Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Lokata z najwyższym oprocentowaniem i z gwarantowaną premią 50 zł

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

8.09.2014

Lokata z najwyższym oprocentowaniem i z gwarantowaną premią 50 zł

Tego typu wpis zawsze umieszczam z przyjemnością.


Jeśli  lubisz proste zasady, dodatkowe premie finansowe, a do tego świetny procent na lokacie to ta informacja jest dla Ciebie.

Idea Bank od dłuższego czasu promuje Lokatę Happy, która jest 3-miesięcznym depozytem, dającym aż 5% w skali roku. Oferta ta nie jest nowością. Teraz bank dokłada jednak dodatkowy bonus. To premia 50 zł.

Na lokatę można wpłacić od 1 000 do 10 000 zł. Odsetki od lokaty po 3 miesiącach wyniosą więc 10,12 zł za każdy wpłacony tysiąc złotych.

Mankamentem Lokaty Happy jest jej dostępność. Propozycja skierowana jest wyłącznie dla nowych klientów Idea Banku. Więc jeśli kiedykolwiek posiadałeś jakikolwiek produkt banku to nie skorzystasz z tej promocji. Ale skoro teraz jest szansa nie tylko na wysoki procent, ale na dodatkową premię to warto się rozejrzeć - może mama, brat lub żona/mąż, z Idea Banku jeszcze nie korzystali? Teraz to się opłaca. 

O przyznaniu premii organizator promocji powiadomi mailem do 10.11.2014 r. Uczestnicy promocji do końca listopada będą zobowiązani do zalogowania się i podania danych niezbędnych do wypłaty premii. Zgodnie z regulaminem promocji, nagroda powinna być wypłacona do 5.12.2014 r. 

Moim zdaniem propozycji tej brak słabych stron. Za otwarcie lokaty, nie dość, że z najwyższym oprocentowaniem, dostać możesz gwarantowaną premię. Nie musisz się wiązać umową z bankiem na dłuższy czas, nie musisz zakładać konta czy innych produktów. Małym minusem jest wyeliminowanie z promocji wszystkich dotychczasowych klientów Idea Banku, którzy współpracowali z nim nawet dawno temu. Ale to już bardziej cecha lokaty, niż samej promocji dla bankobiorców. Dlatego pięć gwiazdek w ratingu ofert jest jak najodpowiedniejszą notą. 

Organizatorem akcji jest firma Agora, a lokatę można założyć do 5.10.2014 r. za pośrednictwededykowanej strony internetowej. Na początek należy podać adres e-mail, na który otrzymasz wiadomość z linkiem, dzięki któremu złożysz wniosek o otwarcie lokaty. Czas na jej opłacenie to 14 dni.

5 komentarzy:

 1. Hej. Wydaje mi się, że możesz założyć tę lokatę na jeden dzień jeżeli jesteś nowym klientem a premia i tak CI się opłaci :-)
  Nie zauważyłem w regulaminie zapisu że lokata musi być trzymana przez 3 miesiące :-)
  Mam rację?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. chyba masz rację! No a czego nie zabrania regulamin to jest dopuszczalne ;)

   Usuń
 2. @Janosik
  wydaje mi się że można, ale przecież aż żal tracić takiego oprocentowania, przecież 5% żaden inny bank na lokacie nie daje, to jest rewelacyjna oferta i szkoda, że nie mogę skorzystać.

  OdpowiedzUsuń
 3. Po trzech miesiącach 65 złotych z 1000 więc chyba nigdzie tyle na lokacie nie zarobimy

  OdpowiedzUsuń
 4. No więcej niż 5% nie sposób obecnie znaleźć. Założyłem już 2x10T. Myślę o jeszcze jednej.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...