Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Zwrot 240 zł za Spotify Premium i bon 200 zł do Empiku za darmową kartę Citi Simplicity

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

9.01.2017

Zwrot 240 zł za Spotify Premium i bon 200 zł do Empiku za darmową kartę Citi Simplicity

Citibank odpalił kolejną promocję, w której można zarobić przy okazji wyrobienia karty kredytowej.

240 zł na Spotify i 200 zł do Empiku za kartę Citi Simplicity
Do zdobycia jest 240 zł na subskrypcje Spotify Premium (choć w tym przypadku sporo można "wycisnąć" na dowolny cel, a nie koniecznie tylko na tę usługę) oraz bon o wartości 200 zł na zakupy w internetowym sklepie Empiku. Warunki do spełnienia są całkiem proste.

Aby wziąć udział w akcji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź 240 zł za aktywowanie Spotify Premium oraz voucher do sklepu empik.com o wartości 200 zł" (trwającej do 31.01.2017 r.) należy:
 • gdy zadzwoni konsultant banku złożyć wniosek o kartę (najlepiej Citi Simplicity - dlaczego? Piszę o tym nieco niżej) 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 

I dalej zostanie już spełnienie warunków uzyskania gratyfikacji przewidzianych w promocji. A będzie trzeba:
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa o kartę (data ta będzie wpisana w umowie, którą od banku otrzymasz listownie):
  • aktywować otrzymaną kartę
  • co najmniej jeden raz zalogować się do bankowości internetowej lub aplikacji mobilnej Citibanku 
  • podłączyć nową kartę do konta Spotify Premium i dokonać pierwszej opłaty za subskrypcję konta
 • dokonać dwóch kolejnych opłat miesięcznych za Spotify Premium (także za pomocą karty Citibanku)

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz bonus 240 zł. W części będzie to zwrot za już opłacone subskrypcje Spotify Premium, a reszta z przeznaczeniem na ich opłacanie w przyszłości, ale... nie ma zobowiązania by to robić - środki wydasz na co chcesz :) Bonus zostanie wypłacony do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

We wspomnianym terminie, poza bonusem 240 zł wypłacanym na rachunek karty kredytowej, otrzymasz też ekartę prezentową o wartości 200 zł do zrealizowania w internetowym sklepie Empik.com (środki będzie można wykorzystać do 31.12.2017 r.). Ta nagroda zostanie przekazana w formie kodu przesłanego za pomocą wiadomości w poczcie wewnętrznej w bankowości internetowej Citibanku. 

Dla kogo promocja? 


W akcji uczestniczyć mogą osoby, które mają min. 21 lat i co najmniej od 1.01.2015 r. nie posiadały żadnej głównej karty kredytowej Citibanku. Mamy jednak kilka wykluczeń. Zgodnie z regulaminem udziału w promocji nie mogą brać:
"a. pracownicy Banku, 
b. osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, 
c. członkowie władz Banku, 
d. osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Ofert – pracownicy którejkolwiek z agencji bądź firm współpracujących z Bankiem przy organizacji Wydarzenia a także rodzice, rodzeństwo oraz małżonkowie tych osób, 
e. osoby ze statusem dewizowym nierezydenta (...), 
f. obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki" (pisownia oryginalna)

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 

Aczkolwiek tak zdawkowo ujęte wytyczne nie wyczerpują wszystkich źródeł dochodu akceptowanych przez bank. Bo oprócz umowy o pracę czy działalności gospodarczej mogą to być także: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. Oczywiście w każdym przypadku obowiązuje dochód na poziomie min. 1 200 zł oraz kryterium wieku (21. lat za wyjątkiem osób prowadzących działalność gospodarczą, gdzie wymogiem jest ukończenie min. 25 roku życia).

Złóż wniosek o kartę ze zwrotem za Spotify i bonem do Empiku

Karta kredytowa w Citibanku - którą wybrać?Znając już wszystkie szczegóły promocji, pozostaje wybór najlepszej z kart. A może to być: karta Citibank World MasterCard, Citibank PremierMiles, Citibank–BP PAYBACK lub Citi Simplicity.

Najkorzystniej z nich wypada karta Citi Simplicity. Bank wydaje ją za darmo oraz bezwarunkowo nie pobiera za nią opłat (ani miesięcznych, ani rocznych). To oznacza, że z tytułu jej posiadania nie poniesiesz żadnych kosztów - ważne tylko by kwotę ewentualnie wykorzystaną z przyznanego limitu na karcie spłacać w odpowiednim momencie (w okresie bezodsetkowym). Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej i chcesz się dowiedzieć jak ona działa, koniecznie przeczytaj przystępny poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Karty Citibank World MasterCard i Citibank PremierMiles oferują programy lojalnościowe i możliwość zbierania punktów/mil, dalej wymienialnych na nagrody. Przeliczniki punktów nie należą jednak do nader korzystnych, a karty te kosztują po 18 zł miesięcznie (!), a opcją na uniknięcie takiego kosztu jest wykonanie płatności na sumę min. aż 4 000 zł miesięcznie.

Z kolei karta Citibank–BP PAYBACK - jak już jej nazwa może sugerować - pozwala zbierać punkty w programie PAYBACK. Jednak i tu pojawia się opłata, która może być obciążeniem przy wyciskaniu zysków. Przy karcie srebrnej wynosi ona 8 zł, a przy złotej 18 zł miesięcznie. Zwolnienie z kosztu daje wykonanie płatności - odpowiednio - na sumę 2 000 i 4 000 zł miesięcznie.

Złóż wniosek o kartę ze zwrotem za Spotify i bonem do Empiku

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter - to zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych promocjach bankowych:
Adres e-mail

29 komentarzy:

 1. Czyli jak zapłacę za Spotify 3 x 19,99 zł to później dostaję 240 zł i mogę zrobić z nimi co chce?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak to wygląda. 180,03 zł zostaje do dyspozycji na dowolny cel.

   Usuń
 2. Do kiedy trzeba utrzymywać kartę???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po otrzymaniu nagród możesz z kartą zrobić co zechcesz. W regulaminie, ani umowie nie ma zobowiązania do utrzymywania karty w dłuższym okresie.

   Usuń
 3. A co jak mam Spotify Family?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Regulamin promocji mówi tylko o opłaceniu subskrypcji Spotify Premium, więc obawiam się, że może nie przejść.

   Usuń
  2. to do kitu, premii za polecenie pewno też w tej sytuacji nie dadzą

   Usuń
 4. Spotify daje jeszcze bezpłatny okres próbny nowym użytkownikom przez 30 dni więc warto się zarejestrować jeszcze przez złożeniem wniosku o kartę. Zanim się przejdzie podpisanie umowy i dostanie kartę to sporo czasu minie i będzie akurat pierwsza płatność 19,99 zł

  OdpowiedzUsuń
 5. Czy mogę dokonać opłaty za Spotify Premium za trzy miesiące z góry tak aby spełnić warunek np w luty zapłaciłbym 59,97zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wniosek złożyłem, czekam na kuriera. Płatność zamierzam zrobić od razu a nie czekać kolejnych miesięcy bo to wymagane nie jest. Nie wiem jeszcze jak to w Spotify jest rozwiązane ale lepiej zapłacić 3x19,99 zł by te 3 płatności były odnotowane osobno.

   Usuń
  2. Czy udało się opłacić subskrypcję z góry. Otrzymałem wczoraj kartę i po podłączeniu załapałem się na darmowy okres 30dni w Spotify. Nigdzie nie widzę w Spotify możliwości opłacenia z góry.

   Usuń
 6. Czy premium dl rodziny też wchodzi w grę? (29,99/mc)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli to Premium to tak, ale zwrot wyniesie i tak 240 zł (12x równowartość Premium).

   Usuń
 7. Po jakim czasie od formularza zgłoszeniowego ktoś zadzwoni?

  OdpowiedzUsuń
 8. Zadzwonila do mnie konsultantka i okazalo sie, ze w moim przypadku mozna zawrzec umowe telefonicznie, bez kuriera. Umowa zabezpieczona kodem, ktory sobie wymyslilam podczas rozmowy miala przyjsc na maila. Ja mialam przeslac skan dowodu i potwierdzenia wplaty wynagrodzenia na konto z trzech ostatnich miesiecy. Czy ktos wie jak dlugo trzeba czekac na tego maila? Myslalam, ze taka umowa generuje sie automatycznie i bedzie w ciagu kilku godzin (tak bylo w innych bankach) ale czekam juz 2 dzien i nic. Czy moze cos zle zrozumialam i powinnam najpierw wyslac skany swoich dokumentow i dopiero wtedy dostane umowe na maila?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czyli oznacza to że miałaś już dostęp do CitiOnline. I uproszczona procedura jest wtedy. Przerabiałem to na odwrót. Najpierw miałem kartę a później zakładałem konto i też już bez kuriera. Ale na umowę w CitiOnline czekałem chyba 4 dni.

   Usuń
  2. Nigdy nie mialam dostepu do CitiOnline ani zadnego zwiazku z tym bankiem. Nie wiem co decyduje o uproszczonej procedurze, zostalam tylko poinformowana, ze jest taka mozliwosc wiec z niej skorzystalam. Umowa miala przyjsc na maila. Chyba powinnam sie uzbroic w cierpliwosc i dac im jeszcze kilka dni :)

   Usuń
 9. Ten bon do empiku, to nie jest taki bon, że można z niego skorzystać jak wyda się np. 500 zł? Jest gdzieś regulamin tego bonu??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten bon wydawany jest w postaci ekarty prezentowej. Jego realizacja polega na dodaniu środków z karty do konta po zalogowaniu w sklepie - środki można w takiej sytuacji wydawać w dowolny sposób (np. podczas jednorazowych zakupów, jak i podczas wielu - sukcesywnie wykorzystując pozostałą kwotę; można też dopłacić). Nie ma jednak wymogu realizacji zakupów za jakieś określone minimum. Informacje o ekartach znajdziesz w regulaminie sklepu empik.com (tutaj).

   Usuń
 10. Czy do 31 stycznia wystarczy złożyć dyspozycje czy należy wypełnic wszystkie warunki podane powyzej?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wysłać formularz zgłoszeniowy.

   Usuń
  2. Od zgłoszenia 23 stycznia cisza. Trochę nie fajnie, bo po wysyłaniu zgłaszania i zamknięciu ekranu nie pozostaje nawet ślad. Nie wspominając o tym, że bank moim zdaniem powinien jednak, obojętnie z jaką decyzją dotyczącą oferty, skontaktować się z potencjalnym klientem

   Usuń
  3. No słabo, że tyle to trwa. Do mnie dzwonili po 8 dniach. Pani tłumaczyła, że mają mnóstwo wniosków i stąd obsuwy.

   Usuń
  4. EDIT: wczoraj, w godzinach popołudniowych odbyłem rozmowę z przedstawicielem banku i oczekuję kuriera.

   Usuń
 11. Otrzymałem wczoraj kartę Simplicity w ramach promocji z Douglasem. Czy mogę skorzystać dodatkowo z opisywanej tu promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda promocja działa na odrębnych zasadach i nie łączą się ze sobą.

   Usuń
 12. Czy ktos dostal juz bon do Empiku? Trzecia oplate za spotify zrobilam w maju, wiec teoretycznie w czerwcu powinnam dostac bon ale czerwiec minal i nic nie przyszlo.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...