Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: 200 zł za Konto Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim i przelew do ZUS

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

22.02.2017

200 zł za Konto Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim i przelew do ZUS

Przedsiębiorcy coraz częściej mogą dorobić dzięki okazjom do bankobrania.

200 zł za Konto Direct dla firmy w ING Banku Śląskim
Tym razem otwarcie konta przez osoby prowadzące działalność gospodarczą premiuje ING Bank Śląski. Do zdobycia w bardzo prosty sposób czeka 200 zł. Aktualnie to już promocja w piątym banku, w której można zyskać za założenie rachunku firmowego. W dzisiejszym wpisie prześwietlam więc najnowszą propozycję z banku z lwem w logo, ale i przypominam o propozycjach innych banków.

Aby wziąć udział w promocji "200 zł za otwarcie Konta i przelew na ZUS" i zdobyć tytułowy bonus wystarczy:
 • po otrzymaniu wiadomości w bankowości internetowej najpóźniej do 15.06.2017 r. zapisać się do promocji i zaakceptować regulamin
 • do 15.06.2017 r. wykonać przelew składki ubezpieczenia do ZUS 
 • do momentu wypłaty premii (co ma nastąpić 30.06.2017 r.) posiadać konto wraz z kartą

I to już wszystko. Trzeba przyznać, że to kolejna promocja dla przedsiębiorców, w której warunki do spełnienia są bardzo proste. Przy promocji dla przedsiębiorców pamiętaj, że premia stanowi przychód, więc niezbędne jest rozliczenie przed Urzędem Skarbowym.

Jeśli posiadasz już dostęp do bankowości internetowej ING Banku Śląskiego to wniosek o konto firmowe możesz złożyć właśnie tam.

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem uczestnikami akcji promocyjnej ING Banku Śląskiego mogą być:
"osoby fizyczne prowadzące jednoosobową działalność gospodarczą, do których nie stosuje się przepisów Ustawy o rachunkowości, będące rezydentami uprawnione do zawarcia umowy rachunku Konto Direct dla Firmy oraz które (...) od dnia 1.12.2015r. do dnia 12.02.2017r. nie byli posiadaczami rachunków prowadzonych na podstawie „Regulaminu świadczenia przez ING Bank Śląski S.A usług w ramach prowadzenia rachunków bankowych” tj. Konta z Lwem: Direct, Zysk, Zysk +, Direct dla Firmy w ING Banku Śląskim"
Poza powyższym wykluczeniem uczestnikiem promocji nie może być też osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku.

Konto Direct dla Firmy - prześwietlenie oferty


Główne cechy rachunku proponowanego w promocji z premią to:
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0/9 zł - opłata miesięczna za prowadzenie konta nie jest pobierana w przypadku spełnienia warunku aktywności (wystarczy w tej sytuacji wykonać w danym miesiącu przelew do ZUS lub przelew do US lub zapewnić wpływy na konto na sumę min. 2 000 zł - wpływy te powinny pochodzić z dowolnego źródła poza innymi rachunkami firmy w ING Banku Śląskim)
 • 0/0,90 zł - opłata za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej nie jest pobierana w przypadku spełnienia w poprzednim miesiącu warunku aktywności (opisanego wyżej)
 • 0 zł za wydanie karty
 • 0/7 zł - opłata miesięczna za kartę nie jest pobierana, jeśli suma wykonanych i zaksięgowanych w danym miesiącu kalendarzowym płatności kartą wyniesie min. 300 zł
 • 0 zł za wypłatę gotówki w bankomatach ING Banku Śląskiego oraz Planet Cash
 • 0 zł za wpłatę gotówki we wpłatomatach ING Banku Śląskiego

Po złożeniu wniosku online (a tylko wnioski złożone w taki sposób objęte są promocją), umowę o konto w ING Banku Śląskim zawrzeć można wyłącznie za pośrednictwem kuriera.

Złóż wniosek o konto i zdobądź 200 zł

Alternatywne promocje dla przedsiębiorców


Na wstępie wspomniałem o tym, że promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą jest coraz więcej. Dziś więc o nich przypomnę:
 • 300 zł na paliwo za BIZnest Konto - to limitowana promocja (dostępne jest tylko 500 wniosków promocyjnych), w której zdobyć można kartę podarunkową do wykorzystania na stacjach Orlen i Bliska. Warunki akcji są bardzo proste, a konto, karta, przelewy i wypłaty z bankomatów bezwarunkowo darmowe.
 • 250 zł za mBiznes konto Standard - to kumulacja dwóch promocji. 150 zł daje organizator akcji specjalnej - wydawca serwisu Bankier.pl a kolejne 100 zł trafi do Ciebie od mBanku. Dodatkowym walorem propozycji jest zwolnienie z podstawowych opłat za konto na okres 24 miesięcy.
 • 600 zł za konto w Idea Banku - promocja "Premiowanie za bankowanie" to najdłużej dostępna propozycja spośród promocji dla osób prowadzących działalność gospodarczą. Wypłata premii rozłożona jest w czasie na okres 12 miesięcy. Warunki jakie należy spełnić należą do prostych - a dodatkowo można je wybrać sobie samodzielnie.
 • 1 500 zł za konto w Alior Banku - tutaj kusząco wygląda suma 1 500 zł, ale nie oszukujmy się - wyciśnięcie maksymalnej kwoty jest bardzo trudne (i kosztowne). Realnie i w sposób korzystny z punktu widzenia bankobiorcy zyskać można ok. 700 zł.

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi. Zapisz się na bezpłatny newsletter. To zajmie chwilkę, a dzięki temu zyskasz dostęp do powiadomień o nowościach:
Adres e-mail

25 komentarzy:

 1. Zastanawia mnie czy wystarczy przelanie jednej ze składek do ZUS. Bo już mam teraz to wszystko rozdrobnione. Podatek z Nest Banku, ZUS z Idea Banku no i teraz ZUS by poszedł też z ING.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wymogu przelania wszystkich składek. A jak chcesz wszystkie to możesz je sobie podzielić i po pół każdej przelać z Idea i ING ;)

   Usuń
  2. Ja mam konto w mBanku założone w promocji gdy dawali 50 zł za przelew do ZUS. Ale przelewać trzeba po min. 250 zł miesięcznie. Czy w tej promocji jest jakaś kwota minimalna którą należy przelać do ZUS? Pytam bo mam mały ZUS dla nowych przedsiębiorców więc 2 razy po 250 zł nawet nie wyjdzie.

   Usuń
  3. Nie ma wymogu żadnej konkretnej kwoty.

   Usuń
 2. Czyli jeśli ktoś ma konto osobiste w banku, to nie skorzysta. A szkoda...

  OdpowiedzUsuń
 3. Widzę że wyrobienie karty jest wymagane. Ale dalej w regulaminie nie zauważył nic by było wymagane jej utrzymywanie. No chyba, że się mylę. Wyprowadźcie proszę mnie z błędu jeśli jest inaczej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. § 3 pkt. 1.5. regulaminu wymaga by być posiadaczem konta i karty do konta do dnia wypłaty premii.

   Usuń
  2. Więc nie daj boże będzie potrzeba zastrzeżenia karty i zamówienia nowej. Zgodnie z tym regulaminem wtedy premia przepadnie.

   Usuń
 4. Czyli najlepszy moment na przystąpienie do tej promocji to początek kwietnia.

  OdpowiedzUsuń
 5. Wszędzie tylko wpłata do Zus... a co z przedsiębiorcami, którzy są na podwójnym Krusie? Widzę, że żaden bank nie bierze pod uwagę takiej możliwości, a w końcu ZUS to nie KRUS, zatem nawet pomimo realnie opłaconej składki na ubezpieczenie, nie będzie spełniony warunek "przelewu do ZUS", i premia nie będzie mogła być wypłacona!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A przelew do KRUS robisz przez formularz przelewu do ZUS czy zwykłym przelewem? Jeśli tym pierwszym to luz. Ale podejrzewam, że jednak tym drugim. Dla rolników jakieś promocje może mają banki spółdzielcze?

   Usuń
  2. Oj, spółdzielcze to dopiero koszą... Nawet za przelewy internetowe, prowadzenie konta i wszystko co możliwe... Jeszcze nie spotkałam się z żadną promocją w BS. Przelew do Krus jako zwykły przelew, raczej nie ma opcji przez przelew do ZUS, no a może jednak się mylę?

   Usuń
  3. W formularzu przelewu do ZUS podstawiają się rachunki bankowe ZUSu więc KRUSu tam nie przelejesz. Tzn. przelać przelejesz ale nic Ci to nie da i trafi do czarnej dziury. Ale z drugiej strony warunki promocji w sumie zostałyby wypełnione ;)

   Usuń
  4. Wczoraj właśnie sprawdzałam i nr kont wyświetlają się automatycznie.
   Chyba żeby jak piszesz puścić przelew w czarna dziurę za zł? Pewnie sie nie da...
   Z podatkiem do Us też lipa, bo póki trwa akcja zatowarowania nie płacimy podatku, dopiero jak rusza sezonowa sprzedaż... Niby proste warunki do spełnienia, ale jednak nie dla wszystkich...

   Usuń
 6. Czy przy koncie firmowym jest tak samo jak w osobistym, że za pierwszy niepełny miesiąc opłata za kartę jest niepobierana?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak samo opłaty nie będzie. Tylko przy firmowym okres rozliczeniowy to normalny miesiąc kalendarzowy. A nie od 29-go jak na RORze.

   Usuń
 7. Ja złożyłem wniosek 15.04.2017, czy zalapie sie na promocje? Liczy sie data zlozenia wniosku, czy data podpisania umowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli jest analogicznie jak z kontem osobistym to spoko, łapiesz się.

   Usuń
 8. Teraz nie ma już 200 zł a można dostać... 100 wizytówek. Dziękuję, postoję, zaczekam na coś innego ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Kiedy ma się pojawić wiadomość w bankowości internetowe, żeby zapisać się do promocji i zaakceptować regulamin? Konto mam aktywne od 13.04 ale nie mam żadnej wiadomości. Czy trzeba czekać do czerwca na nią?

  OdpowiedzUsuń
 10. tez czekam i juz jest koncowka maja.

  OdpowiedzUsuń
 11. Czy jak 30.06 po wypłacie premii zastrzegę kartę to konto pozostanie darmowe?

  OdpowiedzUsuń
 12. Ja nie dostalem jednak zwrotu 200 zl. Otrzymalem taka odpowiedz od banku
  "jednym z warunków uczestnictwa w promocji, był brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Nie spełnił Pan tego warunku. Dlatego nie mogliśmy wypłacić nagrody".
  Na stronie bankobranie były cztery warunki. Powyżej nie ma nic napisanego, aby był brak sprzeciwu wobec przetwarzania danych w celach marketingowych. Dalem sie naciagnac, niestety.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W mym prześwietleniu promocji jest zapis: "Poza powyższym wykluczeniem uczestnikiem promocji nie może być też osoba, która wyraziła sprzeciw wobec przetwarzania danych w celach marketingowych banku".

   Wycofaj sprzeciw i spróbuj jeszcze raz złożyć reklamację, przyznając się do błędu i prosząc o ponowne rozpatrzenie sprawy ze wskazaniem, że jednak na chwilę obecną już sprzeciwu nie ma, a dotąd nie był on zamierzony i zależy Ci na rozwijaniu dobrej współpracy (w tym na otrzymaniu ofert banku, skoro stałeś się jego klientem). Być może ktoś w banku spojrzy na to przychylnie.

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...