Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 10% zwrotu za zakupy dla każdego posiadacza karty VISA

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

5.09.2014

10% zwrotu za zakupy dla każdego posiadacza karty VISA

Zapewne znajdziesz w swym portfelu kartę VISA, wydaną przez dowolny bank. Więc 10% moneybacku masz na wyciągnięcie ręki. 


To promocja skierowana jest dla płatności dowolną kartą - kredytową lub debetową i obojętnie, którego banku. Szkoda, że akcja jest słabo wypromowana, a trafiłem na nią dopiero podczas zakupów w sklepie Carrefour.

Właśnie w tej sieci sklepów obowiązuje promocyjny 10-procentowy zwrot. Rabat może wynieść maksymalnie 30 zł, a można na niego liczyć, robiąc zakupy w okresie 20.08-19.09.2014 r. 

Aby załapać się na moneyback należy wykonać zakupy na łączną kwotę co najmniej 100 zł - wśród nich powinny znaleźć się produkty marki Carrefour za min. 5 zł. Zwrot zostanie naliczony wyłącznie od kwoty wydanej na produkty marki Carrefour. Zgodnie z regulaminem promocji, otrzymasz go w postaci bonu płatniczego, który można wykorzystać przy kolejnych zakupach w sklepach lub na stacjach paliwowych Carrefour.


10-procentowy zwrot, VISA daje wyłącznie za zakup produktów marki Carrefour.
Źródło grafiki: visa.pl
Przy tego typu promocjach zawsze doceniam fakt, że organizatorzy promocji nie wykluczają użytkowników żadnej z kart, ani żadnego z banków. Mogę więc zapłacić zarówno kartą wydaną do konta osobistego, jak i kartą kredytową i to bez względu na to czy znajduje się na niej logo dużego lub małego banku czy nawet banku spółdzielczego. To duży plus. Ale za mankament należy uznać to, iż promocja VISA obowiązuje tylko w sklepach Carrefour, co czyni ją nieosiągalną dla mieszkańców mniejszych miejscowości, w których brak sklepów tej sieci.

W odróżnieniu od promocji z ograniczeniami, wprowadzonymi przez VISA i Carrefour, nadal można jeszcze skorzystać z równie wysokiego moneybacku, jaki Getin Online daje za zakupy w dowolnym sklepie spożywczym czy supermarkecie, jak również na stacjach benzynowych. Warto się jednak pośpieszyć, bo konto Getin Online, zwracające 10 procent za zakupy dostępne jest jeszcze tylko kilka dni - do 14.09.2014 r.

Źródło grafiki nr 1: freedigitalphotos.com

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...