Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bonus 50 zł na start za Konto Proste Zasady w Getin Banku + do 500 zł za polecenia + do 4% dla oszczędzających

⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto720 zł od mBanku600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING i Santandera

1.02.2019

Bonus 50 zł na start za Konto Proste Zasady w Getin Banku + do 500 zł za polecenia + do 4% dla oszczędzających

Właśnie pojawiła się 3. edycja niezwykle popularnego programu "Polecam Proste Zasady".

Program Polecam Proste Zasady w Getin BankuGetin Bank premiuje otwarcie konta, ale płaci też za rekomendacje rachunku innym osobom. Warunki do spełnienia są bardzo proste, a dodatkową zachętą jest także oferta banku dla oszczędzających, bo zyskać można nawet 4% dla oszczędności.

[Promocja zakończona. O nowej, IV edycji programu przeczytasz tutaj.]

Dla kogo promocja "Polecam Proste Zasady"? Jako że mamy do czynienia z programem poleceń, to wyróżnić trzeba dwie grupy uczestników: polecających oraz polecanych.

Osobą polecającą może być osoba pełnoletnia, która posiada konto osobiste w Getin Banku.

Osoba polecana to z kolei osoba pełnoletnia, która od dnia 31.01.2019 r. nie posiadała konta osobistego w Getin Banku (tak krótkie okresy wykluczenia są świetne! Za to brawa dla Getin Banku!). Ewentualne posiadanie innych produktów Getinu nie wyklucza z udziału w promocji.

Zasady promocji. By wziąć udział w akcji "Polecam Proste Zasady III edycja" i zgarnąć gwarantowany bonus 50 zł na start za otwarcie konta:
 • złóż wniosek o Konto Proste Zasady, podając w nim kod polecenia od obecnego klienta Getin Banku i zawrzyj umowę z bankiem (konto musi być aktywowane najpóźniej do 30.04.2019 r.); jeśli nie posiadasz kodu polecenia możesz go uzyskać tutaj
 • nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku oraz wyraź zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną, poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS oraz na przekazanie przez bank obecnemu klientowi informacji objętych tajemnicą bankową niezbędnych do uzyskania nagrody (chodzi tu wyłącznie o to, że bank wypłacając premię za polecenie w praktyce zdradza, że polecona osoba założyła konto - co jest podstawą wypłaty premii - więc taka formalna zgoda jest niezbędna); 
 • w każdym z trzech pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Twego konta w Getin Banku, zapewnij wpływ w wysokości min. 1 000 zł (musi to być przelew z konta - nawet Twego - w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Bank; wpływ oznacza pojawienie się środków w historii konta, więc nie ma konieczności ich utrzymywania przez jakikolwiek określony czas - w dowolnej chwili możesz część lub całość środków wydać, przelać lub wypłacić).

Wypłata nagród. Zarówno osobie polecanej, jak i polecającej, bank zamierza wypłacić bonusy do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia powyższych warunków. Do tej wypłaty ani polecający, ani polecony nie mogą zamknąć konta, ani wypowiedzieć umowy z bankiem. Przykładowo więc: jeśli konto zostanie założone w lutym, to wpływy polecony musi zapewnić w marcu, kwietniu i maju, a wypłata premii (zarówno dla poleconego, jak i polecającego) nastąpi do końca czerwca (choć dotychczasowe doświadczenia z tą promocją w poprzednich edycjach pokazują, że z wypłatą premii Getin Bank nie czeka do ostatniej chwili).

Gdzie podać kod polecenia? Kod należy wprowadzić na drugim etapie składania wniosku, wpisując go w polu "Kod polecenia" (znajdującym się pod oświadczeniami):
Gdzie podać kod polecenia we wniosku o konto w Getin Banku z premią 50 zł za otwarcie

Jak zarobić na polecaniu konta? By polecać konto i zyskać na skutecznych rekomendacjach niezbędne jest posiadanie konta osobistego w Getin Banku oraz przystąpienie do programu poleceń i wygenerowanie kodu poleceń (po zalogowaniu do bankowości: "Oferty i wnioski" => "Program poleceń"). Jako osoba polecająca musisz też mieć wyrażone zgody na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną oraz nie zgłaszać sprzeciwu wobec przetwarzania danych osobowych w celach marketingowych banku.

Kody poleceń z poprzednich (I i II) edycji programu "Polecam Proste Zasady" są już nieaktualne. Jeśli chcesz polecać w obecnej, 3. edycji, musisz ponownie przystąpić do akcji i pobrać nowy kod.

Twój kod polecenia osoba polecona musi wpisać we wniosku o konto.

Za skuteczne polecenie, a więc takie gdy polecona osoba spełni swe warunki uzyskania bonusu 50 zł, osoba polecająca zdobędzie 100 zł. Z poleceń maksymalnie można uzyskać nie więcej niż 500 zł.

Akcja "Polecam Proste Zasady" ma być dostępna do 30.04.2019 r. (to czas, w którym będzie możliwe przystąpienie do programu poleceń. W tym czasie konieczne jest otwarcie konta z polecenia, jak i jego aktywowanie.

Oferta dla oszczędzających: nawet 4% w skali roku


Dodatkową zachętą do otwarcia konta w Getin Banku może być oferta depozytowa.

Najwięcej, bo aż 4% w skali roku daje 3-miesięczna lokata mobilna, na której można ulokować do 20 000 zł. W przypadku konta oszczędnościowego uzyskać można stawkę 3,5%, którą bank gwarantuje na 12 miesięcy (dla kwoty do 10 000 zł). W Getinie regularnie pojawiają się też promocje dla wyższych kwot niż te wymienione. Obecnie załapać się można na lokatę 2,8% na 3 miesiące (tu dla większych środków, bo nawet do miliona złotych) oraz konto oszczędnościowe 3,4% z gwarancją utrzymania stawki przez 4 miesiące (dla kwoty do 400 000 zł).

Konto Proste Zasady - prześwietlenie oferty


Tak jak już sugeruje nazwa konta, tak jego główne cechy są proste i klarowne:
 • 0/8 zł za prowadzenie konta - opłata miesięczna nie jest pobierana, jeżeli: 
  • w poprzednim miesiącu wykonasz co najmniej jedną płatność (na dowolną kwotę) kartą wydaną do konta lub BLIKiem lub 
  • posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia; 
 • 0 zł za krajowe przelewy Elixir PLN zlecane w bankowości internetowej lub mobilnej;
 • 0 zł za wydanie i użytkowanie karty wydawanej do konta; 
 • 0 zł za wypłatę gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (bez względu na to, do jakiego banku bądź instytucji należy urządzenie).

Odbierz kod polecenia

Przydatne dokumenty:

104 komentarze:

 1. Taką karencję to ja rozumiem i pochwalam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. No i to jest bezsprzecznie najlepsza oferta na rynku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. I jeszcze znów dają 1600 pkt Priceless Specials za rejestrację karty :D

   Usuń
  2. Getin dawał 900 pkt. za kartę.

   Usuń
  3. Obecnie daje 1600 pkt. Już od kilku dobrych miesięcy.

   Usuń
  4. Obecnie daje 0 pkt., bo promocja zakończyła się 31.01.2019.

   Usuń
  5. Do 31 marca obowiązuje nowa promocja i nadal dają 1600 pkt

   Usuń
  6. @Laguna
   Skąd takie informacje? Zarejestrowałem kartę i na powitanie dostałem 100 punktów...

   Usuń
  7. Też dostałam 100 pkt.

   Usuń
  8. 1600 pkt. jest za zrobienie nowo zarejestrowaną kartą min. 5 płatności na dowolne kwoty.

   Usuń
 3. Jak założę konto w tej edycji to później mogę polecać?

  OdpowiedzUsuń
 4. Czy konto można otworzyć przelewem ?

  OdpowiedzUsuń
 5. Moja znajoma miała taką sytuację, że udała się do Getin banku, aby założyć konto w promocji Bonus za aktywność (3,5% na 12 miesięcy do 10 000zł) i zyskać 50 zł za założenie konta z polecenia, jednak po podpisaniu umowy okazało się, że w bankowości internetowej w jej koncie widnieje promocja na nowe środki (3,5% na 152 dni do 400 000zł). Gdy zadzwoniła do banku, powiedziano jej, że wszystko jest w porządku, a promocja samoistnie po 152 dniach przejdzie w tę promocje, która jest na 12 miesięcy, jeśli tylko będzie zapewniała wymagany w promocji wpływ na konto w kwocie 1000 zł miesięcznie. Czy ktoś spotkał się z taką sytuacją i czy jest to prawdopodobne?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak obecnie jest 3,5% w ramach "bonusu za aktywność" to to oprocentowanie pokrywa się z oprocentowaniem dla nowych środków (bo też jest 3,5%). Dopiero jak skończy się 3,5% z tytułu promocji dla nowych środków to wtedy sprawdzi się promocja "bonus za aktywność". Na koniec miesiąca wpadną standardowe odsetki a później wyrównanie (jako bonus) do 3,5%.

   Usuń
 6. czy do każdej nowe edycji jest przypisany nowy limit na liczbe osob, ktorym mozna polecic konto? Trochę już poleciłam w 1 i 2 edycji i nie wiem czy jeszcze coś będę dostawać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda edycja to odrębna promocja i w każdej limit liczony jest osobno (od zera).

   Usuń
 7. A jak mam już konto oszczędnościowe z bankowością internetową i chcę otworzyć konto osobiste z polecenia, to też przez procedurę z oddzwanianiem i kurierem, czy można jakoś elektronicznie przez bankowość internetową?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto chyba można złożyć w bankowości ale pytanie czy wtedy jest pole do wpisania kodu polecenia?? Ja złożyłem wniosek z kurierem bo taka sama sytuacja kiedyś była w promo BZ WBK. Nawet jak ktoś miał dostęp do bankowości to też musiał konto otwierać via kurier, a nie bankowość.

   Usuń
  2. Jest pole do wpisania kodu, ale po dojściu do etapu potwierdzenia umowy nadal nie wiadomo, czy umowę potwierdza się kodem SMS, czy przesyłają kurierem papiery do podpisania. W tym miejscu Getin Bank niestety się nie postarał :(

   Usuń
  3. Jeżeli wniosek składany jest przez bankowość internetową, to umowa zatwierdzana jest kodem sms i konto jest od razu aktywne. We wniosku jest oczywiście miejsce na kod polecenia, a po zatwierdzeniu umowy dostaje się na skrzynkę odbiorczą w bankowości internetowej potwierdzenie założenia konta z polecenia. Karta przesyłana jest pocztą.
   PS. Na początku tego wniosku powinni jednak zamieścić informację, że umowa zawierana jest elektronicznie i podpisywana kodem sms. Żeby nie było wątpliwości.

   Usuń
 8. Witaj!
  Czy można zostawić swój kod polecenia, czy będziesz je rozprowadzał sam adminie, po uprzednim zgłoszeniu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie pośredniczę w przekazywaniu kodów. Zależy mi na tym, by każdy kto o taki kod prosi, miał pewność, że otrzymany kod będzie aktualny, a do momentu wypłaty premii polecający nie zamknie konta. W przypadku kodu który przekazuję obecnie mogę to zagwarantować.

   Usuń
  2. Wydaje mi sie ze wieksze ryzyko ponoszą polecający niz osoba korzystająca z polecenia, ponieważ to ona ma do spełnienia zapewnić wplyw 1000 zl przez 3-mc.

   Usuń
  3. Polecający ponoszą jakieś ryzyko? Mógłbym spytać jakie?

   Usuń
 9. Ależ są szybcy. Kilka minut i już zadzwonili. Kurier umówiony na poniedziałek. I z tego przykład powinny wziąć inne banki. Np. Alior albo Citi gdzie działają tak ślamazarnie że można już prawie zapomnieć że się o coś wnioskowało.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobnie działa jeszcze tylko Pekao i Inteligo.

   Usuń
  2. Jaka firma kurierska jeździ z umowami?

   Usuń
  3. TNT. U mnie przyjechali 2 dni po terminie jaki gwarantował bank. U mnie kurier wcześniej dzwonił przed przyjazdem.

   Usuń
  4. Millennium jest równie szybki, a do tego to bardzo dobry bank!

   Usuń
  5. W konfrontacji Getin vs Millennium to jednak ten p-wszy wygra. Przewagi: wyższe oprocentowanie, łatwiejsze warunki darmowego konta, Apple Pay, Priceless Specials.

   Usuń
  6. Pablo, to jedynie skutek problemów GNB. Wcześniej ich ROR "Getin-up" miał zdecydowanie wyższe wymagania darmowości niż wówczas i teraz Konto 360° w Millennium .

   Usuń
  7. O jakości banku bynajmniej nie decydują jedynie warunki do spełnienia darmowości ROR - to znacznie szerszy temat :)

   Usuń
 10. Złotówa, czy kod polecenia używany w edycji z lata ub.r. jest wciąż aktualny i może być użyty w obecnej edycji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W prześwietleniu promocji jest fragmencik na ten temat: "Kody poleceń z poprzednich (I i II) edycji programu "Polecam Proste Zasady" są już nieaktualne. Jeśli chcesz polecać w obecnej, 3. edycji, musisz ponownie przystąpić do akcji i pobrać nowy kod"

   Usuń
  2. Dzięki. Jakoś to przeoczyłem :)

   Usuń
 11. Witam. Czy jeśli posiadam wygenerowany kod polecenia, a konto zamknąłem w listopadzie 2018 roku to otrzymam bonus polecając inną osobę (posiadam kartę kredytową)?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przecież masz już podaną odpowiedź na to pytanie. Czytaj powyżej.

   Usuń
  2. Potrzebny jest kod z obecnej (III) edycji, a żeby móc polecać trzeba posiadać konto osobiste w Getin Banku.

   Usuń
 12. Czy w miesiącu założenia konta muszę wykonać płatność kartą/BLIK, aby uniknąć opłaty za prowadzenie konta w lutym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cytat z tabeli opłat: "Opłata jest pobierana 10 dnia miesiąca kalendarzowego, za poprzedni pełny miesiąc kalendarzowy." Czyli nie jest pobierana za miesiąc, w którym konto zostało założone, bo to niepełny miesiąc.

   Usuń
  2. Opłata miesięczna w wysokości 8 zł nie jest pobierana, jeżeli w poprzednim m-cu wykonasz co najmniej jedną płatność na dowolną kwotę kartą wydaną do konta lub BLIKiem.

   Czyli jeśli konto zostało założone w lutym, to dla uniknięcia opłaty 1-sza płatność powinna być wykonana dopiero w kwietniu, zresztą identycznie jak w Millennium.

   Usuń
 13. Witam
  Mam pytanie dotyczące opłaty za prowadzenie konta, trzeba spełnić 2 warunki żeby było darmowe? tzn. osoby powyżej 26 roku płacą za konto czy wystarczy dokonać jednej płatności żeby było darmowe?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeden warunek wystarczy (między nimi jest "lub"). A więc:
   - jeśli posiadacz konta nie ukończył 26. roku życia to ma konto za darmo bez warunków, a
   - jeśli posiadacz konta ukończył 26. roku życia, to musi co miesiąc wykonać co najmniej 1 płatność kartą lub BLIKiem.

   Usuń
 14. Pytania być może dziwne, ale ponieważ dopiero zaczynam przygodę z bankobraniem, to wolę się upewnić:
  1. czy z mężem możemy założyć dwa osobne konta oszczędnościowe (ten sam adres)?
  2. czy przelew zasilający konto oszczędnościowe musi wyjść z konta z tymi samymi danymi osobowymi? Chcę przelać na konto męża część oszczędności z mojego konta, więc dane będą inne. Ale wspólnot majątkowa jest ;)
  3. czy osoba polecająca może polecić nas oboje (jeśli oczywiście ma jeszcze wolne kody)?
  Dziękuję!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Możecie. Nie ma przeszkód.
   2. Konto nie jest otwierane za pomocą przelewu weryfikacyjnego, więc wtedy przelewy mogą pochodzić z dowolnego źródła (dane nie muszą się zgadzać)
   3. Może. Ale czy warto? Najpierw załóż Ty, później przystąp do programu poleceń i poleć męża, więc oprócz 50 zł (x2), też jeszcze wpadnie bonus za polecenie :)

   Usuń
 15. czy jest opcja otwarcia konta poprzez przelew autoryzacyjny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma tej opcji (jest dostępna w sumie w dość nielicznej grupie banków).

   Usuń
 16. Prośba o ponowne przesłanie zgłoszenia do osoby, która podała adres ma***********za05@gmail.com

  W mailu zapewne jest jakaś literówka, gdyż przyszła zwrotka z informacją o tym, że nie znaleziono adresu.

  OdpowiedzUsuń
 17. Kurier dostarczył dzisiaj umowę wraz z kartą, login poprzez e-mail, hasło do 1. logowania poprzez wiadomość SMS - pierwsza klasa!

  Czy to nie jest zabawne, że dopiero ich poważne problemy spowodowały, że stali się chyba jednym z lepiej funkcjonujących banków Polsce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam, pełna kultura! W związku z przeniesieniem do CA mojego dawno nieużywanego rachunku dostałem dziś wiadomość w bankowości:

   "Dzień dobry,
   W związku z rozwiązaniem umowy rachunku KONTO GETIN-UP o numerze xxxxxx, przesyłamy zestawienie opłat za usługi powiązane z rachunkiem płatniczym.

   Z poważaniem,
   Getin Noble Bank"

   Usuń
 18. Czy dla potrzeb Poleceń będzie zaliczony jednorazowy wpływ 1000 zł z obcego konta prywatnego w GB?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "2.Nowy Klient w każdym z trzech pierwszych pełnych miesięcy kalendarzowych następujących po miesiącu aktywacji Konta Osobistego, zapewni jednorazowy wpływ na nowo otwarte Konto Osobiste Proste Zasady lub Konto Osobiste Noble w wysokości co najmniej 1000 zł z rachunku w innym banku lub z konta firmowego prowadzonego przez Getin Noble Bank."

   Przeczytaj i odpowiedz sobie.
   Wszytko jest w "Regulaminie". Radzę przeczytać. Nie ma tego dużo.

   Usuń
  2. Przelew z konta innego klienta Getinu nie liczy się!

   Usuń
 19. Czy ten mail do generacji kodu musi pokrywać się z tym na koncie w banku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chyba nie ma to znaczenia. Poza tym kod dostaniesz też smsem na tel.

   Usuń
  2. I od razu jest także w bankowości internetowej.

   Usuń
  3. Ten kod od poleceń raczej niema jak przyjść jako SMS.

   Usuń
 20. Czy można użyć kodu wygenerowanego na tej stronie do otwarcia konta przez bankowość internetową, czy tylko przez w.w. link?

  OdpowiedzUsuń
 21. Prośba o ponowne przesłanie zgłoszenia do osoby, która podała adres MA*******CZ2016@WP.PL (przyszła zwrotka, więc pewnie była jakaś literówka).

  OdpowiedzUsuń
 22. NIE WYRAŻAM ZGODY NA OFERTY MARKETINGOWE SPÓŁEK POWIĄZANYCH I PODMIOTÓW WSPÓŁPRACUJĄCYCH Z BANKIEM
  Zgoda na przetwarzanie danych osobowych przez Bank w celach prezentacji ofert marketingowych spółek powiązanych z Bankiem i podmiotów z nim współpracujących[4], w tym opartych na profilowaniu

  - czy tą zgodę również należy zaznaczyć?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. @Mr. Złotówa, mogę liczyć na podpowiedź? :)

   Usuń
  2. Wymagane są tylko zgody na działania marketingowe banku. Regulamin nie wymaga tych zgód jeśli chodzi o spółki powiązane czy podmioty współpracujące.

   Usuń
  3. Regulamin i wszystko co jest na temat zgód:

   "Zgody marketingowe – zgoda na marketing bezpośredni banku oraz otrzymywanie informacji handlowych poprzez e-mail, bankowość internetową i telefon w tym SMS."

   "d) nie złożył sprzeciwu wobec przetwarzania jego danych osobowych przez Bank dla celów marketingu produktów własnych Banku,
   e) wyraził i utrzymał w całym okresie promocji (do dnia wypłaty Nagrody) zgodę na otrzymywanie od Banku informacji handlowych drogą elektroniczną w tym na adres e-mail oraz numer telefonu komórkowego."

   W każdym przypadku mowa więc tylko o banku. Inne zgody nie są potrzebne.

   Usuń
 23. Czy można podpisać umowę w oddziale banku, aby załapać się na promocję z polecenia, czy tylko kurier?

  OdpowiedzUsuń
 24. Regulamin Promocji „Polecam Proste Zasady III edycja”

  V. WARUNKI PRZYSTĄPIENIA DO PROMOCJI DLA NOWEGO KLIENTA
  1. Nowy Klient może przystąpić do promocji w Placówce Banku, Placówce Franczyzowej, na Infolinii oraz w Bankowości Internetowej.

  OdpowiedzUsuń
 25. Czy comiesięczne wpływy min. 1000 zł z rachunku innego klienta GNB spełnią warunki promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wpływ musi być spoza rachunku Getinu dla klientów indywidualnych. Ewentualnie jak z Getinu to może być z konta firmowego.

   Usuń
 26. Czy od tych 50zł trzeba odprowadzic jakis podatek ? Bo bank pisze w regulaminie, że polecajacym przyznaj 123zł , w tym 23zł odprowadzi do urzedu skarbowego...a o bonusie 50zł nic ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. dalej w regulaminie masz też zapis: "Nagroda dla Nowego Klienta w ramach niniejszej promocji jest wydawana w ramach sprzedaży premiowej. Zgodnie z art. 21 ust. 1 pkt. 68 ustawy z dnia 26 lipca 1991 r. o podatku dochodowym od osób fizycznych, na dzień ogłoszenia niniejszego Regulaminu, wolna od podatku jest Nagroda otrzymana w związku ze Sprzedażą Premiową, jeżeli jednorazowa wartość Nagrody nie przekracza 2000 złotych"

   Usuń
 27. Prośba o ponowne przesłanie zgłoszenia przez 2 osoby, które podały poniższe maile:
  - ad*****36@go.pl
  - fo*****o@gmail.com

  Maile z kodem nie dotarły z powodu braku takiego adresu (pewnie więc wdarły się jakieś literówki).

  OdpowiedzUsuń
 28. wpłata musi być jedna w wysokosci 1000 zł czy może być kilka o łącznej sumie 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin wymaga, by zapewnić "jednorazowy wpływ na nowo otwarte Konto Osobiste (...) w wysokości co najmniej 1000 zł". Zatem mniejsze wpływy, na sumę 1 000 zł nie spełnią warunków promocji.

   Usuń
 29. Czy na umowie jest jakaś informacja że konto jest założone z polecenia? Konsultant nie poprosił o ten kod a ja we wniosku nie zdążyłam go wpisać.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W umowie taka informacja nie jest widoczna. Jeśli we wniosku złożonym internetowo kod został wpisany, to nie trzeba go powtarzać podczas rozmowy telefonicznej.

   Usuń
 30. Zaczęłam wypełniać wniosek o konto i zatrzymałam się w momencie kodu polecenia ( wtedy dopiero zglosiłam się do Ciebie o kod). Zanim go dostałam i wpisałam to konsultant już do mnie zadzwonił i owszem wspomniał że będzie go potrzebował ale na żadnym etapie rozmowy się o niego nie upomnial a ja też zapomniałam. I dopiero po skończonej rozmowie się zorientowałam. Zastanawiam się teraz czy na infolini jest to jakoś do sprawdzenia.

  OdpowiedzUsuń
 31. Wypłacili premię!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam! Dziś wpadło 50 zł :)

   Usuń
  2. Ale to piszecie o premiach z II edycji. Bo w III to jeszcze realne nie jest.

   Usuń
  3. Premię w obecnej edycji można uzyskać najwcześniej dopiero w czerwcu.

   Usuń
 32. Odpowiedzi
  1. Można nie brać. Aczkolwiek jest ona za 0 zł bez warunków i przyda się przy spełnianiu warunku zwalniającego z opłaty za konto (a w tym celu miesięcznie wykonać należy jedną płatność kartą lub BLIKiem; bez karty do konta pozostanie jedynie płacenie BLIKiem).

   Usuń
 33. Czy można gdzieś zostawić swój kod polecenia dla innych uczestników?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Komentarz 1 lutego 2019 16:10:
   "Nie pośredniczę w przekazywaniu kodów. Zależy mi na tym, by każdy kto o taki kod prosi, miał pewność, że otrzymany kod będzie aktualny, a do momentu wypłaty premii polecający nie zamknie konta. W przypadku kodu który przekazuję obecnie mogę to zagwarantować"

   Usuń
  2. Zatem skąd Mr. Złotówo czerpiesz kody?

   Usuń
  3. W przypadku Getin wystarczy się zarejestrować do programu poleceń 3. edycji w bankowości: Oferta i wnioski --> Program poleceń.

   Tamże po wygenerowaniu kodu jest on wyświetlany jak również widnieje ilość razy jego użycia.

   Usuń
 34. Dzisiaj dostałem taka wiadomość z Getin:

  "Uprzejmie informujemy, że od dnia 31.03.2019 r. Getin Noble Bank S.A. będzie pobierał opłatę za wygenerowanie zbiorczej informacji o rachunkach bankowych prowadzonych oraz umowach rachunków rozwiązanych albo wygasłych" - o co tu może chodzić, wie ktoś?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To opłata za raport na zamówienie klienta.

   Usuń
 35. Prośba o ponowne przesłanie zgłoszenia do osoby, która podała adres ma*********aj1975@interia.pl

  W mailu zapewne jest jakaś literówka, gdyż przyszła zwrotka z informacją o tym, że nie znaleziono adresu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Macie już razem z żona te 20 poleceń?

   Usuń
 36. Czy od razu po otwarciu konta z polecenia można przystąpić do programu poleceń i być polecającym? Czy najpierw trzeba spełnić warunek z wpływami na konto przez 3 miesiące?

  OdpowiedzUsuń
 37. Info dla osoby, która podała adres pa*.****eb@gmail.com - mail z kodem nie dotarł, bo w adresat nie istnieje (więc pewnie jest jakaś literówka).

  OdpowiedzUsuń
 38. Pytanko czy aby mieć darmowe konto nie mogę mieć ukończonych 26 lat???. Przepraszam chyba to pytanie zadałem już ale w złym miejscu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dla osób w wieku 18-26 lat konto jest bez warunków darmowe.
   Starsi muszą co miesiąc 1 x zapłacić kartą albo Blikiem.

   Usuń
 39. Dziś przelew na 123zł. Zapomnieli podatku pobrać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podatek jest jako oddzielna operacja w historii konta.

   Usuń
  2. Spoko, za chwilę się pojawi - Podatek od nagrody w promocji "Polecam Proste Zasady" - 23,00 PLN :)

   Usuń
 40. Dzisiaj wpadły premie za polecenie i dla poleconego

  OdpowiedzUsuń
 41. Wczoraj wypłaty. Sporo przed czasem. Dziś SMS "Dziekujemy za udzial w promocji Polecam Proste Zasady, na Twoje konto wyplacilismy nagrode. Pozdrawiamy, Getin Bank.". Co by nie mówić o Getinie, ale mało tak profesjonalnie działających banków.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak nie było zawsze - ta afera z KNF bardzo poprawiła ich działanie!

   Usuń
 42. A czy kod z linka powyżej był działający? Jedno konto założyłam z tym kodem, drugie (męża) już z wygenerowanym z własnego, 150zł łącznie wpadło, natomiast 50 za spełnienie warunków u męża z kodem z linku nie. Teraz się zastanawiam czy pisać reklamację czy kod był nieaktywny?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Link to jedno, kod to drugie. Jedno i drugie działa. We wniosku można znaleźć pole na wpisanie kodu polecenia. Z kolei gdyby kod był nieważny (bo w każdej edycji jest inny) to - z tego co kojarzę - wniosek o konto w Getin Banku akurat informuje o nieważności podawanego kodu (przynajmniej tak jakiś czas temu było). Zatem jeśli przekazałaś mężowi kod i udało mu się go podać, to wszystko powinno być okey. No i jeżeli warunki promocji są już spełnione, to pozostaje złożenie reklamacji.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...