Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł jako gwarantowany prezent do darmowej karty Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.01.2017

Telefon LG K8 LTE o wartości 549 zł jako gwarantowany prezent do darmowej karty Citi Simplicity

Po raz kolejny wystartowała promocja Citibanku, w której nagrodą jest smartfon.

Telefon LG K8 LTE do darmowej karty Citi Simplicity
Zasady akcji niezmiennie są bardzo proste. Wystarczy zawnioskować o kartę kredytową Citi Simplicity i za jej pomocą wykonać płatności w ciągu trzech miesięcy na łączną kwotę min. 3 000 zł. Spełnienie tych warunków będzie oznaczać uzyskanie gwarantowanej nagrody.

To już trzecia edycja promocji Citibanku z telefonem LG w roli głównej. Tym razem na plus jest zmiana z przesunięciem daty karencji, dzięki czemu udział wziąć może większa grupa byłych klientów banku. Popularność akcji nie dziwi, bo wyrabiana karta jest bezwarunkowo darmowa, a regulamin, ani umowa nie zobowiązują do jej utrzymywania w dłuższym czasie.

Jeśli chcesz wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i odbierz telefon LG K8 LTE":
 • gdy zadzwoni konsultant banku złóż wniosek o kartę kredytową (wybrać można kartę World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity; Na którą najlepiej się zdecydować? Podpowiadam na końcu wpisu)
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową i regulaminem promocji do podpisania) 
 • zawrzyj umowę o kartę 
 • od daty podpisania przez Bank umowy o kartę: 
  • w ciągu 30 dni kalendarzowych co najmniej 1 raz zaloguj się do bankowości internetowej banku lub do aplikacji mobilnej 
  • w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę) wykonaj transakcje bezgotówkowe na sumę min. 3 000 zł (może być to jedna płatność, ale może być ich też wiele - ważne by łącznie kartą wydać wspomnianą kwotę)

I to wszystko. Do 14. dnia miesiąca następującego po miesiącu, w którym spełnisz powyższe warunki, bank powiadomi Cię o przyznaniu nagrody (wiadomość wyśle w bankowości internetowej). 

W ciągu następnych 30 dni nagroda dotrze do Ciebie za pośrednictwem kuriera. Przystąpienie do promocji ma być możliwe do 31.03.2017 r. Nagroda w promocji - zgodnie z informacjami zawartymi w regulaminie - zwolniona jest z podatku.

Jakie transakcje należy wykonać? 


Do wyrobienia wymaganej sumy płatności (co najmniej 3 000 zł) kwalifikują się transakcje, które spełnią poniższe kryteria:
"a) będą transakcjami bezgotówkowymi w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A. Dokonanymi kartą główną lub kartą dodatkową lub nośnikiem zbliżeniowym, 
b) nie będą przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania, o których mowa w Regulaminie Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku" 

Dla kogo promocja? 


W akcji uczestniczyć może osoba, która ma minimum 21 lat i co najmniej od 1 stycznia 2015 roku nie posiadała żadnej głównej karty kredytowej Citibank. Mamy jednak kilka wykluczeń. Udziału w promocji nie mogą brać:
"a) pracownicy Banku, 
b) osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, 
c) członkowie władz Banku, 
d) osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Ofert – pracownicy którejkolwiek z agencji bądź firm współpracujących z Bankiem przy organizacji Wydarzenia a także rodzice, rodzeństwo oraz małżonkowie tych osób, 
e) osoby ze statusem dewizowym nierezydenta (...),
f) obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki"

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osób chcących skorzystać z karty kredytowej, Citibank stawia kilka minimalnych wymogów:
"Podstawowe wymagania: wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla firm - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata"
Aczkolwiek tak zdawkowo ujęte wytyczne nie wyczerpują wszystkich źródeł dochodu akceptowanych przez bank. Bo oprócz umowy o pracę czy działalności gospodarczej mogą to również być: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź telefon LG K8 LTE 

Specyfikacja nagrody: telefon LG K8 LTE

Procesor: MediaTek MT6735, 4-rdzeniowy 1.3Ghz, Mali-T720MP1 GPU 
Ekran: IPS 5.0” HD (720 x 1280), 294ppi 
Aparat: Główny: 8.0MP f/2.4, Autofocus, LED Flash, Przedni: 5 MP f/2.4 
Bateria: Li-Ion 2150mAh [Max. czas czuwania – 400 godz., Max. czas rozmów – 21 godz.] 
Sieć: LTE cat.4: 150Mbps / 50Mbps, HSDPA 21.1 Mbps /HSUPA 5.76Mbps GSM [850/900/1800/1900], UMTS[850/900/1900/2100], LTE[800/900/1800/2600] 
Łączność: Wi-Fi 802.11 a/b/g/n, Bluetooth v4.2, A2DP, Low Energy, apt-X 
System: Android 6.0.1 Marshmallow 
Pamięć: 1.5GB RAM / 8GB eMMC (dostępna ok. 3GB), micro SD do 32GB 
Wideo: Odtw.: MP4/DviX/XviD/H.264/H.263/WMV; Nagr.: FHD@30fps 
Muzyka: MP3/WAV/WMA/eAAC+ 
Wymiary: 144,6 x 71,5 x 8,7 (157g) 
Funkcje dodatkowe: Gesture Shot (wystarczy umieścić dłoń przed obiektywem i zacisnąć ją w pięść, aby włączyć 3-sekundowy stoper samowyzwalacza), Flash for Selfie (przedni aparat wykorzystuje wyświetlacz do podświetlenia) 

Karta kredytowa - prześwietlenie oferty 


Jak już wspomniałem na wstępie, wnioskując o kartę w promocji można wybrać jedną z kart: World MasterCard, Citibank PremierMiles lub Citi Simplicity. Pierwsze dwie charakteryzują się połączeniem z programami lojalnościowymi, gdzie jednak przelicznik zdobywania punktów/mil względem wartości nagród - w mej ocenie - do najkorzystniejszych nie należy. Do tego pamiętać trzeba, że karty te kosztują aż 18 zł miesięcznie, a opłaty można uniknąć dopiero po wykonaniu płatności na sumę 4 000 zł w miesiącu.

Inaczej wygląda trzecia z propozycji. Karta kredytowa Citi Simplicity jest bezwarunkowo darmowa. Bank nie pobiera ani opłaty za jej wydanie, ani za posiadanie. Więc jeśli wykorzystane z karty środki będziesz spłacać terminowo (w okresie bezodsetkowym) to nie zapłacisz odsetek, ani nie poniesiesz żadnych innych kosztów. 

Wyrabiając którąkolwiek z kart kredytowych Citibanku warto zwrócić uwagę na opłatę... z której można jednak zrezygnować. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (6 zł miesięcznie). Aby ją wyłączyć wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź telefon LG K8 LTE

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:

107 komentarzy:

 1. Żeby tak jeszcze okres karencji przesunęli tak do 1.05.2015 r. to bym się łapał. No ale nic, czekam na swoją kolej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Citibank karencję przesuwa zazwyczaj o cały rok (od 1.01.). Jeszcze poprzednia edycja wykluczała tych, którzy jakąkolwiek główną kartę kredytową Citibanku mieli od 1.01.2014 r. Teraz jest już to 1.01.2015 r. Ale kto wie... może kiedyś przeskoczą o kilka miesięcy. Oczywiście zachęcam do śledzenia bloga. Jak tylko coś się pojawi to info tu znajdziesz :)

   Usuń
 2. Umowa kurierem. To fajnie bo do oddziału Citibanku mam daleko. A jak wygląd rezygnacja z karty? Można w inny sposób niż fatyga z wypowiedzeniem do oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na szczęście wypowiedzenie umowy w Citibanku można złożyć na kilka sposobów. Może to być placówka banku, ale też list lub wiadomość wysłana w bankowości internetowej (wówczas po kilku lub kilkunastu dniach kontaktuje się konsultant z banku celem potwierdzenia dyspozycji).

   Usuń
  2. Warto przy tym dodać, że przy rezygnacji z karty można też zarobić. Jak rezygnowałem w poprzedniej edycji to zadzwonili do mnie i zaproponowali, że dostanę 50 zł jeśli wypowiedzenie wycofam i zrobię płatności na 500 zł. Oczywiście też bez lojalki bo później można było z karty znów zrezygnować. A czytałem, że później odchodzących zatrzymywali kwotą nawet 200 zł.

   Usuń
  3. Potwierdzam :) Można jeszcze trochę uszczknąć ;)

   Usuń
 3. A czy ten telefon łatwo sprzedać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ze spokojem. To chodliwy model i trzyma cenę.

   Usuń
 4. Aktualna wartość tego telefonu jest poniżej 500zł

  OdpowiedzUsuń
 5. A czy te 3000 PLN można zacząć wydawać od razu po otrzymaniu karty? Bo w regulaminie stoi, że mam czas 3 miesiące liczone od następnego miesiąca po podpisaniu umowy. Gdyby podpisać umowę np. 1 lutego, to trzeba wstrzymać się z wydawaniem kasy do 1 marca?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wśród komentarzy w jednej z poprzednich edycji pojawiły się głosy, że bank przyznał nagrodę nawet gdy transakcje (lub ich część) została wykonana przed czasem - tj. już w miesiącu w którym została podpisana umowa. Tu bazujemy jednak wyłącznie na komentarzach. Citibank w promocjach ma podejście bardzo proklienckie. Jednak zgodnie z regulaminem płatności na sumę min. 3000 zł należy zacząć wykonywać od miesiąca następującego po miesiącu w którym umowa została podpisana przez bank. Więc w przytoczonym przykładzie, gdyby nastąpiło to 1.02. to wydawanie zacznie się zliczać do wymaganej sumy od marca. Te 3000 zł można wydać nawet w jeden miesiąc, ale można też rozłożyć w czasie - także na kwiecień i maj.

   Usuń
 6. W mym przypadku wydanie 3 tysięcy nawet w 3 miesiące jest mało realne więc niestety znów muszę obejść się smakiem.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kilka sposobów kombinacji jest. Możesz zrobić zakupy komuś, zakupy ze zwrotem w gotówce lub na inną kartę, płatności Billem i jeszcze kilka innych ;)

   Usuń
  2. Gdzie można zrobić zakupy ze zwrotem w gotówce?
   Te kilka innych kombinacji możesz wypisać? :)

   Usuń
  3. Popytaj po sklepach w okolicy ;) Mnie się udało w jednej CAstoramie choć dopiero w drugiej w mieście, bo w pierwszej nie chcieli.

   O kombinacjach lepiej nie pisać bo później szybko znikają. Ale pomyśl. Np. możesz zrobić duże zakupy w pewnym dużym serwisie parauakcyjnym All***o i potem... już nie kończę ;)

   Masz w rodzinie wujka z ciężarówką lub koparką? Pojedź z nim na stacje i zapłać za tankowanie.

   Kup doładowania telefonów na zapas.

   Kup karty prezentowe. Nie wszędzie można zapłacić za nie kartą ale gdzieniegdzie się da. Potem będziesz robić zakupy tymi kartami.

   No i tak obrót można zrobić w kilka dni.

   Usuń
 7. Czy zaliczają się płatności w Internecie? Np Allegro?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Do wymaganej sumy 3 000 zł zaliczają się płatności w Internecie (w tym na Allegro) oraz w punktach handlowo-usługowych (sklepy, stacje paliw, restauracje, kina itp. itd.). Nie zaliczają się wypłaty gotówki w bankomacie oraz przelewy z karty.

   Usuń
  2. A jak wygląda akceptacja Sprytnego?

   Usuń
  3. Nie ma wykluczonych MCC.

   Usuń
  4. Czy jak przez sprytnego zapłacę rachunki to będzie zaliczone ?

   Usuń
 8. Wolę dmuchać na zimne więc zapytam jak wygląda sprawa z gwarancją na ten telefon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Telefon otrzymywany w nagrodę jest objęty 24-miesięczną gwarancją. Zasady zgłoszeń gwarancyjnych opisano w regulaminie (dział VII. Gwarancja).

   Usuń
 9. Karta dalej jest całkowicie za 0? Trzeba pamiętać, żeby logować się w internecie? Lub od razu trzeba wyłączyć jakieś pakiety?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Karta Citi Simplicity niezmiennie jest darmowa. Zgodnie z warunkami promocji zalogować się do do CitiOnline należy w ciągu 30 dni kalendarzowych od dnia podpisania umowy przez bank.
   Usługą, którą należy wyłączyć (jeśli będzie włączona, bo część Czytelników zgłaszała już, że nawet bank jej im nie włączył) jest opłata za dostęp do usługi CitiPhone. Poza nią nie ma żadnych dodatkowych pakietów czy ubezpieczeń, które byłyby włączane bez woli klienta.

   Usuń
  2. Mnie przy weryfikacji telefonicznej Pani spytała czy chcę tą usługę aktywną czy ma być wyłączona (powiedziała że kosztuje 6zl)

   Usuń
  3. Tak, mnie też pytano. Nie chciałem i opłaty nie ma.

   Usuń
 10. A jeśli nie ma konta bankowego w tym banku to muszę otworzyć, żeby skorzystać z promocji? Czy da się dostać samą kartę bez konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma potrzeby zakładania konta osobistego. By uzyskać dostęp do bankowości internetowej wystarczy sama karta kredytowa Citibanku.

   Usuń
 11. Składałem formularz o kartę w dniu 02 stycznia 2017 r. i do tej pory nikt się ze mną nie kontaktował z Citibanku. Mam pytanie: Kiedy mogę się spodziewać telefonu od konsultanta ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Standardowo czekało się na kontakt z banku kilka dni (do tygodnia). Wiem, że jednak ostatnio wpływa do banku sporo formularzy i stąd obsuwy. Minęło jednak już tak dużo czasu, że rekomendowałbym wysłanie zgłoszenia raz jeszcze.

   Usuń
 12. Czy do tych 3000 zł zaliczą się wypłaty w bankomacie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie. Tylko płatności się wliczają.

   Usuń
  2. Omijajcie wypłaty z bankomatów. To się nie opłaca. Nawet gdyby zaliczali. Polecam poradnik Złotówy.

   Usuń
 13. w ciągu 3 miesięcy kalendarzowych (jako pierwszy licząc miesiąc następujący po miesiącu, w którym została podpisana przez bank umowa o kartę) wykonaj transakcje bezgotówkowe na sumę min. 3 000 zł ........ Jeżeli można prosić o przykład jeżeli umowa zostanie podpisana 20 stycznia ......

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po podpisaniu umowy przy kurierze, dokumenty trafiają do banku. Tam bank wpisuje datę (ona jest tu kluczowa) i odsyła do klienta (listem), a odrębnym listem przesyła kartę. Jeśli tą datą zawarcia umowy (wpisaną przez bank; a będzie to na pewno po wizycie kuriera, a przez dostarczeniem kary) będzie 20.01. to płatności zliczane do tych 3 000 zł będzie trzeba wykonywać w lutym, marcu i kwietniu, a do 14.05. przyjdzie powiadomienie o przyznaniu nagrody.

   Te 3 000 zł można wydać wcześniej. Jeśli uda się np. już w lutym to wtedy powiadomienie o przyznaniu nagrody powinno przyjść już do 14.03.

   Usuń
 14. Czy płatność kartą kredytową Citysimplicity w internecie tak jak normalną debetówką (nr + Cvv) niesie za sobą jakieś dodatkowe opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku płatności kartą w sklepach przyjmujących płatności w polskie walucie to nie ma dodatkowych opłat (ze strony banku). Czasami (choć na szczęście bardzo rzadko) prowizję doliczają sklepy internetowe, ale oczywiście jest to wtedy widoczne przed płatnością i dotyczy kart ogólnie (bez względu na to jaki bank je wydał).

   Usuń
  2. Dzięki :)

   Usuń
 15. Jakie dokumenty trzeba przedstawic o zarobkach .. ?? Wystarczy ostatni Pit?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku dochodów z tytułu umowy o pracę zazwyczaj wymagany jest wyciąg z konta (potwierdzenie wpływów wynagrodzenia) lub zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach wystawione przez pracodawcę. Ale jednym z alternatywnych dokumentów jest też PIT. Konkretny dokument wskaże konsultant.

   Usuń
 16. Witam. Przez jaki portal można zapłacić rachunki itp. żeby kwota została zaliczona?

  OdpowiedzUsuń
 17. Czy ta promocja jeszcze działa? Wniosek wypełniony w sobotę 21 stycznia. Po jego wypełnieniu pokazało się jakieś info dziękujemy za złożenie wniosku. Skontaktuje się doradca - przeważnie w ciągu 2 dni roboczych. Dziś 26 stycznia i kompletna cisza - nikt się nie kontaktuje w sprawie karty.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak najbardziej trwa. Z tym, że Citibank równolegle prowadzi kilka promocji i wszystkie cieszą się sporym zainteresowaniem. Stąd zapewne wydłużony czas oczekiwania. W praktyce trwa to obecnie około tygodnia. Jeśli miałoby trwać dłużej to sugeruję wysłać kolejny formularz zgłoszeniowy.

   Usuń
 18. Otrzymałem wczoraj kartę Simplicity w ramach promocji z Douglasem. Czy mogę skorzystać dodatkowo z opisywanej tu promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje nie łączą się. Można skorzystać tylko z jednej.

   Usuń
 19. Witam , czy do tej promocji( transakcje bezgotówkowe na kwotę 3000zł ) zaliczy się płatność kartą Simply np.za rachunek typu czynsz lub media?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatność tak. Przelew nie.

   Usuń
  2. A czym to się różni, i co z sprytnym bilem lub bm.pl

   Usuń
 20. witam serdecznie. Zamówieł kartę citi simpliciti, czy Powinnem otrzymać umowę na e-maila? Za Boga nie mogę sobie przypomnieć, ale Pani z Banku mówiła chyba coś o tym, że zanim kurier przyjedzie z umową, będę mógł się z nią zapoznać, bo otrzymam na pocztę. Jednakże nic od wczoraj nie doszło(daty rozmowy z konsultatntem - dzien wczorajszy).. Może ktoś coś powiedzieć na ten temat?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie kojarzę by bank wysyłał umowę mailem (choć może coś się zmieniło?). Wzór umowy możesz znaleźć tutaj. To umowa uniwersalna więc różnic nie ma prawa być. Poza tym w przypadku zawierania umów na odległość (także za pośrednictwem kuriera) przysługuje możliwość odstąpienia od niej w ciągu 14 dni bez konsekwencji.

   Usuń
  2. Dziękuję za ten wzór. Dostalem informacje z banku odnośnie dokumentów jakie musze uszykować, i ze kurier zadzwoni. Czy Mr. złotówka moze mi powiedzieć jak zabezpieczyć swój ksero dowodu osobistego? Bo tego wymagają ode mnie abym przekazał kurierowi.
   1. Dawniej, jak gdzieś wysylałem online swój skan dowodu, nanosiłem w paincie tekst na dowód , tak aby nie zakrył najważniejszych danych czyli numeru dow osobistego i peselu. To było coś w stylu "ksero dowodu w celu identyfikacji dla firmy xyz. Dnia xyz. Wszelkie inne wykorzystanie zabronione" . Czy jeżeli zrobie taką andotacje na moim ksero teraz, bank może mi to odrzucić ??

   Mimo wszystko - bank bankiem ale nie wiem kto bedzie miał i ile razy powędruje z biurka do biurka moje ksero dowodu.
   Jakiś sugestie??

   Usuń
  3. Myślę, że w taki sposób możesz spróbować zabezpieczyć kserokopię dowodu. Może jeszcze przed przybyciem kuriera napisz zapytanie do banku w tej sprawie (formularz kontaktowy znajduje się tutaj) czy to przejdzie. Alternatywnym rozwiązaniem może będzie wysłanie skanu dowodu mailem bezpośrednio do banku (ja w taki sposób podesłałem pdf - wyciąg z konta; nie wiem jak wygląda kwestia z dowodem).

   Usuń
  4. Dziękuję, juz tak zrobiłem. A czy mogę zapytać jeszcze: ile kosztuje mnie ten kurier? Przesłanie umowy do podpisania , potem umowa i na końcu przesłanie karty citi Simpli citi??

   Usuń
  5. Kurier przywożący umowę i jednocześnie ją odsyłający jest za darmo. Nagroda też przysyłana jest kurierem za darmo.
   Opcjonalnie płatne może być dostarczenie karty przez kuriera, ale to tylko na wyraźne życzenie klienta. Standardowo karta przysyłana jest listem. Za darmo.

   Usuń
 21. Mam pytanie, czy po wiadomości od Citi o spełnieniu wszystkich warunków promocji trzeba dopełniać jeszcze jakieś formalności? Minął prawie miesiąc a telefonu nie ma.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie, już żadnych formalności dopełniać nie trzeba. Nagroda ma być przesłana w ciągu 30 dni od powiadomienia.

   Usuń
 22. Witam, mieszkamy z bratem w jednym domu, ten sam adres.
  Czy możemy we dwóch, ale oddzielnie przystąpić do tej promocji, aby zgarnąć 2 telefony? Czy osoba bezrobotna, która ma wpływy nieregularne na konto i oszczędności na koncie może przystąpić do promocji?
  Pzdr i zięki za odp.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten sam adres nie jest przeszkodą. Możesz zawnioskować Ty i Twój brat.
   Osoba bezrobotna nie otrzyma karty - wymagany jest dochód (np. umowa o pracę, zlecenie, emerytura, renta itp.) - wykaz akceptowanych przez bank dochodów znajduje się na ostatniej stronie regulaminu.

   Usuń
 23. Czy ta promocja wyklucza ta z bonem?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Promocje nie łączą się ze sobą - można wziąć udział tylko w jednej z nich.

   Usuń
 24. a czy umowę i te dokumenty dotyczące trzeba koniecznie przekazywać przez kuriera czy można też w oddziale banku ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji udział biorą wyłącznie wnioski, które przejdą następujący proces: formularz zgłoszeniowy wysłany online => wniosek złożony podczas rozmowy z konsultantem => umowa zawarta za pośrednictwem kuriera.

   Dokumenty (jeśli to jest np. wyciąg z konta w formie pdf) można przesłać na maila bezpośrednio do banku. Promocja pomija oddziały - tam oferta z telefonem nie jest dostępna.

   Usuń
  2. dzięki za odpowiedź, czyli rozumiem że jeśli dam im wyciąg z banku, umowę o pracę i np. pit-11 (zgodnie z tą tabelą z regulaminu) wówczas zaświadczenie o dochodach nie trzeba ?? bo u mnie prezes który to podpisuje jest obecnie niedostępny i mogę mieć problem z tym kwitem, czy nadal na konsultanta trzeba czekać tak długo jak to opisywali w postach powyżej, zgłoszenie wysłałem dzisiaj, i jak długo trwa weryfikacja zdolności kredytowej ??

   Usuń
  3. Zazwyczaj wymagany jest tylko jeden z dokumentów. Jaki konkretnie? To wskazuje konsultant. Jeśli powie o dokumencie, który doraźnie będzie Ci trudno załatwić to możesz zapytać czy ewentualnie może być inny lub czy kurier może przybyć później (gdy osoba zdolna podpisać zaświadczenie będzie już dostępna). Na kontakt z banku nadal czeka się do tygodnia. Po złożeniu wniosku wstępna decyzja o przyznaniu karty jest dość szybko (czasami podczas tej samej rozmowy, zazwyczaj tego samego dnia, a rzadziej nazajutrz).

   Usuń
  4. Dzięki za rozjaśnienie sytuacji, zależy mi żeby umowę podpisać jeszcze w lutym, bo w marcu mam spore wydatki, które i tak muszę ponieść a taki smartfonik to byłaby całkiem miła nagroda. @Mr Złotówa czyli jeśli wybiorę kartę SimpliCiti, wyłączę funkcję CitiPhone i spłacę zadłużenie w okresie bezodsetkowym wówczas telefon mam za free ?? czy muszę jeszcze o czymś pamiętać, jakiś dodatkowych opłatach ?? Czy jest jakiś minimalny termin/karencja przez jaki muszę mieć podpisaną umowę czy zaraz po otrzymaniu smartfona mogę umowę wypowiedzieć ???

   Usuń
  5. Wyłączenie CitiPhone i spłata wykorzystanej kwoty w okresie bezodsetkowym oznacza 0 zł kosztów. Masz telefon za free :) Nie ma konieczności utrzymywania karty po otrzymaniu nagrody, więc bez konsekwencji można wtedy złożyć wypowiedzenie.

   Usuń
 25. Witam, czy student który ma ukończone 21 lat i pobiera regularnie co miesiąc stypendium spełnia kryteria? Chodzi mi głównie o wykazanie dochodu, resztę na pewno spełniam. Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niestety stypendium nie ma na liście dochodów akceptowanych przez bank.

   Usuń
 26. Jak długo czeka się nie karte??

  W ogóle miałbym takie pytania: Czy najpierw dostanę od nich umowę podpisaną (kopia dla mnie) czy najpierw karta, i potem oczekiwanie na pin kolejne tygodnie??
  Ktoś coś wie??

  OdpowiedzUsuń
 27. Witam,

  Czy bank może prosić o kopię dowodu osobistego, skoro nie ma go w regulaminie?
  Poza tym czy bank może jednocześnie chcieć zaświadczenia z US i pełnego wyciągu z 3 miesięcy jeśli w regulaminie mowa o tym stosujemy to zamiennie

  aktualne (ważne do końca następnego miesiąca od momentu wystawienia) zaświadczenie o niezaleganiu z US i ZUS
  *lub*
  pełne wyciągi bankowe za ostatnie 3 miesiące (z konta, z którego realizowane są płatności do ZUS i US)

  Pytam, ponieważ na zaświadczenie z US można czekać do około tygodnia, a poza tym znaleźć niestety czas na podjechanie do US w godzinach jego pracy

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zacytuję z regulaminu: "Podczas procesu weryfikacji Wniosku, Bank ma prawo poprosić Uczestnika o dostarczenie dodatkowych dokumentów, potwierdzających jego zdolność kredytową"

   Usuń
  2. Z tym, że dowód osobisty nie jest dokumentem pozwalającym na określenie zdolności kredytowej, i wydaje mi się że nie jest niezbędny do weryfikacji w BIK.
   Pozostałe dwa (pełny wyciąg i zaświadczenie z US) są w regulaminie oznaczone jako stosowane zamiennie, więc nie łapią się w punkt "dodatkowe dokumenty".

   Usuń
  3. Hehehe, mi ostatnio z TMUB osoba weryfikująca wniosek o KK zażyczyła... zdjęcie! Czym wprawiła mnie w totalne osłupienie.
   Swoją drogą - zaśw. o zarobkach, ksero dowodu osobistego i to właśnie zdjęcie. I to wszystko miałem im wysłać... mailem! Totalny ubaw: wysyłka kompletu swoich danych osobowych (PESEL, numer dowodu, adres oraz miejsce zatrudnienia i kwoty zarobków + zdjęcie) NIEZABEZPIECZONYM PROTOKOŁEM pocztowym (SMTP) - jest równoważnym z ich wystawieniem w jakimś serwisie ogłoszeniowym bądź w portalu społecznościowym. Na co komu te kampanie reklamowe o zabezpieczaniu danych, skoro bank "wymaga" tą drogą tak ważnych informacji osobistych. Kiedy spytałem o możliwość złożenia tych dokumentów w placówce banku, dostałem odpowiedź, że wówczas nie łapię się na promocję, bo obsługuje mnie inny kanał sprzedaży (tj. placówka banku). Niezła komedia.

   Usuń
 28. witajcie,

  pierwszy formularz wypelnilem pod koniec stycznia i nikt sie nie odezwal,
  ponownie zrobilem to samo 4 dni temu i nadal nic

  dodatkowo wypelnilem formularz na jeszcze jedną osobe i od 2 dni cisza..

  Miał ktoś podobnie?
  Co to za bank, że nie odzywa się jak sam klient prosi o kartę kredytową ... skandal :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałem podobnie. Pierwszy formularz wypełniony w połowie stycznia (w sobotę). Czekałem 2 tygodnie na kontakt i nic. Następnie wypełniłem formularz po 2 tygodniach (we wtorek) i po ok. 30 min zadzwonił konsultant. Kurier przyjechał z dokumentami do podpisu po tygodniu (7 lutego) i od tego czasu czekam na kartę i podpisaną zwrotną umowę. Dziś mija 2 tydzień i nic się nie dzieje.

   Usuń
 29. Mam pytanie.Ile wynosi dzienny limit kwoty zakupów z karty kredytowej.Nigdzie nie mogę się doczytać.Jeszcze jedno,wpisano mi usługę CitiAlerts Premium.Konsultant powiedział,że to usługa darmowa a w regulaminie pisze ,że opłata wynosi 10,-Czy mogę z tego zrezygnować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Limity do KK ustalasz raczej samodzielnie. Każdy bank ma swoje wytyczne, np. w TMUB są dwa limity (dzienne: bezgotówkowy i gotówkowy). Najprościej jest zadzwonić na infolinię Citibanku, gdzie po weryfikacji dowiesz się o przyznanych limitach, jak również o CitiAlerts'ach. Jak będą płatne, to złożysz dyspozycję likwidacji tego dodatku.

   Usuń
 30. Jak się dostanie smartfona można zrezygnować z karty?

  OdpowiedzUsuń
 31. po jakim terminie od otrzymania wiadomości gratulacyjnej od Citi otrzymywaliście swoje smartfony? (tak, tak... wiem, że w ciągu 30 dni...)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jakoś z 2 tyg.

   Usuń
  2. W ubiegłym roku miałem wiadomość o przyznaniu w piątek, a w poniedziałek był kurier. Ale żona składała wniosek w innej edycji i dostała po 3 tygodniach więc różnie bywa.

   Usuń
  3. Dzięki, dzisiaj dostałem maila o tym, że przesyłka została przygotowana do wysyłki... sprawdzam więc podany numer paczki w monitoringu i okazuje się że dzisiaj będzie już 3 (trzeci!) dzień próby doręczenia przesyłki. Okazuje się, że kurier z tej firmy nie dzwoni do klienta by się umówić na odbiór przesyłki. W skrzynce żadnego awizo, nic... żadnego telefonu. W końcu przekierowałem przesyłkę do pracy, ale to cyrk, żeby tak miała wyglądać dostawa towaru...

   Usuń
 32. Czy punkty handlowo-usługowe to też stacje benzynowe?

  OdpowiedzUsuń
 33. Ciekawe, czy można sie jeszcze załapać. Bo promocja niby trwa, ale konsultant wg zgłoszenia powinien oddzwonić w ciagu 2 dni roboczych, dzisiaj jest 5 dzien roboczy i cisza :) a pózniej nie zdążą wydać karty :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten czas oczekiwania na kontakt niestety dość mocno się ostatnio wydłużył. Sygnalizowałem to już bankowi - pracują nad tematem.

   Usuń
  2. Nie tylko się wydłużył,można dostać odmowę jak w moim przypadku.Cytat(Z przykrością informujemy,że przyjęte przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citibank nie pozwalają obecnie na pozytywne rozpatrzenie Pana wniosku.)Informacja przychodzi do zakładu pracy w którym pracuję na pół etatu.Wszystkie dokumenty podpisane,zweryfikowane przez kuriera,dochody wystarczające tj.emerytura+umowa na czas nieokreślony na pół etatu,żadnych kredytów ani zadłużenia.Tak że nie wiem co o tym sądzić.

   Usuń
 34. Nie tylko się wydłużył,można dostać odmowę.Cytat(Z przykrością informujemy,że przyjęte przez Bank zasady przyznawania Karty Kredytowej Citibank nie pozwalają obecnie na pozytywne rozpatrzenie Pana wniosku.)Informacja przyszła do firmy w której pracuję na pół etatu.Dokumenty podpisane,zweryfikowane przez przez kuriera ,zarobki wystarczające tj.emerytura+umowa na pół etatu na czas nieokreślony,żadnych kredytów ani długów.Nie wiem co o tym sądzić, ale nie zamierzam składać reklamacji.Martwię się o moje dane bo poszło tego sporo,wprawdzie bank pisze że wszelkie dane zostaną usunięte z baz danych banku,ale różnie tym bywa.

  OdpowiedzUsuń
 35. Dziś wydałem całą wymaganą kwotę. To kiedy mogę spodziewać się telefonu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 14.04. dostaniesz mail i w ciągu kolejnych 30 dni przyjedzie kurier.

   Usuń
 36. składałem wniosek dwa razy w ciągu dwóch tygodni, brak jakiejkolwiek odpowiedzi ze strony banku

  OdpowiedzUsuń
 37. Dostałem telefon jeszcze jako uczestnik poprzedniej edycji. Kartę chcę sobie zostawić ale wolałbym zmniejszyć limit. Mam obecnie 6000 zł. Czy a jeśli tak to jak mogę to zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisz wiadomość w Citionline. Oddzwonią i zmienisz limit na mniejszy.

   Usuń
  2. Dzięki! A jeszcze mam jedno pytanie. Czy coś taka zmiana kosztuje?

   Usuń
  3. Bez opłat.

   Usuń
 38. Czy ktoś już otrzymał telefon z obecnej edycji ?? Dostałem wiadomość z banku, że spełniłem warunki promocji kilka dni temu i tak się zastanawiam czy za przesyłką z telefonem trzeba będzie czekać całe 30 dni czy może wysyłają szybicej

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z doniesień Czytelników przy okazji poprzednich edycji wynika, że z tą wysyłka jest bardzo różnie. Był miesiąc w którym trzeba było czekać 4 tygodnie, ale był i taki w którym powiadomienie przyszło w piątek, a kurierzy docierali już w poniedziałek. Jednej zasady nie ma.

   Usuń
 39. Do mnie dotarł telefon za warunki spełnione w lutym :)

  OdpowiedzUsuń
 40. Jak się spełni warunki w marcu to telefon dostanie się w kwietniu. I tutaj mam pytanie: liczy się data zakupu czy data księgowania? Przykładowo na dziś brakuje mi 200zł - jak wydam je dziś i jutro to dostanę telefon w kwietniu (bo wydałem w marcu) czy w maju (bo data księgowania dzisiejszej i jutrzejszej transakcji będzie w kwietniu).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Księgowanie się liczy. Ale jeszcze do jutra mogą Ci zdążyć zaksięgować bo zauważyłem że zazwyczaj do piątku chcą się wyrobić z księgowaniami

   Usuń
  2. "2. Transakcje, o których mowa w ust. 1 lit. c) powyżej muszą spełniać następujące kryteria
   (...)
   c) nie będą transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku." (Pkt. IV Regulaminu promocji)

   Ja to rozumiem, że liczą się transakcje po zaksięgowaniu w systemie, więc jeśli brakująca kwota zostanie zaksięgowana w kwietniu to do 14 maja otrzymasz info, że spełniłeś warunku a do 30 czerwca otrzymasz telefon

   Usuń
 41. Wczoraj otrzymałem telefon w ramach obecnej promocji. Jeśli chodzi o terminu to u mnie wyglądało to tak.
  Umowę z bankiem podpisałem z datą 27.02.2017. Kwotę określoną w regulaminie wydałem tak do 10.03.2017. W dniu 21.03.2017 otrzymałem wiadomość z banku, że spełniłem wszystkie warunki promocji, a 29.03.2017 zapukał kurier z nagrodą. Złożyłem dyspozycję zamknięcia karty, zobaczymy może uda się coś jeszcze uszczknąć od City bo czytając komentarze innych bank rezygnującym też coś jeszcze proponuje żeby ich zatrzymać.
  @Mr. Złotówa wielkie dzięki za fajną stronę, dowiedziałem się o Twoim blogu przypadkiem i było to moje pierwsze bankobranie i od razy tak udane :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cieszę się z Twego pierwszego owocnego bankobrania! I życzę dalszego :)

   Usuń
 42. Po podpisaniu papierów kurierowi czekam już miesiąc na kartę.Czy tak długi czas to standart ?Gdzie można się dowiedzieć co dalej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zadzwoń: 1 9009 lub napisz: https://online.citibank.pl/apps/customerservice/contactus/

   Usuń
 43. Złożyłem wypowiedzenie. Po kilkunastu dniach dostałem propozycję telefoniczną: zwrot 10% do 200 zł :)

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...