Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe 3,5% dla nowych środków na 5 miesięcy w Getin Banku (+ bonus 50 zł na start + lokaty do 4%)

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

4.02.2019

Konto oszczędnościowe 3,5% dla nowych środków na 5 miesięcy w Getin Banku (+ bonus 50 zł na start + lokaty do 4%)

Getin Bank właśnie udostępnił nową, już 17. edycję promocji oprocentowania na koncie oszczędnościowym.

Konto oszczędnościowe 3,5% w Getin BankuWarunkiem uzyskania promocyjnej stawki 3,5% jest wpłacenie nowych środków, więc z propozycji banku skorzystać mogą zarówno nowi, jak i obecni klienci Getin Banku. W przypadku tych pierwszych jest to jeszcze bardziej opłacalne, bo można zgarnąć bonus 50 zł na start za otwarcie konta.

[Promocja zakończona. Opis nowej edycji znajdziesz tutaj]

Najważniejsze cechy promocji oprocentowania dla nowych środków na koncie oszczędnościowym w Getin Banku:
 • oprocentowanie: 3,5% w skali roku dla kwoty do 400 000 zł (pod warunkiem wpłacenia nowych środków); 
 • czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania: 152 dni kalendarzowe liczone od dnia spełniania łącznie wszystkich warunków promocji, do których bank zalicza: 
  • posiadanie lub założenie (jeśli ich jeszcze nie posiadasz) konta osobistego oraz oszczędnościowego,
  • wyrażenie zgód na: "użycie przez Bank telekomunikacyjnych urządzeń końcowych oraz automatycznych systemów wywołujących dla celów marketingu bezpośredniego (...) oraz (...) otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną" i brak sprzeciwu na przetwarzanie danych w celach marketingu bezpośredniego banku oraz 
  • (przede wszystkim) wpłacenie pierwszych nowych środków na konto oszczędnościowe w okresie przystąpienia do oferty (od 4.02. do 3.03.2019 r.).

Z promocji skorzystać może tylko osoba posiadająca indywidualne konto oszczędnościowe (wspólne konta nie biorą udziału w promocji). 

Jeżeli dopiero teraz staniesz się klientem Getin Banku, to sytuacja jest jasna (o warunkach dla obecnych klientów banku piszę pod koniec niniejszego wpisu). Wszystko bowiem co wpłacisz na konto oszczędnościowe będzie objęte stawką promocyjnego oprocentowania.

Konto Oszczędnościowe w Getin Banku - prześwietlenie


Konto oszczędnościowe w Getin Banku to bezwarunkowo darmowy rachunek. W każdym miesiącu kalendarzowym (tak jak to bywa w większości banków) tylko jeden przelew z takiego konta jest darmowy, a za każdy kolejny (w tym samym miesiącu) bank pobierze opłatę w wysokości 9 zł. Wyjątkiem jest jedynie sytuacja, gdy środkami z konta oszczędnościowego bezpośrednio zasilać będziesz lokatę w Getin Banku (wtedy nawet jeśli będzie to kolejna wypłata w miesiąc, to bank opłaty nie pobierze). Kapitalizacja odsetek na koncie oszczędnościowym w Getin Banku następuje na koniec każdego miesiąca kalendarzowego.

Bonus 50 zł na start za konto osobiste


By uzyskać promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym, niezbędne jest posiadanie lub założenie konta osobistego w Getin Banku. Jeśli takowego jeszcze nie masz, to jest okazja by na jego otwarciu zarobić. Niedawno wystartowała bowiem III edycja promocji, w której do zgarnięcia czeka bonus 50 zł za otwarcie konta z kodem polecenia oraz spełnienie prostych warunków. Sprawdź wpis o programie "Polecam Proste Zasady", w którym znajdziesz prześwietlenie promocji konta, uzyskasz wiarygodny kod polecenia oraz znajdziesz link do wniosku objętego promocją. Są tam również informacje o lokatach dostępnych w Getin Banku (w tym o lokacie mobilnej 4% na 3 miesiące dla kwoty do 20 000 zł).

Konto osobiste z oferty Getin Banku to Konto Proste Zasady, które bank prowadzi za 0 zł, jeśli w ciągu miesiąca wykonasz min. 1 płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem. Za użytkowanie karty bank nie pobiera opłat.

Objaśnienia dla obecnych klientów


W sytuacji, gdy już deponujesz swe oszczędności w Getin Banku, to niezbędnym jest teraz wyjaśnienie czy na obecną promocję się łapiesz, a jeśli tak, to i obliczenie jakie środki możesz wpłacić na konto oszczędnościowe, by łapały się one na promocyjne oprocentowanie, obowiązujące przecież tylko dla nowych środków.

Obecna, 17. edycja promocji nie łączy się z poprzednimi edycjami, a więc nie można uczestniczyć jednocześnie w tej nowej oraz którejś z poprzednich edycji. Zwróć również uwagę, że:
"Z niniejszej Oferty nie może skorzystać uczestnik biorący udział w poprzednich edycjach Na nowe środki, któremu w okresie od 04.02.2019 r. do 03.03.2019 r. zakończył się Okres trwania poprzednich edycji Oferty Specjalnej „Na nowe środki”."

A dla banku nowymi środkami na koncie oszczędnościowym będą:
"środki na Koncie Oszczędnościowym wpłacone po Dacie Salda początkowego stanowiące nadwyżkę nad Saldem początkowym na Koncie Oszczędnościowym oraz jednocześnie nad Saldem początkowym na Produktach depozytowych"

W tej edycji datą salda początkowego jest dzień 27.01.2019 r. I to na ten dzień Getin Bank wyliczy środki zgromadzone na Twych produktach depozytowych (chodzi tu o rachunki oszczędnościowe, lokaty, rachunki techniczne i IKE w Getin Banku, których jesteś posiadaczem lub współposiadaczem). Środki te trzeba utrzymywać w Getin Banku przez cały czas obowiązywania promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym (a nadwyżka, czyli to co dopłacisz, będzie objęta promocyjną stawką).
💡 Jeśli nie łapiesz się na promocję, sprawdź promocje w innych bankach, gdzie uzyskać możesz promocyjne oprocentowanie na koncie oszczędnościowym i bonus na start. Tak jest w Pekao, gdzie do wzięcia jest 3% do 30 000 zł gwarantowane na 6 miesięcy i bonus 100 zł na start oraz w T-Mobile Usługi Bankowe, gdzie uzyskać można 3% do 50 000 zł na 3 miesiące oraz zwroty na koncie do 150 zł.

Jeżeli posiadasz więcej niż jedno konto oszczędnościowe w Getinie, to promocją objęty będzie tylko najstarszy z tych rachunków i może być to dowolne konto oszczędnościowe z oferty Getin Banku "z wyłączeniem Celowych Kont Oszczędnościowych, Kont Oszczędnościowych Skarbonka, Kont Oszczędnościowych Premium, Kont Oszczędnościowych, które uczestniczyły w promocji Family Saver oraz Kont Oszczędnościowych które Bank wprowadzi do oferty w Okresie przystąpienia do Oferty Specjalnej".


Bądź na bieżąco z promocjami. na Twitterze i polub na Facebooku:


Przydatne dokumenty:

27 komentarzy:

 1. Czy ktoś poratuje kodem polecającym? Będę zakładał nowe konto i chętnie 50 zł przytulę ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kod polecenia uzyskasz za pomocą formularza dostępnego tutaj.

   Usuń
  2. Będę miała lada dzień. Czekam na umowę

   Usuń
  3. Mr. Złotówko, a czyto jest kod promocyjny z tej III edycji? Bo podałem poprzedni i nie uznali, chcą z nowego edycji.

   Usuń
  4. Pytanie kiedy wysyłałeś formularz o kod polecenia? Do 31.01. wysyłałem kod w II edycji. Od 1.02. trzeba podawać kod III edycji i od tego dnia wysyłam już taki kod.

   Usuń
  5. CA, GNG, Santander ... wygląda na to, że będzie znowu 'tłusty' m-c dla polecających :)

   Usuń
 2. A co jeśli zawnioskowałem o konto w zeszłym tygodniu? Czy się łapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Skorzystanie z promocyjnego oprocentowania na koncie oszczędnościowym uzależnione jest od łącznego spełnienia wszystkich warunków: posiadania konta osobistego i konta oszczędnościowego, zgód marketingowych oraz wpłaty nowych środków na konto oszczędnościowe. Jeśli zatem dopiero teraz wpłacisz takie środki, to teraz uruchomisz sobie promocję 3,5% na 152 dni.

   Usuń
 3. Dopiero teraz założę konto w Getinie. Zamierzam wpłacić 90 tyś. Jeśli 70 tyś. wpłacę na konto oszczędnościowe, a 20 tyś. wpłacę na lokatę mobilną to czy po jej zakończeniu będę mógł te kwotę przelać na k. oszczęd. i dla niej też będzie 3,5%? Czy już to nie będą nowe środki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I dla tych 20 tys. będziesz mieć 3,5% bo nowe środki są liczone i tak względem salda z dn. 27.01. Ale jak wpłacisz je po zakończeniu lokaty mobilnej to te 3,5% dla 20 tys. będzie na 62 dni a więc do zakończenia 152 dni dla 70 tys.

   Usuń
 4. Miło że nie zawiedli. Dziś przerzucam hajsy :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Obecni klienci biorący udział w poprzednich edycjach, którym w okresie od 04.02.2019 r. do 03.03.2019 r. zakończy się okres ich trwania mogą skorzystać z KO w Millennium @ 2,7% - lepszy rydz niż nic :)

  OdpowiedzUsuń
 6. A ja mam pytanko bo tez jest informacja od Getin banku ze jak bede robila wplywy na konto 1000 to oprocentowanie 3.5 nie zmieni sie przez 12 miesiecy o co z tym chodzi?

  OdpowiedzUsuń
 7. Czy z tego zielonego linka o założenie konta i otwarcie konta oszczednosciowego bedzie tez tam kod polecajacego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Getin Bank ma kilka różnych podstron dedykowanych poszczególnym promocjom. Ten zielony link prowadzi do strony, która przekaz koncentruje na promocji 3,5% do 400 tys. zł, ale z tego co kojarzę to wniosek tam dostępny nie ma pola na wpisanie kodu polecenia.

   Pod koniec wpisu, gdy już wspominam o promocji z bonusem 50 zł, linkuję do wpisu, w którym link prowadzi do strony banku, gdzie już ten kod można wpisać (aczkolwiek brakuje tam informacji o 3,5% do 400 tys. zł, ale to takie samo konto oszczędnościowe i też jest objęte promocją oprocentowania).

   Usuń
 8. Mam pytanie z innej beczki, ale może ktoś wie. Jak liczone są nowe środki odnośne lokat w idea banku. Chodzi mi o to że 1 lutego założyłem lokatę, ale dziś na jeden dzień musiałem zabrać kasę i czy jak założę jutro jeszcze raz, to będzie liczone jako nowe środki ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Liczone są wobec 20-go dnia z miesiąca poprzedniego. Poza tym stare środki musisz mieć tylko w dniu zakładania lokaty na nowe środki.

   Usuń
 9. Żeby się załapać na 50zł z polecenia i 3,5% na 12 miesięcy trzeba się zgodzić na marketing grupy kapitałowej banku?

  OdpowiedzUsuń
 10. Jak wyjmę dziś z takiego konta jakąś kwotę (część zgromadzonych tam pieniędzy), a za tydzień wpłacę ponownie to nadal będą w całości oprocentowane jako nowe środki?

  OdpowiedzUsuń
 11. Mam poniżej 26 lat, ale nie pamiętam żeby podczas składania wniosku o konto była możliwość wybrania konta do 26 roku życia ani też nic takiego nie wyświetla mi się w bankowości internetowej. Czy mimo to jestem zwolniona z opłaty za prowadzenie konta czy muszę robić tę 1 transakcję w miesiącu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto jest jedno i to samo bez rozróżnień jak np w Millenium gdzie jest Konto 360 i 360 Student. A tu tylko wiek ma znaczenie.

   Usuń
 12. Czy można przzekazać swój kod polecenia, żeby ktoś go mógł wykorzystać? Czy tutaj mozna tylko zgłaszac siè po kod?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...