Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Drugi bilet do Cinema City gratis dla płacących portfelem elektronicznym MasterPass

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

10.01.2017

Drugi bilet do Cinema City gratis dla płacących portfelem elektronicznym MasterPass

Ruszyła kolejna promocja dla miłośników kina.

Otrzymaj bilet do Cinema City płacąc MasterPass
Zasady akcji są banalnie proste. Kupując bilet na cinema-city.pl i płacąc portfelem elektronicznym MasterCard z dowolną kartą MasterPass lub Maestro, dostaniesz drugi bilet za darmo. Promocja ma potrwać do końca lutego. Aczkolwiek warto mieć na uwadze, że pula promocyjnych biletów została ograniczona.

Zasady promocji "Otrzymaj bilet do Cinema City płacąc MasterPass" nie są skomplikowane i wszystko co najważniejsze zostało opisane w jednym punkcie regulaminu:
"Uczestnik przy każdorazowym zakupie biletu on-line dokonując wyboru płatności elektronicznej Masterpass, otrzymuje wysyłany na adres e-mail klienta podany w tracie rejestracji Masterpass, bilet w postaci kodu promocyjnego. Klient może zrealizować kod promocyjny w każdym kinie CINEMA CITY na terenie Polski. Jeden kod promocyjny upoważnia do wymiany na jeden bilet wstępu na dowolny seans filmowy 2D z aktualnego repertuaru Kina, w każdym dniu tygodnia w terminie najpóźniej do dnia 31 marca 2017 r" (pisownia oryginalna)
Kod promocyjny wymienialny na bilet do Cinema City ma być przesłany w ciągu siedmiu dni od zakupu biletu na cinema-city.pl. Organizator akcji przewiduje rozdać 10 000 kodów promocyjnych. Będą one przyznawane według zasady "kto pierwszy, ten lepszy". Kod przyznawany jest za każdą transakcję (więc jeśli podczas pojedynczej transakcji zakupu nabędziesz dwa bilety to otrzymasz jeden kod - lepiej więc taką transakcję rozłożyć na dwie odrębne, by dostać dwa kody).

Pisząc o Cinema City warto przypomnieć, że trwa również inne promocja w której filmy w tej sieci kin można oglądać bez limitu już od 21 zł miesięcznie.


Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:

9 komentarzy:

 1. Kiedy będzie coś do Helios-ow ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sieci Cinema City i Multikino są faworyzowane. Zapewne przez to, że znajdują się w największych miastach (wojewódzkich), a Helios dopiero zaczyna tam wchodzić. Sieć Helios pojawiła się dotąd chyba tylko jeden raz - w promocji PKO BP gdzie we wrześniu ub.r. można było załapać się na pakiet 10 biletów przy okazji otwarcia Konta dla Młodych.

   Usuń
 2. A u mnie coś ten Masterpass odrzuca. Już nie pierwszy raz. Prawilnie podpięta karta MC z TMUB i kicha.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy jak w masterpass mam kartę VISA to mogę brać udział w promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. na stronie kina jest o kartach MC i Maestro ale regulamin już tego nie wymaga.

   Usuń
 4. Nie liczcie że kod dostaniecie szybciej. Przychodzi na 7 dni. U mnie 2 zakupy pojedynczych biletów i w obydwu przypadkach maile dokładnie po tygodniu.

  OdpowiedzUsuń
 5. CZy mając karte MAstercard w Tmobile lub Getinbank mogę z tego skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masterpass pozwala na rejestrację kart: MasterCard, Maestro, Diners Club, Discover, Visa i American Express - bank nie ma tu nic do rzeczy!

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...