Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity - II edycja

750 zł od mBanku1200 zł za kartę Citi700 zł od Santandera620 zł od BNP Paribas600 zł od Millennium

20.02.2017

Voucher 400 zł na zakupy w perfumerii Douglas w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity - II edycja

Citibank ponownie prezentuje vouchery na zakupy.

Voucher 400 zł za darmową kartę Citi Simplicity
Po olbrzymim zainteresowaniu pierwszą edycją promocja z kartą Citi Simplicity i voucherem do Douglas powraca. Warunki akcji są nieco zmodyfikowane, ale ciągle należą do bardzo prostych i dość szybko można cieszyć się nagrodą - 400 zł będzie można wykorzystać podczas dowolnych zakupów w sieci perfumerii Douglas.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do perfumerii Douglas" i zdobyć tytułową nagrodę:
 • gdy zadzwoni konsultant Citibanku, złóż wniosek o kartę (jaką wybrać, podpowiadam nieco niżej) 
 • dostarcz do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzyj umowę i aktywuj otrzymaną kartę 
 • do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle): 
  • co najmniej jeden raz zaloguj się do bankowości internetowej lub aplikacji banku oraz 
  • wykonaj transakcje kartą na sumę min. 1 000 zł

Nagrodę - voucher na zakupy do Douglas - otrzymasz za pośrednictwem poczty wewnętrznej w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji.

Kwotę wykorzystaną z karty kredytowej Citibanku (czyli wspomniane minimum 1000 zł) możesz spłacić jeszcze w okresie bezodsetkowym, a to oznacza tyle, że oddasz dokładnie taką samą kwotę na jaką wykonasz płatności swą kartą. Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać. Tam wyjaśniam między innymi, co ów okres bezodsetkowy oznacza.


Objaśnienia Mr. Złotówy


Było o zasadach w nieco sztywnym opisie wymagań, no to czas by przełożyć to nasz język nieco bardziej zrozumiały.

Kiedy w praktyce można spodziewać się nagrody? W uproszczeniu przebieg promocji wygląda następująco: podpisujesz umowę o kartę i jeśli datą zawarcia umowy będzie luty to do końca kwietnia będziesz mieć czas na zalogowanie do bankowości internetowej oraz wykonanie jednej lub wielu płatności kartą - ważne by łącznie wydać min. 1 000 zł. Wtedy voucher otrzymasz do końca maja. Oczywiście logowanie i płatności kartą możesz wykonać wcześniej. Jeśli uda Ci się to już w marcu to voucher otrzymasz do końca kwietnia.

Jakie transakcje kartą mogę wykonać? Zgodnie z regulaminem promocji ważne by w przypadku transakcji, które należy wykonać:
"• były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
• nie były przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania oraz opłaty okresowe (...)
• nie były transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku"

Możesz więc kartą płacić w dowolnych punktach handlowo-usługowych (w sklepach, na stacjach paliw, w kinach, restauracjach, w przychodni czy w kasie biletowej), jak również w Internecie (w e-sklepach czy na Allegro).

Do wymaganej sumy min. 1 000 zł nie zaliczą się z kolei przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie.

Dla kogo promocja? 


W akcji uczestniczyć mogą osoby, które mają co najmniej 21 lat i zawnioskują o kartę kredytową w Citibanku. Mamy jednak kilka wykluczeń. Udziału nie mogą brać:
"– osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną Kartę Kredytową [w Citibanku - przyp. Mr. Złotówa], 
– osoby będące pracownikami Banku lub spółek zależnych Banku, 
– osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, 
– członkowie władz Banku, 
– osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Oferty 
– pracownicy którejkolwiek z agencji bądź firm współpracujących z Bankiem przy organizacji Oferty a także rodzice, rodzeństwo oraz małżonkowie tych osób, 
– osoby ze statusem dewizowym nierezydenta (...),
– obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki (...)"

Kto może zawnioskować o kartę w Citibanku?


Od osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 
Akceptowanymi przez bank źródłami dochodu są również: umowy cywilno-prawne, emerytury, renty, dochody z tytułu najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym przypadku obowiązują jednak wspomniane wyżej kryteria wiekowe oraz minimalnego wymaganego dochodu.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź voucher 400 zł do Douglas

Karta kredytowa Citibanku - prześwietlenie oferty


W promocji Citibanku zawnioskować można o dowolną kartę kredytową, ale najbardziej korzystnym wyborem będzie karta Citi Simplicity. Dlaczego? Bank nie pobiera opłat ani za wydanie, ani za posiadanie karty. I dzieje się tak bez konieczności spełniania jakichkolwiek warunków.

W rozmowie telefonicznej konsultant banku może zaproponować Ci skorzystanie z innej karty kredytowej. Część z nich daje nawet możliwość korzystania z programów lojalnościowych, w których zbierane punkty można wymieniać na nagrody, ale nie dość, że przelicznik punktów jest niezbyt korzystny, to jeszcze te karty potrafią słono kosztować (np. 18 zł/mies., a warunki zwalniające z opłaty są wyśrubowane - bank wymaga płatności kartą na sumę co najmniej 4 000 zł). Na tym tle karta Citi Simplicity jest więc bezkonkurencyjna.

W przypadku każdej z kart Citibanku trzeba jednak uważać na jedną opłatę, którą bank może pobierać, ale której można dość łatwo uniknąć. To opłata za dostęp do usługi CitiPhone (w wysokości 6 zł miesięcznie), z której można na szczęście zrezygnować (bo wszystko to, co jest do załatwienia w telefonicznej usłudze CitiPhone da się też zrobić w bankowości internetowej CitiOnline). Aby dezaktywować zbędną usługę wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać wiadomość o treści: "Rezygnuję z usługi CitiPhone". I to wszystko. Usługa zostanie wyłączona i nie poniesiesz opłat.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź voucher 400 zł do Douglas


FAQ promocji Citibanku


Citibank oferował już wiele promocji z premiami finansowymi oraz gadżetami rozdawanymi za wyrobienie karty kredytowej. W związku z niejednokrotnie przewijającymi się pytaniami, poniżej przedstawiam odpowiedzi na te najczęściej zadawane.

Czy aby zalogować się do bankowości internetowej CitiOnline muszę otwierać konto? 


Propozycja otwarcia konta może pojawić się ze strony konsultanta banku w rozmowie z Tobą. Ale nie ma konieczności otwierania konta. Wystarczy samo posiadanie karty kredytowej. Podczas pierwszego logowania samodzielnie ustalisz swój login.

Jak zrealizować voucher w Douglas?


Voucher będzie można wykorzystać jednorazowo w sklepie internetowym lub stacjonarnym sieci Douglas najpóźniej do 31.12.2017 r. W pierwszym przypadku podczas zakupów wybrać będzie należało "Kartę upominkową" i po podaniu danych z vouchera zrealizować rabat. Z kolei podczas zakupów w sklepie stacjonarnym wolę wykorzystania należy zgłosić kasjerowi i przekazać numer oraz PIN z vouchera (można to zrobić w formie ustnej).

Kiedy i w jaki sposób mogę zrezygnować z karty?


Z karty możesz zrezygnować w każdej chwili. Aby dostać nagrodę rzeczową, nie rób jednak tego przed powiadomieniem o jej przyznaniu. Wniosek o zamknięcie karty można złożyć w placówce banku, listownie, przez infolinię banku lub za pomocą bankowości internetowej CitiOnline. Okres wypowiedzenia wynosi 30 dni.

Czy nagroda podlega opodatkowaniu?


Informacje na ten temat można znaleźć w regulaminie: "Nagroda w ramach Oferty jest wolna od podatku dochodowego od osób fizycznych"

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź voucher 400 zł do Douglas


Bądź na bieżąco z tym co na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter. To zero spamu, a wyłącznie powiadomienia o nowych wpisach (i to nie wszystkich, ale wysyłanych zbiorczo co kilka dni):
Adres e-mail

35 komentarzy:

 1. Czy za zamknięcie karty są później jakieś opłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma opłaty za rezygnację z karty. Bez względu na to kiedy to nastąpi :)

   Usuń
 2. Mi udało się skorzystać wczoraj z vouchera jeszcze z poprzedniej edycji i po kilku minutowym sprawdzeniu w google łatwo o dodatkowe kody rabatowe przy zakupach powyżej 400zł więc jest dodatkowy zysk. Z tego co aktualnie chcą sprzedać to nawet do 25% ale mi zależało na konkretnym produckie to najkorzystniejszy był -60zł.
  Dodatkowo przy zakupach online przynajmniej w moim przypadku dorzucali od siebie rabat na następne zakupy w wysokości 25zł więc całej promocji udało mi się wyciągnąć 485zł.

  Muszę przyznać, że całkiem nieźle jak na pierwszą akcje w bankobraniu choć Douglas jest drogim sklepem więc da się znaleźć taniej i różnica nie byłaby tak duża to i tak jestem zadowolony.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czy promocje łączą się? bo w wykluczeniach nic o tym nie ma?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Każda z promocji karty kredytowej Citibanku dostępna jest odrębnie i nie łączą się one ze sobą. Do każdej z nich prowadzi odrębny formularz zgłoszeniowy.

   Usuń
 4. Już przygotowywałem się do promocji z telefonem. Ale ta widzę dużo korzystniejsza dla mnie. Telefon mam, a kłopotać się ze sprzedażą nie chce. Zysk wydaje się porównywalny i szybciej wydać te regularne 1000 zł niż 3000 zł tak jak w przypadku telefonu.

  OdpowiedzUsuń
 5. W opłatach widzę 30 zł za kuriera. Kiedy to się płaci?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To opłata za przesłanie karty kurierem, które może nastąpić tylko na życzenie klienta. Standardowo karta wysyłana jest listem (bez opłat dla klienta).
   Klient również nie ponosi kosztu przybycia kuriera z dokumentami do podpisania.

   Usuń
 6. Czy po spełnieniu tych wymogów póżniej będę mogł płacić za czynsz z KK po zalogowaniu się do konta i czy będzie to traktowane jako transakcja bez gotówkowa?czy mogę również zrobić przelew do znajomego i będzie też traktowany jako bez gotówkowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. do znajomego to będzie gotówkowy. Opłacić rachunek możesz jako bezgotówkowy

   Usuń
 7. To czemu jest coś takiego zapisane:w Korzyściach Karty-"Brak opłat za przelew gotówki".O raz w Regulaminie"Opłata za wykonanie przelewu bezgotówkowego poprzez Citibank Online-Brak Opłat"Można by pieniądze przelać na Konto Oszczędnościowe.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Za przelew może i brak opłat ale byłyby odsetki.

   Usuń
 8. Voucher muszę wykorzystać osobiście czy mogą komuś podarować?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest bezimienny więc może wykorzystać ktoś inny.

   Usuń
 9. Mozna wybrac samemu jaki rodzaj dokumentu o dochodach chcemy przekazac kurierowi? Najwygodniejszy bylby dla mnie pit za zeszly rok

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. W praktyce bank zazwyczaj wymaga wyciągu z konta lub zaświadczenia od pracodawcy. Ale myślę, że w rozmowie z konsultantem można zapytać czy zamiennie wystarczy przedstawić PIT (jest on na liście dokumentów dopuszczalnych przez bank). Wszak nie każdy musi dostawać wynagrodzenie na konto (więc wtedy wyciągu nie przedstawi), a i u niektórych pracodawców o zaświadczenie może nie być tak łatwo i szybko. Po to więc są zamienniki.

   Usuń
 10. W umowie całkowita kwota kredytu wynosi 8900, z kolei całkowita kwota do zapłaty przez konsumenta wynosi ponad 9300 zł. Czy kwotę tą musiałanym zapłacic tylko w przypadku nueterminwej spłaty?
  Z góry dziękuje za odpowiedz.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do podawania tego typu informacji banki są zobligowane w celu możliwości porównania ofert kredytowych przez klientów. O ile te kwoty czy RRSO sprawdzają się przy kredytach czy pożyczkach ratalnych, o tyle nie do końca pasują do karty kredytowej. Zakładają bowiem sytuację w której z karty od razu wykorzystana będzie cała kwota dostępnego limitu, a jej spłata będzie następować w 12 kolejnych, comiesięcznych ratach. Wtedy takie koszty by się pojawiły. No ale to scenariusz hipotetyczny.

   Przy zachowaniu terminu spłaty (w okresie bezodsetkowym) kosztów nie będzie. Odda się dokładnie taką samą kwotę jaka została wykorzystana.

   Usuń
 11. Jedyne co trzeba zrobić to wziąć kartę kredytową, bez zakładania konta ?!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak. Nie ma potrzeby posiadania, ani zakładania konta osobistego.

   Usuń
 12. Jaki jest limit na karcie ? Jestem ciekaw czy ktoś miał decyzję odmowną ? Czy bank w jakiś sposób bada zdolność kredytową ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie zaproponowali 10 tys. Wziąłem 5. Zdolność badają bo trzeba dać wyciąg z konta lub zaświadczenie od pracodawcy.

   Usuń
  2. Minimalny limit na karcie Simplicity to 4000 zł.

   Usuń
 13. Czy w tej promocji jest jakiś limit, że np. pierwsze 1000 osób ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma limitu. Każdy kto spełni warunki otrzyma voucher.

   Usuń
 14. Jak jest opłata za przedłużenie karty na następny rok?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiej opłaty :)

   Usuń
  2. W ogóle nie ma opłat przy Simplicty.

   Usuń
 15. A ten 1000 z karty to trzeba w ciągu jednego miesiąca wydać? :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Czasu jest więcej, bo "do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa". Dla przykładu: jeśli umowa zostanie zawarta w kwietniu to na wydanie 1 000 zł jest czas do końca czerwca (choć oczywiście można to zrobić wcześniej).

   Usuń
 16. Płatności mam już zrealizowane od ok. 10. kwietnia. Kiedy dostanę voucher?

  OdpowiedzUsuń
 17. Płatności zrealizowałem w marcu, a dziś 25.04 otrzymałem voucher.

  OdpowiedzUsuń
 18. Polecam skorzystać. Osobiście już upłynniłam voucher.
  MG

  OdpowiedzUsuń
 19. Ja niestety mam kredyt hipoteczny i mi odmówili :/

  OdpowiedzUsuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Zgarnij rekordowe 700 zł za Konto Santander (krótsza karencja!)

Nowa edycja przynosi dwie zmiany na lepsze.  To wyższa premia pieniężna oraz skrócony okres wykluczenia dla byłych posiadaczy konta w Santan...