Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 30 zł zwrotu za płatności kartą MasterCard za innogy Polska

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

2.02.2017

Do 30 zł zwrotu za płatności kartą MasterCard za innogy Polska

Kolejna firma premiuje automatyczne opłacanie faktur.

Zwrot 30 zł za automatyczną płatność kartą MasterCard za faktury od innogy Polska
Tym razem zyskać mogą klienci firmy innogy Polska, dostarczającej prąd. Za ustawienie automatycznego pobierania z karty płatności za faktury czekają bonusy na sumę 30 zł. Promocja jest jednak limitowana i załapie się na nią wyłącznie pierwsze 2 000 klientów, którzy skorzystają z usługi.

Szczerze? Oczywiście, że szczerze, jak zwykle zresztą. O firmie innogy Polska moja wiedza jest zerowa (no może była, bo teraz już wiem, że marka ta zastąpiła RWE) . Jednak liczba maili i powiadomień o promocji od Czytelników zaskoczyła mnie na tyle, że czym prędzej zainteresowałem się tematem. Poniżej prezentuję więc prześwietlenie promocji.

Aha. Nazwa firmy zapisywana z małej litery nie jest wyrazem mej ignorancji, ani popełnianym przeze mnie błędem. Także na stronie internetowej tegoż dostawcy energii nazwa podawana jest zawsze z małej litery.

Aby wziąć udział w promocji "Zyskaj nawet 30 zł zwrotu za e-płatności automatyczne kartą Mastercard za rachunki innogy Polska" należy:
 • w okresie od 1.02. do 30.04.2017 r. (lub do wcześniejszego wyczerpania limitu, o którym piszę niżej) aktywować w serwisie moje.innogy.pl płatność automatyczną realizowaną poprzez bm.pl z dowolnej karty z logo MasterCard za faktury wystawiane przez innogy Polska
 • zrealizować transakcje w ramach płatności automatycznych za faktury na min. 10 zł do 31.10.2017 r. 

W promocji przewidziane są zwroty po 10 zł miesięcznie. Pierwszego z nich nie otrzymasz za płatność inicjującą usługę automatycznych płatności, ale dopiero za kolejną transakcję. Maksymalnie można uzyskać trzy takie bonusy, więc do wzięcia czeka maksymalnie 30 zł. Zwroty będą realizowane na rachunek powiązany z kartą, którą została wykonana transakcja.

Realizacja automatycznych płatności odbywa się bez dodatkowych opłat. Tak przynajmniej wynika z informacji na stronie internetowej innogy Polska:
"W ramach promocji udzielonej przez innogy Polska kwota prowizji na wszystkie e-płatności wynosi teraz 0 zł."
Zgodnie z regulaminem liczba uczestników promocji jest limitowana do pierwszych dwóch tysięcy osób, a:
"Uczestnikiem Promocji może zostać osoba, której nadany został przez innogy Polska S.A. indywidualny numer klienta i która, przy użyciu nadanego przez innogy Polska S.A. indywidualnego numeru klienta, dokona swojej rejestracji lub autoryzacji w serwisie bm.pl"

Promocja innogy Polska oraz MasterCard to już nie pierwsza akcja mająca na celu promowanie cyklicznych płatności kartą. Również abonenci Play mogą zyskiwać comiesięczny rabat 5 zł jeśli zdecydują się na cykliczne płatności kartą.

A co słychać jeśli chodzi o kwintesencję bankobrania, czyli zarabianie na promocjach bankowych? W chwili obecnej warto założyć Konto z Lwem w ING Banku Śląskim, który płaci za to 100 zł (to już ostatnie chwile gdy można załapać się na promocję, a w dodatku jest to też moment najkorzystniejszy z punktu widzenia uczestnika akcji). Także 100 zł za otwarcie konta płaci PKO BP, dodatkowo dorzucając po 50 zł za każde skuteczne polecenie.

Zachęcam też do lektury z okazji rocznicy bloga: Jak zarobiłem 15 000 zł na bankach? Wielkie podsumowanie 3 lat mojego bankobrania.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:Powyższy wpis nie jest artykułem sponsorowanym, a jedynie efektem obserwacji rynku i ofert promocyjnych oferowanych nie tylko przez banki, ale i instytucje uczestniczące w procesie płatności bezgotówkowych. Za głoszenie promocji dziękuję wszystkim Czytelnikom, którzy podesłali wiadomości. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

3 komentarze:

 1. Tworco bankobrania trzeba uwazac bo jakis cwaniak moze Ci podsunac swinie i nie swiadomie mozesz wprowadzic swoich czytelnikow na wielki przekret ktory zakasuje kase z kart kredytowych. Ale to tak na marginesie prawdopodobienstwo powtorzenia "amber gold" w wersji na bankobranie jest równe 1:100 000. Wiec raczej biezmy garsciami :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bezpieczeństwo jest bardzo istotne. Dlatego jeśli chodzi o produkty oszczędnościowe skupiam się wyłącznie na lokatach i kontach oszczędnościowych, które mają nie tylko gwarancję określonego zysku, ale i gwarancję kapitału (dzięki Bankowemu Funduszowi Gwarancyjnemu). Tak samo jest z promocjami - opisuję te oferowane przez banki oraz sprawdzone już firmy współpracujące z bankami.

   Co do powyższej promocji, choć wspomniałem o nieznajomości firmy innogy Polska to później już zweryfikowałem ją (stoi za nią już znana marka RWE). Zaś płatności w tej promocji obsługuje firma Blue Media, od lat działająca na rynku i obsługująca m.in. przelewy natychmiastowe (także dla banków). Spółka znajduje się w rejestrze krajowych instytucji płatniczych prowadzonym przez KNF, więc nie jest też jakąś anonimową firmą.

   Wielkie dzięki za cenny komentarz. O przezorności i uwadze nigdy nie można zapominać.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...