Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bilet do kina gwarantowany, a Nissan na wyciągnięcie... breloka

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

17.09.2014

Bilet do kina gwarantowany, a Nissan na wyciągnięcie... breloka

W bankowości zbliża się miesiąc żniw, jeśli chodzi o konta osobiste.

Można więc spodziewać się nagród, konkursów, dodatkowych premii. Obserwuj więc co się dzieje, a szczególnie wytęż swą uwagę jeśli jesteś studentem. Bo to właśnie dla tej grupy pojawiać się będą teraz szczególne promocje. Jeśli jesteś ciut starszy i nie jesteś żakiem, warto byś przeczytał poniższy tekst. Możesz podsunąć go komuś z rodziny lub znajomemu.

Do ofensywy w pozyskiwaniu klientów, zwłaszcza młodych, którzy często zakładają swe pierwsze konto w życiu, przystąpił PKO Bank Polski. To debiut tego banku na blogu - cieszy, że także największy w Polsce bank dołącza do grona przychylnych bankobiorcom. Z topu największych polskich banków, dotąd na blogu nie było wzmianki o jakichkolwiek promocjach PKO BP i Pekao SA. Być może niniejsza promocja skłoni także drugi z wymienionych banków do przygotowania czegoś ekstra na przykład za otwarcie konta. Jeśli taka promocja się pojawi, na pewno przeczytacie o niej na bankobraniu.

Żyjąc w tej nadziei, wracam do tematu promocji PKO BP. Propozycja dedykowana jest dla osób do 26. roku życia, a więc głównie studentów. Jeśli wykażą się odrobiną kreatywności i błyskotliwością, w odróżnieniu od koleżanek i kolegów, trójka z nich na zajęcia nie będzie dojeżdżać tramwajem czy autobusem, ale... nissanem micra. Właśnie trzy takie auta są do wygrania w konkursie "Płać naklejką, gadżetem do PKO Konta dla Młodych i wygraj Nissana Micra".

A to nie wszystko co bank ma do zaoferowania. Bo rozdaje również aż 15 000 podwójnych biletów do kina. Mają być one rozdawane aż do wyczerpania puli według zasady kto pierwszy ten lepszy. Liczba nagród robi wrażenie, ale patrząc na skalę działania PKO BP, mimo wszystko z zakładaniem konta nie warto zwlekać.

Warunkiem przystąpienia do promocji jest podpisanie do 31.10.2014 r. umowy o Konto dla Młodych i o użytkowanie karty debetowej do konta. Oprócz tego w dowolnej placówce PKO BP należy też zawrzeć umowę o wydanie i użytkowanie naklejki, breloka lub zegarka zbliżeniowego MasterCard® PayPass™. A właśnie minimum jedna płatność na dowolną kwotę, wykonana jednym z powyższych gadżetów uprawnia do otrzymania darmowej podwójnej wejściówki do kina.

Aby wziąć udział w wyścigu o samochód należy wykonać min. trzy płatności brelokiem, naklejką lub zegarkiem oraz dokonać zgłoszenia konkursowego, które wymaga wypełnienia formularza na stronie www.wygrajnissana.pl  

Oprócz danych osobowych należy maksymalnie w 300 znakach odpowiedzieć na konkursowe zadanie: zaproponuj hasło reklamujące płatności brelokiem, naklejką lub zegarkiem zbliżeniowym

Zgodnie z regulaminem, jury konkursowe wybierze najbardziej kreatywnych, a nagrody zostaną przyznane do 12.12.2014 r. Nowy samochód... dla niektórych będzie to świetny prezent pod choinkę.


Konto dla Młodych to całkiem atrakcyjna oferta z palety produktów PKO BP. Rachunek bez żadnych warunków prowadzony jest za darmo, a karta płatnicza jest również darmowa, jeśli miesięcznie wykonasz nią min. 5 płatności na dowolne kwoty. Karta daje możliwość bezprowizyjnej wypłaty gotówki ze wszystkich bankomatów w Polsce (nie tylko bankomatów PKO BP, ale też innych instytucji), jak i na świecie. Jeśli chodzi o gadżet zbliżeniowy, którego posiadanie jest wymogiem w promocji, bank wydaje go za darmo, a opłata miesięczna za jego obsługę wynosi tylko 0,39 zł.

**** RATING OFERTY - co to takiego i dlaczego tu się pojawiło? Więcej o przyznawanych gwiazdkach możesz przeczytać tutaj. Cztery gwiazdki przyznaję w związku z małą wartością nagrody (prawie) gwarantowanej, czyli biletu do kina. Ale ta wysoka nota niech będzie zachętą dla PKO BP, by tworzyć podobne promocje nie tylko dla studentów, ale też i dla klientów ciut starszych ;)

Jeśli jesteś zainteresowany udziałem w promocji i chcesz złożyć wniosek o otwarcie Konta dla Młodych, możesz skorzystać z powyższego linku. Wniosek trafi bezpośrednio do banku, a ja skorzystam z tytułu polecenia konta.

Źródło grafiki: wygrajnissana.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...