Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Ekstra okazja dla bankobiorcy: premia gwarantowana 60 zł i szansa na iPhone 6

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

24.09.2014

Ekstra okazja dla bankobiorcy: premia gwarantowana 60 zł i szansa na iPhone 6

Kolejna świetna okazja na łatwy i szybki zarobek.  

Okazja czyni... bankobiorcę. Więc jeśli jest szansa na zgarnięcie łatwej premii do 60 zł, otwarcia świetnie oprocentowanej lokaty, a nawet dostania iPhone'a, nie wahaj się!

Najnowsza promocja "Oferta na 5+" przygotowana została przez Meritum Bank i skierowana jest do osób, które co najmniej od 1.10.2013 r. nie posiadają konta w tym banku. 

Aby zarobić wystarczy złożyć wniosek na stronie www.comperiabonus.pl za pośrednictwem ComperiaLead - systemu partnerskiego, z którym współpracuje Meritum Bank i ja, prowadząc ten blog. I właśnie tylko za pośrednictwem tego systemu można załapać się na premię.

Wystarczy założyć 2-miesięczną Lokatę Start na kwotę od 1 000 do 10 000 zł, oprocentowaną aż 5% w skali roku. Z otwarciem lokaty wiąże się wymóg założenia konta,  ale to akurat w Meritum Banku nie wiąże się z żadnymi wymogami, by było darmowe. Proste Konto Osobiste jest bowiem otwierane i prowadzone za darmo. Darmowe są też przelewy krajowe i karta płatnicza. Dodatkowo daje ona bezpłatny dostęp do wszystkich bankomatów w Polsce, bez względu na to jakiego banku czy instytucji są to bankomaty. 

Zgodnie z regulaminem promocji, uczestnik akcji do 3.12.2014 r. powinien utrzymać w banku saldo 1 000 zł. Kwota ta nie musi być nadal na lokacie, może być również na Prostym Koncie Osobistym lub innym rachunku bankowym klienta.


Za spełnienie powyższych warunków dostaniesz 55 zł. O jej przyznaniu organizator zawiadomi mailowo do 10.12.2014 r. Za pomocą otrzymanego wówczas linku będzie należało w ciągu pięciu dni uzupełnić formularz imieniem, nazwiskiem i numerem rachunku, na który będzie miała nastąpić wypłata premii. A zostanie ona wypłacona poniekąd jako świąteczny prezent, bo do 24.12.2014 r.

Dodatkowe 5 zł zarobią z kolei te osoby, które zdecydują się zainstalować aplikację mobilną Meritum Banku i za jej pomocą 
najpóźniej do 3.12.2014 r. wykonają chociażby jeden przelew na dowolną kwotę.

Premie 55 i 5 zł są gwarantowane. Nieco inaczej ma się sprawa z iPhonem. Jest to konkurs i tu potrzebne będzie nieco szczęścia. Będzie bowiem trzeba być w piątce najszybszych osób, które w momencie gdy to ogłosi bank, skorzystają z aplikacji mobilnej i założą Lokatę na Czas (to promocyjna lokata na zasadach happy hours). Wyścig o Apple iPhone 6 16GB planowany jest najwcześniej 17.11.2014 r., a najpóźniej 17.12.2014 r. Pięć nagród w tym przypadku to niewiele, ale organizator promocji zastrzega, że może zwiększyć tę pulę lub zorganizować drugą edycję Lokaty na Czas.


Co istotne z punktu widzenia bankobiorcy, regulamin promocji nie zawiera klauzuli lojalnościowej. Oznacza to, że po otrzymaniu premii, konto możesz zamknąć bez konsekwencji. A Meritum Bank należy do grona nielicznych banków, które umożliwiają zamknięcie konta w najwygodniejszy sposób - przez system bankowości internetowej.

Osobiście żałuję, że rachunek w Meritum Banku już posiadałem i zamknąłem go zaledwie kilka miesięcy temu, przez co nie łapie się do powyższej promocji. Ale bez wahania polecam ją Tobie. W ratingu ofert propozycja Meritum Banku zyskała najwyższą z możliwych not: pięć gwiazdek.

9 komentarzy:

 1. Pytanie czy i jak później można zlikwidować to konto? I czy można wycofać zgodę na przetwarzanie danych osobowych zarówno z Meritum jak i z Comperii?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek o zakmnięcie konta można złożyć nawet w tym samym dniu co wpłynie premia. W systemie bankowości imternetowej jest elektroniczny wniosek o zamknięcie konta. Można wtedy też wycofać zgodę na marketing z banku.

   Usuń
  2. Zgadza się. A w Comperii można również wycofać zgodę na marketing. Wystarczy wysłać mail na: biuro@comperia.pl

   Usuń
 2. OK. Dziękuję wam :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Miałem w Meritum do kwietnia tego roku wspólne konto z żoną. Czy teraz mogę założyć indywidualnie te lokatę z premią?

  OdpowiedzUsuń
 4. Po 1.10.13 nie powinieneś być ani posiadaczem, ani współposiadaczem konta w Meritum

  OdpowiedzUsuń
 5. Przy zakladaniu konta zaznaczylam, że nie chce konta oszczędnościowego, walutowego, ani karty do konta. To chyba nie wyeliminuje mnie z prawa do premii?

  OdpowiedzUsuń
 6. Możesz być spokojna. Najważniejsze byś założyła konto osobiste i lokatę. Pozostałe produkty banku są opcjonalne.

  OdpowiedzUsuń
 7. Promocja zakończy się przed czasem. Dziś ostatni dzień w którym można składać wnioski

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...