Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Podwójne wejściówki do kina za darmo

⭐ 650 zł od: mBanku oraz VeloBanku625 zł od BNP Paribas600 zł od Santandera800 zł za kartę Pekao

Bądź na bieżąco. Korzystaj z bezpłatnego newslettera

10.09.2014

Podwójne wejściówki do kina za darmo

Po boomie na promocje bankowości mobilnej, teraz banki zachęcają do odwiedzin swoich samoobsługowych placówek.


Bieżący miesiąc przynosi bankobiorcom sporo dobrych wieści. Tym razem za darmo można wybrać się do Multikina lub Silver Screen, a warunki uprawniające do skorzystania z promocji są banalnie proste.
W promocji organizowanej przez Getin Bank udział mogą wziąć zarówno nowi, jak i dotychczasowi klienci banku. Wystarczy do 12.09.2014 r. założyć konto osobiste za pośrednictwem Getin Point lub zalogować się do już istniejącego, aktywnie wykorzystywanego konta osobistego, aby odebrać od banku kod uprawniający do odbioru 2 darmowych biletów na dowolny seans 2D.

Jeśli jesteś kinomaniakiem, możesz załapać się na jeszcze jeden pakiet darmowych wejściówek. Choć tym razem warunki są już bardziej wyśrubowane i mówiąc szczerze, nie dla każdego gra będzie warta świeczki. W ciągu 30 dni należy ponownie zalogować się do bankowości internetowej w Getin Point, a w miesiącu poprzedzającym to logowanie spełnić następujące warunki: min. 1000 zł wpływów z tytułu wynagrodzenia na konto oraz rozliczone min. 300 zł transakcji bezgotówkowych kartą lub przy pomocy iKasa. Aby załapać się na bilety trzeba również wyrazić zgodę na marketing. Szczegóły promocji dostępne są w regulaminie

Getin Pointy zlokalizowane są w Katowicach, Warszawie, Poznaniu, Łodzi, Gdańsku i Krakowie. 

Muszę przyznać, że lubię takie dodatkowe promocje i suweniry rozdawane "przy okazji". W unikatowym ratingu ofert, który możecie znaleźć wyłącznie na blogu bankobranie, powyższa promocja otrzymuje mocne cztery gwiazdki.

"Kinowa" promocja Getinu, Citi Bank rozdający zaproszenia do cukierni, jak i... obecna faza księżyca przywodzą na myśl słowa pewnej piosenki. Jeśli chcesz wiedzieć jakiej, zapraszam na facebookowy fanpage bankobrnia. Ale uwaga! Piosenka będzie chodzić Ci potem po głowie przez cały dzień ;)

2 komentarze:

  1. gdzie dokładnie na koncie mam odebrać ten kupon ?

    OdpowiedzUsuń
  2. Do Getin Pointu dopiero się wybieram, ale już się przygotowałem ;) w regulaminie jest zapis: "Bank przekaże Uczestnikowi Nagrodę w postaci kodu uprawniającego do skorzystania z Nagrody za pośrednictwem konsultanta z wykorzystaniem połączenia wideo przez urządzenie Getin Point"

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Hit! 650 zł w bonusach za eKonto osobiste w mBanku + 7% dla oszczędności

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia 450 zł (do...