Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: mBank: opaska Goclever Smart Band za kartę kredytową World MasterCard

750 zł od mBanku700 zł od Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

12.01.2017

mBank: opaska Goclever Smart Band za kartę kredytową World MasterCard

Kolejny bank postanowił dołączyć do grona tych które premiują skorzystanie z karty kredytowej.

Opaska Goclever Smart Band w promocji mBanku do karty World MasterCard
Tym razem tę pożądaną przez bankobiorców drogę obrał mBank. Do zdobycia jest opaska Goclever Smart Band umożliwiająca monitorowanie aktywności fizycznej czy przegląd przebytej trasy i spełniająca podstawowe funkcje zegarka. Z kolei sama karta powiązana jest z programem lojalnościowym MasterCard Priceless Specials.

Aby wziąć udział w promocji "Aktywni wygrywają" i zdobyć nagrodę gwarantowaną należy:
 • zawrzeć umowę o kartę i najpóźniej do 31.03.2017 r. wykonać płatności kartą na łączną kwotę co najmniej 2 500 zł
I to wszystko. Za spełnienie powyższych warunków mBank wyśle (najpóźniej do 15.04.2017 r.) na Twój adres korespondencyjny nagrodę, którą jest opaska Goclever Smart Band.  

mBank odpalając promocję karty kredytowej musi się jednak sporo nauczyć. Bo wymagania (jeśli chodzi o sumę transakcji jakie należy wykonać) ma wyśrubowane, a wartość nagrody jest... mizerna. Zgodnie z regulaminem to 79 zł (w sieci gadżet można znaleźć jeszcze taniej). A wystarczy spojrzeć na konkurencję: Citibank za wykonanie płatności na sumę 3 000 zł daje telefon LG o wartości ponad 500 zł albo voucher o wartości 400 zł do perfumerii Douglas za samo wyrobienie darmowej karty kredytowej (bez konieczności płacenia!). Z kolei w promocji TurboKarty w Santander Consumer Banku przy wydaniu 2 500 zł również można zyskać do 75 zł, ale za to w gotówce i niejednorazowo lecz systematycznie po 30 zł miesięcznie.

Dla kogo promocja?


Udział w akcji mogą wziąć osoby fizyczne. Brak wykluczeń lub karencji oznacza, że z promocji skorzystać mogą nawet ci klienci, którzy niedawno z karty kredytowej mBanku zrezygnowali.

Gdzie wykonywać płatności?


Zgodnie z wytycznymi regulaminu:
"Przez transakcję bezgotówkową rozumie się: 
1) zapłatę za towary lub usługi przy użyciu Karty World MasterCard, 
2) zapłatę za towary lub usługi przy użyciu danych Karty World MasterCard bez fizycznego okazania Karty, tj. transakcję dokonaną przez telefon, Internet lub zamówienie pocztowe z wyłączeniem: 
a) przelewów z rachunku Karty, 
b) płatności Kartą w ramach usługi mTransfer, 
c) transakcji Quasi cash (transakcje sprzedaży towaru lub usługi, które są bezpośrednio wymienialne na gotówkę, np. gry losowe lub hazardowe) Do transakcji, o których mowa powyżej, nie będą wliczane transakcje, które zostały anulowane w okresie trwania promocji, przez co rozumie się odstąpienie od umowy sprzedaży albo umowy o świadczenie usług, względnie rozwiązanie tych umów za porozumieniem stron, w zakresie i na zasadach dopuszczalnych przepisami prawa" (pisownia oryginalna)

 World MasterCard w mBanku - prześwietlenie oferty


Standardowa opłata za wydanie karty kredytowej World MasterCard wynosi 30 zł, ale osoby wnioskujące o kartę w opisanej promocji zwolnione będę z tego kosztu. Pojawić się może dopiero opłata roczna, którą bank pobiera po zakończeniu roku użytkowania karty. Wynosi ona bagatela 350 zł, a sposobem na jej uniknięcie jest wykonanie transakcji bezgotówkowych w ciągu ostatnich 12 miesięcy na sumę min. 18 000 zł lub wykonanie łącznie co najmniej 240 transakcji (na dowolne kwoty).

Karta World MasterCard daje możliwość korzystania z programu lojalnościowego MasterCard Priceless Specials, w którym zdobywane punkty można wymieniać na nagrody.

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, koniecznie przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Bądź na bieżąco z tym co na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:

6 komentarzy:

 1. mBank nie wysilił się z promocją KK. Poczekam na ciekawszą promocję. Przy okazji kart kredytowych Mr. Złotówa, mam KK TMUB z majowej promocji, którą odebrałem na koniec maja. Czy ona jest jeszcze zwolniona w tym roku z opłat ? Z góry dzięki za odpowiedź.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W promocji T-Mobile Usługi Bankowe w której zdobyć można było 300,30 zł, zwolnienie z opłaty za kartę bazowało na innej promocji (i odrębnym regulaminie), który w czasie promocji z premiami się zmieniał. Wszystko więc zależy od momentu przystąpienia do promocji. Ale jeśli była to końcówka maja to najprawdopodobniej zwolnienie z opłaty miesięcznej za kartę obowiązywało w Twym przypadku do końca 2016 r. (nadal powinno obowiązywać jeszcze zwolnienie z opłaty rocznej).

   Standardowo z opłaty miesięcznej (8 zł) zwalnia wykonanie co najmniej 4 płatności na dowolne kwoty w bieżącym okresie rozliczeniowym.

   Usuń
  2. Dzięki. Wnioskowałem o kartę 22.05 , doszła w pierwszych dniach czerwca. 4 płatności robię, ale chyba zamknę, właściwie jest mi niepotrzebna. Moneyback zrobię debetówkami.

   Usuń
 2. oj mBank musi się jeszcze sporo nauczyć robiąc promocje kredytówki. I dobrze by brał przykład właśnie z Citi.

  OdpowiedzUsuń
 3. W 2012r. na Grouponie mBank dawał czytnik Kindle do karty kredytowej więc teraz słabiusieńko.

  OdpowiedzUsuń
 4. No to chwała im za to że nie limitują puli nagród. Bo pewnie już te 10 tysięcy opasek by się rozeszło w trymiga.

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...