Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 250 zł za mBiznes konto Standard w mBanku

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.01.2017

250 zł za mBiznes konto Standard w mBanku

Osoby prowadzące działalność gospodarczą mogą w łatwy sposób zarobić w kumulacji dwóch promocji.

250 zł za mBiznes konto Standard w mBanku
Do wzięcia jest 150 zł od wydawcy serwisu Bankier.pl oraz 100 zł bezpośrednio od mBanku za otwarcie rachunku firmowego oraz spełnienie bardzo prostych warunków. Atutem oferty, który docenią osoby chcące na dłużej posiadać rachunek firmowy, jest 2-letnie zwolnienie z opłat za prowadzenie konta, kartę i przelewy.

Ta okazja do bankobrania składa się z dwóch promocji, które łączą się ze sobą. Spora część ich warunków pokrywa się, ale dla większej przejrzystości i czytelności, prześwietlenie dzielę na dwie części - najpierw piszę o premii 150 zł od organizatora akcji specjalnej, a później o bonusie w wysokości 100 zł, który wypłaca bank.

Na wstępie jednak informacja najważniejsza:

Dla kogo promocja? 


Kluczowe są tutaj zapisy:
"Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 26.12.2016r." oraz
"Uczestnikiem Promocji nie może być osoba która (...) została zarejestrowana jako wnioskodawca w zakresie Produktu mBanku [mBiznes konto Standard - przyp. Mr. Złotówa]"
Zaś uczestnikami promocji, którzy mogą założyć rachunek firmowy są:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, wspólników spółek cywilnych, spółki jawne, partnerskie, spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, fundacje, stowarzyszenia rejestrowe, spółdzielnie" 

"150 zł na start" od Bankier.pl


Aby zdobyć tytułowy bonus:
 • do 28.02.2017 r.:zarejestruj się na stronie promocji i za jej pośrednictwem przejdź do wniosku o mBiznes konto Standard (wyraź przy tym zgodę na ujawnienie przez bank organizatorowi informacji objętych tajemnicą bankową w zakresie niezbędnym do przeprowadzenia promocji, tj. do przekazania informacji o spełnieniu warunków uzyskania premii)
 • w ciągu miesiąca od przesłania wniosku zawrzyj umowę o konto 
 • w ciągu miesiąca od otwarcia konta wykonaj co najmniej jedną transakcję bezgotówkową i/lub przelew (nie liczą się do tego przelewy wewnętrzne)
 • gdy organizator promocji poinformuje Cię mailowo o przyznaniu premii (ma to nastąpić najpóźniej do 31.05.2017 r.), uzupełnij dane do jej wypłaty - na stronie promocji podaj wtedy numer rachunku konta otwartego w promocji

Od dnia przekazania informacji o przyznaniu premii, jej wypłata ma nastąpić najpóźniej do 14 dni roboczych.

"100 zł na ZUS z mBiznes konto Standard"


Jeśli założysz konto w wyżej opisanej promocji (najpóźniej do 28.02.2017 r.) to z automatu zakwalifikujesz się także do akcji promocyjnej mBanku. Dalej wystarczy już tylko w okresie 30 dni od zawarcia umowy wykonać przelew do ZUS na kwotę min. 250 zł.

Wypłata premii w wysokości 100 zł nastąpi do 30. dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunku (tj. przelewu do ZUS).

O ile promocja Bankier.pl daje 30 dni na zawarcie umowy to w myśl zasad bankowej promocji, z otwarciem konta wyrobić się należy do 28.02.2017 r.  Ze składaniem wniosku nie warto więc zwlekać do ostatniej chwili.

mBiznes konto Standard - prześwietlenie oferty


Konto założone w promocji daje jeszcze kilka korzyści. To gwarantowane regulaminem zwolnienie z części opłat przez okres 24 miesięcy od otwarcia konta. Możesz dzięki temu mieć:
 • 0 zł za prowadzenie konta
 • 0 zł za wszystkie przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej 
 • 0 zł za wydanie karty 
 • 0 zł za posiadanie karty 
 • 0 zł za wypłatę gotówki z bankomatów mBanku, Planet Cash, Euronet oraz BZ WBK 
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach mBanku i Euronetu

Warunki prowadzenia konta na takich zasadach przez okres dwóch lat są więc bardzo atrakcyjne gdy skonfrontować je ze standardową propozycją mBanku. Brak opłat za konto bank warunkuje wtedy koniecznością comiesięcznego przelewania składek do ZUS (w przeciwnym wypadku opłata wynosi 9 zł), a w pakiecie darmowych przelewów można ich wykonać zaledwie 20. Za każdy kolejny wykonany w miesiącu kalendarzowym bank pobiera 1,50 zł. No i jest jeszcze karta - standardowo kosztuje ona 5 zł miesięcznie a sposobem na jej uniknięcie jest wykonanie płatności kartą na sumę min. 500 zł miesięcznie. Dzięki promocji z tych wszystkich obowiązków przez okres 24 miesięcy będziesz zwolniony/-a. Oczywiście o tym jak długo będziesz posiadać konto, zadecydujesz samodzielnie. Zgodnie z regulaminem jego utrzymanie niezbędne jest wyłącznie do momentu wypłaty premii. 

Złóż wniosek o mBiznes konto Standard i zyskaj 250 zł

Przydatne dokumenty:
Na koniec przypomnienie: w przypadku promocji konta firmowego wypłacane premie należy traktować jako przychód, więc konieczne jest rozliczenie podatku i to na przedsiębiorcy spoczywa ten obowiązek.

Bądź na bieżąco z tym co w bankobraniu piszczy.  na Twitterze i polub na Facebooku:

13 komentarzy:

 1. Jeśli miałem konto osobiste w mBanku i zamknąłem kilka miesięcy temu to teraz mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz wziąć udział w opisywanych promocjach z mBiznes konto Standard.

   Z udziału wyeliminowuje posiadanie kiedykolwiek rachunku firmowego w mBanku lub zawnioskowanie o mBiznes konto Standard.

   Posiadanie konta osobistego w mBanku (kiedyś, a nawet teraz) czy jakiegokolwiek innego produktu dla klientów indywidualnych nie jest przeszkodą do skorzystania z promocji dla firm.

   Usuń
 2. Jak wygląda później zamknięcia konta? Można zdalnie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można przez bankowość internetową.

   Usuń
 3. Mimo wszystko bardziej opłaca się konto ze zwrotem 50zł miesięcznie za zus i jako uzupełnienie konto w idea banku ze zwrotem 50zł za np wpłaty we wpłatomacie :)1200 za rok (minus podatek ;-) ) i załapałem się na 150 od Bankiera (ale to był koniec grudnia)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dobry wieczór. Zapytanie odnośnie "Z Promocji nie mogą skorzystać osoby, które posiadały jakikolwiek rachunek firmowy dla danego numeru NIP do dnia 26.12.2016r." Otóż wynika z tego, że jeśli ktoś np. skutecznie wypowiedział konto firmowe z datą 21.12.2016 może wystartować do promocji. Do dnia 26.12.2017 konta już nie posiadał a nie ma informacji że kiedykolwiek wcześniej. Taką również informację dostałem na infolinii. Proszę o odniesienie się to tej informacji.
  Pozdrawiam, Hubert

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Co innego gdyby było na dzień 26.12.2016r. Ale jest "posiadały do dnia 26.12.2016r.". "Do" czyli kiedykolwiek gdy nie ma określonego "od". Choć bym był bardzo pro ku temu co piszesz o informacjach z infolinii. No ale tam różne historyjki opowiadają.

   Usuń
  2. Mi na infolinii powiedziano że jak kiedyś miałem konto firmowe to teraz już na promocję się nie łapię z tym samym NIPem.

   Usuń
  3. Na infolinii jasno powiedziano, że jeśli "kiedykolwiek miałem konto na ten NIP co obecnie" - z promocji nie skorzystam. To samo odnosi sie do obecnych promocji w ALIOR i w IDEA także bardzo cienko obecnie z ofertą na firmówkę w większym banku...

   Usuń
 5. Ja czytając regulamin promocji "150 zł na start" wnioskuję że obecni klienci indywidualni mbanku nie mogą skorzystać z promocji od bankier.pl

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. tak. wykluczenie dot. tych co posiadają lub posiadali konto firmowe ale nie osobiste

   Usuń
  2. No nie do końca bo pkt II.2 mówi że obecni klienci banku(osobistych kontach) nie mogą zkorzystać z promo a pkt II.3 mówi o firmowych. Ja tak to rozumiem.

   Usuń
  3. @Anonimowy7 lutego 2017 21:37, to "tak" jest niepotrzebne. Resztę prawdę piszesz.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...