Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Darmowe parkowanie od BZ WBK ponownie dostępne

480 zł od Santanderatelefon Motorola od Citi400 zł od BNP Paribas550 zł od Aliora650 zł od mBanku

16.09.2014

Darmowe parkowanie od BZ WBK ponownie dostępne

Szybko brzmi zachęcająco. Ale szybko i za darmo jest propozycją nie do odrzucenia.


Po długim poszukiwaniu parkingu, znalazłeś miejsce. Ale teraz nadszedł moment też długiego i nerwowego przeszukiwania portfela i kieszeni by wrzucić monety do parkomatu. Jeśli chcesz uniknąć drugiego etapu, skorzystaj z płatności mobilnych. Tym bardziej jeśli teraz możesz mieć darmowy parking.

To kolejna edycja promocji, jaką od pewnego czasu serwuje swym klientom Bank Zachodni WBK. Te wyszukane przez Ciebie miejsce parkingowe może być za darmo, jeśli w okresie 15-19.09.2014 r. za postój w strefie płatnego parkowania zapłacisz za pomocą BZWBK24 mobile.

Promocją objęte są następujące miasta:


Białystok, Bydgoszcz, Chełmno, Chorzów, Ciechanów, Częstochowa, Gdańsk, Gdynia, Grudziądz, Hel, Kraków, Krynica Morska, Legnica, Lublin, Łódź, Nysa, Oleśnica, Ostrołęka, Pabianice, Poznań, Słupsk, Sopot, Swarzędz, Szczecin, Świecie, Świnoujście, Toruń, Wałbrzych, Warszawa, Wąbrzeźno, Wrocław

Przed parkowaniem pamiętaj o przygotowaniu identyfikatora informującego, że płatności za parking dokonałeś mobilnie. Odpowiednią naklejkę lub ulotkę można otrzymać w placówkach BZ WBK lub wydrukować ze strony internetowej banku.

Maksymalny zwrot wydatków na parkingi może wynieść 50 zł - zgodnie z regulaminem wypłata środków ma nastąpić do 10.10.2014 r. Pula nagród ograniczona jest do kwoty 10 000 zł.


Moim zdaniem promocja jest świetnym dodatkiem dla tych, którzy konto w BZ WBK już posiadają. Ja z niej chętnie skorzystam, jeśli tylko przyjdzie mi parkować w jednym z wymienionych wyżej miast. Już jestem przygotowany - właśnie zainstalowałem aplikację mobilną na moim smartfonie. Oczywiście promocja ta nie powinna być celem samym w sobie, tym samym nie powinna skłaniać do doraźnego założenia konta w tym banku celem skorzystania z promocji. Bankowi też zapewne o to nie chodzi, więc przyznaję w tym przypadku duży plus za docenianie dotychczasowych klientów.

Do końca września trwa też akcja, w której BZ WBK zwraca wydatki na komunikację miejską.


Źródło grafiki: freedigitalphotos.net

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij 480 zł w bonusach za konto osobiste w Santander Banku

Oto najnowsza edycja promocji konta osobistego  w Santander Banku. Na uczestników czeka gwarantowana premia pieniężna 300 zł, bon o wartości...