Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: "Dycha w kieszeni" - promocja dla klientów mBanku

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

18.01.2017

"Dycha w kieszeni" - promocja dla klientów mBanku

Klienci posiadający konto w mBanku mogą w całkiem prosty sposób zdobyć 10 zł.

Dycha w kieszeni - 10 zł na kino dla klientów mBanku
Warunkiem uzyskania bonusu jest udział w pilotażu mobilnej autoryzacji dyspozycji składanych w systemie transakcyjnym. Wystarczy np. jeden dowolny przelew potwierdzić nie z wykorzystaniem hasła z SMSa otrzymanego od banku, ale za pomocą aplikacji. W taki sposób zyskasz 10 zł w postaci mOkazji. Otrzymasz ją jednak do wykorzystania tylko przy okazji zakupu biletu do kina sieci Cinema City, Helios lub Multikino.

Plusem tej promocji bez wątpienia jest uwzględnienie sieci kin Helios. Dotąd bowiem banki forowały przede wszystkim kina Cinema City oraz Multikino i to z nimi była (a właściwie ciągle jest) związana większość promocji z biletami na filmy. Komentarze Czytelników zauważających tę dysproporcję znalazły się m.in. pod niedawnym wpisem "Drugi bilet do Cinema City gratis dla płacących portfelem elektronicznym MasterPass". Teraz jest coś również dla tych osób, którym najbliżej do kin Helios.

Zgodnie z regulaminem udział w akcji może wziąć osoba, która "zaakceptowała Regulamin Promocji „mOkazje w Serwisie Transakcyjnym mBanku oraz Aplikacji mobilnej mBanku” (...)", bo to właśnie w mOkazjach można znaleźć niniejszą propozycję w ramach promocji "Dycha w kieszeni".

Aby skorzystać z mOkazji należy do 23.02.2017 r.:
 • złóż wniosek o udział w pilotażu mobilnej autoryzacji (można to zrobić z poziomu mOkazji. Po zalogowaniu do bankowości internetowej mBanku wybierz: Pasaż => mOkazje => (mOkazja) Kino => Zapisz się do pilotażu)
 • co najmniej jedną transakcję potwierdź za pomocą mobilnej autoryzacji

Po siedmiu dniach od wykonania wspomnianej transakcji, mBank odblokuje Ci mOkazję. Najpóźniej do 24.03.2017 r. będzie należało zapłacić dowolną kartą mBanku (na kwotę min. 10 zł) w Cinema City, Helios lub Multikinie. W ciągu 14 dni od zaksięgowania płatności, na Twe konto wpłynie 10 zł. Z mOkazji skorzystać można jednorazowo.

Czym jest mobilna autoryzacja w mBanku?


Mobilna autoryzacja transakcji to funkcjonalność, którą mBank zaproponował niedawno. Jest to alternatywna forma potwierdzania dyspozycji składanych w systemie transakcyjnym banku. Zamiast hasła z SMSa do autoryzacji należy użyć aplikacji mobilnej i w niej potwierdzić składaną dyspozycję. Za korzystanie z tej formy uwierzytelnienia transakcji mBank nie pobiera opłat.


Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:

9 komentarzy:

 1. mBank najpierw zniechęca od bankomatów prowizjami. Czyli kijem. Tutaj zniechęca do smskodów. Marchewką. Na razie.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. widzialem mokazje jakis tydzien temu ale nawet nie patrzylem kijem zmusili mnie do odejscia od hasel papierowych,a i tak przypomnialo mi sie ze przeciez zrezygnowalem z karty :P jak ktos chce isc do kina jak najbardziej dycha w kieszeni zostanie

   Usuń
 2. Jak najpierw przeczytałem tytuł artykułu to myślę "o, wreszcie coś dla mnie, przecież mam konto w mBanku". Ale jak przeczytałem, że to kolejna promocja na bilety do kina to entuzjazm opadł niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też wolę żywą gotówkę ;) Ale czasem bywa i tak. Jak ktoś lubi chodzić do kina to ma okazję ku temu by tym razem zaoszczędzić. Kilka dobrych filmów chyba nawet jest wyświetlane, a i po drodze będą okazje jak Walentynki. Więc mam nadzieję, że Czytelnikom info się przyda :)

   Usuń
 3. Później można wrócić na smsy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można ale trzeba zadzwonić na mLinię

   Usuń
  2. Jak dzwoniłem zapytać o to to konsultant nawet nie ogarniał że taki sposób autoryzacji jest. Wyciszył się na jakieś 5 minut i dopiero wtedy odpowiedział mi też właśnie tak że na infolinii można z powrotem wrócić na hasła SMS.

   Usuń
 4. Troche z innej beczki, ale też związanej z mOkazjami.
  Do tej pory w mOkazjach jak i w Strefie Korzyści w Orange Finanse zawsze co miesiąc były okazje i można było zgarnąć troche kasy za przedłużenie umowy w Orange lub zawarcie nowej
  Mamy 23 stycznia 2017 i w tym miesiącu nie pokazały sie :-(
  Czyżby skończyło się dobre ??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. no niestety w mOkazjach bida aż piszczy :(

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...