Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: T-Mobile Usługi Bankowe: bonusowe doładowanie 10 zł co miesiąc telefonów T-Mobile na kartę, Heyah [AKTUALIZACJA] i Tu Biedronka

750 zł od mBanku ⭐ Citi: 1200 zł za kartę + 700 zł za konto700 zł od Santandera600 zł od Millennium

17.02.2017

T-Mobile Usługi Bankowe: bonusowe doładowanie 10 zł co miesiąc telefonów T-Mobile na kartę, Heyah [AKTUALIZACJA] i Tu Biedronka

Ruszyła kolejna promocja dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe.

Darmowe doładowanie 10 zł co miesiąc dla klientów T-Mobile Usługi Bankowe
Tym razem na bonusy w postaci doładowań telefonu mogą liczyć posiadacze numerów w ofertach na kartę. Warunki comiesięcznego otrzymywania bonusu są proste. Wystarczy numer T-Mobile na kartę, Heyah lub Tu Biedronka ustawić jako numer do wysyłania wiadomości z kodami autoryzacyjnymi do transakcji w bankowości internetowej. Trzeba też płacić kartą, ale ten wymóg "zrobi się sam" jeśli ktoś już ma konto w T-Mobile Usługi Bankowe i korzysta z moneybacku.

Aby skorzystać z promocji i zdobyć doładowania po 10 zł należy:
 • posiadać lub zarejestrować numer telefonu w systemie T-Mobile na kartę lub Heyah, lub Tu Biedronka 
 • podać w/w numer do autoryzacji zleceń w bankowości internetowej T-Mobile Usługi Bankowe 
 • w miesiącu wykonać płatności kartą (muszą zostać zaksięgowane) na min. 200 zł w przypadku Konta Freemium lub 500 zł w przypadku Konta Premium lub zapewnić wpływ wynagrodzenia dokonany przez pracodawcę, stypendium (wypłacanego przez uczelnie wyższą) albo z tytułu renty lub emerytury (wypłacanej przez ZUS)
 • wyrazić zgodę na weryfikację zobowiązań kredytowych oraz na przetwarzanie danych w celach marketingowych banku (kto korzysta z moneybacku w T-Mobile Usługi Bankowe, ten zgody te musi mieć już wyrażone)
Ważne wskazówki:
 • transakcje wymagane w promocji należy wykonywać kartą wydawaną do konta, a nie kartą kredytową (co sprawdza się w przypadku uzyskiwania moneybacku)
 • Do wymaganych sum transakcji nie zaliczą się płatności wykonane w punktach handlowo-usługowych oznaczonych następującymi kodami MCC: 7995, 8999, 4111, 6012, 6211, 6051, 4829 oraz 4900 (pokrywają się one z kodami MCC wykluczonymi z moneybacku). Kod MCC to oznaczenie terminala płatniczego charakteryzujące branżę w której działa dany sklep czy usługodawca - na co dzień to informacja mało istotna z punktu widzenia klienta, ale w tej promocji ma jednak znaczenie (jaki był kod MCC w danym miejscu można sprawdzić w historii rachunku, przeglądając szczegóły danej transakcji).

Przystąpienie do promocji następuje przez wysłanie bezpłatnego SMSa o treści TAK na numer 80404. Warunki promocji mają być dostępne do odwołania (ale nie dłużej niż do 30.04.2017 r.).

Doładowania po 10 zł do wykorzystania na dowolne usługi mają być przekazywane przez 12 kolejnych miesięcy od momentu przystąpienia do promocji. Doładowanie ma być realizowane do 15-go dnia miesiąca następującego po miesiącu spełnienia warunków uzyskania tegoż doładowania (jeśli dzień ten wypada w dzień wolny od pracy to doładowanie nastąpi w najbliższym dniu roboczym).

Środki przyznane w ramach bonusowego doładowania nie będą przedłużać ważności konta. Warunkiem korzystania z bonusowego doładowania jest posiadanie ważnego konta na kartę na połączenia wychodzące.

Jeśli jeszcze nie posiadasz konta w T-Mobile Usługi Bankowe, a chcesz uzyskiwać zwrot za płatności kartą (a do tego nie potrzeba mieć telefonu w T-Mobile, ani Heyah, ani Tu Biedronka - może być dowolna sieć) to koniecznie sprawdź wpis, w którym opisuję moneyback dla posiadaczy Konta Freemium i Premium.

Przydatne dokumenty:

Za podrzucenie informacji o promocji z darmowymi doładowaniami dziękuję Czytelnikom: Adamowi i W_W. Jeśli i Ty znasz jakąś promocję bankową, a nie została ona jeszcze prześwietlona na blogu Bankobranie, napisz za pomocą formularza kontaktowego dostępnego w zakładce Kontakt (wystarczy krótka notka lub link do strony promocji).

Jeśli chcesz być na bieżąco z wszystkimi promocjami bankowymi, koniecznie zapisz się na bezpłatny newsletter. To zero spamu, a jedynie powiadomienia o nowych wpisach na blogu:
Adres e-mail

32 komentarze:

 1. Dotyczy także osób, które już mieli podpięty numer T-mobile (po wysłaniu SMS).

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Obawiam się, ze nie. Bo o ile gdzie indziej jest posiadać/założyć, posiadać/zarejestrować to w tym miejscu o numerze do SMSkodów jest "poda Numer Telefonu z pkt. 2.3.2 jako Telefon do autoryzacji zleceń w bankowości elektronicznej w Banku, na który będą przesyłane Kody autoryzacyjne", a więc wymóg realizacji w trakcie trwania promocji :(

   Usuń
  2. Jak to w TMUB. Zawsze jakaś nieścisłość musi być ;) Złoży się reklamację xD

   Usuń
  3. Jak się ma już podany numer T-Mobile w TMUB to zawsze można spróbować takiego triku: zmienić na inny i potem znów na ten z T-Mobile. Warunek powinien być spełniony.

   Usuń
  4. Przecież można podać numer telefonu nawet, jeśli był wcześniej wpisany ten sam.

   Usuń
  5. Słusznie. Oj dopadło mnie zamulenie przedweekendowe że na to nie wpadłem.

   Usuń
  6. Ahh17 lutego 2017 17:57
   Przecież można podać numer telefonu nawet, jeśli był wcześniej wpisany ten sam.

   czyli co i jak po koleji? pewno przyda sie też innym

   Usuń
 2. Jak najprościej zmienić ten numer? W bankowości nigdzie nie widzę

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Na pewno w apce. I przypuszczam, że na infolinii. W bankowości nie ma opcji zmiany.

   Usuń
  2. z tego co widze to w apce nie za bardzo ale może ktoś poprawi a dane przestarzałe
   https://www.t-mobilebankowe.pl/zmiana-danych-osobowych

   Usuń
  3. W apce menu w lewym górnym narożniku i tam są "Twoje dane"

   Usuń
 3. Promocja dotyczy także TU Biedronka, co nie zostało ujęte w artykule

  OdpowiedzUsuń
 4. Mają tam oferty z kontem ważnym przez rok? Wtedy perpetum mobile, w przeciwnym razie i tak dodatkowo trzeba doładowywać, żeby przedłużyć ważność konta.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zależy od taryfy ale ogólnie 50 zł = doładowanie na 3 miesiące

   Usuń
  2. http://gsmonline.pl/artykuly/tmobile-rok-waznosci-konta-jak-aktywowac-za-darmo

   Usuń
 5. Jeśli ktoś ma zarejestrowany numer na kartę w T-mobile i ten sam numer służy w T-mobile Usługi Bankowe do autoryzacji zleceń w bankowości internetowej Banku, nic nie musi zmieniać, aby być objętym 10 zł bonusem doładowania przez okres 12 miesięcy. Trzeba mieć wyrażone zgody i co miesiąc spełniać warunki regulaminowe. Ta informacja jest z infolinii T-mobile Usługi Bankowe.

  OdpowiedzUsuń
 6. Potwierdzam, nie trzeba zmieniac NR jesli sie na zarejestrowany w Banku NR z tmobile po 2 min od wyslania SMS przechodzi SMS zwrotny Zé bierzemy udzial w promocji

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również jestem ciekaw czy jest opcja przeniesienia numeru na kartę do tmobile i czy wtedy jest ważność konta rok. Jeśli tak to poprostu czekać na 10zl co miesiąc

  OdpowiedzUsuń
 8. Czy mogę podać ten sam numer na 3 kontach: ja, żona, syn?. Tylko syn ma numer w TM na kartę.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma wymogu by numer był unikalny.

   Usuń
  2. spróbowac zawsze idzie żeby potem cie syn nie oskubał ;)

   Usuń
 9. Sorry za mały offtop ale czy zakładając 2 konta Premium w TMobile UB do konta wydawane są 2 karty czy podpinają konta pod jedną??

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do każdego konta jest odrębna karta.

   Usuń
  2. Możesz też założyć 2 konta i 1 kartę kredytową. Wtedy płatności będą wliczać się w płatności wymagane dla kont.

   Usuń
 10. przyszły wam doładowania??? bo u mnie chyba raczej nic

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No u mnie jeszcze niestety nie ma. Czekam do wieczora a jak nie będzie to reklamacja poleci.

   Usuń
  2. mnie wczoraj tylko przedłużyło ważnosc konta o 365 dni do 16.03.2018

   Usuń
 11. Wiele wskazuje na to że niestety właściciel konta i właściciel telefonu to musi być ta sama osoba. Brat ma konto w TMUB i numer w TM - dostał doładowanie. Ja mam tylko konto w TMUB, a numer podałem TM ale zarejestrowany na matkę. I oni chyba to wykluczają bo u mnie (a właściwie u matki) doładowania nie ma :(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. raczej nie o to chodzi albo mają opóźnienia (nie ma problemu) albo burdel bo numer mam w era/tmobile od 15 lat na siebie zarejestrowany

   Usuń
 12. Dla chętnych: kupno karty Tu Biedronka (nie wiem czy do tej sieci można przenieść numer) rejestracja karty, wyrażenie zgód marketingowych (uzyskujemy rok ważności konta), zarejestrowanie numeru w bankowości T-mobile do smsów, zgłoszenie udziału w promocji = przez rok doładowanie 10zł co miesiąc przy aktywnym darmowym koncie.
  Qazik

  OdpowiedzUsuń
 13. u mnie drugi miesac bez kasy i druga reklamacja leci , dobra cos mi odpisali rano ze 20 zl dostane do konca kwietnia zobaczymy i zobaczymy maj bo nie chce mi sie pamietac co miesiac o reklamacji

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...