Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bank od banku. Z energią i za darmo

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas450 zł od mBanku

9.09.2014

Bank od banku. Z energią i za darmo

Dodatkowej energii nigdy za wiele, podobnie jak okazji do bankobrania.

Kto z nas nie spotkał się z sytuacją rozładowanej baterii smartfona czy tabletu? I oczywiście w najmniej pożądanej sytuacji. Ratunkiem staje się wtedy gniazdko (którego w pobliżu zazwyczaj brak) lub podręczny bank energii. A takie urządzenie można właśnie dostać za darmo od banku.

Akcję taką przygotował Meritum Bank. Do wybranej grupy klientów rozesłał zaproszenia o treści: "Jeśli zdecyduje się Pani na niezobowiązujące spotkanie (...), otrzyma Pani w prezencie właśnie Power Bank". Spotkania odbywają się z doradcami inwestycyjnymi w temacie możliwości regularnego oszczędzania.

Oczywiście na spotkaniu nie ma potrzeby zawierania jakiejkolwiek umów. Power Bank należy się za samą wizytę w placówce banku. Ale jeśli zdecydujesz się na przedstawioną podczas spotkania propozycję, wówczas pracownik banku obdaruje Cię jeszcze jednym gadżetem: przenośnym dyskiem twardym 500 GB. 


Poniżej przedstawiam skan zaproszenia, które właśnie otrzymałem. Kontaktował się ze mną też konsultant z infolinii banku. Spotkanie umówione. Jak będzie już odbyte, zrelacjonuję w komentarzach.


Zaproszenie rozsyłane do klientów przez Meritum Bank

Meritum Bank coraz odważniej dołącza do grona banków przychylnych bankobiorcom.  Cały czas trwa też program poleceń "Przejdź do Meritum", w którym za każde skutecznie polecone konto (prowadzone za absolutne 0 zł) można zyskać 70 zł. Więc jeśli nie posiadasz konta w Meritum Banku, a chcesz zarabiać na jego polecaniu i w przyszłości być może dostawać podobne zaproszenia do odbioru prezentów, tutaj możesz złożyć wniosek o konto.

Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

10 komentarzy:

 1. Co to jest za propozycja? Czy ktoś wie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program regularnego oszczędzania. W Meritum mają bodajże Generali

   Usuń
 2. Byłem, to nie jest regularne oszczędzanie bo wpłata jest jednorazowa i nie przez Generali tylko Open Life - przynajmniej mi o takiej ofercie mówili.

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi przedstawiono to i to. Z OpenLifea obligacje korporacyjne całkiem spoko

  OdpowiedzUsuń
 4. Mnie uraczono przedstawieniem aż trzech produktów - programu oszczędzania z regularną składką Generali oraz ze składką jednorazową: Progres Korpo Obligacje i Trio Funduszy Open Life. Spotkanie jednak przebiegło szybko i sprawnie.

  OdpowiedzUsuń
 5. Jaką energię potrafi zmagazynować to urządzenie? Czy posiada ono tylko takie wejściówki jak na powyższym zdjęciu? Czy wystarczy to coś podłączyć do laptopa na USB, żeby mógł działać?

  OdpowiedzUsuń
 6. 2200 mAh, końcówki jak na zdjęciu, można podłączyć do kompa by ładować przez USB

  OdpowiedzUsuń
 7. Wygląda na to, że nie ma wejść do zwykłego telefonu.

  OdpowiedzUsuń
 8. Byłem na spotkaniu ale nie dostałem powerbanku? Czy wysyłają to później pocztą????

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Powinieneś dostać od razu. Mnie wydali na miejscu. Więc może napisz reklamację

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zyskaj 400 zł za konto w BNP Paribas w promocji "Projekt: Mikołajki"

Oto najnowsza promocja konta osobistego w BNP Paribas. Gwarantowanymi nagrodami są tutaj: bon 50 zł do Allegro (w praktyce już za samo otwar...