie spełniać warunki promocji. By uzyskać premię 100 zł za szybki wpływ
 • w ciągu 7 dni od otwarcia konta zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (może to być przelew nawet z Twego konta w innym banku; ważne jedynie, by nie był to wpływ z innego rachunku, który posiadasz w mBanku; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta - nie ma potrzeby ich utrzymywania przez jakikolwiek dłuższy okres; możesz więc je w dowolnej chwili częściowo lub w całości wydać, przelać lub wypłacić) oraz 
 • najpóźniej do końca miesiąca następującego po miesiącu przystąpienia do promocji w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj, a więc nie zwracaj zakupów). 

Z kolei by uzyskać premię 50 zł za transakcje, w drugim miesiącu kalendarzowym następującym po miesiącu, w którym przystąpisz do promocji: 
 • zapewnij jednorazowy wpływ na konto kwoty min. 1 000 zł (wytyczne są takie same, jak wyżej: musi to być wpływ jednorazowy spoza Twego konta w mBanku) oraz
 • w dowolnych punktach handlowo-usługowych wykonaj 5 płatności kartą wydaną do konta i/lub BLIKiem (i transakcji tych nie anuluj do 15. dnia miesiąca następującego po miesiącu ich wykonania).

Ważne wskazówki. Udział w promocji biorą wyłącznie konta indywidualne (załóż więc konto samodzielnie i nie zmieniaj go na wspólne, by nie pozbawić się prawa do premii).

Jak zostanie wypłacona premia od mBanku? Każdą z nagród (100 zł za szybki przelew oraz 50 zł za transakcje) otrzymasz do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków ich uzyskania.
💡 Przykład: jeśli umowę o konto zawrzesz w lutym, to na zapewnienie szybkiego wpływu będziesz mieć 7 dni, a na wykonanie 5 transakcji mBank daje czas do końca marca. Za to otrzymasz premię 100 zł, którą bank wypłaci do końca kwietnia. W kwietniu będzie należało też wykonać 5 transakcji i zapewnić wpływ 1 000 zł, za co premia w wysokości 50 zł wpadnie do końca maja.


Ile kosztuje eKonto osobiste w mBanku?


Główne cechy, którymi charakteryzuje się eKonto osobiste zakładane w niniejszej promocji mBanku, to:
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków); 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej i mobilnej;
 • 0/7 zł - miesięczna opłata za kartę nie jest pobierana, jeśli w danym miesiącu wykonasz co najmniej 1 płatność kartą (na dowolną kwotę); 
 • 0 zł za wypłaty kartą kwoty min. 100 zł we wszystkich bankomatach w Polsce (przy wypłatach mniejszych kwot bank pobiera prowizję w wysokości 1,30 zł). 

Moje cele, których włączenie jest wymagane dla spełnienia warunków promocji, to usługa polegająca na automatycznym oszczędzaniu. Samodzielnie możesz ją skonfigurować tak, by małe kwoty mBank przerzucał z Twego konta osobistego na konto oszczędnościowe zawsze, gdy będziesz płacił kartą, robił przelewy lub wypłacał pieniądze z bankomatu. Wybrać można zaokrąglanie do 10 zł, stałą kwotę z przedziału od 3 do 10 zł lub określony procent (w przedziale od 1 do 15%). Środki te będą trafiać na wspomniane już konto oszczędnościowe zakładane oprócz eKonta osobistego. Na tym rachunku uzyskasz stawkę 2,5% w skali roku (dla kwoty do 20 000 zł), której utrzymanie bank gwarantuje do 30.09.2019 r. Pamiętaj jednak, że do uzyskania takiego oprocentowania niezbędne jest też spełnienie poniższego warunku:
"Promocyjne oprocentowanie na rachunku do regularnego oszczędzania Moje cele naliczane jest, gdy suma wpływów w bieżącym miesiącu jest wyższa co najmniej o 100 zł od sumy obciążeń" 

Usługę "Moje cele" włączysz już na trzecim etapie składania wniosku:

Rachunek oszczędnościowy, na który wpływają oszczędności w wyniku korzystania z usługi "Moje cele" otwierany i prowadzony jest za 0 zł. W miesiącu kalendarzowym wykonać można z niego jeden przelew bez opłat.

Otwarcie konta w mBanku. We wniosku o konto wskazać możesz metodę zawarcia umowy. Do wyboru jest kurier lub placówka banku. W tym drugim przypadku, by mieć pewność udziału w promocji, dopilnuj tego, by w placówce została zawarta umowa do wniosku, który został już złożony przez Internet (najprościej będzie zapisać sobie i podać doradcy numer wniosku, który otrzymasz w mailu potwierdzającym złożenie wniosku).

Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:Przydatne dokumenty:

17 komentarzy:

 1. Czy ten wpływ 1000 zł można rozłożyć np. na 2 x 500??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ma być jednorazowy więc musisz przelać całą kwotę.

   Usuń
 2. Jak mam konto firmowe w mBanku to się łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Udział wziąć może osoba pełnoletnia, która nie posiada i co najmniej od 1.01.2017 r. nie posiadała:

   "1) rachunku oszczędnościowo-rozliczeniowego i/lub

   2) rachunku oszczędnościowego

   Konto firmowe nie jest ani rachunkiem oszczędnościowo-rozliczeniowym, ani oszczędnościowym więc przeszkód nie ma.

   Usuń
 3. Do wniosku trzeba załączać skan dowodu? Albo kurierowi przekazywać kserokopię?

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak można sprawdzić kiedy zamknąłem konto w mBanku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na infolinii.

   Usuń
  2. Sprawdź skrzynkę mailową. mBank po zamknięciu konta wysyła maila z potwierdzeniem.

   Usuń
 5. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeżeli polecę kontoMBank znajomej to ona będzie mogła zdobyć 150 zł z tej premii (opisanej w poście), a ja pieniądze za polecenie? Czy polecenie wykluczy 150 zł?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy płatności kartą w sklepach internetowych się liczą?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Teoretycznie nie, ale w praktyce zaliczają wszystkie płatności.

   Usuń
 8. "Nie może być to przelew z rachunku innego Banku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem." Wyraźnie pisze jak wół - pod podanym przez ciebie linku. Reasumując albo popraw albo nie wprowadzaj ludzi w błąd - odnośnie spełnienia warunków promocji!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kluczowe jest to, co w regulaminie (a nie gdziekolwiek indziej zapisane), gdzie warunek brzmi:

   "na Twoje eKonto promocyjne (...) wpłyną jednorazowo pieniądze w kwocie nie niższej niż 1 000 zł, przy czym nie może to być przelew z innego rachunku w mBanku, którego jesteś Posiadaczem lub Współposiadaczem"

   Jeśli chodzi o przywołany przez Ciebie zapis, to zwróć uwagę na to, że Bank zapisano wielką literę. Zatem nie chodzi o jakikolwiek przypadkowy bank, ale mBank, występujący jako podmiot (taki zapis jest pochodną z regulaminów wcześniejszych edycji promocji mBanku, gdzie używano słowa "Bank" zamiast mBank i wprowadzało to sporo zamieszania i nawet błędnych interpretacji konsultantów banku; w banku wyciągnięto jednak wnioski i teraz jest zapis taki, jak zacytowałem, który nie pozostawia cienia wątpliwości, ani pola do innej interpretacji).

   Usuń
  2. Dzięki i przepraszam, że naskoczyłem! Zgodnie z tym co piszesz to regulamin stoi wyżej od "wypocin" admina nad pseudo stroną www!!! Tylko dlaczego tak oczywistego babola, nie poprawili??? Przypadek nie sądzę!!! :D

   Usuń
 9. czy kartę do konta można zlikwidować od razu po spełnieniu warunków promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...