Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Mam PKO VI edycja. Powraca promocja w której bank płaci 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za polecenia

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

1.02.2017

Mam PKO VI edycja. Powraca promocja w której bank płaci 100 zł za otwarcie konta i po 50 zł za polecenia

Znów dostępny jest program poleceń w PKO BP.

Program poleceń Mam PKO
Oznacza to więc kolejną szansę na łatwy zarobek. Za otwarcie konta czeka gwarantowany bonus 100 zł. A obecni klienci, jak również ci którzy dopiero w tej promocji staną się posiadaczami konta w PKO BP mogą dalej zarabiać na polecaniu. Za każdą skuteczną rekomendację bank płaci 50 zł. To dla wszystkich. A dla młodych (do ukończenia 26. roku życia) dodatkowo jest jeszcze 10 biletów do kina!

Program poleceń "Mam PKO" systematycznie powraca - najpewniej z powodu swej popularności. Wystartowała więc 6. edycja akcji.

Zasady są niezmienione. A to dobra wieść, bo są to zasady bardzo proste. Aby zdobyć premię 100 zł należy:
 • złożyć wniosek o konto - w polu "kod polecenia" należy podać kod od obecnego klienta banku (wiarygodny kod polecenia uzyskasz tutaj
 • we wniosku wyraź zgody na przekazywanie materiałów marketingowych przez PKO BP 
 • w ciągu 30 dni kalendarzowych od otwarcia konta wykonaj płatności kartą na sumę co najmniej 200 zł oraz co najmniej jedną transakcję przy użyciu aplikacji IKO o łącznej wartości min. 10 zł 

I to już wszystko - warunki uzyskania premii będą już spełnione.

Ważne wskazówki


Termin wypłaty premii. Program poleceń "Mam PKO" został podzielony na trzy etapy: 1.02.-2.03., 3.03.-1.04. oraz 2.04.-1.05.2017 r. Mają one znaczenie wyłącznie w kontekście wyliczenia terminu, w którym bank wypłaci Ci premię. W ciągu 50 dni kalendarzowych od zakończenia danego etapu, bank zweryfikuje spełnienie warunków, a w ciągu kolejnych 25 dni wypłaci bonus na Twe konto. Okresy te są długie, ale praktyka (w poprzednich edycjach promocji) pokazuje, że bank zdecydowanie szybciej wypłaca nagrody (zwłaszcza za I i II etap).

Gdzie wykonać płatności? Płatności, które liczą się w promocji muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych. Dotyczy to zarówno transakcji kartą, jak i IKO. Do sum, które należy wydać celem spełnienia warunków promocji nie wliczą się płatności w Internecie.

Płatności IKO. Transakcje przy użyciu aplikacji IKO oznaczają płatności z wykorzystaniem kodu BLIK - wygenerujesz go właśnie w aplikacji mobilnej PKO BP (którą bank nazwał IKO). Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z tego systemu płatności mobilnych, koniecznie przeczytaj poradnik: BLIK - płatności telefonem. Zalety i wady jakie ma Polski Standard Płatności. A jeśli nie kojarzysz punktów handlowo-usługowych honorujących tę formę płatności, zobacz gdzie płacić BLIKiem?

100 zł za konto firmowe w PKO BP. Wyżej opisywane warunki dotyczą otwierania konta dla klientów indywidualnych. Jednak i przedsiębiorcy mogą założyć konto firmowe z premią 100 zł. By ją uzyskać również trzeba złożyć wniosek o konto z wykorzystaniem kodu polecenia, a dalej - w ciągu 40 dni kalendarzowych od otwarcia konta - wykonać w punktach handlowo-usługowych płatności kartą na łączną sumę min. 200 zł oraz zrealizować przelew do ZUS zlecony w ramach konta przez bankowość internetową lub przez telefon z wykorzystaniem opcji "przelew do ZUS". Ale w przypadku ofert dla przedsiębiorców nie ma co ukrywać, że są dostępne lepsze propozycje - możesz znaleźć je tutaj.

Promocja PKO BP, a Konto Inteligo. Konto Inteligo jest prowadzone przez PKO BP. Jednak posiadanie takiego konta nie wyklucza Cię z udziału w promocji Mam PKO. Możesz więc w takiej sytuacji zgarnąć 100 zł za założenie konta. Jeśli jednak chcesz je polecać w programie poleceń (o szczegółach piszę nieco niżej) to niezbędne jest posiadanie konta właśnie w PKO BP.

Do kiedy można przystąpić do promocji? Program poleceń trwa do 1.05.2017 r. - do tego momentu należy aktywować konto (co jest w praktyce równoznaczne z zawarciem umowy). Umowę o konto w promocji PKO BP można zawrzeć wyłącznie za pośrednictwem kuriera, a więc w praktyce czas na to jest do 28.04.2017 r. (ostatni dzień roboczy w trakcie trwania programu). Uwzględnij to i wniosek o konto złóż najpóźniej w okolicach 14.04. (w praktyce proces otwarcia konta z wizytą kuriera trwa krócej, ale warto dać sobie na to odpowiednią rezerwę czasu, by na pewno załapać się na promocję).

Opodatkowanie premii. W regulaminie promocji można znaleźć zapis:
"W przypadku konieczności odprowadzenia przez Organizatora, jako płatnika podatku, zryczałtowanego podatku od uzyskanych nagród, Organizator zwiększy wartość jednostkową nagrody o kwotę odpowiadającą wartości należnego zryczałtowanego podatku dochodowego od osób fizycznych od uzyskanej nagrody. Kwotę tę Organizator przekaże na rachunek właściwego Urzędu Skarbowego tytułem należnego podatku dochodowego"
Można więc być spokojnym. Zdobyta przez Ciebie premia w całości pozostanie do Twej dyspozycji.

Dla kogo promocja? 


Przez "nowego klienta" (osoba polecana), który może założyć konto i zdobyć premię 100 zł bank rozumie:
"osobę fizyczną, także tę prowadzącą działalność gospodarczą lub będącą wspólnikiem w spółce cywilnej, która w dniu złożenia wniosku o Nowe konto lub Nowy pakiet PKO Banku Polskiego z podanym Kodem polecenia nie posiada żadnego z kont lub pakietów (...) ani nie jest rozpatrywany wobec niej wniosek o otwarcie żadnego z tych kont lub pakietów złożony przed rozpoczęciem Edycji Programu, ani w okresie ostatnich trzech lat liczonych od daty rozpoczęcia Edycji Programu nie posiadała żadnego z tych kont lub pakietów"

Masz konto w PKO BP? Jak polecać by zarabiać?


Jeśli już posiadasz dowolne konto osobiste w największym banku w Polsce (albo je dopiero założysz z polecenia w aktualnie trwającym programie poleceń), możesz też zarabiać na polecaniu kont. Aby mieć taką możliwość niezbędna jest rejestracja na stronie mam.pkobp.pl (podać należy imię, nazwisko, adres e-mail, numer PESEL oraz numer telefonu komórkowego, który będzie zgodny z numerem zarejestrowanym w banku - przy umowie o konto). Trzeba również wyrazić zgody na przekazywanie przez bank materiałów marketingowych i zaakceptować regulamin akcji.

Po tych formalnościach zostanie Ci już polecanie konta - za każde skuteczne polecenie (a więc takie, gdy rekomendowana przez Ciebie osoba założy konto i spełni warunki promocji uprawniające do otrzymania premii 100 zł), PKO BP wypłaci Ci po 50 zł. W programie poleceń przewidziano też nagrody dodatkowe dla osób najaktywniej polecających konta. Dla pierwszej trójki są to nagrody wynoszące 5 000, 3 000 i 1 000 zł.

Jakie konto w PKO BP wybrać?


Z listy kont osobistych, które można założyć w programie poleceń PKO BP wybrałem te, które są najlepszymi propozycjami ze względu na warunki cenowe prowadzenia rachunku i karty. Są to Konto dla Młodych (w wieku 18-26 lat) oraz Konto za Zero. Poniżej znajdziesz ich szczegółowe prześwietlenie.

Konto za Zero - jak już sugeruje jego nazwa - prowadzone jest za 0 zł, ale nie bez warunków. Będzie ono darmowe, jeśli do konta zostanie wyrobiona karta płatnicza. A ta z kolei będzie darmowa jeśli wykonasz płatności na sumę min. 300 zł. Główne cechy Konta za Zero to: 
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta gdy do konta wydana jest karta płatnicza (w przeciwnym wypadku opłata wyniesie 6,90 zł)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej
 • 0/6,90 zł - opłata za kartę nie jest pobierana jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz płatności na sumę min. 300 zł; okres rozliczeniowy liczony jest miesiącami, ale nie kalendarzowymi, a od daty otwarcia konta
 • 0 zł za wypłaty gotówki w bankomatach sieci PKO BP

Z kolei Konto dla Młodych jest propozycją skierowaną do pełnoletnich osób, ale tylko tych, które nie ukończyły 26. roku życia. Dla klientów w tej grupie wiekowej warunki oferty są bardzo korzystne: 
 • 0 zł za otwarcie konta
 • 0 zł za prowadzenie konta (bez warunków) 
 • 0 zł za kartę płatniczą (jeśli w okresie rozliczeniowym wykonasz co najmniej pięć płatności na dowolne kwoty; przy braku płatności opłata wynosi do 5 zł)
 • 0 zł za przelewy złotówkowe Elixir zlecane w bankowości internetowej 
 • 0 zł za wypłaty gotówki w dowolnym bankomacie w Polsce i na świecie
Uwaga! Osoby zakładające Konto dla Młodych mogą dodatkowo załapać się na pakiet 10 biletów do kina sieci Cinema City lub Helios w innej promocji banku. Można więc upiec dwie pieczenie na jednym ogniu, tudzież - bardziej należałoby napisać - dwie promocje na jednym koncie. Do otrzymania biletów wystarczy otwarcie konta (z kodem polecenia by dostać 100 zł), jedna płatność kartą oraz rejestracja na stronie promocji. Aby dostać bilety nie można jednak mieć konta w Inteligo (co jest dopuszczalne w samej promocji "Mam PKO" z premią 100 zł). Więcej o promocji z biletami przeczytasz tutaj (promocja z biletami została zakończona)


Jak wygląda otwarcie konta w PKO BP?
Po złożeniu wniosku o konto, skontaktuje się z Tobą konsultant z PKO BP. Podczas rozmowy potwierdzi dane i umówi kuriera (bo to jedyna opcja zawarcia umowy). Podczas rozmowy możesz wskazać inny adres do podpisania umowy niż ten podany we wniosku. Może więc to być np. Twoje miejsce pracy. Przed przybyciem kurier kontaktuje się telefonicznie celem ustalenia dokładnej godziny przyjazdu. Po podpisaniu umowy, w ciągu kilku minut od wyjścia kuriera Twoje konto zostanie aktywowane. Kurier wraz z umową dostarczy Ci również kartę do konta co oznacza możliwość korzystania z niej (a więc i spełniania warunków promocji) już od dnia podpisania umowy.

Kod polecenia do PKO BP


Jeśli chcesz załapać się na 100 zł za otwarcie konta z polecenia, skorzystaj ze sprawdzonego, wiarygodnego kodu polecenia, który uzyskasz dzięki poniższemu formularzowi:Przydatne dokumenty: 
Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu.  na Twitterze i polub na Facebooku:

151 komentarzy:

 1. Pytanie mam co się dzieje jak teraz założę Konto dla Młodych bo się łapię wiekowo, ale za 2 miesiące kończę 26. lat? Czy i jak zmienią się warunki?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zmieni się na Konto za zero.

   Usuń
  2. Potwierdzam. Standardowo zmienia się na Konto Za Zero. Karta, numer konta, wszytsko zostaje po staremu. Przed zmianą przesyłają jeszcze list informacyjny.

   Usuń
  3. Guzik prawda, nie za zero tylko inne, bardzo drogie swoją drogą, w liście który otrzymasz wszystko będzie opisane pięknie, lecz zwróć uwagę na stawki. Wiem miesiąc temu to przechodziłem. Zajdziesz do banku i od ręki zmienią Ci na właściwe.

   Usuń
 2. Czy na Konto Dla Młodych musi wpływać jakaś kwota co miesiąc?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej potrzeby. Nie wymaga tego ani regulamin promocji, ani warunki prowadzenia konta (jest ono darmowe nawet gdy nie ma wpływów).

   Usuń
 3. Aha, czyli nie ma okresu kadencji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miałeś/-aś na myśli okres karencji? ;) Niestety jest. W części "Dla kogo promocja?" cytuję zapis z regulaminu. Z promocji wyłączone są osoby, które posiadały konto w PKO BP (nie dotyczy Inteligo) w okresie trzech lat poprzedzających promocję.

   Usuń
 4. Takie pytanko do konta Zero. Spełnienie warunków do wypłaty premii to 100zł obrotu kartą (bez internetowych). Spełnienie warunków aby karta była darmowa to 300zł. Czy te pozostałe 200zł można już w internetowych zrobić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Raczej 200 a nie 100 jest wymagane. Te muszą być poza Internetem. Ale reszta do dobicia do 300 zł może być już dowolna.

   Usuń
 5. Jeśli mam konto Inteligo to mogę brać w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, posiadanie Konta Inteligo (wcześniej lub nawet teraz) nie wyklucza możliwości wzięcia udziału w promocji "Mam PKO" i zdobycia 100 zł za otwarcie konta.

   Usuń
  2. A jak jest z IKO do PKO BP? Instaluje się nową aplikację, gdy ma się jeszcze aktywną tę z inteligo? Nie doszukałem się odpowiedzi, choć może czegoś nie widzę.

   Usuń
  3. PKO BP i Inteligo działają na tej samej aplikacji IKO. Trzeba więc "rozwiązać" połączenie aplikacji z Inteligo, wyczyścić dane (lub usunąć aplikację i pobrać ją ponownie) oraz powiązać z kontem w PKO BP.

   Usuń
 6. Czy po wydaniu 200 zł kartą i 10 zł blikiem można zlikwidować kartę aby nie pobierano opłaty miesięcznej i czekać na wypłatę?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W przypadku Konta dla Młodych po wydaniu 200 zł można z karty zrezygnować. Samo konto pozostanie darmowe i nie będzie wymagać żadnej aktywności.

   Jeśli chodzi o Konto za Zero to z karty też można zrezygnować po spełnieniu warunków (tj. wydaniu min. 200 zł), ale... wtedy pojawi się opłata za konto. Nie ma jej gdy jest karta (a za nią opłaty bank nie pobierze przy wydaniu 300 zł w miesięcznym okresie rozliczeniowym).

   Usuń
 7. Aby zdobyć premię 100 zł należy złożyć wniosek o konto - w polu "kod promocyjny" należy podać kod od obecnego klienta banku (wiarygodny kod polecenia uzyskasz tutaj) ... czyj to kod?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem promocji jest to kod klienta PKO BP zarejestrowanego w programie "Mam PKO" :)

   Usuń
  2. Mr. Złotówy, lub jego zony czy rodziców. Bralam udzial w promocji inteligo z uzyciem kodu od Mr. Zlotowy, zero problemow, premia juz wypłacona. Ja premie dla mr. Zlotowy traktuje jako podziekowanie za prace ktora wklada w prowadzenie bloga, czytanie wszystkich regulaminow, i to ze dzieki niemu wszystko jest lopatologiczne proste. :)

   Usuń
 8. A z polecaniem? Założyłem konto Inteligo i poleciłem znajomego, czy tutaj też mogę skorzystać z takiej opcji?
  PS kiedy widać na stronie poleceń, że kogoś poleciłem? Po spełnieniu przez niego warunków?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Też możesz założyć konto z premią 100 zł i jeszcze w tej samej edycji polecać znajomych (przed polecaniem koniecznie pamiętaj o rejestracji w programie). Po zalogowaniu na stronie promocji widać liczbę aktywnych poleceń, a także tych już zaakceptowanych do wypłaty premii (choć aktualizacja odbywa się z pewnym poślizgiem, bo bank robi to zbiorczo co 1-2 tyg.).

   Usuń
 9. Czy mogę obciążyć konto za pomocą Sprytnego???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może iść jako transakcja internetowa a mają być w punktach handlowo-usługowych.

   Usuń
 10. Dzięki za szybkie przesłanie kodu. Złożyłam wniosek i już oddzwonili :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Również się podpisuję. Dziękuję. Wniosek poszedł.

   Usuń
 11. "Płatności, które liczą się w promocji muszą być wykonane w punktach handlowo-usługowych". Czy zaliczy się płatność na Allegro??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności kartą na sumę min. 200 zł i IKO (BLIKiem) na min. 10 zł należy wykonać w punktach handlowo-usługowych, a więc np. w sklepach stacjonarnych, restauracji, kinie, aptece, na stacji paliw, u mechanika, w przychodni, w kasie na dworcu.
   Nie zaliczają się płatności internetowe (w tym także Allegro).

   Usuń
 12. Witam, mój tata jest osobą polecającą, chciałam go zarejestrować, ale przy nr tel, nr Pesel wyskakuje komunikat że podane dane istnieja w systemie. O co chodzi PKO ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na stronie mam.pkobp.pl? To może oznaczać, że był już zarejestrowany w programie w którejś z poprzednich edycji (teraz rejestracji ponawiać nie trzeba).

   Usuń
 13. Podpisałam umowę w styczniu:-(

  OdpowiedzUsuń
 14. Witam, czy kod polecający z ostatniej promocji Inteligo moze zostac uzyty w tym przypadku mam PKO?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli chodzi o kod polecenia ode mnie to jest to inny kod. W razie zainteresowania proszę o przesłanie formularza.

   Usuń
  2. Chodzi mi o kod polecajacy z promocji Inteligo (byl to nr telefonu) czy zadziala on tez w tym przypadku - PKO, tak zeby otrzymac 100zl.

   Usuń
  3. Ten ode mnie nie zadziała. W przypadku programu "Mam PKO" kod polecenia mam inny niż w "Mam Inteligo".

   Usuń
 15. Ja skorzystałem z poprzedniej promocji (podając kod od Złotówy ) i po wypłacie premii zamknąłem konto 15.12.2016. Miesiąc wypowiedzenia minął i juz chyba konto definitywnie zamknięte. Jakbym teraz poszedł i w placówce powiedział że jednak je chce posiadać to po założeniu mógłbym być polecającym w obecnej promocji - polecił bym żonie i zgarnął 50 za polecenie i żona 100 za spełnienie warunków. Jest taka możliwość?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kiedyś czytałem komentarz Czytelnika, że w którymś banku można przywrócić do życia konto niedawno zamknięte. Ale raczej nie dotyczyło to PKO BP. Zapewne będziesz musiał założyć nowe konto (poza promocją) i wtedy będziesz mógł polecać.

   Usuń
 16. Mam konto Inteligo i korzystam na co dzień. Teraz założę w PKO i muszę zainstalować aplikację dla PKO. A to te samo IKO. I co zrobić w takiej sytuacji? Można mieć 2?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 1 urządzeniu nie możesz mieć 2. Chyba, że na innych to luz. Ale jeśli chcesz na 1 to musisz odinstalować apkę, rozwiązać ją z kontem Inteligo, pobrać i połączyć z PKO. Wygląda strasznie, ale zajmuje góra 5 minut.

   Usuń
 17. wniosek złożony :)
  dzięki za kod
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie za ma co - kolejne 50 zeta dla mnie :)

   Usuń
 18. Zarejestrowalem PESEL, a chwile potem zlozylem wniosek o konto. Na 100% dostane bilety w zwiazku z rejestracja nr PESEL czy jest szansa, ze mimo to nie otrzymam ich?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po liczniku ubywających pakietów raczej liczą po rejestracji. Bo na pewno nie po spełnieniu warunków skoro pakietów już zaczęło ubywać od drugiego dnia a nikt wtedy jeszcze nie mógł mieć karty by spełnić płatność.

   Usuń
 19. Jaka firma kurierska jeździ z umowami PKO?

  OdpowiedzUsuń
 20. Czyli jeśli dobrze rozumiem, mając aktualnie konto w Inteligo łapię się na program "Mam PKO", ale na promocję z biletami już niestety nie?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie tak. Możesz założyć konto i dostać 100 zł, ale biletów już niestety.

   Usuń
 21. Do kiedy najpozniej nalezy zlozyc wniosek, otworzyc konto? Bo rozumiem ze platnosci trzeba zaliczyc w ciagu 30 dni od otwarcia konta, i trzeba czy nie trzeba zmiescic sie w terminie do 1.04 z platnosciami?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak by umowę zawrzeć do końca promocji czyli do 1. maja. No a że kurierem to w praktyce chyba do 28.04.

   Usuń
 22. wniosek potwierdzony, czekam na kuriera :)
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dalej nie jarzę po co im to 'polecenie' a Złotówie 50 zeta za friko nie dam i tyle!

   Usuń
  2. Super ... Złotówa dzięki Tobie przytuli kolejny bonus za polecenie.

   Usuń
 23. Strasznie długo czeka się na telefon złożyłem wniosek wczoraj i do tej pory nikt nie dzwonił

  OdpowiedzUsuń
 24. złożyłam wniosek, podałam kod osoby polecającej oddzwonili dość szybko
  przeczytali treść wniosku i okazało się, tej części o poleceniu konta nie ma - więc zrezygnowałam.
  Wczoraj mąż złożył wniosek i dokładnie taka sama sytuacja. O co więc chodzi?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale jaka część o poleceniu?? No nie ma tak samo jak w Inteligo ale to bez znaczenia.

   Usuń
 25. Do kiedy trzeba utrzymywać konto?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do momentu wypłaty premii trzeba. Później już możesz samodzielnie zadecydować co z kontem zrobić ;)

   Usuń
 26. Nie jest wymagane utrzymanie konta przez 3 miesiące aby nie były naliczane żadne opłaty dodatkowe?

  OdpowiedzUsuń
 27. ja już mam konto aktywne, dziś poleciłam jedną oddzwonili natychmiast, ale nic o polecaniu też mi pani nie czytała. A musi to czytać? Jutro dzwonię z pytaniem, czy łapiemy się na premie?

  OdpowiedzUsuń
 28. Witam
  Czy jak za pomocą karty zapłacę np za zakupy online to sie liczy jako płatność kartą czy jako przelew ?
  Serdzecznei pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatność w Internecie będzie się liczyła do sumy 300 zł (wymaganej przy Koncie za Zero do uniknięcia opłaty), ale nie zaliczy się do sumy 200 zł które na potrzeby promocji należy wydać kartą. Te 200 zł należy wydać w punktach handlowo-usługowych (sklepy, stacje paliw, kino, kasa biletowa, restauracja itp. itd.), a pozostałe 100 zł (by dobić już do 300 zł w przypadku Konta za Zero) można wydać w Internecie.

   Usuń
 29. Tak przegladalem cennik, i widze ze jako jeden z niewielu bankóów pobieraja prowizje za przelew sms do innych banków, bezplatnie tylko do swoich, a ta wynosi 0,99 zł.Oj nie zachecaja do blika

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzięki za info. Właśnie zbieram się do zamknięcia konta z poprzedniej edycji, premię sobie przelałem właśnie na telefon do innego banku i.. proszę. Taki kwiatek na koniec, prowizję skasują zapewne po okresie rozliczeniowym (w TOiP mam 1 zł). Faktycznie do blikowania nie zachęcają, tym bardziej że wypowiedzenie w archaicznej listowej formie. Takie to konto "internetowe".

   Usuń
 30. Witam dostałem kartę od kuriera dokumenty czas 30 dni rozumiem zaczął się ? Tak? A jak mogę użyć karty skoro trzeba czekać na pin ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Logujesz się do IKO i tam nadasz pin.

   Usuń
  2. Jak sie zalogowac do iko? Nie dostalam koperty z jednorazowym haslem do "internetu", serwisu telefonicznego itd.

   Usuń
  3. instalujesz aplikację iko na telefonie, logujesz się tak jak na stronie internetowej i aktywujesz aplikacje poprzez sms lub wiadomość głosową

   Usuń
 31. czy ktoś z Was czekał na tel z banku kilka dni, bo dl moich poleconych nie zadzwonili od czwartku i od poniedziałku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. u mnie po 2 dniach.

   Usuń
  2. Za telefonem z PKO czekałem 3 dni. A z Inteligo... 3 minuty.

   Usuń
 32. Czy oplata za taxi powinna pojsc jako platnosc karta a platnosc za taxi przez aplikacje jako internetowa? Dobrze rozumuje?

  OdpowiedzUsuń
 33. Mam problem, założyłem konto z polecenia i kolega, który polecał w programie polecającym dalej mnie nie widzi. Wczoraj aktywowake IKO i karta i dalej nic. Reklamować? Jak sprawdzić czy ja też "jestem w programie"?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zobaczy za 2-3 tyg. Tu nie ma co reklamować póki co.

   Usuń
 34. Po wykonaniu płatności i zaksięgowaniu można odrazu zastrzeć karte?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zależy jakie masz konto?

   Usuń
  2. Konto dla młodych

   Usuń
  3. No to możesz. Samo konto będzie bezpłatne bez warunków.

   Usuń
  4. Dzwoniłam na infolinie i zastrzeżenie karty w bankowości nic nie daje, należy iść do oddziału i rozwiązać umowę o kartę debetową.
   Czyli wykonuję 5 transakcji i idę do oddziału zamknąć kartę i konto. (Premię dostałam)

   Usuń
 35. Od kiedy liczy się czas 30 dni od złożenia wsniosku w internecie ??
  Czy od podpisania go u kuriera ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 30 dni na wykonanie płatności liczy się od otwarcia konta, czyli de facto od dnia podpisania umowy (kurier dostarcza już kartę).

   Usuń
 36. założyliśmy z 2 konta za zero z polecenia i osoba, która polecała otrzymała taką informację zwrotną: "2 osoby skorzystały z Twojego polecenia, ale nie spełniły warunków do uzyskania premii" - a warunki zostały spełnione czyli regulaminy zaakceptowane, 300 zł płatność kartą i 10 zł blikiem - nie rozumiem

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W panelu na stronie jest takie info??? To ono nic nie znaczy. Dane są aktualizowane z dużym opóźnieniem.

   Usuń
 37. jest takie info. Osoba polecająca loguje się do mam PKO i widzi ranking osób polecających oraz informację o przyznaniu premii bądź nieprzyznaniu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wynika z opóźnienia raportowania. Z opóźnieniem są informacje o tych poleceniach to i z opóźnieniem informacje o nie/spełnieniu warunków. Ale w regulaminie nie ma mowy nawet o tych informacjach w panelu więc kluczowa jest premia czy się pojawi. I tyle

   Usuń
 38. Kiedy można zamknąć konto dopiero gdy premia wpłynie na konto ? Czy istnieje możliwość zawieszenia/zlikwidowania karty po spełnieniu warunków żeby nie ponosić kosztów za jej posiadanie ? Niestety nie zamierzam płacić tą kartą ponieważ biorę udział w innych promocjach gdzie tam będę płacił kartą.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No jakbyś zamknął konto to gdzie premia by wpłynęła? Na a co do karty to zależy jakie masz konto. Dla Młodych to luz i możesz kartę zlikwidować. Za zero gorzej - bo opłata 6,90 zł za konto.

   Usuń
 39. Witam, co w przypadku gdy do spelnienia warunkow (wydanie karta 200zl) brakuje mi paru zloty i chce sie jeszcze zalapac na 1 ture. Gdy wykonam jutro platnosc na brakujaca kwote, to liczy sie data zlecenia platnosci czy ksiegowania. Dzieki za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
 40. mam pytanie: jesli jestem upowazniony do konta mojej mamy. to moge zalozyc konto z p9olecenia i otrzymac 100zl?

  OdpowiedzUsuń
 41. Pytanie do osób które już otworzyły konto: czy rzeczywiście kurier przywozi wraz z umową kartę do konta (tak jak pisze Mr. Złotówa w artykule) czy też jest ona jednak przesyłana pocztą na adres korespondencyjny? Jest to dla mnie o tyle istotne, że w mieszkaniu studenckim nie mam klucza do skrzynki pocztowej, więc w takiej sytuacji musiałbym podać we wniosku np. adres kolegi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurier przywozi. Może przyjechać na inny adres niż korespondencji ale to trzeba powiedzieć konsultantowi jak zadzwoni.

   Usuń
  2. W takim razie tak zrobię. Aczkolwiek w Inteligo jak powiedziałem tak konsultantce, to powiedziała, że musi mi zmienić adres korespondencyjny, żeby kurier pod ten adres przyjechał. Zgodziłem się (bo co miałem zrobić), a potem ze zdziwieniem stwierdziłem, że co prawda kurier przyjechał na adres który jej podałem, ale adres korespondencyjny w systemie pozostał bez zmian (taki jak wpisywałem we wniosku). Czyli ostatecznie wyszło tak jak miało być. Ciekawe jak będzie tutaj.

   Usuń
 42. tak, potwierdzam karta była z resztą dokumentów w paczce przekazanej przez kuriera. I zaraz jak podpisałam dokumenty kurierowi przyszedł sms o aktywacji

  OdpowiedzUsuń
 43. Czy Ktoś dostał już 100 zł za założenie konta?
  14 lutego spełniłam warunki i cisza.
  Druga sprawa, poleciłam 3 osoby jedna spełniła warunki 18 lutego, druga 25 lutego , trzecia 1 marca. Do tej pory w rankingu mam napisane: Jedna osoba założyła konto, ale nie spełniła warunków" Czy tam są aż takie opóźnienia?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Koniec etapu byl 2.03 i od tej daty bank ma 50 dni na weryfikacje i kolejne 25 na wyplate. Czyli teoretycznie mozesz dostac pieniazki kolo czerwca ;)

   Usuń
  2. Teoretycznie. Ale praktycznie jest lepiej. Założyłem konto na początku lutego. Dziś 100 zł już przelano :)

   Usuń
  3. Wiem, wiem 6 dni po zakonczeniu etapu sa pierwsze premie ;) poprostu chcialam uswiadomic ze na wszystko jest czas i bez nerwow;)

   Usuń
 44. Ja otrzymałem dzisiaj wpłatę 100 zł

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Potwierdzam! 100 zł jest też u mnie!

   Usuń
  2. Ja takze dostalam juz premie.

   Usuń
  3. Ja spełniłem warunki w pierwszym etapie ale premii niestety jeszcze nie dostałem :/

   Usuń
  4. Bazując na doświadczeniach z poprzednich edycji (w tym podobnej promocji Inteligo) premie wypłacane są transzami co jakiś czas - 2-3 tygodnie, więc pewnie na kolejną się załapiesz :)

   Usuń
  5. potwierdzam równiutko miesiąc od założenia konta i oboje z mężem mamy po 100 - dzisiaj wpłynęły

   Usuń
  6. A ja mam problem z aktywacją IKO - "numer telefonu należy do innego użytkownika". Niedawno miałem Inteligo, korzystałem z IKO, i pewnie dlatego. Okres wypowiedzenia Inteligo minął już jakiś czas temu, i dostępu do Inteligo już nie mam, więc powinno wszystko działać. Złożyłem reklamacje, ale jak w ciągu tygodnia nie zadziała to nie pozostanie mi nic innego jak odstąpienie od umowy, bo wtedy już będę miał za mało czasu na spełnienie warunków. Swoją drogą wczoraj Pani na infolinii poleciła mi, żebym sobie sprawił inny numer telefonu, specjalnie na potrzeby IKO. Niestety nie chciała mi przysłać karty SIM wraz z telefonem.

   Usuń
  7. W takiej sytuacji tryb reklamacyjny, to najlepsze rozwiązanie - mając wszystkie dane, pracownik będzie mógł "wyczyścić"numer i będzie można jeszcze raz zainstalować aplikację. Prosimy o podanie swoich danych na adres ekspert/at/pkobp - sprawdzimy co dzieje się z reklamacją.

   Usuń
  8. O eksperci z PKO zaglądają tutaj na forum :D

   Usuń
  9. Problem został już rozwiązany. Dziękuję za zainteresowanie.

   Usuń
 45. a jeszcze pozostaje kwestia zamknięcia konta. Konto się zamyka 30 dni, zdajemy kartę i jeśli wejdziemy w nowy okres rozliczeniowy, to ponosimy opłatę 6,90 za kartę, którą de facto już oddaliśmy - czyli rozumiem, że trzeba szybko zamykać jeśli konto nam nie potrzebne, żeby nie ponosić tej dodatkowej opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem rachunku karta może być za darmo - wymagania nie są zbyt wygórowane. Zachęcamy do korzystania z naszego konta i karty na stałe, a nie do jednorazowego epizodu. Może warto nas sprawdzić - mamy dobrą ofertę, intuicyjny serwis internetowy, IKO, jest możliwość założenia Profilu Zaufanego za pośrednictwem iPKO i załatwiania spraw w urzędzie.

   Usuń
  2. Ja chętnie bym sobie konto pozostawił gdyby nie magiczne 6,99 za kartę. Fakt zgodnie z regulaminem karta może być za darmo ale nadal trzeba wydać nią 300zł a tego niestety nie zamierzam robić. Nie możecie wprowadzić możliwości zawieszenia karty tak by można było prowadzić samo konto internetowe plus aplikacja bez ponoszenia opłaty za kartę ?? W ING tak jest zawiesiłem kartę i korzystam z konta poprzez aplikacje. Jeśli w PKO tak nie będzie na co mi konto za które muszę płacić ??

   Usuń
  3. "Mamy dobrą ofertę" heh dobre sobie to się uśmiałem :D Dobre oferty to mieliście w latach 70 80 90 np "Książeczka Mieszkaniowa" moja babcia wpłaciła na książeczkę całą sumę na mieszkanie M4 niestety mieszkania do dzisiaj nie otrzymała, a wpłaconego kapitału również nie odzyskała nawet jego części chodź by złamanego grosza ponieważ bank wypłaca kasę z książeczki tylko na zakup bądź remont mieszkania. Babcia niestety nie ma czego remontować, a mieszkania również nie kupi bo za co skoro całe oszczędności z jej całego życia wręcz zagrabił jej bank PKO BP. To dopiero była oferta teraz Wam takich brakuje pozdrawiam Panie Ekspercie :)

   Usuń
  4. Babcia może scedować komuś z rodziny ten wkład z książeczki. Wystarczy, że wskaże inwestycję mieszkaniową. Myśmy z żoną np. dostaliśmy cesję od jej brata. Na oboje, rzecz jasna, wpłacali rodzice żony. PKO BP, likwidując KM szwagra, przelał środki na konto spółdzielni, która budowała nasze mieszkanie. Nie bronię PKO, bo to nie jest przyjaźnie nastawiona dla klienta instytucja, lecz uważam, że w tej konkretnej sprawie nie wykorzystaliście wszystkich możliwości.

   Usuń
  5. Niestety cesja komuś z rodziny nie ma sensu ponieważ nikt w rodzinie nie zamierza kupować mieszkania bo go po prostu na to nie stać. Jesteśmy raczej nie zamożną rodzina i nawet nikogo nie stać na kredyt na mieszkanie. I nikt w rodzinie nie ma własnościowego mieszkania by mógł wypłacić kasę np na remont. Także mylisz się wykorzystaliśmy wszystkie możliwości kasa w naszym wypadku jest nie do ruszenia :/

   Usuń
  6. Jak nie stać Was na własnościowe mieszkanie, można skorzystać z programu TBSów. Premia gwarancyjna może być również przeznaczona do partycypacji w TBSie. Za 30-40% wartości można zamieszkać w nowym lokum. Pewien mój znajomy właśnie tak zrobił. Podstawą wszelkich działań jest przede wszystkim chęć!
   Swoją drogą, to nie PKO zdewaluował wartość kapitału na książeczkach mieszkaniowych, lecz geniusze ekonomiczni (nie będę wymieniał ich z imienia i nazwiska), którzy doprowadzili do hiperinflacji, schładzając gospodarkę w latach 80-90 ubiegłego stulecia. Wyłącznie do nich można mieć zastrzeżenia, bo PKO jest tylko instrumentem, trybikiem w tym układzie.

   Usuń
  7. Niestety TBSy równiez odpadaja nie wiem czy wiesz ale TBS ma bardzo wysokie czynsze i wymagania odnosnie zarobkow aby mozna bylo podpisac umowe najmu. Nie spelniamy kryteriow zarobkow ani nie stac nas na tak wysoki czynsz. Poza tym zakup partycypacji TBS od osoby prywatnej to jakies 50-100 tys powiedz mi skad mam wziasc taka kase jak na koncie mam 300zl a wyplaty najnizsza krajowa. Ja nie mam pretensji o inflacje i dewaluacje tylko o brak mozliwosci wyplacenia kapitalu ktory wplacila babcia. Skoro wplacala pieniadze i ma na to pokwitowania to niech jej te pieniadze wyplaca i po sprawie...

   Usuń
  8. jak zamykaja konta to ekspert PKO przekonuje ze nie bo super oferta, ale jak narzekaja na ksiazeczki mieszkaniowe to ekspert PKO milczy przypadek ? nie sondze

   Usuń
  9. drogi ekspercie PKO BP, a powiedz mi jakim cudem mogę spełnić warunki, żeby nie ponosić opłaty 6,90 za kartę,jeśli dziś przy wypowiedzeniu umowy pani w okienku zabrało mi tę kartę? No jak wydam 300 zł. Dlatego zaraz składam reklamację, bo nie mam zamiaru płacić tych 6,90.

   Usuń
 46. Czy transkakcja kartą w automacie MPK w Krakowie (do kupienia biletu okresowego) rozliczana jest jako płatność "stacjonarna" czy "internetowa"? Ktoś miał jakieś doświadczenia z tym?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. "Stacjonarna". Internetowa to jest taka gdy podajesz numer karty, CVV itp.

   Usuń
 47. To płatność stacjonarna, wykonujesz ją fizycznie przykładając kartę, nie siedzisz przed monitorem kompa.

  OdpowiedzUsuń
 48. Witam, ja dostałem 100zł w promocji mam pko, szybko nastepnego dnia pobieglem do oddzialu pko aby zrezygnowac z konta, niecały tydzien pozniej dzwonia z oferta - wszystkie bankomaty za free, konto i karta za free na rok bez żadnych warunków i do tego 4 bilety do kina.
  Opłaca się zamknąć konto...Bilety sa wazne do konca marca..zawsze cos..

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A jakie konto miałeś? Za zero?

   Usuń
  2. Tak za 0, ale na razie trzeba się wstrzymać. .. obiecali pobrac pierwsza oplate maks2 zl za czas rozwiązania umowy czyli od 10 marca do wczoraj..wczoraj podpisalem. dziś reklamuje wzieli prawie9 zl..jestem wściekły jeśli reklamacja nie pomoże biorę bilety które mają dać i uciekam z banku..lupac się nie dam..oszuści

   Usuń
  3. Pewnie jakiś błąd. Mnie też kiedyś wprowadzili promocyjne warunki. Opłata się pobrała. W iPKO wysłałem reklamację i szybko zwrócili.

   Usuń
  4. Aktualizacja
   Masz racje, dzialaja szybko...Miałem zaplacic 2 zl wzieli prawie 9, oddali szybko bo wczoraj skladalem reklamacje i juz mam zwrot..obiecali 4 bilety do kina i mam..mam miec konto bez ograniczen przez rok za darmo i karta bankomatowa za darmo i wyplaty ze wszystkich bankomatow za darmo ...Najlepiej mowic przy skladaniu rezygnacji z konta za "0" ze konto ci nic nie daje czyli zadnych zwrotow i wogole nie masz bonusow, a przelew na telefon do innego banku kosztuje prawie 1 zł...ja sie zapytałem co pani zaznaczyla jako powod w rezygnacji z konta- a w zasadzie nie ma pana opcji,ale dałam zbliżone..Tzn? Inne - bo rzeczywiście powód rezygnacji z konta jest inny niż mam w opcji wyboru...Widać PKO nie jest przygotowany na klientow ktorzy chca coś mieć od banku..Pozdrawiam i życzę powodzenia przy składaniu rezygnacji z konta którzy nie chca spelniac warunkow 300 zł za karte bo sie na to nie zgadzaja...jak ja..konto za 0 znaczy za 0 a nie po spelnieniu warunkow..chyba ze mam korzysci..czyli bonus np 3-5 % do za platnosci karta,wtedy moge spelniac warunki...jednym slowem brzydko mowiac miej na banki wyj...ane a będzie Ci dane

   Usuń
 49. Witam dostałem Premię jak zrezygnowac z konta ? Można zrobić to nie wychodząc z domu czy można tylko w oddziale banku ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Oddział lub listownie. Więc wyjść z domu musisz. Do oddziału lub na pocztę ;)

   Usuń
  2. Aha czyli jednak nie muszę kurier podjeżdża pod dom nadaję mu list i po sprawie.

   Usuń
 50. Jestem pod wrażeniem działania banku. W tydzień od wniosku konto otwarte, aktywne i karta jest. W Toyota Banku od półtora tygodnia czekam na sam telefon. Nie mówiąc już o kurierze.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to prawda szybko działają jeśli teraz zdążysz do końca miesiąca spełnić warunki to już 15 kwietnia dostaniesz 100zł :)

   Usuń
 51. A czy płatność kartą w autobusie mpk za bilet będzie się liczyła do kwoty 200 zł? Jakby nie patrzył ciężko autobus nazwać punktem handlowo-usługowym...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No na pewno nie jest internetem więc możesz płacić. To jednak jest zaliczane jako punkt usługowy jakby nie patrzeć. A że ruchomy to nie ważne. Jak taksówka, terminal konduktora w pociągu czy nawet terminal kelnera w restauracji ;)

   Usuń
 52. Czy konto oszczędnościowe w Pkobp wyklucza z promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na 99,99% nie wyklucza. Bo nie można mieć konta osobistego ale oszczędnościowe to nie osobiste.

   Usuń
 53. Ale jestem zła :(
  Już tu ktoś pisał jaki to debilny bank, dziś się o tym przekonałam, przy składaniu wypowiedzenie również. Już piszę o co chodzi.
  W piątek tydzień temu złożyłam wypowiedzenie konta za zero. Nie chciano go ode mnie przyjąć jeśli nie oddam karty. Poszłam więc drugi raz z kartą i tu dowiedziałam się, że będę płaciła jeszcze za kolejne 1,5 msc opłaty a jak poszłam do domu to zobaczyłam ze od razu sobie naliczyli za część miesiąca, choć jeszcze mój okres rozliczeniowy nie minął, bo jest on od 8-go. Poza tym jakim prawem biorą opłatę i zapowiadają kolejne skoro zabierają kartę i nie mam już możliwości wykonywania płatności nią??? Oczywiście złożyłam reklamację , ale czekam na odp.
  Po 4 dniach zadzwonił do mnie pan i przekonywał żeby konta nie zamykać, zaproponował przekształcenie go na konto bez granic, które kosztuje 17,90 ale dla mnie rok za darmo.
  Ponieważ w międzyczasie okazało się, że jeszcze 3 osobom mogę je polecić to zgodziłam się. Wczoraj dopełniłam w oddziale formalności, a dziś zalogowałam się do nowego konta i co widzę? opata za prowadzenie konta 12,70. Co za debile tam są? Zadzwoniłam na infolinię, ale pani nie wie co to nie ma dostępu do niczego i poradziła założyć reklamację, UWAGA to wtedy dowiem się za co ta opłata. No wspaniały bank jedyny bo POLSKI.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. co za bzdury nie mogą żądać od ciebie karty do konta. Ja zaniosłem im wczoraj 3 wypowiedzenia do oddziału i nikt nie wołał ode mnie kart. Pani tylko zapytała co z kartami ? Mówię mam w portfelu a ona bo zaznaczyłam, że karty nie zostały zwrócone i tyle.

   Usuń
  2. Niestety bywa tak że trafi się na pracownika który ma jakieś stare, złe nawyki i upiera się. Jeszcze gorzej gdy wpoi to młodszym pracownikom. Jak byłem zamykać konto to pani leciwa, jakieś 55-60 wiosen próbowała mi wmówić że muszę zapłacić za zamknięcie konta bo nie minęły 3 miesiące. Powiedziałem żeby mi pokazała to w tabeli opłat. Opierała się, później szukała aż w końcu gdzieś zadzwoniła. Okazało się że opłata taka była ale kiedyś i ją wycofano już 2-3 lata temu.

   Usuń
 54. czy szanowny EKSPERT PKO Banku Polskiego zechce mi coś na to odpowiedzieć???

  OdpowiedzUsuń
 55. Ze zgód we wniosku która jest tą wymaganą??

  OdpowiedzUsuń
 56. Czy po zamknięciu karty przy KOncie za Zero będzie nadal pobierana opłata 6,90 zł ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. By uniknąć trzeba wydać kartą 300 zł miesięcznie. Bez karty będzie 6,90 zł bez sposobu uniknięcia.

   Usuń
  2. Trzeba również dodać że jeżeli zostaną Wam jakiekolwiek grosze na koncie i zlecicie przelew tego na inne swoje konto wskazane przy wypowiedzeniu umowy; to jeszcze skasują za to 5,90 !!!

   Usuń
 57. Dziękuję za kod polecenia. Od prośby przez wniosek, telefon z banku i podpisanie umowy minęły 4 dni 😊 W piątym dniu warunki spełnione i czekam na premię 😊

  OdpowiedzUsuń
 58. Witam.

  Czy jeśli dokonam płatności metoda IKO za 300 zl to spelnie warunki promocji ? czy musze oddzielnie zaplacic karta za 200zl i oddzielnie blikiem ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masz zatem zrealizowany warunek płatności IKO (na min. 10 zł), ale odrębnie trzeba wydać kartą min. 200 zł (może być w jednej lub w wielu płatnościach).

   Usuń
 59. Dzisiaj bank PKO mile mnie zaskoczył. Jakiś czas temu mojej mamie naliczyli opłatę 6,90zł za użytkowanie karty chodź jak twierdziła wydała nią ponad 300zł. Wysłałem zgłoszenie reklamacyjne, po czym dopiero po wysłaniu przeliczyłem czy faktycznie mama dokonała tych płatności i okazało się że niestety nie. Wytłumaczyłem jej że to ona popełniła błąd i nie ma co liczyć na pozytywne rozpatrzenie reklamacji.

  Odpowiedź banku była zaskakująca:

  Mając na uwadze zachowanie pozytywnych wzajemnych relacji, Bank podjął decyzję o anulowaniu opłaty miesięcznej za kartę debetową w wysokości 6,90 PLN pobranej dnia 07.04.2017 r. Kwota ta zostanie przekazana na Pani rachunek w terminie do pięciu dni roboczych od daty odpowiedzi.

  Jestem naprawdę mile zaskoczony takim działaniem banku który nie ma pochlebnych opinii, widać odrobili lekcje i klient znaczy dla nich więcej niż 6,90zł :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bo PKO zbiera ciągle cięgi za przeszłość. Na te negatywne opinie wtedy sobie zasłużył ale od jakiegoś czasu już sporo się zmieniło i ogólnie działa sprawnie i przychylnie dla klientów. Ogólnie bo ciągle są tam jeszcze dinozaury pracujące zwłaszcza w oddziałach w mniejszych miejscowościach mające o sobie wysokie mniemanie i czujące się panami. No ale to wyjątki a całokształt jest już o wiele wiele lepszy.

   Usuń
 60. Czy opłata za kartę pobierana jest już w pierwszym miesiącu? Jak otworzyłam konto 7.07 to do 7.05 muszę wykonać obrót?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 7.07 założyłeś czyli w lipcu a to ciekawe bo mamy dopiero kwiecień i do 7.05 czyli maja chcesz wykonać obrót :O

   Usuń
  2. Pewnie koleżance chodziło o otwarcie konta 7.04. Taka, musisz już obrót zrobić po kartę dostajesz do ręki przy zawieraniu umowy i od wtedy zaczyna się p-wszy okres rozliczeniowy

   Usuń
 61. Dziś wpłynęła premia.

  OdpowiedzUsuń
 62. Założyłem konto pod koniec kwietnia, a nadal nie otrzymałem informacji czy premia będzie wypłacona, czy nie. Co robić?

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...