Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Promocja Uber: do 50% taniej dla płacących z Android Pay

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

26.01.2017

Promocja Uber: do 50% taniej dla płacących z Android Pay

Nawet o połowę taniej można skorzystać z przejazdów Uberem. 

Promocja Uber rabat z Android Pay
Usługa płatności mobilnych od Google dostępna jest w Polsce już od ponad dwóch miesięcy. Jednak dopiero teraz doczekaliśmy się pierwszej promocji dla osób płacących w taki sposób. Zaoszczędzić można nawet na 10 przejazdach z Uberem.

Chcesz się dowiedzieć więcej o tej metodzie płatności? Przeczytaj: Android Pay - co to jest? Kto i jak może korzystać z aplikacji? Gdzie i w jaki sposób płacić?

Aby skorzystać z promocji "10x50% w Uberze":
 • w aplikacji Android Pay dodaj metodę płatności kartą (w chwili obecnej możliwość taką mają wyłącznie klienci Alior Banku, BZ WBK oraz T-Mobile Usługi Bankowe)
 • pobierz lub otwórz aplikację Ubera 
 • w czasie trwania promocji (od 26.01. do 28.02.2017 r.) do Android Pay dodaj domyślną metodę płatności w Uberze 
 • zamów przejazd i zapłać z Android Pay

Za taką płatność z domyślnym ustawieniem automatycznie otrzymasz rabat w wysokości 50%, ale wynoszący nie więcej niż 10 zł. Ze zniżki skorzystać można do 10 razy, a więc maksymalne oszczędności mogą wynieść do 100 zł (zakładając, że przy standardowej stawce za każdy przejazd trzeba by było zapłacić min. 20 zł). Zgodnie z regulaminem akcji zniżka ma być naliczana w następujących lokalizacjach: 
"Warszawa, Kraków, Gdańsk, Gdynia, Sopot, Wrocław, Poznań, Łódź, aglomeracja Śląska"

Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem własnych obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych. Publikuję go z ciekawości czy będzie cieszyć się zainteresowaniem Czytelników, ale i z nadzieją, że dla operatora aplikacji ta promocja będzie też inspiracją do tworzenia kolejnych również z innymi partnerami.

Korzystając ze sposobności dzisiejszego wpisu, przypomnę o promocji w której czeka 100 zł za Konto Inteligo - promocja ta teoretycznie kończy się dopiero 9.02.2017 r., ale... do tego momentu należy już otworzyć konto. Zawarcie umowy możliwe jest wyłącznie za pośrednictwem kuriera, więc warto uwzględnić czas na jego przybycie i wniosek złożyć już teraz (dzień podpisania umowy = otwarcie konta). Przejdź do wpisu o promocji "Mam Inteligo">>

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu Bankobranie i nie przegap żadnej promocji, ani okazji do oszczędzania.  na Twitterze i polub na Facebooku:

12 komentarzy:

 1. Poruszanie się komunikacją miejską albo chodzenie pieszo daje znacznie większe oszczędności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. a w Android Pay miał być jeszcze mBank. Były zapowiedzi ale jakoś cicho sza.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kojarzę zapowiedź, że mBank pojawi się w Android Pay w I kwartale 2017 r. Jeszcze "chwilkę" mają ;)

   Usuń
  2. W mBanku miało być wiele rzeczy: HCE, logowanie do aplikacji za pomocą palca i express elixir dla kowalskiego, ale no, ten tego nie ma. Ten bank stał się strasznie powolny w rozwoju.

   Usuń
  3. Z wielkich obietnic przypomnę sobie jeszcze lans KIRu, że sesję rozliczeniowe nie będą limitowane godzinami, że będą odbywały się praktycznie on-line. Mało tego, miały odbywać się 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Były też obiecanki, że odbiorów przelewów będzie można identyfikować po nazwach i że 26-cyfrowy numer (NRB) nie będzie już konieczny.

   I co z tego mamy? Guzik z pętelką. Jedynie limitowane kwotowo przelewy ekspresowe i BLIK (na telefon) doraźnie ratują sytuację. Póki nie pojawi się prawdziwa konkurencja nikt z instytucji finansowych nie jest zainteresowany wdrożeniem nowych usług, zwłaszcza w krajach 3-go świata, do których Polskę zaliczają bankstersi. Przykre, ale fakt.

   Usuń
  4. Widziałem gdzieś wypowiedź rzecznika mBanku w stylu: wolimy coś wprowadzić dobrze, niż jako pierwsi...
   Tylko żeby to dobrze nie oznaczało w tym przypadku wcale.

   Usuń
 3. W Uberze nie płaci się za przejazd zbliżeniowo. Środki są automatycznie pobierane z karty płatniczej po limitach MO/TO lub internet.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Słusznie. Te "zbliżeniowo" bezsensownie się wplątało. Dzięki za czujność!

   Usuń
 4. Pamiętam jak na starcie Android Pay Lidl hucznie głosił "rozpoczęcie współpracy z Google" a Netto reklamowało aplikację w swej gazetce. Po dziś dzień żadnej promocji czy jakiejkolwiek propozycji związanej z tym nie było. Banki też jakoś się nie pchają do Google więc pewnie będzie sobie to niszą. Dla geeków i lubiących lansować nowinki.

  OdpowiedzUsuń
 5. a co jeśli przejazd bedzie kosztować 10zł? wtedy mam przejazd za darmo:)?

  OdpowiedzUsuń
 6. Dziś sprawdzone. Działa! 9,50 zł zostało ☺

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...