Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Roczna prenumerata czasopism "Twój Styl" i "Pani" za darmo oraz moneyback do 250 zł z kartą Citi Simplicity

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

5.01.2017

Roczna prenumerata czasopism "Twój Styl" i "Pani" za darmo oraz moneyback do 250 zł z kartą Citi Simplicity

Citibank lubi różnorodność promocji i po raz kolejny serwuje propozycję z nagrodą inną niż dotychczas możliwe do zdobycia.

Citibank: zwrot za prenumeratę czasopism Pani i Twój Styl oraz moneyback do 250 zł
Tym razem za wyrobienie karty czeka zwrot wydatków na roczną prenumeratę "Twojego Stylu" i "Pani", co oznacza oszczędności na poziomie 182 zł. Dodatkowo można też skorzystać z 10-procentowego zwrotu za płatności kartą, który pozwoli zdobyć kolejne 250 zł.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej zamów prenumeratę i zdobądź zwrot za wydatki" należy:
 • gdy zadzwoni konsultant Citibanku, złożyć wniosek o kartę kredytową (jaką wybrać, podpowiadam nieco niżej)
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzeć umowę i aktywować otrzymaną kartę 
 • zakupić roczną prenumeratę pakietu czasopism "Twój Styl" i "Pani", płacąc za to nowowydaną kartą Citibanku
 • w ciągu miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle):
  • co najmniej jeden raz zalogować się w bankowości internetowej lub aplikacji banku
  • wykonać co najmniej jedną transakcję kartą 

Transakcja kartą - zgodnie z regulaminem - musi spełniać następujące kryteria: 
"a. była to transakcja bezgotówkowa w rozumieniu Regulaminu Kart Kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., dokonana kartą główną lub kartą dodatkową, 
b. nie był to przelew z Rachunku Karty, w tym przelew będący zapłatą rachunków, obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania oraz opłaty okresowe (...), 
c. nie była to transakcja zwrócona lub niezaksięgowana w systemie Banku." (pisownia oryginalna)

Za spełnienie powyższych warunków otrzymasz zwrot wydatków na prenumeratę. Kwota 182 zł wpłynie na rachunek Twej karty kredytowej najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego po miesiącu, w którym zostały spełnione warunki promocji.

Oprócz tego do wzięcia jest jeszcze nawet 250 zł zwrotu, który otrzymasz w postaci 10-procentowego moneybacku. Będzie on naliczany za transakcje kartą, które wykonasz w okresie trzech miesięcy, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym umowa o kartę została zawarta przez bank. Te transakcje kartą również muszą spełnić wyżej wymienione kryteria, a więc muszą być transakcjami bezgotówkowymi, które nie zostaną zwrócone oraz nie mogą być przelewami z karty. W uproszczeniu: kartą należy płacić w punktach handlowo-usługowych oraz w Internecie, ale do zwrotów nie zaliczą się już transakcje w postaci wypłat w bankomacie (przy karcie kredytowej szczególnie niewskazane!), ani przelewy z karty zlecane za pośrednictwem bankowości internetowej.

Te zwroty również zostaną wypłacone do końca miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Dla kogo promocja?


W akcji uczestniczyć mogą osoby, które mają co najmniej 21 lat i zawnioskują o kartę kredytową w Citibanku. Mamy jednak kilka wykluczeń. Udziału w promocji nie mogą brać:
"1) osoby, które od dnia 1 stycznia 2015 r. posiadały Kartę Kredytową Citibank, 
2) pracownicy Banku, 
3) osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, 
4) członkowie władz Banku, 
5) pracownicy Citibank Europe plc (Publiczna Spółka Akcyjna) Oddział w Polsce, 
6) osoby ze statusem dewizowym nierezydenta (...), 
7) obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki" (pisownia oryginalna)

Kto może wnioskować o kartę kredytową? 


Wobec osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 
Oprócz wymienionej umowy o pracę oraz działalności gospodarczej, bank akceptuje też inne źródła dochodu: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych.

Karta kredytowa - prześwietlenie oferty


Zgodnie z informacją na stronie promocji, w akcji można zawnioskować o jedną z kart: Citibank World MasterCard lub Citi Simplicity.

Pierwsza z nich łączy się z programem lojalnościowym, aczkolwiek przelicznik punktów wymienianych na nagrody - w mej ocenie - jest słaby. No i pamiętać trzeba, że karta ta kosztuje aż 18 zł miesięcznie, a aby uniknąć tej opłaty należy wykonać płatności na sumę aż 4 000 zł miesięcznie (!).

W przypadku karty Citi Simplicity oferta wygląda o wiele lepiej. Karta wydawana jest za 0 zł. Bank nie pobiera również opłat rocznych czy miesięcznych za posiadanie karty.

W przypadku każdej z kart trzeba jednak uważać na jedną opłatę, którą bank może pobierać, ale której można dość łatwo uniknąć. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (w wysokości 6 zł miesięcznie), z której można na szczęście zrezygnować (bo wszystko to co jest do załatwienia w telefonicznej usłudze CitiPhone da się też zrobić w bankowości internetowej CitiOnline).

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, poznaj najważniejsze zasady. Przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Czy promocja jest warta uwagi? Czytelnicy (choć może lepiej byłoby napisać Czytelniczki) wyżej wymienionych miesięczników mogą być zadowoleni. Bo nie tylko będą mieć darmową prasę, ale jeszcze dodatkowo zgarną nawet 250 zł zwrotów, co oznacza zyski na sumę 432 zł. Sporo, choć bywało już więcej. Tak jest chociażby w dostępnej do 6.01.2017 r. promocji z telefonem LG K8 LTE o wartości ponad 500 zł. Można go zdobyć za wyrobienie bezpłatnej karty Citi Simplicity i spełnienie podobnych warunków (wydać kartą należy min. 3 000 zł; w promocji z prenumeratą by zdobyć cały przysługujący moneyback wydać należy kartą 2 500 zł). Optymizmem napawa fakt, że w tej akcji przesunięto okres karencji. Wcześniej bank zazwyczaj wykluczał z promocji klientów, którzy mieli kartę po 1.01.2014 r. - teraz tę datę przesunięto na dzień 1.01.2015 r.

Złóż wniosek o kartę i zyskaj zwrot za prenumeratę oraz moneyback


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikom: Krzysztofowi oraz Marcinowi. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. na Twitterze i polub na Facebooku:

12 komentarzy:

 1. Wydawania tych 2500 zł nie muszę rozkładać na 3 miesiące? Mogę zrobić jedną płatnością? Bo mam zaplanowany zakup sprzętu i by się złożyło akurat tak że wydatki miałabym bez wysiłku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Można wydać jak się chce. Na zbieranie 10% są 3 miesiące.

   Usuń
 2. Witam.
  Zapytam - czy płatność SB za rachunki zaliczy się do zwrotu 10% moneybacku?

  OdpowiedzUsuń
 3. Admin możesz to prześwietlić? Opłaca się wchodzić?

  https://www.online.citibank.pl/formularz/pozyczka/polec-nas/

  Waldemar

  OdpowiedzUsuń
 4. To sobie wymyślili promocję... dotąd chyba najsłabsza citibanku.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Myślę, że postrzeganie tej promocji zależy od zainteresowań. Ktoś kto czyta wymienione miesięczniki i wydaje na to całkiem spore pieniądze (gdy zsumować roczne wydatki) to pewnie będzie zadowolony. 10-procentowy moneyback to też unikat w chwili obecnej. Ogólnie widać, że Citibank chce dotrzeć do różnych grup docelowych (ta promocja przede wszystkim adresowana jest raczej do pań).

   Usuń
  2. Dla mnie np. sensowna zawsze sie ktos znajdzie kto sie z takich gazetek ucieszy, a lepsze 250 zł w "gotówce" niż voucher na 400;) Dodatkowo z tego co wstępnie zerkałem do prenumerat tych gazet dodawane są małe "prezenty" więc kolejny "zysk".

   Usuń
  3. Tu akurat się mylisz, bo "Oferta pakietowa nie jest premiowana upominkiem". Tylko nurtuje mnie fakt, że w promocji podana jest cena pakietu 182 zł, a na stronie Bauera 153 zł...

   Usuń
  4. fakt kierowałem sie pojedyczymi zamowieniami wlasnie ze wzgledu na cene wowczas jest to 182 zł

   Usuń
  5. wg pani z infolinii która sama nie wiedziała i czekała na następny dzien az jej kierownik potwierdzi jeśli kupisz pakiet za 153 to zarabiasz 29 zł, a jak pojedynczo to nie, twoj wybor oni zwracaja 182 zł

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...