Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Do 360 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium

720 zł od mBanku700 zł od Citi600 zł od Millennium ⭐ 500 zł od: ING, Santandera i Aliora

28.02.2017

Do 360 zł za Konto 360º lub 360º Student w Banku Millennium

Wystartowała nowa promocja Banku Millennium.

Zyskaj 360 zł - 5 edycja promocji w Banku Millennium
Zyskać można nawet 360 zł w postaci zwrotów za płatności kartą i BLIKiem. Dodatkową zachętą do skorzystania z promocji jest oferta dla oszczędzających. W Banku Millennium można załapać się na lokatę oprocentowaną na poziomie nawet 3% 2,5% oraz konta oszczędnościowego ze stawką 2,5% dla kwoty nawet 100 000 zł.

Aby wziąć udział w promocji "Zyskaj 360 zł - 5 edycja":
 • wyraź zgodę na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych banku
 • najpóźniej do 30.06.2017 r. zawrzyj umowę o konto wraz z kartą

I dalej będzie można już zarabiać. Zgodnie z regulaminem promocji: 
"Uczestnik (...) otrzymuje raz w miesiącu premię za płatności kartą lub płatności BLIK dokonane w ciągu kolejnych sześciu miesięcy kalendarzowych, począwszy od miesiąca następującego po miesiącu, w którym zawarto Umowę"
Zwrot będzie naliczany w wysokości 2% od płatności kartą i 5% od płatności BLIKiem. Trzeba przy tym pamiętać, że suma miesięcznego zwrotu od transakcji kartą może wynieść maksymalnie 30 zł i taki sam limit zwrotu obowiązuje dla płatności BLIKiem. Łącznie w miesiącu można więc zyskać do 60 zł, co przez cały okres trwania promocji da nawet 360 zł. Wypłata premii następować będzie do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków. Do momentu wypłaty premii konto nie może być zamknięte, ani znajdować się w okresie wypowiedzenia.

Do naliczania zwrotów zaliczą się płatności kartą i BLIKiem zaksięgowane w danym miesiącu - transakcje można wykonywać zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie.

Aby premia za dany miesiąc kalendarzowy została wypłacona, koniecznie pamiętaj o spełnieniu poniższych warunków:
 • na koncie musi zostać zaksięgowana przynajmniej jedna płatność kartą/BLIK 
 • w przypadku Konta 360º zapewnij w danym miesiącu wpływy na sumę min. 1 000 zł (może to być przelew z dowolnego źródła, a więc również z Twego rachunku w innym banku; wpływ oznacza, że warunek zostanie spełniony, gdy środki pojawią się na koncie w Banku Millennium choć na chwilę - nie ma konieczności ich utrzymywania w dłuższym czasie) 
 • co najmniej raz zaloguj się do aplikacji mobilnej 

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z systemu płatności mobilnych BLIK, przeczytaj wpis: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności. Podpowiadam również gdzie można płacić BLIKiem.

Dla kogo promocja?


W promocji udział mogą wziąć osoby, które:
"w okresie od 29.02.2016 r. do dnia poprzedzającego rozpoczęcie Promocji, czyli do 25.02.2017 r., nie były stroną umowy, na mocy której Bank prowadził na ich rzecz rachunek oszczędnościowo-rozliczeniowy (ROR) lub Konto Techniczne"

Złóż wniosek o konto w Banku Millennium i zyskaj do 360 zł 

Oferta dla oszczędzających


Produkty oszczędnościowe w Banku Millennium powinny zainteresować osoby, które posiadają nieco zaskórniaków i szukają dobrego - jak na obecne czasy - oprocentowania.

Na Lokacie Mobilnej dla kwoty do 10 000 zł uzyskać można na okres trzech miesięcy oprocentowanie wynoszące nawet 3% 2,5% w skali roku. Z promocyjnej lokaty skorzystać można wyłącznie za pomocą aplikacji mobilnej. Podwyższona stawka oprocentowania zostanie naliczona w przypadku wykorzystania rozszerzonej rzeczywistości w procesie otwierania lokaty. Więcej na ten temat pisałem tutaj.

Drugą z propozycji Banku Millennium dla oszczędzających jest Konto Oszczędnościowe Profit. Można na nim uzyskać 2,5% w skali roku nawet dla 100 000 zł. Promocyjna stawka oprocentowania jest gwarantowana przez 92 dni od momentu pierwszej wpłaty środków na rachunek. Promocja oprocentowania trwa do 22.04.2017 r. do 24.06.2017 r. (promocję wznowiono) co oznacza, że do tego terminu należy dokonać pierwszej wpłaty środków na Konto Oszczędnościowe Profit by załapać się na stawkę 2,5% w skali roku. Przy lokowaniu większych oszczędności w Banku Millennium, pamiętać należy o ograniczeniu jakim jest maksymalny dzienny limit przelewów zlecanych w bankowości internetowej (wynosi on 50 000 zł - jeśli będziesz mieć więcej środków, przelewanie do innego banku będzie trzeba rozłożyć np. na dwa dni).

Konto Oszczędnościowe Profit otwierane i prowadzone jest bez warunków za 0 zł. W każdym miesiącu kalendarzowym można z niego wykonać jedną wypłatę środków za darmo (bez limitu kwotowego przy przelewie na własne konto osobiste w Banku Millennium).

Konto 360º i Konto 360º Student - prześwietlenie oferty


W promocji "Zyskaj 360 zł - 5 edycja"  założyć można Konto 360º lub Konto 360º Student (przy tym drugim pojawia się ograniczenie wiekowe dla posiadacza rachunku). Poniżej prześwietlam więc szczegóły tych produktów.

W przypadku Konta 360º przy spełnieniu prostych warunków, jakimi są comiesięczne zapewnienie wpływów na sumę 1 000 zł (może być to także przelew z Twego konta w innym banku) oraz jedna płatność kartą na dowolną kwotę będziesz mieć: 
 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za posiadanie karty płatniczej 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce 
Przy niespełnieniu tych dwóch wspomnianych warunków opłaty wynoszą: 8 zł za konto, 7 zł za kartę oraz 0 zł za wypłaty w bankomatach Millennium, ale już 1 zł w bankomatach BZ WBK i Planet Cash oraz 5 zł w pozostałych urządzeniach. 

Bez warunków darmowe są przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej. 

Z kolei Konto 360º Student - wbrew nazwie - nie jest propozycją skierowaną wyłącznie do studentów. Najważniejsze kryterium to wiek właściciela rachunku, który powinien mieć 18-26 lat. 

By konto było prowadzone za 0 zł, posiadanie karty nic nie kosztowało i darmowe były wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce wystarczy wykonać w miesiącu jedną płatność kartą na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku pojawi się opłata w wysokości 4 zł.


⭐⭐⭐⭐ - cztery z pięciu możliwych gwiazdek w ratingu ofert, będącym systemem oceny promocji bankowych, dostępnym na blogu Bankobranie to bardzo dobra nota. No ale w końcu można zdobyć całkiem sporo. Na plus działa też ponownie przesunięty okres karencji. W aktualnej, piątej edycji, będzie pewnie już zdecydowanie łatwiej zdobywać zwroty za płatności BLIKiem - tym bardziej, że do moneybacku zaliczają się płatności w Internecie (a BLIKiem można płacić już w bardzo wielu sklepach internetowych i także na Allegro). W związku z niedawno zapowiedzianym cięciem moneybacku przez T-Mobile Usługi Bankowe, propozycja Banku Millennium staje się też w tej sytuacji dobrym zamiennikiem dla Konta Freemium lub Premium w TMUB.

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu Bankobranie. Zapisz się na bezpłatny newsletter by nie przegapić żadnej okazji do zarobku: 
Adres e-mail

44 komentarze:

 1. Czy jest jakaś lojalka?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Konto musi być otwarte do wypłaty premii. Później można zrobić z nim co się zechce - także wypowiedzieć umowę.

   Usuń
  2. ulubione pytanie "jest lojalka?" hihi.
   a moze ktos pamieta czy wszesniej w zeszlym roku nie byly wyplaty ze wszystkich bankomatow darmowe?

   Usuń
  3. W ofercie Millennium nic nie zmieniło się już od dłuższego czasu. Przy Koncie 360º po spełnieniu dwóch warunków (wpływy na sumę min. 1 000 zł i jedna dowolna płatność kartą) prowadzenie konta, przelewy, karta i wszystkie bankomaty są za 0 zł. Opłata za wypłatę gotówki może pojawić się dopiero przy niespełnieniu wspomnianych warunków.

   Usuń
  4. Dzwoniła do mnie kobieta z C.A. zapytałem czy dostane premie 200zł za przeniesienie konta z Nest Banku, okazało sie , że N.B. nie ma na liście banków współpracujących z C.A. i że konto w N.B. mam zamknąć sobie sam, ale wtedy oczywiście nie dostanę 200zł, To po co sie przenosić ?

   Usuń
 2. Brakuje przy tym możliwości skorzystania z poleceń ....

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy są jakieś MCC wykluczone?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma. Można płacić wszędzie i to jest ogromny plus dla Millenium.

   Usuń
  2. Regulamin to tylko 1 (słownie: jedna) strona! Warto przeczytać samemu.

   Usuń
 4. Czy da się gdzieś opłacać rachunki BLIKIEM?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobacz przelewy24.pl ale wątpię. Sprytnym Billem możesz zapłacić rachunki kartą:
   http://bankobranie.blogspot.com/2016/11/rachunki-sprytnie-tansze-o-30-zlotych-dzieki-aplikacji-sprytny-bill.html

   Usuń
  2. Z tego co kojarzę to faktury UPC można opłacać Blikiem.

   Usuń
  3. Od niedawna BLIK działa też na poczcie, ale nie wiem, czy można w ten sposób opłacić rachunki, czy tylko zapłacić za towary i usługi z oferty poczty.

   Usuń
  4. To jeszcze tytułem uzupełnienia cytat ze strony internetowej Poczty Polskiej:
   "Płatność za pomocą BLIKA to kolejne wprowadzone w krótkim czasie udogodnienie jakie oferujemy klientom naszych placówek. Klienci Poczty Polskiej mogą bez żadnych limitów kwotowych i dodatkowych kosztów zapłacić za usługi pocztowe, handlowe i finansowe (opłaty za rachunki np. za gaz, prąd, opłaty podatkowe). Dla nas to możliwość zapewnienia szybkiej i sprawnej obsługi, a dla klientów wygoda w formie wyboru sposobu płatności – opisuje nową usługę Paweł Kopeć, dyrektor zarządzający Pionem Sprzedaży z Poczty Polskiej."

   Usuń
 5. No i to jest promocja ☺ jeszcze jeden powód by pożegnać się z T-Mobile.

  OdpowiedzUsuń
 6. Szkoda tego TMUB, jednak łatwiej było 500zł wydać dla 25zł zwrotu niż 1500 dla 30. Ciekawe czy na stacji paliw Auchan też można płacić BLIKIEM?

  OdpowiedzUsuń
 7. Rozumiem, że obecni posiadacze tych kont nie łapią się na moneyback?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oczywista sprawa. Łapią się osoby które nie mają konta w Millenium od co najmniej 29.02.2016 r.

   Usuń
 8. Jeśli ktoś nie ma smartfona,nie może skorzystać z tej promocji? To dyskryminacja!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz mieć tablet ;) Bez aplikacji jednak nawet Blikiem nie zapłacisz więc wtedy by zostały ci już tylko zwroty za płatności kartą w więc max. 180 zł. Z Blikiem bardziej się opłaca.

   Usuń
 9. A na jakich stronach internetowych można płacić blikiem(prócz allegro)a zwłaszcza czynsz i inne opłaty?A 1500 wydać kartą to na pewno nic łatwego dla przeciętnego "zjadacza"

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rachunki opłacisz Sprytnym Billem ale kartą. Z Blikiem będzie gorzej no ale możesz Blikiem "płacić" na Allegro ;) Więcej nie pisze. Domyśl się.

   Usuń
  2. Jeśli możesz to więcej napisz na makoski@onet.eu(dopiero zaczynam:(

   Usuń
  3. A co z Cwypłatą gotówki podczas zakupów? Ta karta chyba obsługuję CashBack ?

   Usuń
 10. No i idealnie! Skończył mi się moneyback w mBanku, do końca kwietnia mam w TMUB więc jest już alternatywa. Dobrze to w Milennium wymyślili!

  OdpowiedzUsuń
 11. Czyli jak rozumiem mogę założyć konto oszczędnościowe Profit już teraz, ale jak wpłacę pieniądze dopiero 3 kwietnia to te 92 dni z oproc. 2,5% będzie się liczyć dopiero od wtedy? Czy od otwarcia konta?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Od p-wszej wpłaty.

   Usuń
  2. To jeszcze się upewnię. Od pierwszej wpłaty na konto osobiste czy te oszczędnościowe?

   Usuń
  3. Od p-wszej na konto oszczędnościowe.

   Usuń
 12. Czy płatność kartą mogę wykonać za pomocą sprytnego billa na własny rachunek bankowy w innym banku który służy do spłaty rat za kredyt hipoteczny? Czy wtedy taka płatność będzie liczyła się do moneybacku?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przez SB płacisz kartą. Nie ma żadnych wykluczeń. Więc moneyback będzie. Tylko czy ręcznie wprowadzisz numer rachunku?? Bo z tego co korzystałem to wydaje mi się że SB daje możliwość tylko skanowania rachunków.

   Usuń
 13. Czy ktoś się orientuje jak sprawdzić kiedy zamykałem konto w millennium? Zamykałem luty lub marzec 2016 ale nie pamiętam. Czy jak wpisze swoje dane to mi powie że nie mogę z tej promocji skorzystać?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko w oddziale ci powiedzą.
   PS. A morał dla zawodowego bankobiorcy: zapisywać daty zamykania kont.

   Usuń
  2. Niestety nic takiego ci nie powie. Konto założysz jak każdy bez żadnego komunikaty czy spełniasz warunki czy nie.

   Usuń
 14. No i jeszcze na bilet do kina można się załapać.

  OdpowiedzUsuń
 15. Umowa podpisana 1.03, rozumiem, że w marcu nie muszę spełnić żadnego z warunków aby konto było bezpłatne? Cashback również chce zbierać od 1.04, czy tak to działa?

  OdpowiedzUsuń
 16. W artykule jest błąd w zakresie "może to być przelew z dowolnego źródła, a więc również z Twego rachunku w innym banku". Przelew tych 1000 zł nie może pochodzić od uczestnika promocji, o czym mówi wprost § 2 ust. 6 pkt 2 Regulaminu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W par. 3. ust. 6 pkt. 2 zapis brzmi "(...) do kalkulacji łącznych wpływów nie uwzględnia się przelewów z innych rachunków dla Klientów indywidualnych prowadzonych na rzecz Uczestnika w Banku Millennium oraz z rachunków prowadzonych w Millennium Domu Maklerskim". Wyklucza więc przelew np. ze swego innego konta w Millennium (np. z oszczędnościowego). Nie ma wykluczenia innego banku :)

   Usuń
  2. a czy mogą być to wpłaty we wpłatomacie, lub przelewy na telefon jeśli numer jest powiązany z kontem w banku millenium?

   Usuń
 17. Po złożeniu wniosku i zaznaczeniu że chce się podpisać umowę w oddziale jest jeszcze jakiś telefon czy można iść do oddziału?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie dzwonią, można iść do oddziału.

   Usuń
  2. Powierdzam. Nie dzwonią. Poszedłem następnego dnia po wysłaniu wniosku i pani w oddziale mi powiedziała że tak właśnie najlepiej by przyjść następnego dnia.

   Usuń
 18. Witam, w jaki sposób można zmaksymalizować zyski z tej promocji? 2% zwrotu przy płatności kartą to daje 1500 zł wydatków, przy dwóch osobach to już 3000zł. Dla blika jest niby trochę łatwiej, ale żeby osiągnąć maksymalny zwrot dla 2 osób to trzeba wydać blikiem 1200zł. Czy są jakieś sposoby aby osiągnąć maksymalny zysk "niekonwencjonalnymi" metodami?
  Ktoś wcześniej pisał o allegro i "domyśl się". Przecież wystawienie na allegro kosztuje kilka złotych, a po zakupie nawet przez druga osobę trzeba zapłacić prowizję najmniej 3%. Zakładając że sprzedaję coś za 600 zł to płacę prowizję za wystawienie ok 6zł, druga osoba to kupuje to płacę prowizję od sprzedaży 3% tj 18 zł co łącznie daje 24 zł straty, a od banku dostanę 30 zł to daje wynik 6 zł na plus (a chciałbym 30 lub trochę mniej).
  Jak to rozegrać aby był maksymalny zysk lub trochę mniejszy?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 720 zł za eKonto do usług w mBanku (+ 6,5% dla oszczędności)

Na takie okazje warto czekać. W mBanku właśnie pojawiła się kumulacja promocji. W skład powitalnego pakietu nagród wchodzi premia do 520 zł ...