Bankobranie: najlepsze promocje bankowe: Voucher 400 zł na zakupy w internetowym sklepie Mall.pl w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity - II edycja

720 zł od mBanku650 zł od VeloBanku ⭐ 600 zł od: Millennium i BNP Paribas ⭐ 500 zł od: ING i Santandera900 zł od Citi

10.02.2017

Voucher 400 zł na zakupy w internetowym sklepie Mall.pl w prezencie do darmowej karty Citi Simplicity - II edycja

Citibank ponownie rozdaje vouchery do sklepu Mall.pl. 

Promocja ta jesienią ubiegłego roku cieszyła się sporym zainteresowaniem, więc nie dziwi jej powrót. Warunki do spełnienia, choć nieco zmienione, to ciągle pozostają proste. Za otrzymany voucher w sklepie Mall.pl kupić można coś z szerokiego asortymentu obejmującego: AGD, sprzęt RTV, komputery, wyposażenie domu i ogrodu, artykuły dla dzieci oraz zwierząt, sprzęt sportowy, a nawet odzież i obuwie.

Aby wziąć udział w promocji "Zostań posiadaczem Karty Kredytowej Citibank i zdobądź voucher do sklepu mall.pl" wystarczy:
 • gdy zadzwoni konsultant Citibanku, złożyć wniosek o kartę 
 • dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) 
 • zawrzeć umowę i aktywować otrzymaną kartę 
 • najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank do Ciebie odeśle): 
  • co najmniej jeden raz zalogować się w bankowości internetowej lub aplikacji banku oraz
  • wykonać transakcje kartą na sumę min. 1 000 zł

I to już wszystko. Nagroda zostanie przesłana do Ciebie w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji. Voucher będzie można wykorzystać do 31.12.2017 r. przy zakupach na min. 401 zł (nie licząc ewentualnych kosztów przesyłki). Jeśli więc wybierzesz towar kosztujący właśnie tyle to przy wykorzystaniu vouchera zapłacisz jedynie 1 zł.

Wspomniałem już, że to kolejna edycja promocji Citibanku z voucherem do Mall.pl. Warto w tym miejscu dodać, że zmianą na lepsze jest usunięcie zapisu o konieczności utrzymywania karty przez okres 12 miesięcy (jak to było w poprzedniej odsłonie promocji). Tym razem po otrzymaniu nagrody z kartą możesz zrobić co zechcesz, a więc także bez konsekwencji zrezygnować.

Objaśnienia Mr. Złotówy


Przekładając z języka bankowych definicji na "nasze" wygląda to następująco: zawierasz umowę o kartę i dla przykładu, jeśli datą zawarcia umowy będzie luty to do końca kwietnia będziesz mieć czas by zalogować się do bankowości internetowej oraz wykonać płatności na sumę min. 1 000 zł. Wtedy voucher otrzymasz do końca maja. Oczywiście logowanie i płatności kartą możesz zrealizować wcześniej. Jeśli uda Ci się to już w lutym lub w marcu to voucher otrzymasz odpowiednio wcześniej (w marcu lub w kwietniu).

Zgodnie z regulaminem promocji transakcje, które należy wykonać w promocji ważne by:
"były to transakcje bezgotówkowe w rozumieniu Regulaminu Kart kredytowych Citibank Banku Handlowego w Warszawie S.A., 
– nie były przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania oraz opłaty okresowe (...)
– nie były transakcjami zwróconymi lub niezaksięgowanymi w systemie Banku" (pisownia oryginalna)
Transakcje, które trzeba wykonać w promocji mogą być płatnościami kartą zarówno w punktach handlowo-usługowych, jak i w Internecie. Do wymaganej sumy min. 1 000 zł nie zaliczą się przelewy z karty, ani wypłaty w bankomacie.

Dla kogo promocja?


W akcji uczestniczyć mogą osoby, które mają co najmniej 21 lat i zawnioskują o kartę kredytową w Citibanku. Mamy jednak kilka wykluczeń. Udziału w promocji nie mogą brać:
"a) osoby, które od 1 stycznia 2015 roku posiadały główną Kartę Kredytową Citibank [w Citibanku - przyp. Mr. Złotówa], 
b) osoby będące pracownikami Banku lub spółek zależnych Banku, 
c) osoby współpracujące z Bankiem na podstawie umów cywilnoprawnych, 
d) członkowie władz Banku, 
e) osoby bezpośrednio zaangażowane w przygotowanie Oferty – (...) a także rodzice, rodzeństwo oraz małżonkowie tych osób, 
f) osoby ze statusem dewizowym nierezydenta (...),
g) obywatele lub rezydenci podatkowi Stanów Zjednoczonych Ameryki (...)" (pisownia oryginalna)

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź 400 zł na zakupy na mall.pl


Kto może zawnioskować o kartę w Citibanku?


Wobec osoby wnioskującej o kartę bank wymaga spełnienia poniższych kryteriów:
"wiek - minimum 21 lat, dochód netto - minimum 1200 zł, zatrudnienie w obecnej firmie min. 3 m-ce; dla osób prowadzących firmę - min. wiek 25 lat, działalność gospodarcza min. 2 lata" 

Aczkolwiek tak zdawkowo ujęte wytyczne nie wyczerpują wszystkich źródeł dochodu akceptowanych przez Citibank. Bo oprócz umowy o pracę i działalności gospodarczej mogą to również być: umowy cywilno-prawne, emerytury i renty, przychody z najmu nieruchomości oraz udziały w spółkach z o.o. i akcyjnych. W każdym jednak przypadku obowiązuje dochód na poziomie min. 1 200 zł oraz kryterium wieku (21. lat za wyjątkiem osób prowadzących działalność gospodarczą, gdzie wymogiem jest ukończenie min. 25 roku życia).

Karta kredytowa w Citibanku - prześwietlenie oferty


Wnioskując o kartę kredytową w Citibanku przychodzi stanąć przed wyborem karty spośród dość szerokiej gamy. Jednak najlepszą opcją jest karta Citi Simplicity (choć w rozmowie telefonicznej konsultant może Ci zaproponować też inną kartą - nawet z programami lojalnościowymi, ale te karty kosztują od 18 zł miesięcznie. Tyle płacić? Bezsens!). Karta Citi Simplicity jest najlepsza ze względu na brak opłat. Bank nie pobiera ich bowiem, ani za wydanie, ani za posiadanie karty. Jeśli więc wydaną kwotę z karty spłacisz w okresie bezodsetkowym to nie poniesiesz żadnych dodatkowych kosztów - oddasz dokładnie taką samą kwotę.

Po wyrobieniu karty zwrócić uwagę trzeba wyłącznie na usługę CitiPhone (za dostęp do bankowości za pomocą infolinii). Opłata miesięczna wynosi 6 zł, ale z usługi można w każdej chwili zrezygnować. By to zrobić, wystarczy w bankowości internetowej Citibanku wysłać krótką wiadomość o treści: "Rezygnuję z CitiPhone".

Jeśli dotąd nie było Ci dane korzystać z karty kredytowej, poznaj najważniejsze zasady. Przeczytaj poradnik: Karta kredytowa - 12 kluczowych zasad, które musisz znać.

Wyślij formularz zgłoszeniowy i zdobądź 400 zł na zakupy na mall.pl

Przy okazji dzisiejszego wpisu przypomnę, że w Citibanku można też zyskać do 300 zł za konto Citi Priority. Promocja konta nie wyklucza się z promocją karty kredytowej i można skorzystać z obydwu naraz zgarniając łącznie do 700 zł!!!

Bądź na bieżąco z tym co pojawia się na blogu. Zapisz się na bezpłatny newsletter:
Adres e-mail

95 komentarzy:

 1. Czy istnieje jakieś ograniczenie co do ilości kuponów które wykorzystać można podczas zakupu jednego przedmiotu? Chodzi mi o sytuację gdybyśmy chcieli z mężem wykorzystać dwa kupony podczas zakupu laptopa?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tylko jeden voucher podczas jednej transakcji, nie można łączyć voucherów.

   Usuń
 2. Niedawno temu założyłem konto w Citibanku. Czy mogę teraz wziąć udział w tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przeszkodą byłoby posiadanie karty kredytowej. Jeśli masz tylko konto osobiste to udział w promocji z kartą kredytową możesz wziąć :)

   Usuń
 3. Rachunki np za wode, gaz opłace tą kartą np poprzez SB i będzie to zaliczone do tego 1000zł który trzeba wydać ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ale czy na pewno??? Jest przecież wykluczenie "nie były przelewami z Rachunku Karty, w tym przelewami będącymi zapłatą rachunków obejmujących wydatki Klienta związane z użytkowaniem domu lub mieszkania oraz opłaty okresowe"

   Usuń
  2. Na pewno. Bo w cytowanym fragmencie mowa o przelewach za rachunki, a w SB masz najnormalniejszą w świecie transakcję bezgotówkową.

   Usuń
 4. Może ktoś mi wskazać ile czasu muszę później utrzymywać aktywną kartę? Czy mogę z niej zrezygnować zaraz po odebraniu vouchera?
  Bo jakoś czytam i czytam i nie widzę. Wcześniej była jakaś forma lojalki na 12 miesięcy czy coś a tu nic?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wymóg utrzymania karty przez 12 miesięcy był w poprzedniej edycji promocji. Teraz na szczęście go nie ma.

   Regulamin nic nie wspomina o czasie, w którym należy utrzymywać kartę. W praktyce kartę trzeba więc posiadać do momentu otrzymania vouchera. Później można z nią zrobić co się zechce... czyli także zrezygnować ;)

   Usuń
 5. Z kartą to będzie mój debiut, co znaczy ten zapis:
  " dostarczyć do banku dokument potwierdzający zadeklarowane dochody (dokument ten będzie można przekazać kurierowi, który przyjedzie z umową do podpisania) "
  Co znaczy zadeklarowane dochody, chodzi o takie jakby zaświadczenie o dochodach?
  Kasia

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Umowa o kartę kredytową jest umową kredytową, choć wygląda to znacznie inaczej niż zwykły kredyt, gdzie są raty, prowizja, odsetki i ogólnie dużo kosztów. Przy karcie kredytowej bank przyznaje limit kredytowy z którego możemy korzystać gdy chcemy (no a w promocji i nieco musimy, bo trzeba wydać min. 1 000 zł). Ale plusem jest okres bezodsetkowy, w którym środki można spłacić bez odsetek, czyli dokładnie w takiej kwocie, jaka została wykorzystana. Z tą spłatą nawet nie trzeba czekać do końca okresu bezodsetkowego bo można spłacać na rachunek karty od razu takie kwoty jakie zostały z karty wykorzystane.

   Jednak w związku z tym, że jest to umowa kredytowa to bank chce się zabezpieczyć i wiedzieć, że klient ma stałe dochody i będzie miał z czego spłacać wykorzystywaną kwotę. Po to potrzebny jest taki dokument potwierdzający dochody. Na ostatniej stronie regulaminu (w jego załączniku) znajduje się wykaz akceptowanych przez bank dokumentów. W przypadku dochodów z tytułu umowy o pracę zazwyczaj bank prosi o przygotowanie wyciągu z konta (potwierdzeń wpływów wynagrodzenia), ale może to też być zaświadczenie o zatrudnieniu i zarobkach wystawione przez pracodawcę lub PIT. Co konkretnie to już wskaże konsultant.

   Usuń
  2. dziękuję za wyczerpującą odpowiedź :)
   K

   Usuń
 6. Nie widzę nigdzie informacji jaki limit na karcie jest wymagany do otrzymania prezentu

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma takiego wymogu, więc można zawnioskować o najniższy limit, jaki jest możliwy w przypadku danej karty.

   Usuń
  2. A najniższy możliwy limit do karty Simplicity ile wynosi?

   Usuń
  3. 4 tys. zł.

   Usuń
 7. Wczoraj byla informacja o karcie z telefonem LG, czy te promocje sie łączą ze soba. Mozna otrzymac i telefon i bon?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Promocje nie łączą się. Można więc zdobyć albo voucher, albo telefon (promocję opisuję tutaj).

   Usuń
 8. Pytania:
  1.BM.pl: da się ustawić do płatności dwie karty platnicze ?

  2. Czy płatności w SB liczą się do obrotu aby nie płacić opłaty za kartę ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. 1. Mam ustawioną jedną i nie wiem czy można następne, ale za każdym razem płacąc możesz wprowadzać dane karty z ręki i płacić inną. Poza tą zapisaną
   2. W Citibanku? Tu obrót nie jest potrzebny bo karta bez tego jest darmowa. W innych bankach to różnie wygląda. W T-Mobile Usługi Bankowe MCC jaki ma BM.PL jest na liście wykluczonych.

   Usuń
 9. Trzeba dodać, że bank bada zdolność kredytową kandydata. Wnioskowałem o kartę w ubiegłej edycji. Spełniam wymogi: 21lat i min 1200 zł dochodu. Niestety bank odrzucił mój wniosek z powodu braku zdolności kredytowej - żona na wychowawczym, dzieci, kredyt mieszkaniowy...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bada dokładnie, bo jest duża nagroda. Złóż wniosek o KK, ale bez nagrody od razu dostaniesz.😊 Były na forum już takie wypowiedzi, że bez nagrody lub kasy dostawali KK bez problemu.

   Usuń
  2. Tak robi T-Mobile Usługi Bankowe dostarczane przez Alior Bank. Jak tylko promocja to odrzuca. W Citi u mnie wszyscy w rodzince dostali karty bez problemów. 5 osób :D

   Usuń
 10. Pierwszy raz spotkałem się z tym sklepem. Przyjrzałem się ofercie i ceny mają całkiem dobre. Pytanie jednak jak działa sklep? Jakie macie opinie jeśli macie jakieś doświadczenia z nim?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kupowałem 2 razy. Raz z voucherem i raz później już bez. Brak uwag. Fajną rzeczą, którą mają to gwarancja terminu dostawy lub 50 zł zwrotu. Niestety w obydwu przypadkach dostarczali do mnie na czas.

   Usuń
 11. Czy w CitiBanku obowiązuje jakaś lojalka na Karty Kredytowe?
  W tej chwili mam jedną. Jak skutecznie się jej pozbędę, czy będę mógł brać udział w promocjach tego typu?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyżej opisywana promocja z voucherem do Mall.pl lojalki nie ma, ale bywały promocje w których zobowiązanie do utrzymywania karty przez określony czas się pojawiało.

   Co do możliwości korzystania z promocji po rezygnacji z obecnie posiadanej karty to Citibank stosuje karencje - w aktualnie dostępnej promocji udział mogą wziąć osoby, które karty w Citibanku nie posiadają co najmniej od 1.01.2015 r., więc niestety swoje będzie trzeba odczekać.

   Usuń
  2. Dziękuję za odpowiedź!
   Chodziło mi raczej o KARENCJĘ, bo klientem Citi w zakresie kredytówki jestem od ok. 5-ciu lat. Przy takim stażu, nawet najcięższe lojalki pewnie miałbym już "powyrabiane". ;)
   Szkoda mi rezygnować z tej karty z uwagi na jej jedną piękną właściwość - mianowicie opłat mediów (czynszów, prądów, gazów itp.) bezprowizyjnie z rachunku karty. Super sprawa, bo nie muszę nadwyrężać własnych funduszy w momencie płacenia tego rodzaju zobowiązań. Pokrywam należność jednorazowo, spłacając kartę w okresie bezodsetkowym.

   Usuń
 12. Czy dobrze rozumiem ....jeżeli podpiszę umowę np. w lutym to do końca kwietnia mam wydać kartą 1000 zł? czy tranzakacje robione w lutym też będą liczyły się do kuli wydatków? proszę o podpowiedź

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jest tak jak piszesz. Jeśli umowa zostanie zawarta w lutym to do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy, a więc do końca kwietnia, masz czas na wydanie 1 000 zł. Nie ma przeszkód by transakcje wykonywać już w lutym.

   Usuń
 13. Co to jest płatność SB?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Aplikacja Sprytny Bill. Więcej na jej temat:
   http://bankobranie.blogspot.com/2016/11/rachunki-sprytnie-tansze-o-30-zlotych-dzieki-aplikacji-sprytny-bill.html

   Usuń
  2. Dzięki! Zapoznam się

   Usuń
 14. Obecnie bank ma dwie promocje, telefon i bon. Ja mam zadecydować ktora mi odpowiada czy do kazdej jest inny wniosek?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do każdej promocji jest inny formularz zgłoszeniowy. Gdy klikniesz w link w powyższym prześwietleniu, zobaczysz stronę dedykowaną promocji z voucherem. We wpisie o promocji z telefonem (tutaj) link prowadzi do formularza zgłoszeniowego powiązanego z tamtą promocją. Po tym bank już rozpozna w której promocji chcesz wziąć udział :)

   Usuń
 15. Witam, dziś złożyłam wniosek i oddzwonili błyskawicznie po ok 15 minutach.
  pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 16. a ja złożyłam wniosek 1 poniedziałek i nie zadzwonili do tej pory.
  czy jak juz zadzwonią to od razu konsultant powie czy przyznaja kartę czy znowu się czeka ileś tam?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dzwonią do tygodnia. Mi powiedział o przyznaniu karty już w tej samej rozmowie.

   Usuń
 17. A jak bank patrzy na dochód w formie zasiłku macierzyńskiego? Przebywam na rocznym urlopie macierzyńskim i jedynym moim dochodem jest kwota 2000 zł z zasiłku macierzyńskiego z Zusu.

  OdpowiedzUsuń
 18. 1000 trzeba wydac jednorazowo?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. możesz wydać w dowolnej liczbie transakcji. ważne by łącznie wydać 1000 PLN.

   Usuń
  2. Pracownik banku ktory do mnie oddzwonil mówił ze ma byc to jednorazowy wydatek min 1000

   Usuń
  3. Informacje od pracowników infolinii bywają rozbrajające. Dobrze by konsultant jeszcze raz przeczytał regulamin. Tym razem ze zrozumieniem. A w regulaminie jest zapisane: "dokonały Kartą, kartą dodatkową wydaną do Karty lub nośnikiem zbliżeniowym transakcji o łącznej wartości, co najmniej 1000 zł". Mamy więc liczbę mnogą transakcji i sformułowanie "o łącznej wartości" wskazujące na sumowanie się płatności.

   Usuń
 19. dziś do mnie zadzwonili po ponagleniu pisemnym wczoraj i kary nie przyznali. Ale jestem zła :(

  OdpowiedzUsuń
 20. Jakie są kryteria uzyskania karty Citi Simplicity w Citi Banku ? Bo mój wniosek został odrzucony zarobki 2000 netto umowa cały etat na 2,5 roku.

  OdpowiedzUsuń
 21. Czy promocje powyzsza z voucherem oraz polecenie karty przyjacielowi i odbior po 200 pln na karty sie lacza?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Program poleceń w którym było do zarobienia po 200 zł nie jest już dostępny. Poza tym nie łączył się z innymi promocjami.

   Usuń
  2. Dziękuję bardzo za odpowiedź.
   Pozdrawiam!

   Usuń
 22. Witam, wypełniałam formularz kontaktowy jeszcze w poprzedniej edycji promocji z Douglasem. Jednak nie doczekałam się telefonu.. a jak w końcu zadzwonił to nie mogłam odebrać. Teraz jednak bardziej mnie interesuje promocja ze sklepem Mall. Czy w rozmowie z konsultantem będę w stanie się zorientować do jakiej promocji jestem przypisana? I po jakim czasie dostanę kartę? Zależy mi, aby odbyło się to jak najszybciej.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wyślij formularz na promocję z mall.pl i jak zadzwonią to zapytaj z której akcji.

   Usuń
 23. Po przesłaniu formularza przychodzi jakieś potwierdzenie na email?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nigdy dotąd Citibank takich potwierdzeń nie wysyłał. Po wysłaniu formularza zgłoszeniowego trzeba zaczekać na kontakt telefoniczny z banku.

   Usuń
  2. ok, dziękuję za szybkie info.

   Usuń
 24. Jak długo czekaliście na kontakt konsultanta z Citybanku?
  Czekam już 4 dzień i nikt nie dzwoni

  OdpowiedzUsuń
 25. Jak jest w przyadku wzięcia udziału w promocji jeżeli jest się rolnikiem na KRUS-ie ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Rolnikom kart nie dają. Dowiadywałem się już niestey.

   Usuń
  2. Dzięki za odpowiedź

   Usuń
  3. A to mało promocji już masz jako rolnik?

   Usuń
 26. eh ile można czekać na kontakt ze strony banku?! 28. lutego wniosek wysłany i nadal cisza.. w piątek wysłałem raz jeszcze i nadal nic... wypadałoby, żeby chociaż poinformowali jakkolwiek o tym, że nie mogą się wyrobić :D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Po 3 wniosku nagle się doczekałem kontaktu :D
   Przy okazji załatwione też od razu konto osobiste w promocji - umowa trfi do serwisu online po tym jak będzie karta aktywna już :D

   Usuń
  2. Odpowiedzieli na ten temat: https://twitter.com/Citi_Handlowy/status/839500708273602561

   Usuń
 27. tak się zastanawiam czy jak mam przygotować dla kuriera "Wyciąg z rachunku bankowego (3 szt.) z wpływami wynagrodzenia z ostatnich 3 miesięcy" to znaczy, że mam drukować całą historię operacji czy wystarczy druknąć tylko historię przelewów od pracodawcy i tyle? Pytam bo robiłem sporo operacji w poprzednich msc i musiałbym wydrukować z 40 stron jeśli chcą wszystko

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. okazuje się, że to jest błąd w mejlu City... kurier sam przyznał, że często się to zdarza biorąc ode mnie tylko 1 sztukę.
   Okazało się też że same potwierdzenia otrzymania zadeklarowanych dochodów wystarczają.

   Usuń
 28. W sobotę zrobiłem wymagane płatności. Właściwie jedną, bo ponad 1000 zł wydałem na sprzęt RTV. I teraz mam pytanie czy ze spłatą wydanej kwoty muszę czekać do wyciągu z konta i terminu spłaty czy mogę to już zrobić teraz?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak, możesz spłacić już teraz. Termin spłaty nie ma znaczenia dla otrzymania nagrody.

   Usuń
 29. Jaki okres jest aby wykonać transakcję za 1000 zł?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Płatności należy wykonać najpóźniej do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu, w którym została zawarta umowa (data będzie widoczna w umowie, którą bank odeśle). A więc jeśli data w umowie będzie z marca to wówczas płatności będzie można wykonać do końca maja.

   Usuń
 30. Witam,
  czy ktoś z Państwa skorzystał z prawa do zwrotu zakupionej rzeczy w terminie do 14 dni?

  zastanawiam się czy sklep nie będzie robił problemów ze zwrotem jeżeli płaciłem voucherem. I czy pieniądze zostaną zwrócone na jakiś nowy voucher?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zwrot dostaniesz na voucherze.

   Usuń
  2. W regulaminie zapisano to tak:
   "W przypadku dokonania zwrotu/reklamacji towaru lub towarów zakupionych przy użyciu Vouchera, pieniądze za zwracany towar/ towary Uczestnik otrzyma w takiej samej formie, w jakiej nastąpiła zapłata za towar, tj. część płatności dokonana przy użyciu Vouchera zostanie zwrócona w formie Vouchera"

   Usuń
 31. ile wynosi okres bezodsetkowy splyty karty bo nigdzie nie jest to opisane ? i jak splacic ta karte ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 56 dni. W bankowości internetowej będzie widoczny numer rachunku na który należy dokonać spłaty (np. przelewem z innego banku).

   Usuń
 32. Witam, w marcu zrobiłem zakupy na ponad 1000 zł i płatność kartą z allegro czy to zalicza się do tej promocji bo do dzisiaj nic nie dostałem że spełniłem warunki promocji

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli wszystkie płatności nie zaksięgowały się w marcu a dopiero w kwietniu to dostaniesz w maju. No a jeśli się zdążyły zaksięgować w marcu to pisz reklamację.

   Usuń
 33. Witam, złoźyłem zgłoszenie, niespełna do godziny telefon z banku, z pewną nieśmiałością podawałem Pani z City wszystkie dane do umowy, ale cóż tak trzeba. Efekt: następnego dnia mail z wysłaniem przesyłki i informacją, że do trzech dni roboczych kurier się odezwie odnośnie terminu dostawy. Mija pięć i ani słychu... Dodzwonić się do City nie ma szans bo nie figuruję w systemie automatycznynej identyfikacji?. Telefon do firmy kurierskiej z efektem przekazania informacji kurierowi o konieczności kontaktu.. Zaczynam żałować powoli tej decyzji mając w świadomosci że dokumenty z wszystkimi moimi danymi nie wiadomo gdzie są...ehhh

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Kurierzy mogą zamulać. Zdarza się. Też czekałem. Wysłałem wtedy zgłoszenie formularzem https://online.citibank.pl/apps/customerservice/contactus/ i z banku zadzwonili tego samego dnia a kurier był 2 dni później.

   Usuń
 34. Gdzie znajdę numer rachunku do spłaty?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jak w Citi Online klikniesz w karty kredytowe to będziesz mieć swoją i tam od razu będzie podany numer rachunku do spłat.

   Usuń
 35. Mam dosc duzy wydatek zaplanowany na czerwiec(ponad 1000zl). Jezeli umowe podpisze w czerwcu oraz platnosc KK zrobie rowniez w czerwcu - czy warunek promocji zostanie spelniony? Pani z infolini, ktora przyjmowala moj wniosek oznajmila, ze wowczas bede musial platnosc/platnosci wykonac w miesiacach lispiec, sierpien.:/ czy jest to prawda?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taka odpowiedź konsultanta mogła wynikać z faktu, że w dotychczasowych promocjach karty Citibanku obowiązkowe było wydanie określonej kwoty od miesiąca następującego po miesiącu wydania karty (choć nawet wtedy miałem sygnały od Czytelników, którzy warunek spełniali już w miesiącu otrzymania karty i dostawali nagrodę wcześniej; trochę wbrew regulaminowi ale na plus dla klienta - Citibank w promocjach jest pro kliencki).

   W powyższej promocji z Mall.pl w regulaminie mamy zapis o wydaniu kartą 1000 zł "nie później niż do końca drugiego miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu zawarcia umowy o Kartę (data zawarcia umowy będzie widoczna na umowie)". Sprecyzowany jest więc ostateczny moment, ale nie rozpoczęcia płatności. Wszystkie więc płatności muszą się w tym czasie zaliczać (nawet te z miesiąca zawarcia umowy czyli z czerwca; aż do końca sierpnia).

   Usuń
 36. Witam,
  czy jeśli dzisiaj złożę wniosek, a kontakt telefoniczny od konsultanta wypadnie np. 2 czerwca, to dalej będę mógł skorzystać z tej promocji?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgodnie z regulaminem do 31.05.2017 r. wystarczy wysłać formularz zgłoszeniowy (złożenie wniosku czy zawarcie umowy może nastąpić później).

   Usuń
  2. Serdecznie Panu dziękuję za tak sprawną, szybką odpowiedź.

   Usuń
 37. Czy są jakiekolwiek wykluczenia jeśli chodzi o płatności kartą? Jakieś blokowane MCC?

  OdpowiedzUsuń
 38. Radzę wszystkim pośpieszyć się z wykorzystaniem kuponów do MALL'a.

  Pracuje w branży i wiem, że Mall się zwija z Polski, zwracają towar do dostawców itp. Tym samym ostrożnie też z kartą Citi i tym voucherem.

  OdpowiedzUsuń
 39. Witam, w kwietniu podpisałem umowę. W maju wydałem 1000zł i zalogowałem się do systemu. Czy wiadomo kiedy mogę liczyć na dostarczenie vouchera?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli płatności zdążyły się zaksięgować też w maju to wiadomość z voucherem bank powinien wysłać do końca czerwca.

   Usuń
 40. Dzień dobry, promocja brzmiała ciekawie, więc w lutym zawarłam umowę. W marcu dostałam fizycznie kartę. W marcu i kwietniu wydałam ponad 1000 zł, w związku z tym powinnam do końca miesiąca dostać informację o spełnieniu warunków promocji. Niestety nie dostałam, na mają reklamację dostałam odpowiedź, że jeśli w maju spełniłam warunki promocji to dostanę informację do końca czerwca. Szczerze trochę opadam z sił. Myślałam, że to prosta sprawa :-(

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To prosta sprawa, ale w tym przypadku sytuacja jest dość dziwna (w promocjach Citibanku udział bierze bardzo dużo osób i podobnego przypadku nikt dotąd nie zgłaszał). Wiadomość z voucherem powinnaś otrzymać do końca maja. Zgodnie z poniższym:

   "Nagroda zostanie przesłana do Ciebie w bankowości internetowej Citibanku najpóźniej do końca miesiąca kalendarzowego następującego po miesiącu spełnienia warunków promocji" (co zostało napisane w oparciu o regulamin).

   Jedynym dopuszczalnym przypadkiem w tej sytuacji wydaje się taki, w którym data wpisana w umowie o kartę była datą marcową - wtedy płatności należałoby wykonać do końca maja, a nagroda powinna dotrzeć do Ciebie w czerwcu (i to zakładając jeszcze dodatkowy warunek, że wykonane przez Ciebie płatności w kwietniu zaksięgowały się dopiero w maju). W tej sytuacji jeszcze raz napisałbym króciutką reklamację z prośbą o ponowną weryfikację zgłoszenia, ze wskazaniem na rozbieżność wcześniejszej odpowiedzi z postanowieniami regulaminu promocji.

   Usuń
 41. Mall.pl = dziadostwo. Prawie nic tam nie ma, wszystko wykupione...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie! Mal.pl chce chyba za pośrednictwem City Banku odświeżywszy sobie asortyment. W Maju kiedy postanowiłam wziąć udział w promocji serwis był bardzo bogaty. Zanim City Bank w końcu ogarnął przesłanie mi voucheru teraz z każdym dniem wybór jest coraz mniejszy. Zostały same beznadzieje rzeczy. Zwykłe oszustwo !

   Usuń

Aktualnie najpopularniejsza promocja:

Odbierz gwarantowane 600 zł w bonusach za konto w BNP Paribas w promocji "Giga premia"

Oto najnowsza promocja z kontem osobistym w BNP Paribas. Z wyższą wartością nagród! W skład pakietu gwarantowanych nagród powitalnych wchodz...