Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Moje zarabianie na bankach - podsumowanie grudnia 2016 roku

800 zł od Santandera600 zł od Millennium500 zł od ING7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

29.01.2017

Moje zarabianie na bankach - podsumowanie grudnia 2016 roku

Czas najwyższy by po raz kolejny podsumować me wyniki z bankobrania.

Bankobranie - raport. Moje zarabianie na bankach
Jak zawsze w ostatnią niedzielę miesiąca publikuję zestawienie wydatków i zysków, pokazując jak w praktyce wygląda korzystanie z bankowych promocji i jakie namacalne korzyści z tego wynikają. Ponownie do mojego portfela wpadła całkiem przyjemna sumka, którą można zdobyć przy okazji codziennych zakupów czy korzystania z wybranych usług bankowych.

Lada moment blogowi Bankobranie stukną trzy latka ;) Niewiarygodnie szybko ten czas leci. Przez ten już całkiem długi okres donoszę o najnowszych promocjach, w których można zdobyć gwarantowane nagrody czy premie pieniężne za skorzystanie z produktów bankowych, ale skupiam się nie tylko na teorii, ale i na praktyce. Sam z promocji korzystam i dokumentuję wyniki. Na bilans zarobków z tych trzech lat jeszcze przyjdzie czas. Dziś skupię się na podsumowaniu ostatniego miesiąca.

Na wstępie odnotuję bon o wartości 100 zł do Rossmanna, który zdobyłem dzięki założeniu konta w Nest Banku. To promocja z ultra prostymi warunkami (konto darmowe bez warunków, brak wymogu płacenia kartą czy innej aktywności), ale i ultra krótko trwająca. Konto można było założyć w końcówce listopada. Pula wniosków objętych promocją została ograniczona do 1 000 sztuk i... wyczerpała się już po 33 godzinach. Tak szybko zakończonej promocji jeszcze nie było. Kolejna akcja Nest Banku (na podobnych, bardzo prostych zasadach) już się pojawiła w styczniu (zdobyć można było bon 80 zł do Decathlon). Trwała nieco dłużej... bo "aż" 4 dni. Ale to i tak oznaczało ponowne wyczerpanie puli promocyjnych wniosków przed terminem (regulamin przewidywał prowadzenie promocji przez 46 dni).

O tych dwóch promocjach Nest Banku napisałem na blogu najszybciej jak to było możliwe. Wysłałem też do Czytelników w błyskawicznym tempie newsletter i to właśnie w gronie jego subskrybentów, o czym świadczyły otrzymane przeze mnie maile, znalazło się wiele osób, które zdążyły załapać się na promocję. Zwłaszcza tą pierwszą, która wystartowała w piątek a zakończyła się w nocy z soboty na niedzielę. Wielu podczas weekendu rzadziej zagląda na bloga, a dzięki bezpośredniej informacji na skrzynkę mailową takie okazje są po prostu nie do przegapienia. Maile ode mnie to zero spamu. Jeśli zdecydujesz się wypisać ze subskrypcji to w każdej chwili bez problemów jest to możliwe.

Adres e-mail

Wracając do głównego tematu dzisiejszego wpisu, na drugim miejscu podsumowania zysków wymienić muszę konto - a właściwie - konta w T-Mobile Usługi Bankowe dające zwrot części płatności wykonywanych kartą. W przypadku Konta Premium jest to równowartość 5% wydatków, a dokładniej zwrot 25 zł przy wydaniu kartą kwoty min. 500 zł. Klient T-Mobile Usługi Bankowe posiadać może dwa takie konta, więc razem z żoną tych kont mamy cztery. Wydanie 2 000 zł na zakupy spożywcze, paliwo i inne bieżące potrzeby w ostatnim czasie jest normą, więc zdobycie zwrotów na wszystkich kontach przychodzi z łatwością. Konta przy tym są darmowe i nie wymagają już żadnej dodatkowej aktywności by nic za nie nie płacić. Oby ta oferta utrzymywała się jak najdłużej, bo trend ograniczania moneybacku (czyli właśnie zwrotu części płatności wykonywanych kartą) jest zauważalny. Niedawno Alior Bank zapowiedział zmiany opłat i prowizji dla swych klientów, a pośród zapowiedzianych modyfikacji oferty znalazło się też obcięcie moneybacku przy Koncie Rozsądnym (z 3% do 1,5% za zakupy w sklepach spożywczych i marketach). Z sensownych zwrotów w chwili obecnej można się jeszcze załapać na 3-procentowy moneyback w BGŻ BNP Paribas (aczkolwiek wypłacany przez ograniczony okres 5 miesięcy promocji) lub wynoszący od 1% (wszędzie) do 3% (wyłącznie na stacjach paliw) w Santander Consumer Bank.

Na kolejnym miejscu zestawienia zysków bankowych w mym przypadku znalazł się BZ WBK. Tu wpadło 20 zł za opłacenie faktury za nc+ przelewem z konta w tym banku (to wszystkie warunki!), a także dwa razy po 20 zł z tytułu zwrotu za płatności mobilne telefonem. Te dwie promocje w chwili obecnej są już niedostępne.

Dwa bony o wartości 25 zł (a więc łącznie 50 zł) do wykorzystania w serwisie katalogmarzen.pl zdobyliśmy w konkursie "Pokaż jak korzystasz z życia". To zabawa zaproponowana przez Raiffeisen Polbank, w której udział wziąć mógł każdy (także osoby nie będące klientami tego banku). Elementem wyróżniającym ten konkurs na tle innych podobnych propozycji było to, że każdy uczestnik zdobywał nagrodę gwarantowaną (i oprócz tego można było walczyć o nagrody cenniejsze, ale tu nam się nie poszczęściło). Tym samym (choć to konkurs) zyski z tego tytułu idealnie wpisały się w główną zasadę bankobrania - zbieranie gwarantowanych nagród bez elementu loteryjności.

Po raz drugi w comiesięcznych raportach z mego bankobrania wymieniam zwroty z tytułu promocji "Rachunki sprytnie tańsze o 30 złotych" jaką niedawno zaserwował operator aplikacji Sprytny Bill, dzięki której można opłacać rachunki za media kartą (z wykorzystaniem ich skanowania za pomocą smartfona). Niestety zwroty te pojawiają się po raz ostatni, bo w związku z dużym zainteresowaniem promocją i wyczerpaniem puli przewidzianej na zwroty, akcja została zakończona przed terminem. W naszym przypadku za grudzień wpadły zwroty na sumę 30 zł (dokładnie było to 3 razy po 10 zł; w koszt udziału w promocji wpisać należy prowizje za tego typu płatności wynoszącą 0,97 zł).

Choć zwroty w ramach Visa Oferty za płatności kartami z logo tej organizacji w sugerowanych miejscach dostępne są już grubo od ponad roku to dopiero teraz miałem sposobność pierwszy raz skorzystać z tej akcji. Ale okazja była to nie byle jaka. Visa oddawała bowiem 10% płatności na BP. Może są stacje paliw nieco tańsze, ale w trasie przypadło mi tankować właśnie na tej i zwrot był jak znalazł (wpadło w ten sposób 20,55 zł).

Do zysków związanych z bankobraniem zaliczyć należy też rabat w wysokości 5 zł za opłacenie faktury Play za pomocą cyklicznych płatności kartą MasterCard. Ten bonus uwzględniam po raz pierwszy (łącznie ma się on pojawić 6-krotnie). Zarobek "na czysto" w tym przypadku wynosi jednak 4 zł, bo operator systemu płatności pobiera opłatę za usługę w wysokości 1 zł. No, ale perspektywa zaoszczędzenia w ten sposób łącznie 24 zł sprawia, że w sumie jedną fakturę będę mieć jakby za darmo ;)

Uzupełnieniem comiesięcznego bilansu jest jeszcze 5-procentowy zwrot za opłacanie faktury za pośrednictwem robota finansowego BM.PL. Tu wpadło 3,85 zł.

Wszystkie zebrane przeze mnie bonusy, zwroty i premie znajdziesz w poniższej tabeli:
Gdzie?
W jaki sposób?
Ile wydałem?
Ile zyskałem?
Nest Bank
Bon o wartości 100 zł na zakupy w Rossmannie za otwarcie konta
-
100 zł
T-Mobile Usługi Bankowe
Konto z moneybackiem 5%
Ok. 2 035zł
4 x 25 zł
BZ WBK
Zwrot w promocji "20 zł nagrody za płatności z mobilną kartą kredytową"
Ok. 85 zł
2 x 20 zł
"Promocja dla klientów nc+KONTO" – bonus za opłacenie faktury nc+
-
20 zł
Raiffeisen Polbank
Nagrody gwarantowane w konkursie "Pokaż jak korzystasz z życia"
-
2 x 25 zł
Sprytny Bill
Promocja "Rachunki sprytnie tańsze o 30 złotych" ze zwrotem po 10 zł za opłaconą fakturę
-
3 x 10 zł
Visa
Zwrot 10% płatności kartą na stacji paliw BP w ramach Visa Oferty
205,52 zł
20,55 zł
MasterCard
Rabat 5 zł w promocji "Cykliczna płatność kartą MasterCard" za fakturę Play
-
5 zł
BM.PL
Robot finansowy – zwrot 5% płatności za media
-
3,85 zł

A wszystkie wpłaty i nagroda od Nest Banku wyglądały następująco:
moje zarabianie na bankach podsumowanie wpływów za grudzień

W sumie za zeszły miesiąc zebrało się 369,40 zł. Nie poniosłem przy tym żadnych kosztów związanych z opłatami za posiadane konta czy karty, gdyż spełnianie warunków promocji pokrywa się ze spełnianiem warunków (jeśli takie są) zwalniających z opłat. Uwzględnić muszę jednak wspomniane już prowizje, które pojawiły się przy płatnościach Sprytnym Billem (trzy razy po 0,97 zł) oraz kartą w ramach cyklicznych płatności za fakturę Play (prowizja wyniosła 1 zł). Tym samym po odjęciu 3,91 zł za ostateczny zysk uznać mogę 365,49 zł.

Bieżący wynik z podsumowania miesiąca bankobrania jest nie tylko lepszy od miesiąca poprzedniego (w grudniowym raporcie ze zebrało się 339,91 zł), ale też od analogicznych okresów w latach poprzednich. Porównując miesiąc do miesiąca, z promocji bankowych wpadało mi: 254,46 zł za grudzień 2015 roku, 272,06 zł za grudzień 2014 roku i 260,91 zł za ostatni miesiąc 2013 roku. Takie zestawienie przeczy czasem pojawiającemu się stwierdzeniu, że korzystanie z promocji bankowych jest zarabianiem "na krótką metę", bo szybko wyczerpią się możliwości. Można to robić regularnie, przez dłuższy czas i w miarę stabilny sposób (choć oczywiście były miesiące w których zarobiłem mniej, ale i taki miesiąc w którym suma zysków dobiła do czterocyfrowej).

Kwotę zarobioną na promocjach bankowych tradycyjnie odnoszę do kwoty, którą musiałbym posiadać i przez cały miesiąc zdeponować na najlepszych kontach oszczędnościowych, by tyle samo uzyskać z odsetek. Aby także zyskać 365,49 zł musiałaby to być "sumka" aż 202 915,47 zł.

Na czym zarabiać? Najpopularniejsze promocje


Przed nami koniec miesiąca, więc to moment, w którym kończy się część promocji. O nich więc przypominam, jak i o najlepszych okazjach do bankobrania.

Już tylko do 31.01.2017 r. można załapać się na prezent (a właściwie prezenty) do bezwarunkowo darmowej karty kredytowej Citi Simplicity: zwrot 240 zł za subskrypcję Spotify Premium (równowartość 12 miesięcznych opłat) + bon 200 zł do Empiku. Trzeba nią opłacić trzy miesięczne subskrypcje za Spotify, ale uzyskane środki wypłacane w formie premii na kolejne 9 miesięcy możesz przeznaczyć na dowolny cel

Dłużej, bo do 19.02.2017 r. przewidziana jest dostępność promocji w której PKO BP daje 10 biletów do kin sieci Cienma City lub Helios za Konto dla Młodych. Trzeba mieć jednak na uwadze, że pula nagród jest ograniczona (licznik na stronie promocji wskazuje ile pakietów biletów jeszcze zostało), więc z udziałem w akcji nie warto zwlekać. Propozycja skierowana jest do osób, które nie ukończyły 26. roku życia.

Bez ograniczeń wiekowych (choć oczywiście dla pełnoletnich) jest promocja ING Banku Śląskiego. Dostępna już od dłuższego czasu, ale teraz w najlepszym (czy najściślej ujmując - najkorzystniejszym) momencie do założenia konta. Za Konto Direct i płatności kartą czeka gwarantowany bonus w wysokości 100 zł.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:

63 komentarze:

 1. ja w tym msc 290 zł
  150 za 3 polecenia Inteligo
  100 bon z Rossmanna
  40 płatności kartą i blikiem z Millennium
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
 2. Gdyby nie te wpisy i przykłady z życia to sama bym nie zaczęła korzystać z promocji. Choć już o nich czytałam od jakiegoś czasu. Teraz za ubiegły miesiąc wpadło mi 250 zł + bon 100 zł do Rossmanna także 😀 Dziękuję za inspiracje i pomoc. Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bardzo mi miło, że wpisy okazują się pomocne i inspirujące! Życzę dalszego owocnego bankobrania! Pozdrawiam

   Usuń
 3. Mam pytanie dot. promocji Playa. Regulamin nie jest jednoznaczny z przekazem na stronie promocji, więc Mr Złotówo czy masz ten rabat na starym abonamencie czy zawierałeś umowę o nowy i rabat naliczyli Ci jako dla nowego klienta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To umowa od kilku lat. Co prawda niedawno zmieniona (w październiku), ale uznać należy, że rabat został naliczony dla "starego" klienta.

   Usuń
 4. Też w grudniu pierwszy raz skorzystałem z Visa Oferty. Też na BP gdzie zwracali 10% za tankowanie :-)
  Niestety, w styczniu już było tylko 5%. Ale dobre i to !!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fakt, u mnie też już jest "tylko" 5% na BP. Zapewne dostawcy tej oferty stwierdzili, że cel został osiągnięty - zostałem zachęcony do korzystania ze stacji tej sieci i już 10-procentowy zwrot nie dla mnie. No cóż, ja póki co na BP tankować nie zamierzam. Nie po drodze, a i te pięć procent w sporej mierze zostałoby "zjedzone" przez różnicę w cenie (na innych stacjach mam taniej). No ale jeśli ktoś tankuje na BP, a dysproporcje cen są mniejsze niż 5 % to oczywiście dobre i to :)

   Usuń
  2. Ale na stronie VISY już nie ma tej promocji za paliwo:(

   Usuń
  3. Wytrwałości, koledzy. Ja skorzystałem w lecie z 10% na BP i aktualnie również mam przyznaną tę propozycję (10%). Tyle, że niedawno tankowałem pod korek i w zasadzie miesiąc jeżdżenia mam z głowy. Z przykrością nie skorzystam z aktualnego kuponu. Aczkolwiek VISA co jakiś czas odświeża tę ofertę, trzeba być cierpliwym. Generalnie tankuje na BP, bo mam tam jeszcze inne korzyści: punkty Payback (wraz z kuponem aktywowanym w profilu/aplikacji mobulnej - np. zdarzają się mnożnik 2x-4x-10x). Płacę wówczas kartą CitiBank VISA BP Payback - przy okazji lecą też extra punkty Payback (od Citibanku) za płatność tym dedykowanym plastikiem. Więc promocyjne redukuję płatność kwotą ok. 10 złotych (naliczoną w punktach). Może to niewiele, ale raz do roku z Paybacka takimi pojedynczymi transakcjami wyciągam bak paliwa. Więc grzech nie skorzystać. Od razu uprzedzę przeciwników Paybacka - nie reklamuję tutaj tego programu, po prostu mówię o dodatkowej możliwości banko/punkto/pieniędzo-brania. Kto będzie chciał - może skorzystać, a jak ktoś jest przeciwny - niech zostanie przy swoim zdaniu. ;)

   Usuń
  4. Dzięki za info że co jakiś czas pojawia się oferta 10% na BP.
   Tež wtedy korzystam i zbieram punkty Payback. Już nie raz tankowałem płacąc punktami. Da aię uzbierać :-)

   Usuń
  5. Odnośnie kuponów 10% na BP: ja - mam takowy (ważny do jutra), a u żony - brak. Więc jak nie patrzeć - target marketing pełną gębą! ;)

   Usuń
 5. U mnie: 2x25 (TMUB), 100 i 50 zł (Inteligo za otwarcie konta i za polecenie), 2x10 (Sprytny Bill), 200 zł (bon Empik od Millennium), 100 zł (bon Rossmann od Nest Banku). Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Gdy to zsumować wychodzi świetny wynik: 520 zł. Gratuluję! Życzę też dalszego owocnego zarabiania na promocjach :) Pozdrawiam

   Usuń
 6. A ja mam pytanie do Mr. Złotówy o robota BM. W każdym miesiącu wykazujesz drobne kwoty. Czy wypłacasz te drobne kwoty od razu czy też czekasz, aż się coś uzbiera i robisz "większy" przelew? Czy za przelewy z BM się płaci? Nigdy tego nie przechodziłam, stąd moje pytanie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwroty naliczają mi się na koncie w BM.PL. Nie wiem czy wypłata tych środków coś kosztuje (nawet nie wiem czy jest możliwa na prywatne konto). Gdy skończą się zwroty (mogę dostać max. 100 zł) wykorzystam te środki na opłacenie kolejnej faktury.

   Usuń
  2. wypłaty są darmowe (i natychmiastowe) na przypisane konto. Ja wypłacam co miesiąc

   Usuń
  3. Potwierdzam :) darmowe i natychmiastowe na przypięte konto

   Usuń
 7. U mnie 170 zł:
  T-mobile moneyback 2x25 zł
  Toyota moneyback 50 zł
  Inteligo polecenie 50 zł
  Sprytny Bill 2x10 zł
  Stara, a głupia zamiast nie brać jak bank nic nie daje, pośpieszyłam się z Nest bankiem i bon z Rossmanna poszedł sprzed nosa. Może Nest da coś dla swoich klientów:-) KK albo moneyback...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Cóż, zdarzyło się. Bez wątpienia szkoda, ale to zawsze nauka na przyszłość. No i może w końcu coś się pojawi także dla obecnych klientów Nest Banku - jeśli tak będzie to oczywiście i info pojawi się na blogu Bankobranie. Życzę udanego bankobrania!

   Usuń
 8. Ja akurat zainwestowałem ładnych parę godzin w pisanie reklamacji do TMUB-y z okazji tej 'promocji' za 50 zeta :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Napisanie 2-3 zdań reklamacji raczej nie zajmuje "paru godzin". Bez przesady ;)

   Usuń
  2. Zapraszam na wątek: http://bankobranie.blogspot.com/2017/01/bonus-50-zl-dla-obecnych-klientow-t-mobile-uslugi-bankowe.html#comment-form

   Usuń
  3. Cóż tutaj owijać wbawełnę, ta oferta TMUB to naprawdę porażka i czysta strata czasu dla jej uczestników.

   Usuń
 9. U mnie tak:
  Karta Rossmann 100
  TMUB zwrot 25+25+15
  Inteligo założenie i polecenie 150

  Oprócz tego mam jeszcze do wykorzystania kody do kina 7szt z programu MasterCard Priceless Specials.
  Może Mr Złotówa opisał by dokładniej ten program lojalnościowy? Np za płatność kartą w euro.com.pl za 100zl otrzymałem punkty na dwa bilety do kina :)

  Suma 135zl jest ok.
  Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sporo biletów się zebrało :) A i reszta fajnie wygląda.

   Co do MasterCard Priceless Specials to program ten opisywałem tutaj.

   Pozdrawiam

   Usuń
  2. Tam w opisie jest chyba jakiś błąd ponieważ w TMUB nie posiadam karty kredytowej tylko dwie debetowe do dwóch kont Premium. Zarejestrowałem je w programie i dostałem po 1000 pkt powitalnych co w obecnym momencie najbardziej opłacało zamienić na 5 biletów do kina (które są nawet po 26zl) całkowicie za darmo. No i jeszcze różne promocje typu właśnie wydaj 100 w euro rtv agd i dostajesz pkt standardowe plus 800 czyli dwa kolejne bilety.

   Usuń
  3. Tam miało być suma 315 zł :D pomylka (ach te korekty)

   Usuń
 10. no t pierwszy raz prebilem Wynik Mr Zlotowki, woec wyjatkowo se pochwale: TMUB 50 zl, credit gricole 44,44 (promo jestes gotowy 1000 zl?), eurobnk kk gold home 295,72 (mrkety budowlae), bph kk fair bon 100 zl sodexo, reklamcj od getinu 200 zl (kra uokik za reklamacje sprzed lat), bph krta fair 18,27, mbank 150 zl za 2 aktywacje w nju mobile :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ta rekompensata od Getinu to faktycznie bardzo miło niespodzianka - mnie kilka miesięcy temu wpadła stówka. Gratuluję wyników! Niech z miesiąca na miesiąc będą tak wysokie, a i nawet wyższe :)

   Usuń
 11. U mnie: 100 bon do Rossmana z Nest Banku, TMB 4x25, BPH 23 (za płatnośći KK), CA 44,43 (promocja 1000), BM-robot finansowy 2,24 za opłacenie rachunku. Tu już niestety ostatni wpływ, bo wyczerpałam limit 100 zł, przy czym potwierdzam, przelew natychmiastowy na konto w innym banku za free. Razem 269,67. A wszystko dzięki Bankobraniu. Dziękuję i pozdrawiam :) Bożena

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję za podzielenie się wynikami. Gratuluję wyników! Życzę dalszego owocnego bankobrania i pozdrawiam!

   Usuń
 12. Witam. Moje wyniki to; 4x25 Tmobile bank, 2x150 mBank, 600 BOŚ bank z kredytówki, 20 BZWBK za C+ i 27 za (platnosc kredytowka 1 zl za kazdy dzien) , 30 alior bank spożywcze, 50 pocztowy bank z konta nestor.Pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak widzę "TMUB 4x25", to coś mi się wydaje, że autor powinien pisać NIE "U MNIE", a raczej U NAS. Bo kont Premium w T-Mobile można mieć maksymalnie 2 na jedną osobę. Więc najwyraźniej w tym przypadku jest zwrot dla 2-ch osób. Chyba, że coś się zmieniło w banku?

   Usuń
  2. Nic się w banku nie zmieniło.Są to zwroty za mnie i żonę.Piszę u mnie, bo ja się zajmuję bankobraniem. Jeszcze dopiszę 2x50 z ING.Pozdrawiam.

   Usuń
  3. @tomus37, 27 na 31 możliwych złotówek w BZ WBK to świetny wynik :) Te 4 to Ci umknęły czy odpuściłeś? ;) Dzięki za Twój raport. Pozdrawiam

   Usuń
  4. W wigilie i święta kościelne bankom odpuszczam. A co mi tam , mam gest.

   Usuń
 13. To ja sie tez pochwale bo styczen byl dla Nas rekordowy. 1600 zl od Millennium, 150 Inteligo, 200 Nestbank. Plus odsetki z kont 4% Bzwbk.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można o szczegóły 1600 od Milennium?

   Usuń
  2. A może w bonach Empiku za kredytówkę MC?

   Usuń
  3. @Anonimowy 31 stycznia 2017 11:26, Wielu marzy o takim wynagrodzeniu za pracę... Ładna sumka, gratuluję!

   Usuń
  4. Tak, w bonach do empik.com. Promo juz zakonczona, razem z mężem założyliśmy łącznie 8 kk MC :) Sobie i Wam życzę więcej takich miesięcy!

   Usuń
 14. Czy można mieć dwa konta freemium a tym samym dostawać 2x15 za wydanie czterystu złotych zamiast 25 za wydanie pięciuset?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można mieć dwa Freemium ale za wydanie 2 x 200zl oba będą darmowe a zwrot będzie 2 x 10zl (5%). Za 2 x 300zł byłby zwrot 2 x 15zl

   Usuń
  2. można, ale za 400 to wychodzi 2x10 zl :)

   Usuń
  3. No oczywiste przecież...durny ja.
   Dzięki za wyprowadzenie z błędu.

   Usuń
 15. "1600 zl od Millennium"... duża rodzina lub część ludzi z roku na studiach :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jaki to (procentowo) musi być moneyback? 10,20,50%?

   Usuń
  2. Rodzina to 1+1 więc chyba nieduża ;) promocja z voucherami do empik.com - łącznie zdązylismy założyć 8 kk

   Usuń
  3. Dodam że nie wydaliśmy przy tym ani złotówki bo vouchery przyszły jeszcze przed aktywacją kart, a cały nasz koszt to 10 minut w oddziale żeby je wszystkie pozamykać.

   Usuń
 16. U mnie : mBank - 240zł moneyback, 16,70zl moneyback i 10zł zwrotu z SB;
  Millenium -zwrot Blik 30zł i zwrot karta 13,71zł; BZ WBK - odsetki 13,41zł oraz 2 nagrody 2x 20zł
  Łącznie : 363,82zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Niecałe 2 złote i byłoby więcej ode mnie ;) Choć oczywiście żartuję, bo nie o wyścigi chodzi, a zarabianie "przy okazji". Dziękuję za Twój komentarz i raport wyników. Życzę wielu okazji do bankobrania!

   Usuń
 17. Czy otrzymaliście w styczniu 2017 r 10 zł w programie Sprytny Bill?
  Ja pomimo iż dokonała płatności premii nie dostałam, otrzymałam 10 zł w grudniu 2016 r.ale za płatność w listopadzie. Czy można złożyć reklamację?JJ

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można złożyć reklamację, a nawet należy. Więcej na ten temat znajdziesz w komentarzach pod wpisem o promocji (tutaj). Sam też zgłaszałem reklamacje (co widać w powyższym tekście i zrzucie wpływów na konta - jeden zwrot wpadł 19.01., ale pozostałe dwa dopiero 26.01. - dopiero po reklamacji).

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo za podpowiedź.
   Reakcja na złożona reklamacje nastąpiła w ciągu 10 minut o treści:
   "Witamy,


   Przelew promocyjnej sumy na wskazany numer rachunku nastąpi w ciągu trzech dni roboczych.
   Przepraszamy za zaistniałe niedogodności wynikające z dużego zainteresowania promocją i opóźnienie w realizacji wypłaty promocyjnego bonusu.

   Pozdrawiamy,
   Zespół uPaid"

   Usuń
 18. Czy na BM.PL.(robot finansowy)można zmienić nr.karty z której mają pobierać pieniądze(gdy zrezygnuje z jednej KK ,a założę z innego banku KK)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dość często zmieniam ;)

   Usuń
  2. odnosnie bm właśnie otrzymałem maila o zakończeniu promocji zwrotów 5 % .czy sa moze jakies przecieki na temat wznowienia tej promocji .jesli nie to gdzie mozna zarobic na opłacaniu rachunków ( oprócz sprytnego )

   Usuń
 19. Dajecie gdzieś znać o promocjach typu 10% za tankowanie na BP? Skorzystałbym gdybym wiedział, teraz w ogóle nie widzę tej promocji.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. O Visa Ofety pisałem ogólnie. Propozycje przedstawiane przez Visę miały być jednak personalizowane i stąd brak info o czymś co się pojawia, bo coś co jest u mnie, już niekoniecznie musi być u innych. Po rejestracji Visa przesyła co tydzień maile o nowych ofertach więc jest to szansa, że nic Ci nie umknie.

   Usuń
  2. Niestety, ale wygląda na to, że jest właśnie tak, jak piszę Mr.Złotówa. U mnie np. jest kupon na 10%, a u żony - nie ma. Miesiąc temu ona miała z kolei 5%, a u mnie była posucha. Pozostaje koledzy samodzielnie monitorować własne konto. Można też zainstalować apkę VISA Oferty (na pewno jest na Androida) i zaglądać do niej co kilka dni. Wówczas na pewno załapiesz się na ten kuponik.

   Usuń
  3. Może być też tak jak z mOkazjami. Płacisz kartą Visa na BP? Nie dostajesz Visa Oferty.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...