Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Co dwa prezenty to nie jeden. Dobre wieści dla bankobiorców

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

15.09.2014

Co dwa prezenty to nie jeden. Dobre wieści dla bankobiorców

Z promocjami jest często tak, że ani się obejrzysz, a już się kończą.

Więc jeśli dotąd nie skorzystałeś z konta dającego aż 10-procentowy zwrot za zakupy albo nie wziąłeś premii w wysokości 50 zł za samo skorzystanie z bankowości mobilnej to koniecznie musisz przeczytać poniższy wpis.


Obydwie opisane poniżej promocje zaserwowane są przez Getin Online. Pierwsza z nich dotyczy wyłącznie klientów, którzy aktualnie nie posiadają konta w tym banku, a z drugiej, czyli z 50-złotowej premii skorzystać mogą zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci.

Konto z z kartą Tanie Zakupy to zwrot za płatności kartą w sklepach spożywczych i monopolowych, supermarketach oraz na stacjach benzynowych. Bank zwraca 10% wydatków - miesięcznie można uzyskać do 40 zł, a limit w roku kalendarzowym to 300 zł. regulaminie promocji, bank obiecuje wypłatę premii przez 12 miesięcy.

Pierwotnie promocja miała trwać do końca sierpnia, później oferta została przedłużona do 14.09.2014 r., a aktualnie obowiązuje do odwołania. 

Konto prowadzone jest bezpłatnie, jeśli co miesiąc wpływać będzie z dowolnego tytułu (z konta w innym banku) kwota min. 1000 zł oraz wykonane zostaną płatności na min. 400 zł. W przeciwnym wypadku opłata za prowadzenie rachunku wyniesie 9,99 zł. Opłata za kartę obligatoryjna i wynosi 3,99 zł miesięcznie.

Druga z promocji to 50 zł na start z Getin Mobile. Skorzystać z niej mogą dotychczasowi posiadacze konta (ale też osoby, które je dopiero założą). To w praktyce reedycja promocji, która pojawiła się już w sierpniu. Aktualne rozdanie trwa do końca września 2014 r. lub do wyczerpania puli nagród. A zasady promocji są banalnie proste:
 • należy zarejestrować się na dedykowanej stronie internetowej, wpisując jedynie swój numer PESEL
 • zainstalować aplikację mobilną Getin Mobile
 • za pośrednictwem aplikacji wykonać jeden przelew na kwotę min. 20 zł
Zgodnie z regulaminem promocji, bonus powinien być wypłacony na konto uczestnika w ciągu 5 dni roboczych, liczonych od momentu wykonania przelewu.

Z promocji wykluczeni są niestety ci klienci, którzy w ciągu ostatnich 6 miesięcy przed dniem przystąpienia do promocji posiadali Lokatę Mobilną albo w tym samym czasie wykonali jakichkolwiek przelew za pomocą bankowości mobilnej. 

Można by odnieść wrażenie, że Getin nie ma co robić z pieniędzmi, skoro rozdaje je tak chętnie. Ale to nie nasza sprawa. Jak dają, należy brać (chyba, że chcą w twarz Ci dać ;) ). W promocjach tych każdy znajdzie coś dla siebie: jest premia dla tych co cenią sobie szybki zysk, ale też i dla długodystansowców, którzy będą wyczekiwać comiesięcznej wypłaty tytułem zwrotu od płatności kartą. Takie propozycje muszą więc zyskiwać najwyższą ocenę: pięć gwiazdek w unikatowym ratingu ofert, który możecie znaleźć wyłącznie na blogu bankobranie.

Jeśli chcesz skorzystać z powyższych promocji, wniosek o otwarcie konta z kartą Tanie Zakupy możesz złożyć za pośrednictwem niniejszego formularza. Dane trafiają wówczas bezpośrednio do banku, a w związku z tym, że jest to link polecający, bank wypłaci mi za to wynagrodzenie.

5 komentarzy:

 1. Fajna jest ta opcja z Konto z z kartą Tanie Zakupy, ale nie każdy wydaje 400 zł kartą

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak się ma dwójkę dzieci to bez problemu się daje radę :) Fajna oferta Getinu!

   Usuń
 2. Ja skorzystam tylko z gratisowych 50 zł :) doładuje sobie telefon i mi zwrócą kasę :D

  OdpowiedzUsuń
 3. No ja też mam tyle wydatków, że bez problemów się wyrabiam. Getin po raz kolejny pokazuje że jak się chce to mozna

  OdpowiedzUsuń
 4. Wypłacono ostatnią premię.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...