Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Bon 100 zł do Empiku za Konto 360° lub 360° Student w Banku Millennium

800 zł od Santandera610 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium7% + 300 zł od Pekao1200 zł za kartę Citi

7.02.2017

Bon 100 zł do Empiku za Konto 360° lub 360° Student w Banku Millennium

Po niemrawym styczniu Bank Millennium zaczął przypominać o sobie promocjami.

Bon 100 zł do Empiku za konto w Banku Millennium
Dopiero co wczoraj pisałem o biletach do Cinema City dla obecnych klientów banku, a już przyszedł czas na kolejną promocję z Kontem 360° w roli głównej. Tym razem to propozycja dla nowych klientów. Do zdobycia jest bon o wartości 100 zł do wykorzystania podczas zakupów w sklepie empik.com.

Aby wziąć udział w promocji i zdobyć 100 zł na zakupy wystarczy:
 • do 28.02.2017 r. na stronie promocji złożyć wniosek o konto w Banku Millennium (wraz z kartą płatniczą)
 • wyrazić zgodę na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku
 • najpóźniej do 6.03.2017 r. zawrzeć umowę o konto (można to zrobić za pośrednictwem kuriera lub w placówce banku - promocyjny wniosek musi być jednak złożony online) 
 • do 31.03.2017 r. wykonać płatności kartą lub BLIKiem na łączną kwotę min. 360 zł (do końca marca transakcje muszą zostać już zaksięgowane; płatności mogą być wykonywane w punktach handlowo-usługowych i/lub w Internecie)

I to właściwie już wszystko. Karta podarunkowa o wartości 100 zł ma zostać przekazana w bankowości internetowej lub wiadomością SMS do 15.04.2017 r. Będzie można ją wykorzystać w sklepie internetowym Empiku w ciągu 12 miesięcy (tak wynika z informacji umieszczonej na stronie promocji).

Dla kogo promocja?


Zgodnie z regulaminem udział w promocji może wziąć pełnoletnia osoba, która:
"nie jest pracownikiem Banku, 
- nie posiada i nie posiadała żadnego produktu w Banku i nie jest lub nie była po dniu 01.04.2015r. uprawniona do dysponowania jakimkolwiek rachunkiem w Banku, jako posiadacz rachunku wspólnego, pełnomocnik, przedstawiciel ustawowy, opiekun czy kurator posiadacza rachunku, jak również nie jest i nie była w tym czasie użytkownikiem jakiegokolwiek produktu, w tym karty przedpłaconej pre-paid oraz karty kredytowej dodatkowej" (pisownia oryginalna)
Mamy więc do czynienia z zapisem dość restrykcyjnym. Z promocji wyeliminowani są nie tylko posiadacze kont (co jest dość powszechnym zjawiskiem), ale też pełnomocnicy, a nawet posiadacze kart pre-paid.

Konto 360° lub 360° Student - prześwietlenie oferty


W promocji z bonem do Empiku założyć można Konta 360º lub Konta 360º Student (przy tym drugim pojawia się ograniczenie wiekowe dla posiadacza rachunku).

W przypadku Konta 360º przy spełnieniu prostych warunków, jakimi są comiesięczne zapewnienie wpływów na sumę 1 000 zł (może być to także przelew z Twego konta w innym banku) oraz jedna płatność kartą na dowolną kwotę będziesz mieć:
 • 0 zł za prowadzenie konta 
 • 0 zł za posiadanie karty płatniczej 
 • 0 zł za wypłaty gotówki z dowolnych bankomatów w Polsce

Przy niespełnieniu tych dwóch wspomnianych warunków opłaty wynoszą: 8 zł za konto, 7 zł za kartę oraz 0 zł za wypłaty w bankomatach Millennium, ale już 1 zł w bankomatach BZ WBK i Planet Cash oraz 5 zł w pozostałych urządzeniach. 

Bez warunków darmowe są przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej i mobilnej. 

Z kolei Konto 360º Student - wbrew nazwie - nie jest oferowane wyłącznie studentom. Kluczowe kryterium to wiek właściciela rachunku, który powinien mieć 18-26 lat. By konto było prowadzone za 0 zł, posiadanie karty nic nie kosztowało i darmowe były wypłaty z dowolnych bankomatów w Polsce wystarczy wykonać w miesiącu jedną płatność kartą na dowolną kwotę. W przeciwnym wypadku pojawi się opłata w wysokości 4 zł.

⭐⭐⭐ (ocena w ratingu ofert na blogu Bankobranie) - to dobra promocja, choć osobiście wolę dostawać premie pieniężne (jeśli też wolisz takie propozycje, sprawdź promocje: 100 zł za konto w ING Banku Śląskim oraz 100 zł za konto w PKO BP + premie za polecenia). Nie sięgając zanadto wstecz, łatwo możemy odszukać promocje, w których Bank Millennium płacił za otwarcie konta i płacił nawet więcej niż wart jest obecnie prezentowany bon. Przed skorzystaniem z promocji warto również przeprowadzić sobie indywidualne porównanie cen pomiędzy tymi w Empiku, a w innych sklepach, bo może się okazać, że ostateczny zysk z promocji okaże się jednak niższy. Ogólną ofertę Banku Millennium wybraniają propozycje dla oszczędzających (3-miesięczna Lokata Mobilna z oprocentowaniem nawet 3% w skali roku dla kwoty do 10 000 zł oraz Konto Oszczędnościowe Profit, które gwarantuje oprocentowanie na poziomie 2,5% w skali roku przez okres 92 dni od dnia pierwszej wpłaty, nawet dla kwoty do 100 000 zł).


Za podrzucenie informacji o promocji dziękuję Czytelnikowi Przemowi. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Bądź na bieżąco z promocjami bankowymi.  na Twitterze i polub na Facebooku:

10 komentarzy:

 1. A jak założę w promocji to na te bilety też się załapię?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma problemu. Ale w promocje "Telefonem się opłaca" jest tylko 1 bilet na klienta

   Usuń
 2. Słabo. Bardzo.

  OdpowiedzUsuń
 3. Wolę gotówkę choć i vouchery nie są złe jak ten co był do Rosmanna od Nest Banku. Ale Empik drogi jak dla mnie więc odpada.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W pełni się zgadzam. Oglądałem atlas w Empiku. Poszedłem do księgarni 300 metrów dalej. Kosztował o połowę mniej.

   Usuń
 4. Na razie w tym roku kiepskie promocje :-(
  Czekam by żonie coś założyć. Może będzie jak w zeszłym roku w mBanku czy Millenium coś z premiami i moneybackami za płatności kartą/BLIK (po ponad 500zł szło zarobić )

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak założę teraz konto to do końca lutego utrzymanie jest darmowe? Czy też należy zrobić obrót na 360 zł i 1000 zł przelew?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, w lutym będzie konto darmowe bez wymogu jakiejkolwiek aktywności. De facto nawet w marcu byłoby darmowe (w standardowej opcji), ale do końca marca będzie już należało wydać te min. 360 zł (na potrzeby promocji). Można to zresztą zacząć już robić w lutym.

   W kolejnych miesiącach by konto było darmowe nie trzeba już wydawać 360 zł, ale wystarczy 1 płatność na dowolną kwotę (w przypadku Konta 360° Student) lub 1 płatność na dowolną kwotę i wpływ 1 000 zł (w przypadku Konta 360°).

   Usuń
 6. Promocja mi się podoba - spełniam warunki konta student, więc dostaję za darmo bon do Empiku. Empik jest drogi to fakt, ale nawet tam za 100 zł można kupić np. kilka książek. Mam jednak pytanie - kiedy mogę zlikwidować konto jeśli skorzystam z promocji?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Nie 700, a 800 zł za Konto Santander. Specjalnie dla Czytelników bloga Bankobranie!

Oto aktualna odsłona popularnej i sprawdzonej promocji konta w Santanderze. Wraz z nią świetna wiadomość.  Standardowo do wzięcia czekałyby ...