Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Jak otworzyć konto z premią 100zł? Program poleceń Inteligo znów działa

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

4.09.2014

Jak otworzyć konto z premią 100zł? Program poleceń Inteligo znów działa

Jeśli chcesz zarobić 100 zł za otwarcie konta to promocja dla Ciebie. Jeśli chcesz więcej, to także promocja dla Ciebie. 

Nie czekaj! Zgłoś się od razu po sprawdzony przez moich czytelników kod do polecenia Moje Inteligo klikając tutaj. Albo zapoznaj się z poniższym artykułem, żeby poznać zalety konta i dowiedzieć się, jak je założyć i odebrać premię.

Prosty zarobek z Inteligo


Łatwe do spełnienia warunki, proste zasady i brak klauzul lojalnościowych. Dlatego właśnie ta propozycja dostaje maksymalną liczbę gwiazdek w ratingu ofert bankobrania. Inteligo wznawia cieszący się sporą popularnością, program poleceń Mam Inteligo.

W programie zarabiać mogą zarówno nowi klienci (jako polecani), jak i dotychczasowi (jako polecający). Zasadą promocji jest skuteczne polecanie konta osobistego. Osoba, która zdecyduje się założyć konto dostanie 100 zł, a polecający zyska w tej sytuacji 50 zł.


Krok po kroku jak skorzystać z promocji:
 • osoba polecająca przekazuje polecanej kod MGM (choć brzmi tajemniczo to po prostu numer telefonu) niezbędny w procesie zakładania konta (nie masz osoby polecającej z dostępem do Mam Inteligo? Poproś mnie o polecenie! W ten sposób pomogłem już wielu czytelnikom. Zgłoś swoją prośbę tutaj)
 • polecony klient za pośrednictwem strony maminteligo.pl składa wniosek o konto z kartą płatniczą. W polu 'kod promocyjny' należy wpisać w/w kod MGM. Ważne by osoba polecana na dzień przystąpienia do programu, nie posiadała rachunku (ani indywidualnego, ani wspólnego w Inteligo), złożonego i rozpatrywanego przez bank wniosku o takie konto oraz w okresie trzech ostatnich lat (dokładnie od 1.09.2011 r.) nie posiadała żadnego konta w Inteligo
 • należy pamiętać o wyrażeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych do celów marketingowych i otrzymywania informacji handlowych drogą elektroniczną oraz zaakceptować regulamin programu
 • po złożeniu wniosku dzwoni konsultant banku celem potwierdzenia danych (telefon taki zdarza się nawet w ciągu kilkunastu minut od złożenia wniosku)
 • umowa o konto zawierana jest za pośrednictwem kuriera, który przy tej samej wizycie przywozi kartę płatniczą. Co ważne, kuriera można też zamówić w inne miejsce, niż adres korespondencyjny. W rozmowie telefonicznej z konsultantem banku można wskazać dowolny adres, np. miejsce pracy
 • w okresie 30 dni od otwarcia konta należy wykonać co najmniej jedną płatność kartą lub przy użyciu aplikacji IKO, na łączną kwotę min. 200 zł. Do sumy tej, bank nie uwzględnia płatności w Internecie.
I to wszystko. Bank wypłaci premię 100 zł dla osoby poleconej i 50 zł dla polecającej. A jako nowy klient będziesz też mógł aktywnie polecać konta i zarabiać. Dla trzech osób najaktywniejszych w skutecznym poleceniu, bank przewidział dodatkowe nagrody pieniężne: 1000, 600 i 300 zł.

W regulaminie promocji, bank informuje, że nagrodzeni do końca lutego 2015 r. otrzymają Informację PIT-8C, celem rozliczenia podatkowego.  

Rachunek w Inteligo bez żadnych warunków prowadzony jest bezpłatnie. Jeśli chodzi o kartę płatniczą, również może być za darmo. Ze standardowej opłaty w wysokości 4 zł, bank zwolni, jeśli suma płatności kartą w ciągu miesiąca kalendarzowego wyniesie min.  100 zł.

Moim zdaniem to promocja, której zarówno początkujący, jak i już doświadczony bankobiorca przepuścić nie może. Łatwo, szybko można zarobić 100 zł za otwarcie konta, a dalej można już zarabiać bez ograniczeń (co jest rzadko spotykane w promocjach bankowych). Wystarczy więc skutecznie polecać konto i przyznam Wam, że wśród mej najbliższej rodziny nie ma już nikogo kto by konta w Inteligo nie posiadał. Oczywiście z mego polecenia ;)

Jeśli chcesz uzyskać kod od osoby polecającej, napisz na bankobranie (at) gmail.com [ w miejsce "(at)" wstaw @ ] lub wypełnij poniższy formularz:

AKTUALIZACJA: Edycja programu została zakończona w dniu 30.11.2014 r. Bank zapowiedział jednak wznowienie promocji. Wypełnij poniższy formularz - gdy Inteligo wznowi akcję,  poinformuję Cię mailem.


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

1 komentarz:

 1. Całkiem sprawnie to działa, a pracownicy Infolinii Inteligo pracują ku mojemu zaskoczeniu nawet w niedzielę.
  W sobotę wysłałam swoje zgłoszenie, w niedzielę miałam telefon od pani z Inteligo, miałam oczekiwać na przesyłkę do dwóch tygodni, tymczasem wczoraj (czyli 3 dni później) dostałam już informację, że przesyłka jest w drodze.
  MIałam założyć to konto tylko dla premii, ale kto wie, może nawet mi się spodoba i zaprzyjaźnię się z nim na dłużej.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...