Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Filmowy abonament Cinema City Unlimited od BZ WBK za pół ceny

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

3.01.2017

Filmowy abonament Cinema City Unlimited od BZ WBK za pół ceny

Miłośnicy kina mogą otrzymać zwrot 50% wydatków na abonament Cinema City Unlimited i zaoszczędzić w ten sposób nawet 294 zł w rok.

Promocja BZ WBK: Abonament Cinema City Unlimited za pół ceny
Za bardzo małe pieniądze: 21 zł miesięcznie w kinach poza Warszawą i 24,50 zł w stołecznych kinach sieci Cinema City można oglądać filmy bez limitu. To efekt połączenia abonamentu oferowanego przez Cinema City oraz promocji zorganizowanej przez BZ WBK (to już jej trzecia edycja, więc najwyraźniej akcja musi cieszyć się sporym powodzeniem).

W standardzie abonament Cinema City Unlimited dostępny jest w następujących wariantach cenowych:
 • 42 zł miesięcznie, dający dostęp do wszystkich kin Cinema City w Polsce (poza kinami w Warszawie) 
 • 49 zł miesięcznie, który umożliwia nielimitowane oglądanie filmów w każdym z kin w Polsce
Z kartą Unlimited wydawaną abonentom można oglądać filmy 2D bez żadnych dodatkowych kosztów. Dopłacić będzie jednak trzeba za seanse 3D, iMAX, DX i VIP. Szczegóły znajdziesz w regulaminie na stronie sieci kin Cinema City.

Druga promocja, już bankowa, wiąże się z kartą kredytową BZ WBK. Dzięki niej otrzymasz zwrot 50% miesięcznej opłaty abonamentowej. Bank odda maksymalnie do 25 zł miesięcznie i zobowiązuje się do przyznawania takiego zwrotu przez okres 12 miesięcy ("począwszy od miesiąca kalendarzowego następującego bezpośrednio po miesiącu, w którym Uczestnik przystąpił do promocji").

Aby wziąć udział w promocji:
 • złóż wniosek o kartę kredytową (czas pomiędzy wypełnieniem w/w formularza, a złożeniem wniosku nie może być dłuższy niż 10 dni - dowolna jest jednak kolejność wykonania tych dwóch czynności) 
 • w przypadku pozytywnej decyzji banku o przyznaniu karty, zawrzyj o nią umowę - pamiętaj by wyrazić przy tym zgodę na otrzymywanie informacji handlowych i kontakt telefoniczny ze strony banku oraz nie zgłaszaj sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych
 • przystąp do programu "Cinema City Unlimited" i opłacaj abonament
 • wyraź zgodę na realizację transakcji powtarzalnych z karty, czyli comiesięczne, automatyczne pobieranie opłaty tytułem płatności za abonament
 • wykonuj co najmniej trzy płatności kartą na dowolne kwoty (oprócz płatności za abonament) w każdym miesiącu kalendarzowym poprzedzającym miesiąc wypłaty zwrotu

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem III edycji (trwającej od 1.01. do 30.06.2017 r.):
"Uczestnikiem jest pełnoletnia osoba fizyczna posiadająca pełną zdolność do czynności prawnych, która w ciągu ostatnich 90 dni przed momentem przystąpienia do Promocji nie była posiadaczem Karty Kredytowej"
Całkiem krótki okres karencji sprawia, że nawet jeśli dziś posiadasz kartę kredytową w BZ WBK to na promocję możesz się jeszcze załapać. Wystarczy wypowiedzieć umowę o aktualnie posiadaną kartę i po upływie wymaganego okresu - pod koniec promocji - zawnioskować o nową, już w promocji z Cinema City.

Trzeba jednak pamiętać, że z promocji wykluczeni są klienci, którzy:
"uczestniczyli w pierwszej edycji Promocji sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla Uczestników programu lojalnościowego Cinema City UNLIMITED oraz drugiej edycji Promocji sprzedaży kart kredytowych BZWBK dla uczestników Programu Lojalnościowego Cinema City UNLIMITED"

Karty kredytowe BZ WBK - prześwietlenie oferty


W promocji można zawnioskować o dowolną kartę kredytową z oferty BZ WBK. Wybór jest dość duży, ale chcąc uniknąć kosztów najlepiej pod uwagę wziąć karty srebrne: MasterCard lub Visa.

Opłata roczna za taką kartę wynosi 90 zł, ale dość łatwo jej uniknąć - w ciągu trzech miesięcy od dnia podjęcia przez bank decyzji o wydaniu karty należy wykonać minimum pięć transakcji kartą (za wyjątkiem przelewów). W kolejnych latach (oczywiście jeśli zechcesz kartę nadal posiadać) opłata będzie pobierana w trybie miesięcznym i wyniesie 7,50 zł. Ale też można jej uniknąć w przypadku rozliczenia w poprzednim miesięcznym cyklu rozliczeniowym min. pięciu transakcji (także za wyjątkiem przelewów). W BZ WBK pojawia się również opłata za wznowienie karty - gdy bank przy upływie ważności wysyła nowy plastik, pobiera opłat w wysokości 15 zł.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, zapoznaj się z poradnikiem: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i skorzystaj z promocji


Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter: 
Adres e-mail

27 komentarzy:

 1. Interesuje mnie. Ale załóżmy, że w lipcu i sierpniu nie wykupię abonamentu bo wyjeżdżam na Saksy. Czy w kolejnych miesiącach będę dostawać czy wypadnę z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W regulaminie jest na szczęście zapis: "Brak spełnienia warunków uprawniających do otrzymania nagrody w jednym z miesięcy nie powoduje braku możliwości otrzymania nagrody w innych miesiącach w Okresie trwania Promocji".

   Usuń
  2. No ale i tak się na rok bierze kartę unlimied, więc zapłata cykliczna z karty i tak zostanie pobrana

   Usuń
 2. Jak mam konto w BZ Wbk to mogę wziąć udział?

  OdpowiedzUsuń
 3. Kiedy pobierają tę opłatę 15 zł? Po roku?? Czy dłużej? Ile karta ma ważności?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kartę wznawiają co 4 lata 🙂

   Usuń
  2. Dzięki za informację. Więc na szczęście już mnie nie dotknie ;)

   Usuń
 4. Czy dla dziecka można wziąć taką kartę? Bo normalny abonament tak ale czy ten ze zniżką ?, bo ie jest to dla mnie jasne.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziecko karty kredytowej nie dostanie. Ale abonament Cinema City możesz kupić dla innej osoby a opłacać kartą wyrobioną na siebie. Mam kartę z poprzedniej edycji i tak robię.

   Usuń
 5. Toż to abonament wychodzi tańszy niż jednorazowy bilet!!!!!!!!!

  OdpowiedzUsuń
 6. Czy ta promocja może być połączona z promocją Cinema City ?

  OdpowiedzUsuń
 7. Hej

  W linku do "wniosku o karte kredytowa" juz na stronie WBK mamy oferte kk Mastercard Silver w promocji "karta kredytowa na start" i z tego co doczytalem to jest ona bez oplaty rocznej i miesiecznej w drugim roku - czyli odpadalyby warunki robienia karta 5x transakcji w miesiacu (tyczy sie 2 roku uzytkowania) oraz min 5x transakcji przez pierwsze 3 m-ce w 1 roku uzytkowania, tak?
  W regulaminie tej promocji znalazlem tez cos co mnie zastanowilo - ptk 4c: zwolnienie z oplat wyplaty gotowki z bankomatow WBK. Czy mam rozumiec ze wtedy odsetki nie leca przy takiej operacji od razu czy to tylko brak samej oplaty za wyplate z bankomatu (ktora standardowo wynosi 4% min 10zl)?

  I jeszcze w kwestii formalnej zgloszenia do promocji. Wypelniamy formularz rejestracyjny na stronie banku, gdzie jest wyrazenie zgody na kontakt ze strony banku w celu realizacji promocji. Czyli czekac na tel od banku i czy wtedy telefonicznie sie sklada od razu wniosek o kk? Bo dalej mamy tez do spelnienia warunek nr 2 tj. zlozenie wniosku o kk (gdzie na stronie banku tez opcja oczekiwania na tel od banku) to nie ruzmiem po co jest ten 1-szy warunek do spelnienia? Pytam bo nie wiem czy mam za jednym zamachem oba zlozyc wnioski czy czekac na tel banku odnosnie wziecia udzialu w promocji.
  *z gory przepraszam za brak polskich znaczkow

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz połączyć. Wyślij obydwa formularze. Ja wysłałem tylko 1 (ten zgłoszeniowy do promocji) i nie dzwonili 2 dni. Wysłałem o kartę i był telefon tego samego dnia. Możesz wziąć kartę na start.

   Usuń
  2. Aha, zwolnienie z opłaty za wypłatę gotówki nie oznacza braku odsetek!!! One są naliczane. Nie ma tylko opłaty za samą wypłatę czyli tej 4% min 10 zł. Taki bankowy cwaniacki trik.

   Usuń
  3. Bardzo dziękuję za pomocną odp. Kilka chwil po złożeniu obu wniosków zadzwonił konsultant i sprawa załatwiona niemal od razu.
   Mam jeszcze pytanie odnośnie wymogu : "wyraź zgodę na realizację transakcji powtarzalnych z karty, czyli comiesięczne, automatyczne pobieranie opłaty tytułem płatności za abonament" . Tą zgodę to wyrażamy na stronie rejestracji karty unlimited na Cinema City czy może to się gdzieś ustawia na stronach WBK dla karty kredytowej ?

   Usuń
 8. Czy jeśli najpierw przystąpię do programu a potem podpiszę umowę o kartę (dostałam już pozytywną decyzję banku) to załapię się na promocję? Chciałabym w piątek już pojść do kina a mogę nie zdążyć podpisać umowy do tego czasu :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Odpowiedź jak mój komentarz ciut wyżej przed chwilą opublikowany :)

   Usuń
 9. Jako ciekawostkę podam, że Helios w 2017 roku tez planuje wprowadzenie oferty unlimited. To dobra wiadomość dla takich jak ja, gdzie w moim mieście nie ma Cinema City :( Pisałem dwa razy do Multikina w tej sprawie i nie raczyli mi nawet odpisać...

  OdpowiedzUsuń
 10. Witam, do kiedy powinni zwrocic pierwszy abonament do konca miesiaca czy do 20.?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do końca miesiąca.

   Usuń
  2. Mi nie zwrócili i zareklamowalem. Okazuje się, że do końca następnego miesiąca PRZYZNAJĄ nagrodę, a wyplacają ją do końca kolejnego. Bądź tu człowieku mądry...

   Usuń
 11. A można opłacać dwa abonamenty unlimited i za obydwa dostawać zwrot?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Z regulaminu: "Na jeden rachunek Karty Kredytowej może być wypłacona tylko jedna nagroda w danym miesiącu", więc jedna karta = zwrot za jeden abonament.

   Usuń
 12. Niestety CC Unlimited drożeje:
  Karta Unlimited Polska - 52 zł/miesięcznie
  Karta Unlimited Polska bez Warszawy - 44 zł/miesięcznie

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...