Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Konto oszczędnościowe BGŻ Optima z grouponem daje premię 100 zł

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

25.09.2014

Konto oszczędnościowe BGŻ Optima z grouponem daje premię 100 zł

Do całkiem przyzwoicie oprocentowanego konta oszczędnościowego można teraz dostać bonus pieniężny.


To kolejna promocja BGŻ Optima. Bank już kiedyś płacił za otwarcie lokaty. Teraz promocja jest równie mało wymagająca. Tym bardziej, że konto oszczędnościowe jest darmowe.

Aby skorzystać z promocji należy za 5 zł kupić kupon w serwisie groupon.pl w terminie do 6.10.2014 r. lub do wyczerpania limitowanej puli kuponów. A jest ich tysiąc.

W promocji mogą wziąć udział osoby, które nie były i nie są stroną umowy ramowej z BGŻ Optima co najmniej od 22.09.2013 r.

Jeśli spełniasz powyższe kryterium możesz kupić i wykorzystać wyłącznie jeden kupon, a jego realizacja powinna nastąpić na stronie www.optymalneoszczedzanie.pl.

Premię w wysokości 100 zł otrzymają osoby, którzy we wniosku o konto indywidualne BGŻ Optima podadzą takie same dane, jak podczas wypełniania formularza rejestracyjnego, zawrą umowę z bankiem oraz wpłacą na swe nowe konto w BGŻ Optima do 7.10.2014 r. kwotę min. 3 000 zł. Zgodnie z regulaminem promocji, ważne również aby na koniec każdego dnia, począwszy od 07.10.2014 godz. 23:59 do 25.11.2014 godz. 23:59, utrzymywać na koncie saldo w wysokości min. 3 000 zł.


Źródło grafiki: groupon.pl

By uzyskać premię każdy uczestnik promocji do 10.10.2014 r. otrzyma na podany podczas rejestracji adres e-mail wiadomość z linkiem oraz unikalnym kodem do zalogowania się na stronie organizatora i do 19.10.2014 r. się zalogować i przekazać numer rachunku konta oszczędnościowego w BGŻ Optima, na który zostanie wypłacona premia. Nagrody mają zostać wypłacone do 17.12.2014 r.

Konto oszczędnościowe w BGŻ Optima to aktualnie jedno z najlepiej oprocentowanych rachunków oszczędnościowych w polskich bankach. Daje 3,5% w skali roku w kwocie nawet do 1 000 000 zł. Konto możesz założyć on-line - przelewem z innego banku. Konto jest darmowe bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

Moim zdaniem propozycja BGŻ Optima to absolutnie jedna z najlepszych możliwości: zarówno wśród kont oszczędnościowych, jak i promocji dla bankobiorców. Nie jest obwarowana trudnymi warunkami do spełnienia, nie wiąże się też z kosztami (poza płatnością za kupon). Rzeczywisty zysk to 95 zł. Premię dostaniesz szybko, a z usług banku możesz zrezygnować zaraz po jej wypłacie, bowiem regulamin promocji nie zawiera klauzuli lojalnościowej. Z tego powodu promocja zasługuje na najwyższą możliwą ocenę w ratingu ofert: pięć gwiazdek.

3 komentarze:

  1. Witam, a czy po zakończeniu promocji można bez problemu zamknąć ten rachunek?

    OdpowiedzUsuń
  2. Bez najmniejszego problemu. Wystarczy wysłać im wiadomość po zalogowaniu do systemu. Sprawdzone przy jednej z poprzednich edycji promocji Optimy ; )

    OdpowiedzUsuń
  3. Witam, zarejestrowałem się wczoraj do promocji. Wszystko przebiegło pomyślnie do momentu wpłaty 1 zł. Wysłałem wczoraj przelew i do dziś nie mam żadnej odpowiedzi. Co robić?

    OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...